16:50

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli.

16:49

16:47

W następnej kolejce PKO Ekstraklasy Motor Lublin pojedzie do Katowic na mecz z GKS-em, natomiast Korona Kielce podejmie u siebie Cracovię.

16:45

Oceny piłkarzy po meczu Motor Lublin - Korona Kielce (w skali 1-6):

Motor Lublin

• Ivan Brkić - 4
  • Filip Wójcik - 2 (Paweł Stolarski - 2)
  • Marek Bartos - 3 (Arkadiusz Najemski - 3)
  • Sebastian Rudol - 3
  • Filip Luberecki - 3
  • Michał Król - 3
  • Marcel Gąsior - 3 (Mathieu Scalet - 3)
  • Bartosz Wolski - 4
  • Piotr Ceglarz - 4
  • Samuel Mraz - 3 (Mbaye N'Diaye - 2)
  • Kaan Caliskaner - 3 (Kacper Wełniak - bez oceny)

• Miłosz Trojak - 3
  • Wiktor Długosz - 4 (Adam Chojecki - bez oceny)
  • Martin Remacle - 3 (Miłosz Strzeboński - bez oceny)
  • Pedro Nuno - 4 (Wojciech Kamiński - 2)
  • Mariusz Fornalczyk - 3 (Dawid Błanik - bez oceny)
  • Adrian Dalmau - 4 (Jewgienij Szykawka - 2)
16:42

Fani Motoru mogli cieszyć się z pierwszego gola u siebie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym po 32 latach. Mimo trafienia, beniaminek musiał zadowolić się jedynie punktem.

96'

Koniec meczu w Lubinie! Motor remisuje z Koroną.

93'

Konrad Matuszewski ukarany żółtą kartką.

91'

Miłosz Strzeboński zmienił Martina Remacle.

90'

Do podstawowego czasu gry doliczono co najmniej 6 minut.

87'

Korona próbuje jeszcze zaatakować, ale teraz lepiej wygląda Motor.

85'

Natomiast Dawid Błanik zastąpił Mariusza Fornalczyka.

85'

Adam Chojnecki zmienił Wiktora Długosza

84'

Mbaye N'Diaye doszedł do strzału "norzycami", ale spudłował!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Ceglarz doprowadza do wyrównania!!!

80'

Xavier Dziekoński ukarany żółtą kartką.

79'

Rzut karnym dla Motoru Lublin. Xavier Dziekoński faulował rywala we własnym polu karnym!

78'

W ostatnich minutach lepiej wygląda Motor Lublin, ale nie potrafi ponownie znaleźć drogi do bramki gości.

76'

Kacper Wełniak zmienił Kaana Caliskanera.

73'

Korona stara się oddalać grę od własnego pola karnego i na razie jej się to udaje.

70'

Motor Lublin strzelił wyrównującego gola, ale arbitrzy po analizie VAR dopatrzyli się spalonego! Trafienie dla beniaminka cofnięte!

66'

Natomiast Wojciech Kamiński zmienił Pedro Nuno.

66'

Dwie zmiany także w Koronie. Jewgienij Szykawka zastąpił Adriana Dalmau

64'

Natomiast Mbaye N'Diaye pojawił się w miejsce Samuela Mraza.

64'

Arkadiusz Najemnski zmienił Marka Bartosa

63'

Prostopadłe zagranie w pole karne Korony, ale arbitrzy dopatrzyli się spalonego.

61'

Fragment gry, w którym piłka znajduje się cały czas w środku pola.

59'

Paweł Stolarski ukarany żółtą kartką.

58'

Motor stara się oddalać grę od własnego pola karnego, ale teraz nie ma pomysłu, jak przetransportować piłkę pod pole karne rywali.

56'

Mariusz Fornalczyk pokusił się o indywidualną akcję, oddał strzał zza pola karnego, ale świetnie interweniował Ivan Brkić!

54'

Wiktor Długosz świetnie zagrał do Adriana Dalmau, jednak ten uderzył wprost w bramkarza.

52'

Wiktor Długosz wpadł z piłką w pole karne Motoru, ale wywalczył tylko rzut rożny.

