• Ryoya Morishita - 3 (Luquinhas - bez oceny)
  • Marc Gual - 3 (Migouel Alfarela - 3)
  • Blaz Kramer - 3
93'

Koniec meczu! Śląsk zatrzymał Legię, remisując 1:1. Nowym liderem Ekstraklasy został Lech!

91'

Sędzia Marciniak dołożył trzy minuty.

89'

Kramer! Mocno, ale nad bramką. Niewiele zabrakło.

88'

Goncalves ukarany kartką za ostry wślizg.

87'

Alfarela strzela po błędzie Śląska. Tylko róg dla Legii.

83'

Za Cebulę wszedł Gersenstein.

83'

Eyamba za Musiolika.

80'

Kartka dla Paluszka za taktyczny faul.

79'

Wstrzelenie Pankova. To Petrow wybija piłkę jako pierwszy obrońca.

77'

36 208 kibiców - to oficjalna frekwencja tego meczu! Rekord sezonu póki co.

76'

Kun się doigrał. Żółta kartka.

75'

Luquinhas za Morishitę.

73'

Wychodzi z bramki Leszczyński. Uprzedził Kramera na szesnastce!

72'

Tak padła bramka Kapustki:

70'

slask

69'

GOL NA 2:1?! JEDNAK NIE! Musiolik na minimalnym spalonym.

67'

Za Guala wszedł Alfarela.

67'

Nikt nie pilnował obrońcy Śląska po wrzutce z wolnego! Jako ostatni na drodze piłki przyjął prawą i uderzył z prawej. Znowu mamy remis.

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Guercio na 1:1!

66'

Szansa dla Śląska z rzutu wolnego. Cebula założył siatkę Kunowi. Ten odwdzięczył się faulem.

63'

Augustyniak także ukarany kartką za faul.

62'

Baluta za Ortiza w Śląsku.

62'

Kun za Vinagre.

63'

Pokorny dostał kartkę.

58'

Śląsk próbuje się odgryźć. Uderzał Schwarz, ale został zablokowany.

54'

Kapustka przyjmuje, mija rywali jak tyczki i w końcu trafia do siatki. Kapitalny rajd. Legia znów liderem Ekstraklasy!

53'

GOOOOOOOOOOL! Legia na prowadzeniu. Kapustka!!!

53'

Kramer! Nie trafia z dobrej pozycji. Nie dokręcił. Piłka przechodzi obok lewego słupka.

51'

Legia stawia na dośrodkowanie. Ostatnie okazało się nieudane.

48'

Z dystansu kopie Pokorny. Wysoko nad bramką. A w zasadzie obok niej.

48'

Żukowski! Śląsk od razu miał sytuację. Nie ma jednak gola. Cierpi strzelec... Doznał kontuzji.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła! Od środka Legia.

46'

Pankov za Jędrzejczyka.

46'

Kobylak za kontuzjowanego Tobiasza.

45'

legia

45'

Sędzia Marciniak skończył pierwszą połowę. Jędrzejczyk ma rozcięty łuk brwiowy. Tobiasz jest "cały".

45'

Sędzia Marciniak natychmiast wzywa służby medyczne! Zderzenie Tobiasza z Jędrzejczykiem... Fatalnie to wyglądało.

45'

Kramer! Z lewej nogi, ale za lekko, tak jak Leiva. Trafił do rąk bramkarza.

45'

Dwaj piłkarze cierpią na murawie. To Gual i zdaje się Pokorny.

45'

Sędzia dorzucił spodziewanych siedem minut.

41'

Nahuel... Ale psuje okazję! Uderza w sytuacji sam na sam w Tobiasza. Za lekko, w środek! Spalonego nie było.

37'

Gra toczy się głównie w środku pola.

32'

Po około siedmiu minutach grę udało się wznowić.

31'

Niewiele widać, a to kluczowe w kontekście użycia VAR-u. Dlatego czekamy dalej.

