0 : 5
20:50

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

20:50

Przeciwnikiem Legii Warszawa w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji będzie duńskie Brondby IF, które w rewanżu zremisowało z kosowskim KF Llapi 2:2. Pierwszy mecz zostanie rozegrany za tydzień w Kopenhadze. Rewanż tydzień później przy Łazienkowskiej.

92'

Koniec meczu! Legia Warszawa rozbija Caernarfon Town 5:0!

91'

Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 2 minuty.

90'

Morgan Owen ukarany żółtą kartką.

88'

Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, ale jeden z legionistów uderzył niecelnie.

86'

Kacper Chodyna z rzutu wolnego uderzył tuż ponad bramką.

85'

Ryan Sears ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną za zagranie ręką tuż przed własnym polem karnym.

84'

Sergio Barcia świetnie wykorzystał perfekcyjną wrzutkę z narożnika boiska.

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sergio Barcia strzela na 5:0!

82'

Ryoya Morishita stanął przed kolejną szansą, ale świetnie jego strzał wybronił bramkarz gospodarzy!

82'

Wojciech Urbański trafił w poprzeczkę po strzale z linii pola karnego!

81'

Znakomitą szansę miał Ryoya Morishita, ale trafił wprost w rywala.

78'

Jean-Pierre Nsame ruszył do prostopadłego podania, ale ponownie spalony.

78'

Jakub Żewłakow stanął oko w oko z bramkarzem i oddał precyzyjny strzał. Jednak radość 17-latka przerwał gwizdek arbitra - spalony.

76'

Zakotłowało się w polu karnym Legii, nawet jeden z zawodników gospodarzy zdołał oddać strzał, ale trafił wprost w rywala.

74'

Natomiast w zespole gospodarzy. Osian Evans pojawił się w miejsce Mathewa Jonesa.

74'

Jakub Żewłakow zmienił Jordana Majchrzaka.

73'

Wojciech Urbański zagrał świetną prostopadłą piłkę do Jeana-Pierre'a Nsame, a ten precyzyjnym lobem zdobył bramkę na 4:0.

72'

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jean-Pierre Nsame także ma swojego gola!!!

70'

Wrzutka w pole karne Legii, ale tym razem pewnie interweniował Gabriel Kobylak.

68'

Legia spowolniła tempo. Gospodarze nie potrafią wrócić do gry, którą prezentowali przed przerwą.

65'

Tak padały bramki dla Legii Warszawa!

63'

Legia nieco uspokoiła grę. Kontroluje środek pola.

61'

Natomiast Sam Downey zmienił Paulo Mendesa.

61'

Dwie kolejne zmiany w ekipie gospodarzy. Matty Hill zastąpił Joe Fauxa

58'

Jean-Pierre Nsame był bliski zdobycia debiutanckiej bramki, jednak arbiter podniósł chorągiewkę - spalony!

57'

Jeszcze czwarta zmiana. Jakub Adkonis zastąpił Jurgena Celhakę.

57'

Wojciech Urbański pojawił się w miejsce Bartosza Kapustki

57'

Jean Pierre Nsame zmienił Tomasa Pekharta

57'

Trzy zmiany w Legii. Jan Ziółkowski zastąpił Radovana Pankova

56'

Natomiast Marc Williams pojawił się w miejsce Darrena Thomasa.

56'

Dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Adam Davies zastąpił Zacka Clarke'a

55'

Ryoya Morishita zagrał świetną piłkę wzdłuż pola karnego, a akcję zamknął Tomas Pekhart - pakując piłkę do pustej bramki.

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wreszcie trafia Tomas Pekhart! 3:0 dla Legii!

53'

Dobra wrzutka w pole karne gospodarzy. Pewnie interweniował bramkarz.

52'

Kacper Chodyna świetnie wrzucił z prawej strony w pole karne, a tam Ryoya Morishita został zablokowany.

51'

Kolejna fantastyczna okazja Legii. Patryk Kun zagrał w pole karne do Tomasa Pekharta. Ten fatalnie spudłował!

50'

To powinna być trzecia bramka dla Legii! Tomas Pekhart przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy!

49'

Bartosz Kapustka perfekcyjnie wrzucił na głowę Artura Jędrzejczyka, a ten pokonał irlandzkiego bramkarza.

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Jędrzejczyk podwyższa na 2:0!!!

47'

Ryan Sears ukarany żółtą kartką.

47'

Jordan Majchrzak faulowany przy linii bocznej. Będzie kolejna okazja dla Legii.

47'

Znakomite prostopadłe zagranie do Bartosza Kapustki, ten wpadł w pole karne i precyzyjnym uderzeniem - pokonał bramkarza gospodarzy.

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosza Kapustka w pierwszej akcji drugiej połowy otwiera wynik!!!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

20:01

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

19:50

19:48

Pierwsza połowa meczu to niestety nie było widowisko najwyższych lotów. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie działo się nieco więcej.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Wrzutka do Tomasa Pekharta, jednak były reprezentant Czech ponownie na spalonym.

45'

Do pierwszej połowy meczu doliczone co najmniej 2 minuty.

43'

Ostry faul Artura Jędrzejczyka. Defensor Legii ukarany żółtą kartką.

