Radomiak RadomRadomiak Radom
4 : 0
Korona KielceKorona Kielce
90'

Radomiak dzięki pokonaniu Korony Kielce 4:0, awansuje na 10. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Korona spadła na dwunastą pozycję. W następnej serii spotkań, Radomiak zagra na wyjeździe z KGHM Zagłębiem Lubin, a Korona u siebie z Lechem Poznań.

90'

Maciej Kikolski: 3 Jan Grzesik: 5 Raphael Rossi: 4 (Ramos):3 Mateusz Cichocki: 3 Paulo Henrique: 3 Zie Ouattara: 4 Christos Donis: 3 (Jordao): 3 Michał Kaput: 3 Rafał Wolski: 4 (Leandro): 3 João Peglow: 4 Leonardo Rocha: 6 (Cielemęcki):3

90'

Oceny Korona Kielce

Xavier Dziekoński: 2 Hubert Zwoźny: 2 (Zator): 3 Miłosz Trojak: 2 Pau Resta: 2 Marcel Pięczek: 2 Konrad Matuszewski: 2 Martin Remacle: 3 (Nagamatsu): 3 Adrian Dalmau: 3 (Trejo): 3 Yoav Hofmeister: 3 Pedro Nuno: 2 (Wiktor Długosz): 3 Jewgienij Szykawka: 2 (Mariusz Fornalczyk): 3

90'

Radomiak pokonuje na własnym boisku Koronę Kielce 4:0.

93'

Żółta kartka dla Leandro.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

85'

Cielemęcki za Rossiego.

84'

Ramos za Rochę.

83'

Żółta kartka Nagamatsu.

81'

Autor trzech bramek Rocha z żółtą kartką.

81'

Zator za Zwoźnego.

79'

GOOOOOLLL HAT-TRICK Leandro Rocha

78'

Jordao ukarany za faul na Fornalczyku.

75'

Zimovski za Grzesika.

73'

Dopiero drugi strzał celny Korony. Nagamatsu.

72'

Zmiana w Koronie. Nagamatsu za Dalmau.

70'

Zmiana w Koronie. Remacle schodzi Trejo wchodzi.

67'

Zmiana. Rafał Wolski schodzi z murawy. Leandro wchodzi.

67'

Zmiana w Radomiaku. Bruno Jordao za Donisa.

65'

Żółta kartka dla Huberta Zwoźnego.

61'

Żółta kartka dla Donisa.

58'

Żółta kartka dla Pau Resty.

55'

Kolejne dośrodkowanie Radomiaka, ale obrońcy Korony wybijają na rzut rożny.

53'

Piękna akcja Radomiaka. Słupek po strzale Beglowa. Strzał Wolskiego trafił w obrońcę Korony.

49'

Pierwszy strzał celny Korony, autorstwa Fornalczyka. Kikolski łapie piłkę.

46'

GOOOL! Radomiak strzela na 3:0. Bramka Rochy!

46'

Zmiana w Koronie. Za Pedro Nuno, na boisku melduje się Wiktor Długosz.

46'

Rozpoczyna się druga połowa meczu.

46'

Zmiana w Koronie. Mariusz Fornalczyk wchodzi za Szykawkę.

46'

radomiak

45'

Radomiak w pierwszej połowie oddał aż 13 strzałów, w tym 4 były celne. Najlepiej w ekipie gospodarzy grają strzelcy bramek Leonardo Rocha i João Peglow, a także Rafał Wolski i Jan Grzesik. W Koronie nikt pozytywnie się nie wyróżnia.

45'

Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Koroną Kielce 2:0.

45'

Doliczone dwie minuty do pierwszej połowy.

41'

Akcja Radomiaka spaliła na panewce. Rośnie przewaga gospodarzy pod bramką. Koronę uratowali Dziekoński i Trojak.

37'

Kolejna szansa dla Radomiaka, ale piłkarze Korony wybili na rzut rożny. Potem kapitalną interwencją popisał się Dziekoński.

36'

Szansę mieli piłkarze Radomiaka, ale nie udało się ostatnie podanie.

36'

Kontuzja Raphaela Rossiego, ale piłkarz Radomiaka podnosi się z murawy.

34'

Akcja Korony, ale nie udało się oddać celnego uderzenia głową po wrzutce z lewego skrzydła.

31'

Żółta kartka dla Paulo Henrique z Radomiaka.

29'

Żółta kartka dla Martina Remacle z Korony Kielce.

30'

Dzisiejsze gole dla Radomiaka;

26'

Akcja Radomiaka. Wolski uderzył na bramkę Dziekońskiego, ale niecelnie.

23'

Radomiak ma już trzy strzały celne na bramkę przeciwnika. Korona bez strzału celnego.

21'

Brzydki faul Dalmau na Rossim. Napastnik Radomiaka zwija się z bólu.

19'

Zawodnicy Radomiaka protestują, że zawodnik Korony dotknął piłki ręką w polu karnym. Gwizdek Pawła Raczkowskiego milczy.

17'

Co za akcja Radomiaka. Grzesik wykazał się fenomenalną techniką, ale Zie Ouattara nie strzelił gola. Ciągle 2:0.

15'

Strzał sprzed pola karnego Martina Remacle, ale bardzo niecelny.

14'

Korona miała szansę, ale obrońcy Radomiaka wybili piłkę na rzut rożny.

13'

Piłkarze Korony w pięć minut stracili dwa gole. Czy się podniosą?

12'

GOOOL! Jest 2:0 dla Radomiaka! Tym razem Peglow.

11'

Żółta kartka dla Xaviera Dziekońskiego.

8'

Strzelec bramki cierpi na murawie. Przy bramce faulował go Xavier Dziekoński przy piąstkowaniu.

7'

GOOOL dla Radomiaka! Leonardo Rocha

6'

Kolejna akacja Radomiaka. W walce o piłkę ucierpiał Hofmeister. Rzut wolny dla Korony.

5'

Dobra akcja Radomiaka. Obrońcy Korony wybili na rzut rożny.

4'

Uraz Szykawki. Trochę leżał w polu karnym, ale wrócił do gry.

2'

Początek meczu bardzo wyrównany, lecz z przewagą Radomiaka.

1'

Mecz Radomiak - Korona się rozpoczyna!

17:59

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę rozpocznie się mecz.

17:53

W podstawowym składzie obu drużyn jest sześciu obcokrajowców i pięciu Polaków.

17:49

Korona Kielce nie przegrała w Ekstraklasie od czterech spotkań. Radomiak z kolei w ostatnich pięciu spotkaniach, tylko raz wygrał i cztery razy przegrał.

17:43

radomiak

17:42

Zapraszamy na mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy. Jedenasta w tabeli Korona Kielce udała się do będącego w strefie spadkowej Radomiaka Radom. Mecz rozpocznie się o godz. 18.