Poniedziałek, 19 sierpnia 2024, godz. 19:00
Piast GliwicePiast Gliwice
21:00

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

20:58

W następnej kolejce mielczanie pojadą do Kielc na mecz z Koroną, natomiast Piast Gliwice zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin.

• Alvin Jaunzems - 3 (Robert Dadok - 2)
  • Koki Hinokio - 3 (Adrian Bukowski - 3)
  • Maciej Domański - 3 (Fryderyk Gerbowski - bez oceny)
  • Krzysztof Wołkowicz - 2 (Krystian Getinger - 3)
  • Łukasz Wolsztyński - 3 (Ravve Assayag - 4)

• Grzegorz Tomasiewicz - 3
  • Tihomir Kostadinov - 2 (Damian Kądzior - 3)
  • Michał Chrapek - 3 (Miłosz Szczepański - 2)
  • Michael Ameyaw - 3 (Szczepan Mucha - bez oceny)
  • Maciej Rosołek - 2
94'

Koniec meczu w Mielcu! Stal wygrywa z Piastem Gliwice 2:0.

92'

Fryderyk Gerbowski zmienił Macieja Domańskiego.

91'

Szczepan Mucha zastąpił Michaela Ameyawa.

90'

Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 4 minuty.

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ravve Assayang podwyższa wynik meczu na 2:0!!!

84'

Piast próbuje atakować, by odwrócić niekorzystny rezultat.

81'

Ilja Szkurin ukarany żółtą kartką.

80'

Ilja Szkurin został obdarowany świetnym prostopadłym podaniem, wpadł w pole karne i oddał mocny strzał, z którym nie poradził sobie Frantisek Plach.

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ilja Szkurin daje prowadzenie Stali Mielec!!!

76'

Maciej Domański ukarany żółtą kartką.

73'

W szeregach Piasta Miłosz Szczepański zmienił Michała Chrapka.

71'

Natomiast Robert Dadok pojawił się w miejsce Alvisa Jaunzemsa.

71'

Dwie zmiany w Stali Mielec. Ravve Assayag zastąpił Łukasza Wolsztyńskiego

66'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne Stali Mielec.

63'

Mateusz Matras ukarany żółtą kartką.

62'

Natomiast Adrian Bukowski zastąpił Kokiego Hinokio.

62'

Dwie roszady w Stali Mielec. Krystian Getinger zmienił Krzysztofa Wołkowicza

58'

Coraz mocniej cisną goście. Kolejna wrzutka w pole karne Stali, ale ta wyszła z opresji obronną ręką.

55'

Grzegorz Tomasiewicz potężnie huknął zza pola karnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy.

51'

Znów Stal Mielec lepiej rozpoczyna grę. Gospodarze dobrze wyglądają po przerwie.

48'

Przed znakomitą szansą dla Stali stanął Alvis Jaunzems, jednak nie zdołał wpakować piłki do bramki przeciwników!

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Damian Kądzior pojawił się w miejsce Tihomira Kostadinova.

46'

W przerwie dwie zmiany w Piaście Gliwice. Igor Drapiński zastąpił Ariela Mosóra

20:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

19:49

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Piasta Gliwice, ale znacznie bliżej zdobycia bramki była Stal Mielec. Obyśmy w drugiej połowie gole już oglądali.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Do pierwszej połowy meczu doliczona co najmniej 1 minuta.

43'

To powinna być bramka dla Stali Mielec! Alvis Jaunzems wrzucił na głowę Ilji Szkurina, a ten zupełnie niepilnowany - trafił w słupek!

41'

Końcówka pierwszej połowy. Lepiej wygląda Piast, ale niewiele z tego wynika.

39'

Wrzutka z rzutu rożnego - bez zagrożenia.

38'

Michael Ameyaw ruszył z piłką na pole karne gospodarzy, ale wywalczył tylko rzut rożny.

35'

Wrzutka w pole karne Piasta, ale żaden z graczy miejscowych nie dopadł do piłki.

32'

Koronkowa akcja gospodarzy, ale Piast wyszedł z opresji obronną ręką.

29'

Prostopadłe zagranie do Ilji Szkurina, ale snajpera Stali uprzedził rywal.

26'

Na razie nie jest to porywające boisko. Gra toczy się głównie w środku pola.

23'

Alvis Jaunzems ruszył z szybkim kontratakiem, ale zagrał piłkę wprost w ręce Frantiska Placha.

21'

Kolejna nieudana wrzutka w pole karne Piasta.

20'

Jakub Czerwiński sfaulował przeciwnika wychodzącego z kontratakiem. Tym razem bez kartki.

18'

Piast próbuje przejąć inicjatywę, albo to Stal oddaje pole gry.

15'

Częściej przy piłce utrzymuje się Stal Mielec, ale na razie niewiele z tego wynika.

13'

Łukasz Wolsztyński ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

11'

Wrzutka w pole karne Stali - spokojnie interweniował Jakub Mądrzyk.

9'

W pierwszych minutach spotkania lepiej wygląda Stal Mielec. Gospodarze opanowali środek pola.

7'

Zagranie w okolice pola karnego Piasta Gliwice, ale pierwszy do piłki dopadł Frantisek Plach.

5'

Wrzutka w pole karne Piasta również bez zagrożenia.

4'

Gliwiczanie wywalczyli rzut rożny po zagraniu ręką Krzysztofa Wołkowicza. Gracz Stali ukarany żółtą kartką.

2'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez miejscowych.

1'

Pierwsza ofensywna akcja Stali Mielec i jest rzut rożny dla gospodarzy.

19:02

Zaczynamy mecz Stal Mielec - Piast Gliwice!

18:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Mielcu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

18:40

Arbitrem głównym meczu Stal Mielec - Piast Gliwic będzie Damian Kos z Wejherowa. Na liniach pomagać mu będą Bartosz Heinig oraz Tomasz Niemirowski, natomiast sędzią technicznym Mariusz Myszka. System VAR obsługiwać będą Daniel Stefański i Marcin Borkowski.

18:37

Natomiast oto zestawienie Stali Mielec:

18:33

Tak prezentuje się skład Piasta Gliwice:

18:30

Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się pewnym zwycięstwem Piasta Gliwice 3:0. Natomiast wcześniej w Mielcu padł bezbramkowy remis.

18:25

Natomiast Piast Gliwice po wygranych w dobrym stylu ze Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa, przed tygodniem tylko zremisował w derbach z GKS-em Katowice. Podopieczni Aleksandara Vukovicia liczą, że w rywalizacji ze Stalą Mielec uda się ponownie sięgnąć po komplet punktów.

18:20

Stal Mielec fatalnie rozpoczęła nowy sezon PKO Ekstraklasy. Na inaugurację rozgrywek co prawda zremisowali z Widzewem Łódź, ale kolejne 3 spotkania to komplet porażek i ani jednego strzelonego gola. W meczu z dobrze dysponowanym Piastem Gliwice również będzie ciężko o punkty.

18:15

Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.