Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
3 : 1
FK PanevėžysFK Paneveżys
94'

Koniec meczu! Jagiellonia w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Dwumecz wygrała 7:1, tyle samo co jej kolejny rywal, czyli Bodo/Glimt z Norwegii.

94'

Jeszcze Pululu sam, ale z ostrego kąta obija boczną siatkę.

92'

Trwa doliczony czas gry. W drugiej z czterech minut okazję miał Mbo.

88'

GOOOOOOOOOOOOL! Gussias strzela honorowo w dwumeczu! Błąd Lewickiego w obronie.

85'

Komiczny ten samobój byłego piłkarza Zagłębia Sosnowiec. Zaczęło się od wstrzelenia Pululu, potem ktoś nabił Benetę z jego zespołu. Koszmar!

84'

GOOOOOOOOOOOOOL! Ale samobój. Beneta na 3:0!

84'

A jednak się dzieje! Dwie próby Kubickiego. Świetnie broni Černiauskas.

83'

Jagiellonia już za wszelką cenę nie dąży do strzelania goli. Dość spokojne, senne tempo w końcówce.

78'

Cacutalua wchodzi za Dubrę. Więcej zmian w tym meczu nie będzie.

76'

Jagiellonia chciała... trzeciego karnego. Było blisko faulu.

72'

I jeszcze Lewicki w miejsce Moutinho.

72'

Villar za Hansena.

71'

Beneta zmienia Mazana.

70'

Gussias za Mbo.

69'

GOOOOOOOOOOOOL! Szybki rozbieg i strzał w lewy róg. Pululu ma dublet.

69'

Kartkę dostał Dubra.

68'

DRUGI RZUT KARNY DLA JAGIELLONII! Stojinovć został kopnięty korkiem w twarz.

67'

Będzie chyba karny dla Jagi. Sędzia ogląda sytuację z pola karnego Litwinów.

66'

17 598 osób - to oficjalna frekwencja meczu. A na boisku kolejne świetne okazje. Uderzali Nene i Hansen.

65'

- Mistrz, mistrz, Jaga mistrz! - skanduje widownia.

62'

Natomiast Palacios wszedł za de Vegę.

62'

Mieliśmy też dwie zmiany u gości. Sarpong za Veliulisa.

62'

A za Sacka wchodz Stojinović. Tymczasem bliski strzału w okienku był Hansen!

61'

Nie ma Romanczuka, jest Nguiamba.

61'

To zmieniamy. Nene za Imaza.

60'

Czas na potrójną zmianę w Jagiellonii. Zejdą Imaz, Romanczuk czy Sacek.

58'

Poprzeczka po strzale Hansena! Ależ było blisko.

57'

Nie ma drugiego gola, choć uderzali Imaz i Pululu. Ten drugi sugerował nawet faul. Karnego też nie ma.

56'

jaga

55'

Mają swoje momenty goście. Dieng wypuszcza Mbo. Uderzenie fatalne! Obok słupka.

55'

Ajj... Pululu odgrywa do Hansena w szesnastce, lecz minimalnie niecelnie. Skrzydłowego uprzedził bramkarz.

54'

Tymczasem Pululu marnuje akcję, bo... sfaulował w ataku.

54'

Transparent w młynie: "Białystok mówi stop lewackiej propagandzie"

52'

Dieguez drugi raz w meczu z dystansu - bardzo niecelnie.

52'

Celny strzał po stronie Litwinów. Dośrodkowanie z lewej flanki wieńczy głową Mbo. Do rąk Abramowicza.

49'

Sędzia z Grecji dobrze prowadzi zawody. Karnego widział z boiska, nie wręczył jeszcze żadnej kartki.

46'

Gramy dalej. Od środka Jagiellonia. Bez zmian w składach.

45'

Koniec pierwszej połowie. Jagiellonia jest lepsza i prowadzi dzięki Pululu. W dwumeczu jest 5:0. Wracamy za kwadrans.

45'

Doskonała okazja na 2:0. Dieguez po kiwnięciu trafia w ciało bramkarza. Szkoda!

41'

Seria dość prostych błędów Jagiellonii. Dieng wywalczył rzut rożny.

40'

jagiellonia

39'

Dwóch zawodników Jagiellonii na ofsajdzie: Imaz i Marczuk..

36'

Nieeee... Z lewej nogi wysoko nad poprzeczkę. W zasadzie to obok bramki.

35'

Hansen faulowany przed polem karnym. Będzie bezpośredni strzał? Może spróbuje Moutinho.

30'

Takiego gola strzelił Pululu:

26'

No i mogło być 1:1! Fantastyczna przewrotka Mbo. Z zaskakującym strzałem radzi sobie Abramowicz.

22'

Bardzo ryzykował bramkarz gości. Ostatecznie Marczuk nie zdołał wyłożyć piłki Pululu, a właśnie taki miał pomysł na zwieńczenie tej akcji.

18'

Tym razem z dystansu Pululu. Piłka po koźle mija bliższy, czyli w tym przypadku lewy słupek.

18'

Na spalonym złapany Imaz.

16'

Jagiellonia mocno pracuje na kolejnego gola. Nie daje piłki gościom.

13'

GOOOOOOOOOOL! Pululu wykorzystał jedenastkę. Uderzył bliżej prawego rogu. Bramkarz rzucił się w drugą stronę.

12'

To Mazan skasował w powietrzu Marczuka. Trwa interwencja sztabu medycznego. Faul ewidentny.

11'

RZUT KARNY DLA JAGIELLONII!

11'

Černiauskas broni strzał na bliższym słupku. Kopnął nabiegający w pole karne Pululu.

9'

Moutinho polował na okienko z dystansu! Strzał mocny, jednak nad bramką.

7'

Zagrywa Imaz. Chciał do Pululu, ale na drodze stanął Hansen i akcja kończy się niecelnym uderzeniem.

5'

Wzmaga się doping, natomiast drużyna mistrza Polski pozwala gościom rozgrywać piłkę.

3'

Jaga już przyspieszyła. Imaz kopnął z woleja w kierunku dłuższego słupka. Obok, niecelnie.

1'

Rewanż w Białymstoku właśnie się rozpoczął! Od środka goście z Litwy.

20:28

jaga

20:27

Imponująca sektorówka ultrasów Jagi.

20:25

Piłkarze wyszli na murawę. Jagiellonia w podstawowym komplecie (pasiak), przyjezdni na niebiesko.

20:24

Tymczasem dobiega końca rewanż Bodo/Glimt z RFS Ryga. Na Łotwie jest remis 1:1.

20:23

jagiellonia

19:56

W Jadze zapowiadają, że wobec przyszłego wyzwania z Bodo/Glimt przełożą mecz PKO Ekstraklasy z Motorem Lublin (10 sierpnia).

19:56

W Białymstoku dzisiaj doskonała pogoda. Upal zelżał. Na termometrach około 23 stopni Celsjusza.

19:54

Jagiellonia w zasadzie zna już kolejnego rywala. Będzie nim norweski zespół Bodo/Glimt.

19:46

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Stryjek, Haliti, Nene, Diaby-Fadiga, Lewicki, Olszewski, Villar, Łaski, Nguiamba, Rybak.

19:45

W składzie brakuje Nene, który w ogóle nie pojechał w weekend na ligowy mecz z Radomiakiem Radom (3:2). Zastępca jest jednak godny. To autor dubletu Jarosław Kubicki.

19:45

Jagiellonia rozegra dziś rewanż II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Po zeszłotygodniowym 4:0 na Litwie to ma być formalność.