20:05

Ale na murawie doszło jeszcze do przepychanek. Zapewne będą kartki i kary Przepychanki na murawie

90'

+6' Kacper Tobiasz łapie piłkę i sędzia gwiżdże po raz ostatni!

Legia Warszawa remisuje z Broendby Kopenhaga (1:1), ale dzięki wygranej w pierwszym spotkaniu awansowała do ostatniej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji!

90'

+6' Legioniści nerwowo wybijają piłkę z "szesnastki". Tam co chwila wraca, aż Sergio Barcia uprzedza Yuto Suzukiego wybiciem na rzut rożny.

90'

+5' Ryoya Morishita uderza obok bramki Brondby.

90'

+4' Steve Kapuadi z żółtą kartką za wcześniejszy faul.

90'

+4'Kacper Tobias pewnie łapie piłkę na 8. metrze. Dodatkowo był jeszcze faulowany.

KACPER! TOBIASZ!

- skandują kibice Legii.

90'

+3' Yuto Suzuku faulowany ok.30 metrów od bramki Legii. Kopnął go Steve Kapuadi. Kartki nie ma.

90'

+2' Ryoya przejmuje piłkę i rusza w pole karne. Miał blisko siebie 2-3 kolegów, ale chciał tę akcję zakończyć sam. Czystym wślizgiem piłkę wybił mu spod nóg Rasmus Lauritsen!

90'

Chryssovalántis Theoulí dolicza 6 minut do drugiej połowy.

19:54

Doczekali się 😎Japońscy kibice na meczu Legia - Broendby

87'

Ryoya Morishita zmienia Luquinhasa.

86'

Kacper Tobiasz spokojnie broni strzał Filipa Bundgaarda.

85'

.. a Oscar Schwartau zastępuje Noaha Narteya.

85'

Ohi Omoijuanfo zmienia Mathiasa Kvistgaardena...

84'

KACPER TOBIASZ PO RAZ TRZECI "TRZYMA" LEGIĘ!!!

Wyciągnął się jak struna do piłki uderzonej przez Noaha Narteya!

82'

Miękkie zagranie Rasmusa Lauritsena na prawą stronę pola karnego do Mathiasa Kvistgaardena. Piłkę po jego kopnięciu Kacper Tobiasz.

80'

Gospodarze radzą sobie z odchodzącym dośrodkowaniem z lewego narożnika. Dodatkowo wybijający piłkę głową Blaz Kramer był faulowany.

79'

Josip Radosević trafia w mur. Piłka wychodzi za linię końcową.

79'

"Żółtko" dla Bartosza Kapustki za "stempel". Do bramki Legii ok. 25 metrów.

78'

Yuto Suzuki decyduje się na strzał z ok. 20 metrów. Został zablokowany, ale zdołał odzyskać piłkę.

77'

Podanie Rubena Vinagre'a, który zameldował się w środku pola, do wbiegającego w pole karne Blaza Kramera było niedokładne.

76'

Schodzi też Radovan Pankov. Wchodzi Steve Kapuadi.

75'

Migouel Alfarela zastępuje Marca Guala.

73'

... a za Seana Klaibera melduje się Frederik Alves.

73'

Dilip Bundgaard zmienia Daniela Wassa...

71'

Marc Gual ruszył do prostopadłego podania z pola karnego. Nie dość, że podaje niedokładnie w pole karne, to jeszcze wcześniej był na wyraźnym spalonym.

70'

(Poza boiskiem) Arkadiusz Malarz, trener bramkarzy Legii, upomniany żółtą kartką za polemikę.

69'

Luquinhas i Sean Klaiber

69'

Luquinhas ruszył do dalekie zagrania. Trącił sobie piłkę klatką piersiową w stronę pola karnego. Tam Brazylijczyk pada na murawę po fizycznej walce z Seanem Klaiberem!

Sędzia gwiżdże i... NIE MA RZUTU KARNEGO!!!