49'

Zakotłowało się w polu karnym Korony. Piłka wylądowała w siatce, ale arbiter dopatrzył się faulu na Xavierze Dziekońskim.

48'

Bartosz Wolski stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale spudłował strzałem z woleja.

48'

Zawodnik Motoru zagrał ręką w polu karnym Korony. Arbiter gwizdkiem przerwał grę.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Mathieu Scalet zmienił Marcela Gąsiora.

46'

W przerwie dwie zmiany w Motorze Lublin. Paweł Stolarski zastąpił Filipa Wójcika

15:48

Piłkarze obu zespołów wracają na plac gry. Za chwilę wznowimy grę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Korona wygrywa po 45 minutach. Czekamy na odpowiedź gospodarzy!

45'

Najpierw Mraz po dośrodkowaniu miał znakomitą okazję, potem Caliskaner dopadł do odbitej piłki przez bramkarza. Napastnik z woleja nad bramką!!!

45'

Dwie minuty doliczone

45'

Kolejne nieudane dośrodkowanie z rożnego graczy Motoru. Dziekoński złapał piłkę

44'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony, Wiktor Długosz odegrał piłkę do Dalmau, a Hiszpan z zimną krwią huknął na dalszy słupek bramki Brkicia. Golkiper bez szans!

43'

GOOOOOOOOL!!! DLA KORONY!!!!

40'

Kontra Motoru, Ceglarz za mocno do Mraza. Piłkę przejmuje Dziekoński

38'

Korona w ataku, ostatnie minuty należą do piłkarzy Mariusza Arczewskiego

36'

Remacle do Dalmau, który jednak oddał zbyt słaby strzał, aby zaskoczył bramkarza

34'

Dośrodkowanie Korony, Martin Remacle oddał strzał, ale strzał pozostawiał wiele do życzenia. Obok bramki!

33'

Kolejna strata. Korona spróbowała uderzenia, Brkić od piątki

32'

I faul piłkarza Korony. Motor z piłką przy nodze

31'

Bezpardonowe wejście obrońcy Motoru Lublin, sędzia nie pokazał drugiej żółtej kartki w tym meczu, ale będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego pod polem karnym Motoru Lublin

3'

Samuel Mraz ukarany żółtą kartką (umknęło nam) na początku meczu

30'

Korona z autem pod polem karnym Motoru

28'

Dziekoński piąstkuje po wykonaniu rzutu rożnego przez Motor. Korona się broni!

27'

Szybka akcja i Motor z rzutem rożnym!

26'

Wycofanie piłki przez Motor do bramkarza. Pressing Korony

25'

Przejęcie Motoru, strzał z dystansu ale potwornie niecelny, nad bramką!

24'

Dziekoński od bramki, Korona zaczyna akcję

23'

Przeciągnięte dośrodkowanie, Korona przejmuje piłkę

22'

Motor na połowie Korony. Atak pozycyjny drużyny z Lubelszczyzny

19'

I chorągiewka w górze. Piotr Ceglarz złapany na ofsajdzie

18'

Strata Korony w ataku. Motor z akcją

17'

Długosz leży na boisku, sędzia Kochanek jednak nakazuje kontynuować grę

16'

Ależ szansa!!! Pedro Nuno wpadł w pole karne po stracie jednego z obrońców, lecz Ivan Brkić popisał się znakomitą interwencją!

14'

Długosz spróbował centrostrzału z prawej strony! Obok bramki Brkicia

13'

Korona od wrzutu sędziowskiego po przewinieniu jednego z graczy Motoru

12'

Prostopadłe podanie w kierunku Ceglarza! Dziekoński wyszedł i przejął futbolówkę

11'

Długa piłka do Ceglarza w polu karnym. Atakujący na spalonym

10'

Motor w polu karnym Korony. Dynamiczny mecz! Choć piłkarze Stolarskiego nie odważyli się uderzyć. Caliskaner stracił piłkę

9'

Korona na połowie Motoru, próba odbioru wślizgiem. Przyjezdni cały czas przy piłce

8'

Przeciągnięte dośrodkowanie, choć piłkarz Motoru sięgnął futbolówkę Groźna sytuacja, Korona wybija na rzut rożny!

