Szota schodzi, Guercio wchodzi.

76'

Jezierski schodzi, Rejczyk wchodzi.

70'

20 minut do końca. 10 strzałów Śląska, a tylko 2 Lechii.

68'

Musiolik uderzył na bramkę i wywalczył rzut rożny.

66'

Szota dostał żółtą kartkę.

63'

Kolejny błąd bramkarza Lechii. Nie dogadał się z kolegami z obrony. Będzie rożny dla Śląska.

62'

Neugebauer schodzi, Bułeca wchodzi.

59'

Kolejny wolny. Śląsk naciska coraz bardziej.

56'

Rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja.

54'

Śląsk Wrocław cierpliwie w ataku pozycyjnym.

52'

Świetna okazja Lechii. Żukowski interweniował w ostatniej chwili.

50'

NIE MA GOLA! Sarnawskyj źle wyprowadził piłkę, dlatego po stracie piłkarze Śląska mieli pustą bramkę. Jeden z obrońców zdążył wrócić i wybić z linii.

49'

Sporo chaosu w grze na początku drugiej połowy.

47'

Neugebauer ukarany żółtą kartką.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Samiec-Talar mógł uderzać, ale zdecydował się na podanie. Zmarnowana sytuacja.

40'

Samiec-Talar wrzucił w pole karne, ale piłka nie trafiła na głowę Jezierskiego.

37'

Śląsk Wrocław oddał już osiem strzałów w tym meczu.

34'

Dobra wrzutka w pole karne do Schwarza. Niewiele brakło!

32'

Śląsk teraz kontroluje grę, ale nadal brakuje konkretów.

30'

Lechia chciała pójść lewą stroną, ale podanie do D'Arrigo było za mocne.

28'

Żukowski wrzucił w pole karne i zrobiło się groźnie. Grę wznowi bramkarz.

25'

Sarnawskyj cudownie obronił strzał! Byłaby bramka

22'

Lechia Gdańsk w ataku pozycyjnym.

18'

Dobry moment Śląska. Czy WKS to wykorzysta? Kolejny rożny.

16'

Będzie rzut rożny dla Śląska.

14'

Lechia nie zwalnia tempa. Beniaminek bardzo agresywny w odbiorze.

13'

Neugebauer zauważył, że bramkarz Śląska wyszedł daleko od bramki. Zawodnik Lechii bez zastanowienia uderzył i przelobował golkiperam niemal z połowy!

12'

GOOOOOOOL!!! LECHIA PROWADZI!

10'

Długa piłka do Meny. Obrońcy nie mieli z nią problemu.

8'

Żółta kartka dla Jezierskiego za faul.

7'

Żukowski uderzył z dystansu bardzo mocno, a bramkarz wypluł piłkę! Dobijał Samiec-Talar, ale niecelnie!

6'

Kolejna strata Śląska na własnej połowie.

4'

Blisko gola! Louis D'Arrigo uderzył, ale bramkarz obronił ten strzał po ziemi!

3'

Lechia nie boi się wysokiego pressingu. Beniaminek odważnie.

2'

Lechia szybko odzyskała piłkę i teraz beniaminek próbuje swoich sił lewą stroną.

1'

Śląsk zaczyna od ataku pozycyjnego

1'

ZACZYNAMY DRUGI PIĄTKOWY MECZ EKSTRAKLASY!

20:28

Piłkarze wychodzą na murawę!

20:25

Jacek Magiera, trener Śląska Wrocław (dla TVP Sport): - Dzisiaj nie powiem, jaki cel stawiam przed tym zespołem, bo nie mamy jeszcze kompletnej kadry. Na pewno będzie to trudniejszy sezon niż poprzedni, bo oczekiwania będą ogromne. Ja już chodząc tutaj po mieście, spotykając kibiców, rozmawiając z nimi, słyszę, że chcą mistrzostwa Polski. Ja się tylko uśmiecham, bo wiem, że to będzie bardzo trudny sezon pod każdym względem. Nawet pod takim, że to jest zupełnie inny zespół. Odeszło kilku zawodników, którzy trzymali szatnię. Opuścił nas najlepszy strzelec rozgrywek. Inaczej drużyny będą podchodzić też do meczów z wicemistrzowskim Śląskiem.

20:21

20:18

20:16

Lechia Gdańsk z kolei do rozgrywek będzie przystępować jako beniaminek. Do najwyższej klasy rozgrywkowej wróciła po roku przerwy. Trener Szymon Grabowski stworzył zespół, który okazał się najlepszy na zapleczu PKO Ekstraklasy i nie dał szans innym pierwszoligowym rywalem, którzy bili się o awans do elity.

20:13

Śląsk Wrocław w ostatnim sezonie do ostatniej kolejki walczył z Jagiellonią o mistrzostwo Polski. Podopieczni Jacka Magiery ostatecznie na półmetku rozgrywek dali się zdystansować "Dumie Podlasia" jednym punktem. W letnim okienku odszedł jednak od nich Erik Exposito, najskuteczniejszy strzelec drużyny z Tarczyński Arena. Hiszpan nie przedłużył z klubem z dolnośląskiego kontraktu i odszedł do katarskiego Al-Ahli SC.

20:10

Za 20 minut początek meczu Śląsk - Lechia. Zapraszamy na krótki wstęp do spotkania!