68'

Daniel Wass ponownie próbuje z dystansu. Tym razem piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

67'

Pograli na prawej stronie Paweł Wszołek i Bartosz Kapustka. Drugi z wymienionych podaje z pola karnego przed bramkę, skąd strzał został zablokowany!

66'

Za mocne zagranie po linii do Sebastiana Sebulonsena. Kacper Tobiasz wznawia grę z "piątki".

65'

Dośrodkowanie z prawego narożnika nie przynosi zagrożenia pod bramką Patricka Pentza.

64'

Luquinhas biegnie środkiem, po czym "łamie" akcję do prawej nogi. Jego strzał został podbity przez obronę gości i przelatuje nad bramką.

64'

Legia Warszawa - Broendby Kopenhaga 1:1

• 41% Posiadanie piłki 59%
  • 1 Strzały 11
  • 1 Strzały celne 5
63'

Rafał Augustyniak przerywa rajd Noaha Narteya kilka metrów przed polem karnym. Goście utrzymali się przy piłce, ale nie zdołali stworzyć zagrożenia.

62'

Marko Divković zmienia Clementa Bischoffa.

60'

Blaz Kramer zmienia Tomasa Pekharta.

58'

Jacob Rasmussen upomniany żółtą kartką za faul.

58'

NIE MA RZUTU KARNEGO!!!

57'

Sędzia analizuje, czy Claude Goncalves fauluje Yuto Suzukiego Sędzia ogląda starcie Goncalvesa z Suzuki

56'

Sędzia wstrzymuje grę. Po chwili biegnie do monitora VAR!

55'

Mazurek Dąbrowskiego niesie się z trybun. Kibice chcą uczcić Święto Wojska Polskiego.

55'

Daniel Wass uderza z dystansu nad bramką.

54'

A teraz działo się pod drugą bramką. Dośrodkowanie Clementa Bischoffa nie dociera do adresata.

53'

Bartosz Kapustka podholował kilkanaście metrów środkiem, po czym chciał prostopadłym podaniem uruchomić Marca Guala. W porę zorientował się Jacob Rasmussen.

52'

Sporo fauli i szarpanej gry na początku spotkania. Claude'a Goncalvesa fauluje Mathias Kvistgaarden.

52'

Noah Nartey ruszył lewą stroną. Podaje jednak za lekko do rozpędzającego się Yuto Suzukiego.

51'

Wysokie dośrodkowanie nie sprawiło problemu Patrickowi Pentzowi, którego możemy kojarzyć z meczu Polska - Austria na EURO.

50'

Medycy Legii zajmują się Luquinhasem. Gospodarza mają rzut wolny blisko lewego narożnika pola karnego.

50'

Luquinhas przejmuje bezpańską piłką w środku pola i momentalnie ruszył przed siebie! Jego rajd przerywa faulem taktycznym Sean Claiber, który został upomniany żółtą kartką.

48'

Portugalczyk szybko się pozbierał, choć trzyma się za bark. Z Hiszpanem jest odrobinę gorzej. Wydaje się, że zmiana nie będzie konieczna.

47'

Legioniści wybijają przed pole karne po dośrodkowaniu Daniela Wassa. W powietrzu zderzyli się Marc Gual i Claude Goncalves. Konieczna jest interwencja medyków.

46'

Daleki wrzut z "szesnastki", skąd Radovan Pankov wybija głową na rzut rożny.

46'

Atak gości lewą stroną przynosi aut na wysokości pola karnego Legii.

46'

Druga połowa rozpoczęta! Obie strony przystępują do niej bez zmian.

18:57

Wracamy do Warszawy, gdzie kończy się przerwa w meczu Legia - Broendby Kopehnaha. Po pierwszej odsłonie mamy remis (1:1).

Co nas czeka po zmianie stron?

