20:59

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

20:57

20:55

Dużo lepsza druga połowa Legii, która wywozi korzystny wynik z Danii. Rewanż za tydzień w Warszawie. Legia będzie faworytem.

94'

Koniec meczu! Legia wygrywa na wyjeździe z Brondby IF 3:2!

93'

Gramy dalej! Sytuacja rozpatrzona na korzyść Legii.

92'

Arbitrzy sprawdzają potencjalny rzut karny dla Brondby IF!

92'

Ryoya Morishita bliski przejęcia piłki w środku pola. Ostatecznie się nie udało.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej 4 minuty

90'

Brondby teraz wygląda fatalnie w defensywie. Legia chce wykorzystać tę sytuację i powiększyć przewagę przed rewanżem.

88'

89'

Blaz Kramer zagrał w pole karne gospodarzy, jednak tym razem bez zagrożenia.

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bramka dla Legii uznana!!! Ryoya Morishita bohaterem warszawskiego zespołu!!!

86'

Ryoya Morishita trafił do bramki gospodarzy! Jednak arbiter gwizdkiem oznajmia spalonego. Jednak sędziowie będą sprawdzać tę sytuację!

84'

Legia Warszawa w sporych opałach. Najpierw strzał świetnie wybronił Kacper Tobiasz, a chwilę później następne uderzenie zostało zablokowane przez defensorów Legii.

82'

Natomiast Miguel Alfarela pojawił się w miejsce Marca Guala.

82'

Ryoya Morishita zmienił Bartosza Kapustkę

79'

Zagranie w pole karne Legii, ale wyszli z opresji obronną ręką.

76'

Teraz koronkowa akcja Legii, ale Paweł Wszołek pomylił się w decydującym momencie.

75'

Natomiast Ohi Omoijuanfo pojawił się w miejsce Mathiasa Kvistgaardena.

75'

Dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Oscar Schwartau zastąpił Filipa Bundgaarda

75'

Zakotłowało się pod bramką Legii! Jednak tym razem nie skończyło się na golu dla gospodarzy.

74'

Paweł Wszołek zacentrował w pole karne Brondby, piłka trafiła wprost do rąk bramkarza.

73'

Teraz ofensywna akcja gospodarzy, ale obronną ręką wyszli Legioniści.

72'

Łatwa strata gospodarzy, Legia wyprowadziła szybki kontratak. Blaz Kramer wyłożył piłkę do Luquinhasa, a ten z łatwością wpakował piłkę do pustej bramki.

71'

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luquinhas doprowadza do remisu!!!

69'

Niezłą wrzutka w pole karne gospodarzy. Do piłki doszedł Rafał Augustyniak, ale uderzył niecelnie.

67'

Claude Goncalves znalazł się z piłką w polu karnym Brondby, chciał zagrać do środka, ale wrzutka trafiła do bramkarza gospodarzy.

66'

Sean Klaiber pojawił się w miejsce Sebastiana Sebulonsena.

65'

Daniel Wass ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu w środku pola.

62'

Znakomita wrzutka w pole karne Legii, jednak żaden z graczy gospodarzy nie zdołał "przeciąć" podania.

60'

Natomiast Blaz Kramer pojawił się w miejsce Tomasa Pekharta.

60'

Paweł Wszołek zmienił Patryka Kuna.

58'

Patryk Kun popędził prawą stroną boiska, jednak źle dośrodkował.

56'

Spokojny fragment meczu. Gra toczy się głównie w środku pola.

54'

Tomas Pekhart ucierpiał po starciu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

52'

Nieudana wrzutka w pole karne Legii.

51'

Brondby wywalczyło rzut wolny blisko pola karnego Legii.

50'

Ofensywna akcja Legii, ale łatwa strata.

49'

Daniel Wass potężnie huknął z dystansu, ale piłka powędrowała tuż obok słupka bramki Kacpra Tobiasza.

48'

Pierwsza akcja Brondby w drugiej połowie nieudana. Kontra Legii również bez efektu.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

20:02

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy grę.

19:51

19:50

Na relację z drugie części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

19:50

Legia musi sporo poprawić grę w defensywie, bo gospodarze "wchodzą jak w masło". Należy też zmienić pomysł na akcje ofensywne, bo Brondby wyśmienicie czyta wszystkie ataki warszawian.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy dużo lepsze Brondby IF prowadzi 2:1.

45'

Rasmus Lauritsen dostał piłkę w polu karnym Legii, oddał strzał głową, jednak pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

45'

Nieudane krótkie rozegranie rzutu rożnego.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu doliczone co najmniej 2 minuty.

45'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

44'

Noah Nartey oddał strzał zza pola karnego, ale trafił wprost w gracza Legii.

42'

Claude Goncalves pokusił się o strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz gospodarzy.

41'

Wrzutka w pole karne Brondby, ale defensorzy gospodarzy bardzo pewnie.

39'

Radovan Pankov wrzucił do Rubena Vinagre, ale ten fatalnie próbował zgrać futbolówkę.

38'

Wrzutka do Tomasa Pekharta, ale były reprezentant Czech nie zdołał dopaść do piłki.

36'

Znowu koronkowa akcja Brondby, całkowicie rozmontowana defensywa Legii i Mathias Kvistgaarden sytuacyjnym uderzeniem z okolic pola bramkowego - strzelił gola na 2:1.

35'

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Brondby znów na prowadzeniu. Tym razem trafił Mathias Kvistgaarden.

