• Adrian Dalmau: 3 (Jewgienij Szykawka: 3)

Sędzia Lasyk dolicza aż 5 minut!

89'

Szymczak za Ishaka.

88'

Żółta kartka Milicia. To 4 kartka Milicia. Chorwata zabraknie w następnym meczu.

88'

Kapitalna akcja Błanika, ale nie udało się Koronie strzelić gola.

85'

Żółta kartka dla Fiabemy.

83'

Trejo próbował przedryblować Gurgula, ale nie ma nawet rzutu rożnego dla Korony.

83'

Jagiełło z wolnego....w mur.

82'

Trejo za Nuno. Ostatnia zmiana w Koronie Kielce.

81'

Żółta kartka dla Jacka Zielińskiego za protesty.

81'

Akcja Korony va banque. Nie udało się. Lech ma piłkę.

78'

Piękna akcja Kozubala i Gholizadeha. Główka Ishaka niecelna.

77'

Nagamatsu za Remacle.

76'

Błanik za Fornaliczyka.

74'

Faul Fiabemy przy próbie minięcia rywala na skrzydle.

72'

Zmiana w Lechu. Jagiełło za Sousę.

72'

Zmiana. Bohatera meczu Walemarka zmienia Fiabema.

71'

Akcja Gholizadeha, ale złe dośrodkowanie. W odpowiedzi Nuno i strzał Szykawki, ale znowu bez powodzenia.

68'

Błąd Douglasa i strzał Długosza. Niecelny.

67'

Zmiana. Długosz za Zwoźnego.

67'

Zmiana. Szykawka za Dalmau.

66'

Szykują się zmiany w Koronie Kielce.

65'

GOOOL Hat-trick Patrika Walemarka

61'

GOOOL Lech wyrównuje. Bramka Patrika Walemarka.

59'

Zmiana w Lechu. Gholizadeh za Hoticia.

58'

Drugi gol nowego zawodnika Korony w tym meczu! Mrozek nie dał rady sięgnąć piłki.

57'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Nuno na 2:1 dla Korony! Mocno w lewy róg.

56'

Karny dla Korony, kartka dla Hoticia!!!

56'

korona

54'

To nie Sousa trafił Hofmeistera, tylko Hotić. Sędzia Lasyk biegnie do monitora...

53'

VAR przygląda się sytuacji... Gra wstrzymana!

53'

Korona chce karnego! Hofmeister odepchnięty przez bodajże Sousę.

52'

MROZEK - Fornalczyk 2:0 w tej połowie! Bramkarz Lecha broni strzał na bliższym słupku, już spod linii końcowej.

49'

Brzydkie zderzenie w polu karnym Korony po wrzutce Walemarka. Chyba wszystko w porządku z poszkodowanymi.

49'

Trzeba pochwalić Mrozka, bo zatrzymał Fornalczyka. A ten znów atakuje!

48'

Jeden strzał, drugi. Nie ma gola dla Korony! Zamieszanie po dośrodkowaniu.

47'

Dalmau przewracał się w polu karnym Lecha. Róg dla Korony.

46'

Druga połowa rozpoczęła się. Od środka Lech.

46'

Pora na drugą odsłonę. Zdaje się bez zmian w składach.

45'

korona

45'

Koniec pierwszej połowy! Lech błyszczał na początku i przed upływem kwadransa objął prowadzenie. Potem do ofensywy przeszła Korona, która wyrównała. Ciekawe widowisko w Kielcach, wracamy po przerwie.

45'

Pereira za krótko z rożnego.

45'

Dalmau szukał okienka. Uderza prawą nogą w trybuny. Sędzia doliczył dwie minuy.

44'

Pięczek naprawia swój błąd po krótkim rozegraniu rożnego. Przerwał kontrę Lecha.

40'

Remacle zostaje na boisku. Sousa chyba na nie wróci.

39'

Jagiełło już na rozgrzewce. Wymuszona zmiana za cierpiącego Sousę?

38'

Jeszcze zobaczymy czy aby sędzia nie zmieni decyzji - z żółtej na czerwoną kartkę...

38'

Remacle ukarany kartką za brzydki faul na Sousie przy linii bocznej.

38'

566 minut - tyle trwała seria Mrozka bez straconej bramki - wyliczył serwis Ekstra Stats.

37'

Tak gola strzeliła Korona:

36'

Nie ma karnego dla Korony. Wznowił grę Lech.

36'

Dzieją się szalone rzeczy! Fornalczyk oszukał Pereirę, w końcu uderzył tuż nad poprzeczką, tymczasem w trakcie jego rajdu pada Dalmau w polu karnym Lecha! Jedenastka czy nie?

35'

Lech nie opanował sytuacji po straconej bramce. Obraz gry się nam ewidentnie zmienił! Sousa na ofsajdzie w ostatniej akcji.