18:54

[GOL] DANIEL WASS 38' K. (0:1)

[GOL] RADOVAN PANKOV 45+3' (1:1)

45'

+6' Wybronili się Duńczycy po dośrodkowaniu Rubena Vinagre'a i sędzia zaprasza obie drużyny na przerwę. Legia Warszawa remisuje z Broendby Kopenhaga (1:1). Taki wynik premiuje gospodarzy!

45'

+5' Gospodarze poczuli krew. Rzut wolny z lewej strony.

45'

+3' Ostro bita piłka w pole karne. Radovan Pankov wbiegł w idealnym momencie i uderzeniem głową doprowadza do remisu!

45'

+3' LEGIA WYRÓWNUJE! RADOVAN PANKOV!!!

45'

+2' Clement Bischoff upomniany żółtą kartką.

45'

+2' Atak Legii prawą stroną przynosi rzut wolny. Piłkę ustawia Ruben Vinagre, więc będzie to dochodzące dośrodkowanie.

45'

Chryssovalántis Theoulí dolicza aż 5 minut do pierwszej połowy.

44'

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Kacpra Tobiasza.

43'

Claude GOncalves wybija piłkę na rzut rożny, przerywając atak gości.

40'

Gospodarze chcą przed przerwą wyrównać. Atak został przerwany gwizdkiem z powodu przekroczenia przepisów.

38'

DANIEL WASS NIE MYLI SIĘ!!!

Spokojnie podbiegł do piłki i uderza płasko w środek bramki. Zmylony Kacper Tobiasz rzucił się w stronę prawego słupka...

37'

Nie ma wątpliwości Sergio Barcia

37'

RZUT KARNY DLA BROENDBY!

35'

Sebastian Sebulonsen pada w polu karnym Legii w momencie starcia z Pawłem Wszołkiem. Sędzia nakazuje grać dalej, ale i tak biegnie do monitora VAR. Ręką zagrał Sergio Barcia!

33'

KACPER TOBIASZ ZNOWU GÓRĄ!!!

Nogami broni płaskie uderzenie Mathiasa Kvistgaardena z lewej strony 'szesnastki"!

32'

Legia Warszawa - Broendby Kopenhaga 0:0

• 37% Posiadanie piłki 63%
  • 0 Strzały 5
  • 0 Strzały celne 3
31'

Kacper Tobiasz upomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

31'

Rafał Augustyniak wybija piłkę po wrzutce Noaha Narteya. Piłkę przejmuje Sebastian Sebulonsen, któego strzał został zablokowany. Poprawka Mathiasa Kvistgaardena mija bramkę Legii.

29'

Daniel Wass wrzuca tuż przed bramkę Legii. Kacper Tobiasz piąstkuje, a Paweł Wszołek wyjaśnia sytuację.

28'

Zdaniem sędziego Daniel Wass był faulowany przez Luquinhasa tuż przed linią boczną pola karnego. Brazylijczyk nie może pogodzić się z takim obrotem sprawy.

28'

Płaskie wstrzelenie piłki na środek pola bramkowego do wbiegającego Mathiasa Kvistgaardena. Rafał Augustyniak na wślizgu wybija na rzut rożny.

26'

Clement Bischoff wykorzystał niefrasobliwość obrony. Odzyskał piłkę, lecz nie przebił się w "szesnastkę" gospodarzy.

25'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Josipa Radosevicia.

23'

22'

Prosta strata Claude'a Goncalvesa zapoczątkowała kontrę Broendby! Krótka wymiana podań i Yuto Suzuki uderza z prawej strony pola karnego w stronę dalszego rogu! Piłka po rykoszecie od Sergio Barcii mija bramkę o CENTYMETRY!!!

22'

Laga na Mathiasa Kvistgaardena została spisana na straty. Skutecznie przyblokował go Rafał Augustyniak.

21'

Yuto Suzuki wszedł zdecydowanie "z bara" w Rubena Vinagre. Ten przez moment nie podnosił się z murawy, ale może grać dalej.

20'

Daniel Wass podaje w pole karne odrobinę za słabo do Mathiasa Kvistgaardena. W porę zorientowała się obrona Legii.

