Piątek, 4 października 2024, godz. 20:30
Korona KielceKorona Kielce
22:34

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:32

Po przerwie reprezentacyjnej Widzew Łódź pojedzie do Lublina na mecz z Motorem, natomiast Korona Kielce zagra u siebie z Piastem Gliwice.

22:30

Oceny piłkarzy po meczu Widzew Łódź - Korona Kielce (w skali 1-6):

Widzew Łódź

• Rafał Gikiewicz - 3
  • Marcel Krajewski - 3 (Lirim Kastrati - 2)
  • Mateusz Żyro - 3
  • Juan Ibiza - 3
  • Samuel Kozlovsky - 3 (Luis Silva - 3)
  • Fran Alvarez - 3
  • Julian Shehu - 3 (Said Hamulić - bez oceny)

• Marcel Pięczek - 3
  • Wiktor Długosz - 2 (Hubert Zwoźny - 2)
  • Martin Remacle - 3 (Wojciech Kamiński - bez oceny)
  • Yoav Hofmaister - 3
  • Konrad Matuszewski - 3
  • Pedro Nuno - 2 (Shuma Nagamatsu - 4)
  • Adrian Dalmau - 2 (Jewgienij Szykawka - 3)
  • Mariusz Fornalczyk - 3 (Dawid Błanik - 4)
22:29

96'

Koniec meczu w Łodzi! Korona niespodziewanie ogrywa Widzew 1:0 po golu Shumy Nagamatsu.

95'

Nieudana wrzutka z narożnika boiska.

94'

Ostatni rzut rożny dla Widzewa, w pole karne powędrował nawet Rafał Gikiewicz.

90'

Do drugiej połowy doliczone co najmniej 4 minuty.

88'

Korona mądrze stara się oddalać grę od własnego pola karnego.

86'

Wojciech Kamiński zmienił Martina Remacle.

84'

Said Hamulić zmienił Juljana Shehu.

81'

Dawid Błanik mocno uderzył z rzutu wolne, zmylony rykoszetem Rafał Gikiewicz wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej Shuma Nagamatsu i sytuacyjnym uderzeniem - wreszcie otworzył wynik meczu.

80'

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Shuma Nagamatsu daje prowadzenie Koronie!!!

79'

Juljan Shehu z żółtą kartką.

78'

Chaotyczna akcja Widzewa, zupełnie bez zagrożenia.

77'

Shuma Nagamatsu dośrodkował wprost w ręce Rafała Gikiewicza.

75'

Luis Silva zastąpił Samuela Kozlovsky'ego.

75'

Hilary Gong zmienił Kamila Cybulskiego

69'

Jewgienij Szykawka zmienił Adriana Dalmau.

65'

Potężnie huknął z dystansu Mateusz Żyro, ale przepięknie interweniował Rafał Mamla!

62'

Shuma Nagamatsu zastąpił Pedro Nuno.

62'

Dawid Błanik zmienił Mariusza Fornalczyka

60'

Miłosz Trojak z żółtą kartką.

57'

Jakub Łukowski zastąpił Jakuba Sypka.

57'

Lirim Kastrati zmienił Marcela Krajewskiego

54'

Widzew znów przycisnął. Korona broni się skutecznie.

52'

Teraz zaatakowała Korona, ale również nieskutecznie.

50'

Sebastian Kerk dostał piłkę w polu karnym rywali. Oddał strzał, ale trafił wprost w rywala.

48'

Spokojny początek drugiej połowy meczu. Gra toczy się głównie w środku pola.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu Widzew - Korona!

46'

Hubert Zwoźny zmienił Wiktora Długosza.

21:35

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Znów przed szansą Fran Alvarez, ale fatalnie skiksował.

45'

Do pierwszej połowy doliczone co najmniej 3 minuty.

44'

Zakotłowało się w polu karnym Korony. Rafał Mamla schwytał piłkę.

43'

Kolejny faul w środku pola. Tym razem bez napomnienia.

41'

Mariusz Fornalczyk z żółtą kartką. Nie zagra w następnym meczu.

40'

Mariusz Fornalczyk przebojowo wpadł w pole karne Widzewa, ale uderzył wprost w bramkarza.

36'

Fran Alvarez znów przed szansą na zdobycie bramki, ale nie wykorzystał swojej okazji.

32'

Widzew wydaje się kontrolować przebieg meczu, ale ostatnia sytuacja pokazała, że Korona także ma o co grać.

29'

Co to była za szansa! Adrian Dalmau nie trafił z najbliższej odległości!

25'

Fran Alvarez pokusiło strzał z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

21'

Pedro Nuno ukarany żółtą kartką po ostrym wejściu w rywala.

18'

Sędziowie zdecydowali - nie ma rzutu karnego! Gramy dalej.

16'

Sędzia Daniel Stefański nie pozwala wznowić gry. Trwa analiza VAR.

15'

Fran Alvarez zdemolowany przez bramkarza Korony. Ta sytuacja "śmierdzi" rzutem karnym.

14'

Zakotłowało się w polu karnym Korony, ale goście wyszli z opresji obronną ręką.

12'

Rezerwowy bramkarz Korony, Marcel Zapytowski ukarany żółtą kartką.

10'

Na razie dość spokojny mecz w Łodzi. Gra toczy się powoli, żaden z zespołów nie chce stracić bezsensownego gola.

7'

Krótkie rozegranie łodzian, ale bez zagrożenia.

6'

Tym razem gospodarze wywalczyli rzut rożny.

4'

W odpowiedzi Fran Alvarez zagrał w pole karne, ale Marcel Krajewski uderzył niecelnie.

2'

Nieudana wrzutka w pole karne miejscowych.

1'

Pierwsza ofensywna akcja Korony i już wywalczony rzut rożny.

20:33

Zaczynamy drugi piątkowy mecz 11. kolejki PKO Ekstraklasy!

20:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie wypełnionego po brzegi stadionu w Łodzi. Za chwilę zaczniemy mecz Widzew - Korona.

20:19

Sędzią głównym będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy. Na liniach pomagać mu będą asystenci w osobach Michała Obukowicza oraz Filipa Sieranta. Technicznym będzie Łukasz Szczech. Na VAR zasiądą za to Szymon Marciniak i Łukasz Kuźma.

20:14

Natomiast oto zestawienie Korony Kielce:

20:10

Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź:

20:05

W poprzednim sezonie mecz tych drużyn w Łodzi zakończył się zwycięstwem Widzewa 3:1. Dzisiaj łodzianie również są faworytami rywalizacji.

20:00

Korona Kielce natomiast będzie przystępować do meczu 11. kolejki po porażce u siebie na Suzuki Arena z Lechem Poznań (2:3). Wcześniej również poległa z Radomiakiem Radom (0:4). Choć na osłodę w ostatnich dniach - wyeliminowali Stal Mielec po serii rzutów karnych wykorzystując o jedną więcej jedenastkę.

19:55

Widzew Łódź do spotkania 11. kolejki PKO Ekstraklasy będzie przystępować po remisie w ostatniej kolejce z Lechią Gdańsk (1:1) na wyjeździe w Trójmieście. Bramkę na wagę punktu zdobył Imad Rondić po rzucie karnym. Sędziował wówczas Szymon Marciniak, który wcześniej wskazał na wapno dla gospodarzy z Gdańska.

19:53

19:50

Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Widzew Łódź zmierzy się z Koroną Kielce. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.