Morishita! Mocno, lecz w trybuny. To nie jest mecz Legii.

Celhaka ukarany za faul na Ameyawie.

86'

Silva brzydko sfaulowany. Przewinił Augustyniak.

86'

NIEMOŻLIWE PUDŁO!!!!! Koczerhin obok słupka z bliska po zagraniu Silvy. To powinno być 2:0 dla Rakowa.

83'

Co za szansa na wyrównanie! Wrzuca Morishita, główkuje Kapuadi, ale piłka w rękach Trelowskiego!

81'

Ostatnia, ofensywna zmiana w Legii. Za Jędrzejczyka pojawił się Pekhart. Może on?

79'

legia

79'

26 102 osoby - to oficjalna frekwencja meczu.

74'

Wchodzi Morishita za słabego Luquinhasa. Legii została jedna zmiana.

72'

Vinagre wpadł z piłką w pole karne. Podanie złe! Wybija Berggren.

70'

Kartka dla Kapustki. Sędzia Przybył wyzywany przez Żyletę.

69'

Czerwona kartka dla kogoś z ławki Legii. Chodzi chyba o trenera, ale nie Feio.

69'

Piłkarze padają jak muchy. Svarnas leży. Kibice Legii gwiżdżą...

66'

Gual... Kopie mocno, ale obok bramki.

65'

Mosór debiutuje w Rakowie. Wszedł za kontuzjowanego Rundicia.

64'

Mocny strzał Nsame. Trafił w Trelowskiego. Bramki i tak by nie było z powodu spalonego.

62'

Gual pojawił się za Alfarelę.

61'

Kartkę dostał... rezerwowy Kuciak.

59'

Gwizdy z trybun. Koczerhin pod presją trafia z wolnego w mur.

57'

Zszedł Lamprou, wszedł Otieno.

54'

Najlepsza szansa dla Legii po przerwie. Kapustka uderzył celnie, ale wprost do rąk bramkarza.

52'

Legia próbuje się odgryźć Rakowowi, ale na razie nie ma argumentów.

48'

Brunes za Makucha.

47'

Gwizdy na trybunach, bo Makuch po faulu ucierpiał i nie wstaje. Chyba będzie zmiana.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Od środka Raków.

46'

Barcia zszedł, za niego Kapuadi.

46'

Celhaka za Goncalvesa w Legii.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa z Rakowem. Piłkarzy żegnają nieśmiałe gwizdy.

45'

Tak gola strzelił Raków:

44'

Barcia ma problem mięśniowy.

42'

No i stało się! Ameyaw powalczył o utrzymanie piłki w grze, Koczerhin oddał nieczysty strzał, ale skutecznie zakończył akcję Silva i to on uszczęśliwił sektor gości!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Raków jednak prowadzi!!!

41'

Lamprou zmarnował idealną okazję dla Rakowa! Zaczął kombinować, czyli przekładać piłkę. W efekcie nie ma groźnego strzału.

36'

Nsame, strzał i poprzeczka! Ależ blisko gola dla Legii.

35'

Pierwsza tak naprawdę niebezpieczna akcja Legii. Po zgraniu Nsame to Augustyniak kopie celnie na bramkę. Dobrze broni Trelowski!

31'

Niesportowe zachowanie Alfareli. Kartka.

24'

Barcia sfaulowany przez rywala. Na razie nie jest to wdzięczny mecz do oglądania. Dużo walki, mało jakości czysto piłkarskiej.

22'

Feio otrzymał kartkę za próbę wpływania na pracę sędziego.

21'

feio

20'

Okazja dla Rakowa! Silva wpadł z piłką w pole karne. Podawał zamiast uderzać. Akcja kończy się na Jędrzejczyku.

18'

Silva wrzucił, Makuch skoczył do główki, ale piłki nie sięgnął.

16'

Koczerhin nie porozumiał się z Tudorem. Złe podanie. Aut dla Legii zamiast groźnego ataku Rakowa.

14'

Tempo nawet przyzwoite, ale brakuje konkretów pod bramkami.

11'

Pierwsza groźna sytuacja. Atakowała Legia. Wrzucił Vinagre, ale dobrze zareagował Rodin.

9'

Luquinhas zatrzymany przez Berggrena. Bez kartki.

7'

Próba długiej piłki w kierunku Nsame. Dobrze interweniuje Trelowski. Wybił w okolicy szesnastego metra.

5'

Piłkarz Rakowa gra dalej. Tymczasem na trybunach obok prezesa Dariusza Mioduskiego zasiadł właściciel Rakowa, Michał Świerczewski.

4'

rakow

3'

Przerwa w grze. Jean Carlos Silva ucierpiał.

3'

Trzy punkty i cztery pozycje dzielą te drużyny w tabeli. Na razie to Legia próbuje rozgrywać.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy! Od środka Legia.

17:31

Papszun zbił piątkę z Feio. No to czas na spektakl przy linii i przede wszystkim na murawie!

17:28

Kapustka odebrał jeszcze nagrodę dla Piłkarza Sierpnia w Ekstraklasie.

17:28

"Mistrzem Polski jest Legia" - skanduje Żyleta.

17:26

Legia na biało-czarno, Raków w strojach czerwono-niebieskich.

17:25

Trybuny wypełnione, czas na widowisko! Piłkarze zaraz wyjdą z tunelu. Na razie kibice odśpiewują "Sen o Warszawie".

17:10

rakow

17:10

Na ławce Rakowa zaczyna za to inny piłkarz pozyskany z Piasta - Mosór. On w Legii wzrastał.

17:09

W Rakowie debiutuje Ameyaw. Gra od początku. Nie na skrzydle jak w Piaście, ale na dziesiątce.

17:09

Kogo nie ma nawet na ławce Legii? Burcha, Elitima, Majchrzaka czy Ziółkowskiego.

17:08

legia

17:07

To pierwszy mecz Legii po sprzedaniu Kramera do Konyasporu. W ataku duet Nsame - Alfarela. Obaj przyszli do drużyny w tym okienku.

17:06

Dziś grają pretendenci do tytułu. Dodatkowy smaczek? Pretensje trenera Feio (kiedyś asystenta w Rakowie) o nagrywanie treningów dronem...

17:06

Legia przed weekendem zajmowała pozycję wicelidera. Teraz po meczach rywali spadła na czwarte miejsce. Ma pięć punktów straty do pierwszego Lecha. Raków jest ósmy.

17:04

legia

17:02

Hit na deser! To ostatni mecz niedzieli w PKO Ekstraklasie i zarazem 8. kolejki, bo poniedziałkowy (Śląsk - Stal) nie dojdzie do skutku z powodu powodzi na Dolnym Śląsku.