19'

Kacper Tobiasz łapie piłkę na raty po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska.

19'

Radovan Pankov wybija piłkę głową za linię końcową.

17'

Paweł Wszołek przedarł się prawą stroną Wrzuca jednak na bliższy słupek do... Patricka Pentza.

18:17

Dariusz Mioduski i Jacek Zieliński

15'

Yuto Suzuki huknął z ok. 20 metrów w środek bramki. Kacper Tobiasz odbija przed siebie!

12'

W odpowiedzi niedokładne prostopadłe podanie do Yuto Suzukiego.

11'

Za krótkie zagranie Patricka Pentza dała okazję Legii do przeprowadzenia kontry. Bezpańską piłkę na 25. metrze przejmuje Luquinhas. Ten podholował kilka metrów, po czym podaje płasko w "szesnastkę, ale za lekko do partnera.

18:10

Kibice gości odpalili też race

9'

Noah Nartey "łamie" akcję na lewym skrzydle do prawej nogi. Wrzuca w pole karne do Mathiasa Kvistgaardena, lecz nie wyskoczył on wystarczająco wysoko, by uderzyć głową w stronę bramki.

7'

Po chwili wrzutka przed bramkę Legii. Kacper Tobiasz spokojnie łapie piłkę.

6'

KACPER TOBIASZ!!!

KAPITALNA parada bramkarza Legii! Wyciągnął się jak struna, by sparować do boku kąśliwy srtrzał Sebastiana Sebulonsena!

5'

Dalekie zagranie Kacpra Tobiasza do rozpędzonego Rubena Vinagre'a. Legioniści utrzymują się przy piłce ok. 25-30 metrów od bramki Broednby.

3'

Mathias Kvistgaarden fauluje w środku Claude'a Goncalvesa. Sędzia nie sięga do kiszeonki.

2'

Zakotłowało się w okolicach pola karnego gości. Ci wyszli z kontrą, którą w kole środkowym przerwał Luquinhas wycofaniem piłki do obrońców.

1'

Chryssovalántis Theoulí gwiżdże i spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Legii!!!

17:59

Kapitanami są Bartosz Kapustka i Daniel Wass.

17:58

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

17:55

Kibice Legii intonują "Sen o Warszawie". Jeszcze chwila, jeszcze moment...

17:54

legia

17:42

Spora grupa fanów Brondby IF obecna na meczu w Warszawie. Zapowiada się niesamowita atmosfera!

17:38

Arbitrem głównym spotkania Legia Warszawa - Brondby IF będzie Cypryjczyk Chrysovalantis Theouli. Na liniach pomagać mu będą Pavlos Georgiou i Marios Kalogirou, a sędzią technicznym będzie Panayiotis Hadjigeorgiou. Systen VAR obsługiwać będą Dimitris Solomou oraz Marios Christoforou.

17:34

Natomiast oto zestawienie Brondby IF:

17:30

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

17:26

Jednak Brondby IF z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Duńczycy ponownie będą chcieli wykorzystać dziury w defensywie podopiecznych Goncalo Feio i sprawić niespodziankę przy Łazienkowskiej. Obrona Legii nie jest monolitem i wielce prawdopodobne, że w czwartkowy wieczór Kacper Tobiasz ponownie nie zachowa czystego konta. Zatem szkoleniowiec warszawian mocno liczy na swoich ofensywnych zawodników.

17:22

Pierwszy mecz w Danii zakończył się zwycięstwem Legii Warszawa 3:2. Bramki dla warszawskiego zespołu zdobyli Tomas Pekhart, Luquinhas oraz Ryoya Morishita. Świetne wejście z ławki zanotował Blaz Kramer, który asystował przy dwóch trafieniach. Dzięki wygranej, Legia jest znacznie bliżej awansu do ostatniej rundy kwalifikacji Ligi Konferencji i ma przewagę psychologiczną nad rywalem.