42'

Zakotłowało się w polu karnym Legii! Nieudanie we własnej "szesnastce" interweniował Gabriel Kobylak, ale gospodarze nie zdołali z tego skorzystać.

40'

Następna nieudana akcja Legii w ofensywie. Na razie nie jest to udany mecz warszawiaków.

38'

Żółta kartka dla jednego z członków sztabu Legii Warszawa.

37'

Uderzenie z rzutu wolnego wprost w mur.

36'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Legii.

35'

Zagranie w pole karne gospodarzy - znowu spalony.

33'

Kolejna nieudana próba podania w okolice pola karnego gospodarzy.

31'

Tomas Pekhart wpakował piłkę do bramki gospodarzy! Jednak arbiter podniósł chorągiewkę - spalony. Przypomnijmy, że w tym meczu nie można korzystać z systemu VAR.

29'

Zawodnik gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej. Doznał rozcięcia głowy.

28'

Jordan Majchrzak sfaulował defensora rywali przy próbie wejścia w pole karne.

27'

Niedokładne dośrodkowanie w "szesnastkę" Legii.

26'

Następny bezpardonowy faul na graczu Legii. Żółtą kartką ukarany Paulo Mendes.

24'

Fantastyczne prostopadłe podanie w stronę pola karnego Legii. Louis Lloyd stanął oko w oko z Gabrielem Kobylakiem, ale minimalnie spudłował!

22'

Próba prostopadłego podania do Tomasa Pekharta, jednak nieudana.

21'

Nieudana następna wrzutka w pole karne Caernarfon.

19'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

18'

Dużo chaosu w środku pola. Legia nie potrafi uspokoić gry.

16'

Gruff John Williams ukarany żółtą kartką.

15'

Faul w środku pola. Ponownie ucierpiał Ryoya Morishita.

13'

Kibice Legii Warszawa obecni w okolicach stadionu.

11'

Nieudana wrzutka w pole karne Legii.

10'

Kolejna wrzutka w pole karne Legii i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

8'

Dobra wrzutka w pole karne Legii, do strzału doszedł Danny Gosset, ale spudłował.

7'

Ofensywna akcja gospodarzy. Wywalczyli rzut rożny.

6'

Dośrodkowanie Bartosza Kapustki - bez zagrożenia.

5'

Legioniści wywalczyli rzut rożny.

4'

Pierwszy faul w tym meczu. Faulowany Ryoya Morishita.

4'

Prostopadłe zagra w okolice pola karnego Legii, ale skutecznie przed własną "szesnastką" interweniował Gabriel Kobylak.

3'

Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy. Ryoya Morishita wrzucił z lewej strony boiska, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

2'

Dużo chaosu. Gospodarze próbują rozgrywać piłkę, ale średnio im to wychodzi.

19:00

Zaczynamy mecz Caernarfon Town - Legia Warszawa!

18:55

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę boiska w Bangor. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

18:40

Sędzią głównym meczu Caernarfon Town - Legia Warszawa będzie Ivar Orri Kristjansson z Islandii. Jego asystentami będą Birkir Sigurdarson i Gylfi Mar Sigurdsson, natomiast arbitrem technicznym będzie Helgi Mikael Jónasson. W spotkaniu nie będzie dostępny system VAR.

18:35

Natomiast oto zestawienie klubu Caernarfon Town:

18:31

Wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu pozwoliło Goncalo Feio wystawić kilku rezerwowych zawodników. W bramce stołecznego zespołu wystąpi Gabriel Kobylak, w linii pomocy po raz pierwszy od początku wystąpi Kacper Chodyna, natomiast w ataku zagra 19-letni Jordan Majchrzak. Na ławce rezerwowych oprócz Jean-Pierre Nsame znaleźli się sami młodzi zawodnicy.

18:28

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

18:25

W 3. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji najprawdopodobniej zagra z duńskim Brondby IF, które w pierwszym meczu rozbiło kosowskie KF Llapi również 6:0. Duńczycy będą już znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem, niż ekipa z Walii. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w środę, 8 sierpnia w Kopenhadze, natomiast rewanż, tydzień później w Warszawie.

18:21

Legia Warszawa perfekcyjnie rozegrała pierwszej spotkanie w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji. Wojskowi przy Łazienkowskiej rozbili Caernarfon Town aż 6:0. Do przerwy stołeczna drużyna prowadziła różnicą tylko dwóch bramek, ale po przerwie dołożyła kolejne cztery trafienia i od rewanżowego spotkania Wojskowi przystąpią ze spokojnymi głowami.

18:18

Arena dzisiejszego meczu nie wygląda imponująco, ale oby Legia wywiozła z niej zwycięstwo, która zapewni kolejne 0,25 punktu w rankingu klubowym UEFA. Mecz zostanie rozegrany w walijskiej miejscowości Bangor.

18:15

Witamy serdecznie! Dzisiaj Legia Warszawa swoje rewanżowe spotkanie w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji. Przeciwnikiem stołecznej drużyny będzie walijski Caernarfon Town, tym razem mecz odbędzie się na Wyspach Brytyjskich. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.