7'

Ceglarz czaruje na skrzydle, Filip Wójcik faulowany

6'

Długie podanie bramkarza, Motor z szybką kontrą

5'

Pedro Nuno przed szansą. Korona z rzutem wolnym bliżej bramki Motoru

4'

Próba szybkiego ataku Motoru, Korona od rzutu wolnego od własnego pola karnego

3'

Strata Lubereckiego, Korona odzyskuje piłkę

2'

I szybka strata. Od autu Motor Lublin

1'

ZACZYNAMY! Od środka... Korona Kielce!

14:44

Przed losowaniem stron, Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany, przypominamy - każdy mecz 3. kolejki będzie poprzedzony minutą ciszy i hymnem państwowym z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego!

14:43

Piłkarze już obecni na murawie. Hymn Motoru odśpiewany przez kibiców, czekamy na losowanie stron i pierwszy gwizdek!

14:35

Już za kilka chwil piłkarze wyjdą na murawę!

14:16

Sędzią meczu będzie Marcin Kochanek z Opola. Na liniach pomagać mu będą asystenci: Arkadiusz Kamil Wójcik i Michał Obukowicz. VAR obsługiwać będzie para: Piotr Lasyk - Krzysztof Myrmus. Technicznym niedzielnego meczu będzie Wojciech Myć.

14:15

Mariusz Arczewski, tymczasowy trener Korony Kielce: - Kadra będzie zbliżona do tej z meczu z Legią. Moglibyśmy na siłę wprowadzić Danny'ego Trejo, ale nie ma sensu ryzykować, bo to początek rundy. Zawodnicy są skoncentrowani. Widać w nich żądzę rewanżu. Mamy świadomość tego, jak trudne zadanie nas czeka. Motor jest podbudowany ostatnim zwycięstwem z Lechią. Z całym szacunkiem, nie jesteśmy ułomkami i będziemy chcieli to pokazać.
14:13

A tutaj skład przyjezdnych z Kielc na mecz w Lublinie!

14:12

Korona Kielce ma swoje problemy już początku trwających rozgrywek. Kamil Kuzera przypłacił posadą kiepskimi wynikami w pierwszych dwóch meczach. Porażki z Pogonią Szczecin (0:3) oraz Legią Warszawa (0:1) na tyle rozwścieczyły włodarzy klubu (a do tego słowa trenera o transferach), że postanowili jako pierwsi w sezonie zwolnić trenera. Tymczasowym szkoleniowcem został Mariusz Arczewski i już w pierwszym meczu będzie chciał uruchomić tak zwany "efekt nowej miotły".

14:12

Mateusz Stolarski, trener Motoru Lublin: - Korona posiada wielu bardzo dobrych zawodników, zwłaszcza w ofensywie. Mamy do rywali wielki szacunek, ale znamy też swoją wartość. Wiemy, jak będziemy chcieli zaskoczyć przeciwnika. Optymizmem napawa nas też nasze ostatnie spotkanie w Gdańsku, gdzie zagraliśmy na zero z tyłu i zdobyliśmy trzy punkty.
14:11

Oto skład desygnowany przez Mateusza Stolarskiego!

14:10

Motor Lublin po dwóch pierwszy kolejkach ma trzy punkty. Podopieczni Mateusza Stolarskiego po porażce u siebie z Rakowem Częstochowa (0:2) grali na wyjeździe w Gdańsku w meczu beniaminków. Po raz kolejny (podobnie jak w 1. lidze) byli w stanie pokonać Lechię prowadzoną przez Szymona Grabowskiego. Gole zdobywali: Samuel Mraz oraz Piotr Ceglarz. Beniaminek w niedzielę z Koroną Kielce będzie chciał poszukać pierwszego domowego zwycięstwa w sezonie.

14:08

Otwieramy niedzielę meczem 3. kolejki: Motor Lublin - Korona Kielce. Zapraszamy do śledzenia zmagań z Areny Lublin!