34'

Korona poczuła krew! Celny strzał Fornalczyka - raczej do statystyk. Mrozek broni bez problemów, choć był zasłonięty.

33'

Mrozek interweniuje za polem karnym! Dobre wybicie w aut. Nabiegał już Nuno. Gurgul ma dziś z nim spore problemy. Lech musi poprawić ustawienie.

32'

Murawski nie dostał kartki, chociaż ewidentnie przewinił. Sędzia Lasyk jest póki co miłosierny.

31'

Kibice na meczu Korona - Lech:

30'

Przepychanki w polu bramkowym Lecha przed rzutem rożnym. Uczestniczy w nich m.in. roześmiany Mrozek. Jest też Dalmau.

29'

Brawa dla Korony! Szybkie wyjście, podanie Dalmau na wolne pole do Nuno, który uciekł Gurgulowi i zdobył bramkę na wagę wyrównania!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i proszę!!! Korona na 1:1.

27'

Korona próbuje się dłużej utrzymać piłce, na co Lech konsekwentnie nie pozwala; naciska od razu na stoperów.

25'

A jednak Murawski powstał wcześniej. Gramy dalej.

24'

Murawski trzyma się za plecy po uderzeniu kolanem. Przerwa w grze. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

23'

Nieudany korner Lecha. Po nim taktyczny faul Hoticia. Bez kartki.

21'

Milić przerywa akcję Zwoźnego. Zablokował jego dośrodkowanie.

20'

Gol dla Lecha na nagraniu:

17'

Utarczka słowna Dalmau z Sousą. Sędzia Lasyk uspokaja zawodnika Korony.

16'

Walemark uderzył pod nogami Dziekońskiego. Asystę drugiego stopnia zaliczamy Kozubalowi.

15'

Bardzo ładna akcja Lecha! Kilka szybkich podań pod polem karnym, w końcu Sousa wybiera Walemarka zamiast "palącego" Ishaka i mamy prowadzenie gości. Nowy skrzydłowy trafił debiutancko!

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walemark na 1:0 dla Lecha!!!

13'

13 minuta i jest pierwszy celny strzał. Uderzył płasko Hotić po płynnej akcji zespołu.

12'

Pereira w swoim stylu szukał w polu karnym Ishaka. Piłkę złapał Dziekoński.

10'

Częsty obrazek pierwszych minut: cały Lech (oczywiście poza Mrozkiem) na połowie Korony. Nie dają jej rozgrywać, gdy ma piłkę.

10'

Kozubal ładnie oszukał dwóch przeciwników. Potem nastąpiła strata Murawskiego.

9'

- KSZO, KSZO, Ostrowiec! - skanduje sektor gości. Gospodarze kwitują to gwizdami.

8'

Przed chwilą napastnik Korony złapany na ofsajdzie.

8'

lech

7'

Fornalczyk pchnięty barkiem przez Douglasa. Gwizdy kibiców Korony, gwizdek sędziego Lasyka milczy. To była twarda walka.

5'

Hotić wrzucił z wolnego - za słabo. Korona wybija. W sektorze gości niespełna 1000 kibiców Kolejorza.

4'

Trojak zarobił żółtą kartkę za przerwanie szybkiej akcji Walemarka.

3'

Pierwsza akcja Lecha spaliła na panewce. Wznawia Dziekoński.

2'

Milić z Douglasem zapuszczają się daleko, aż na połowę Korony.

1'

Od razu piłkę zabrał Lech. Rozgrywa przez obrońców.

1'

No to gramy! Od środka zaczęła Korona.

14:42

Korona w żółtym komplecie z czerwonymi pasami na koszulkach. Lech dzisiaj bordowo-czarny komplet.

14:40

Sektor gości wypełniony kibicami Lecha wspieranymi przez sympatyków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

14:39

lech

14:25

Korona chce dzisiaj zmazać plamę po porażce 0:4 w Świętej Wojnie z Radomiakiem Radom.

14:24

Kończy się powoli rozgrzewka obu zespołów. W Kielcach słonecznie. Zapowiada się wysoka frekwencja na stadionie.

13:33

korona

13:29

Nie ma większych zaskoczeń w jedenastce Lecha. Kibiców na pewno cieszy powrót kapitana Ishaka. Do kadry meczowej wrócił też Salamon - dziś na ławce.

13:29

Lecha od środy nie ma w Poznaniu. Był w Woli Chorzelowskiej (tam nocował), w Rzeszowie (tam przegrał z Resovią), a od wczoraj jest w Kielcach.

13:28

lech

13:27

Lech Poznań gra dziś o dwie rzeczy: utrzymanie pozycji lidera PKO Ekstraklasy i zrehabilitowanie się w oczach kibicach po odpadnięciu z Pucharu Polski. Jedno z drugim można połączyć - wystarczy wygrać.