34'

Zakotłowało się w polu karnym Legii, ale Wojskowi wyszli z opresji obronną ręką.

31'

Ruben Vinagre popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do futbolówki.

29'

Bartosz Kapustka oddał strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie wylądowała wprost w rękach bramkarza.

28'

Ofensywna akcja gospodarzy, jednak tym razem wrzutka bez zagrożenia.

26'

Jeszcze bardziej ożywiło nam się spotkanie. Obserwujemy akcję za akcję.

25'

Bartosz Kapustka kapitalnie zacentrował na głowę Tomasa Pekharta, a ten precyzyjnym uderzeniem - doprowadził do remisu.

24'

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Tomas Pekhart doprowadza do remisu!!!

22'

Dużo ostrej gry w środku pola. Większość pojedynków wygrywają miejscowi.

20'

Koronkowa akcja Brondby IF. Filip Bundgaard został obdarowany podaniem w polu karnym Legii i mocnym strzałem lewą nogą otworzył wynik meczu.

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Filip Bundgaard daje prowadzenie gospodarzom.

17'

Moment lepszej gry Legii chyba się skończył. Znowu naciskają gospodarze.

15'

Claude Goncalves zmienił kontuzjowanego Jurgena Celhakę.

15'

Patryk Kun dośrodkował na głowę Marca Guala, ten oddał strzał, ale spokojnie interweniował bramkarz gospodarzy.

14'

Jurgen Celhaka zszedł z boiska z grymasem bólu w asyście medyków. Prawdopodobnie nie będzie w stanie kontynuować gry.

12'

Jurgen Calhaka potrzebuje pomocy medycznej. Chyba będzie potrzebna zmiana.

11'

Brondby od początku meczu utrzymuje się przy piłce. Legia gdy przejmuje ją na chwilę, traci po kilku podaniach.

9'

Na razie gospodarze zdecydowanie lepsi w środku pola. Legia razi niedokładnością.

7'

Pierwsze zagranie na połowę Brondby, ale Marc Gual nie zdołał przejąć futbolówki.

5'

Prostopadłe podanie w okolice pola karnego Legii, ale skutecznie interweniowała defensywa Wojskowych.

4'

W pierwszych minutach piłkę posiadają gospodarze. Na razie jednak Legia dobrze zorganizowana w defensywie.

2'

Oto fani Legii Warszawa na meczu z Brondby IF.

19:02

Kibice Brondby IF odpalili race, ale rozpoczynamy mecz! Widowisku towarzyszy żółta aura.

18:58

Komentator Polsat Sport, Bożydar Iwanow poinformował, że na trybunach stadionu Brondby jest około 150 fanów Legii Warszawa. Oficjalnie kibice polskiego klubu nie mogli wziąć udział w tym meczu z powodu zakazu nałożonego przez UEFA.

18:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu Brondby. Za chwilę wznowimy rywalizację!

18:44

Arbitrem głównym meczu Broendby IF - Legia Warszawa będzie Słowak, Martin Dohal. Na liniach pomagać mu będą jego rodacy: František Ferenc oraz Martin Vitko. Na VAR zasiadać będzie Michal Očenáš. W rolę technicznego wcieli się z kolei Marian Ruc.

18:40

Natomiast oto zestawienie Brondby IF:

18:37

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na to spotkanie:

18:34

Legioniści mają niezłe wspomnienia z ostatniej rywalizacji z duńskim zespołem. Przed rokiem stołeczna drużyna zagrała w decydującej fazie kwalifikacji Ligi Konferencji z FC Midtjylland. Pierwszy, szalony mecz, zakończył się remisem 3:3, a w Warszawie ekipa gospodarzy wygrała 2:1.

18:30

Legia Warszawa i Brondby IF mierzyły się ze sobą już w roku 2009, w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Wtedy oba mecze zakończyły się remisami, ale Duńczycy awansowali dzięki większej liczbie bramek strzelonych na wyjeździe. Teraz już takiego przepisu nie ma i taki rezultat da dogrywkę.

18:28

Trybuny stadionu Brondby na ponad pół godziny przed meczem już są niemal pełne. Zapowiada się gorąca atmosfera w Danii.

18:26

Natomiast Brondby IF podobnie jak Legia, bez żadnych problemów przebrnęła poprzednią rundę kwalifikacyjną. Duńczycy trafili na kosowskie KF Llapi, które wcześniej przegrało z Wisłą Kraków. Brondby w pierwszym meczu wygrało 6:0, ale w rewanżu tylko zremisowało.

18:23

Legia Warszawa bez najmniejszych problemów przebrnęła poprzednią rundę kwalifikacji Ligi Konferencji. W dwumeczu z walijskim klubem Caernarfon Town strzeliła aż 11 goli, nie tracąc żadnego. Jednak w ostatni weekend w rozgrywkach PKO Ekstraklasy niespodziewanie w słabym stylu przegrała 1:2 z Piastem Gliwice, co mogło nieco zachwiać pewność siebie.

18:19

Tak prezentuje się arena dzisiejszej rywalizacji. Po wczorajszych dwóch porażkach, dzisiaj liczymy na poprawę humorów i zwycięstwo Legii Warszawa nad rywalem z Danii.

18:15

Witamy serdecznie! Czwartek, 8 sierpnia to ważny dzień dla Legii Warszawa. Stołeczna drużyna zagra na wyjeździe z duńskim Brondby IF w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.