28'

Jeszcze czekamy... Trochę to trwa. Piłkarze uzupełnili płyny.

25'

Przerwa w meczu z powodu zadymienia wywołanego racami.

25'

Niebezpieczna sytuacja pod bramką Legii! Nahuel dokręcał z dystansu. Tobiasz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Miał szczęście, bo decydowały centymetry!

22'

Pokorny ratuje Śląsk w polu karnym! Wybił w aut. Gual szukał zagraniem Kramera.

22'

Zbyt mocne zagranie Jędrzejczyka do Guala. Piłka w rękach bramkarza Śląska.

20'

Wszołek ściąga Guercio na murawę. Nie ma kartki ani wolnego.

18'

slask

17'

Teraz oprawę prezentują ultrasi Śląska.

14'

NIE MA GOLA DLA ŚLĄSKA! Próbowali uderzać Ortiz z Musiolikiem, a ostatecznie to Augustyniak wybija sprzed linii bramkowej.

13'

Zablokowany strzał Guala! Śląsk głęboko cofnięty. Broni się we własnej szesnastce.

10'

Twierdza! Wrocław - skanduje widownia.

9'

Niezmiennie to Legia ma piłkę. Barcia podaje na głowę do Kapustki. Pomocnik nie dał rady jej sięgnąć.

7'

Ultrasi Legii prezentują oprawę. Tymczasem Kramer szukał Morishity w szesnastce. Przecina Petkow.

5'

Nahuel zauważył, że Tobiasz jest daleko od bramki. Nieudana próba lobowania.

4'

Petkow dostał brawa za... wślizg. Tylko aut dla Legii po szarży Wszołka.

3'

Śląsk szybko rozpoczął rzut wolny! Schwarz do Cebuli, ale ten się poślizgnął w polu karnym Legii.

2'

Kramer już dostał kartkę. Za stempel na nodze Paluszka.

1'

Legia mogła od razu objąć prowadzenie! Po przechwycie celnie kopnął Gual. Broni Leszczyński.

1'

No to gramy. Od środka mecz zaczął Śląsk!

20:15

Stadion oddaje hołd strażakom z Poznania, którzy zginęli w pożarze.

20:12

Piłkarze wyszli na murawę. Śląsk na zielono, Legia na biało-czarno.

20:09

W sektorze gości sektorówka: Ultras Legia.

20:08

W młynie Śląska pojawił się transparent: "Piłka jest okrągła, a race są dwie..."

20:08

Śląsk siedem minut temu poinformował o sprzedaniu wszystkich biletów.

20:01

Przed nami koncert legendy. Na murawie melduje się Paktofonika!

20:00

Kibice Legii są na stadionie. Przypomnijmy, że w piątek zagrozili bojkotem gdyby nie mogli wnieść oprawy, a tak początkowo obwieścił organizator meczu.

19:51

slask

19:03

W kadrze Śląska brakuje Bejgera, Loski, Klimali, Macenki, Olsena, Samiec-Talara czy Schieracka.

19:03

Ławka rezerwowych Śląska: Śliczniak, Szota, Baluta, Bartolewski, Eyamba, Gersenstein, Ince, Petrow, Rejczyk,

19:01

slask

18:59

Z ostatniego raportu Śląska wynika, że sprzedano ponad 35 tys. miejsc. Sporo (2-3 tys.) będzie legionistów.

18:59

Poza kadrą meczową Legii tacy zawodnicy jak Kapuadi, Burch, Elitim, Celhaka, Nsame czy pozyskany w tygodniu Oyedele.

18:58

Ławka rezerwowych Legii: Kobylak, Ziółkowski, Pankov, Chodyna, Urbański, Luquinhas, Kun, Alfarela, Pekhart.

18:56

legia

18:56

Oto hit weekendu w Polsce. Wicemistrz kontra lider przed 6. kolejką. Sędziuje Szymon Marciniak. Na trybunach... prawie 40 tys. kibiców!