1 : 3
Ekstraklasa.netSzwajcaria
1. połowa0 : 2
98'

Koniec meczu! Szwajcaria lepsza od Węgier i tak jak Niemcy ma trzy punkty w grupie A.

93'

GOOOOOOOOOOOL! Po meczu! Embolo przelobował bramkarza. Fatalny błąd Orbana. Sprezentował gola.

91'

Czemu nie wpadło dla 3:1 dla Szwajcarii?! Szybka kontra. Embolo wypuszcza kolegę, ten jednak został wyrzucony do boku i nawet nie kopnął w światło bramki.

90'

Trwa doliczony czas. Sędzia dorzucił pięć minut.

89'

Gulacsi świetnie interweniuje. Uderzał Xhaka. Był jeszcze rykoszet.

87'

Fiola ukarany kartką.

86'

Rieder za Ndyoe,

86'

Sierro za Freulera.

81'

Węgrzy naciskają. Dwie próby strzału. Kleinheisler zablokowany przed polem karnym.

80'

Schaer utyka. Być może konieczna będzie zmiana.

79'

I jeszcze Dardai za Szalaia.

79'

Węgrzy zmieniają dalej. Adam za Kerkeza.

73'

Embolo w miejsce kontuzjowanego Vargasa.

72'

Tak Węgry strzeliły kontaktowego gola:

71'

Ndoye! Okazja dla Szwajcarii, by odskoczyć na dwa gole. Po rykoszecie piłka przelatuje nad poprzeczką.

70'

Szalai dostał kartkę za dyskusję.

68'

I jeszcze Stergiou za Widmera.

68'

Amdouni za Duaha.

67'

Zszedł Nagy. Za niego Kleinheisler.

66'

Strzelec gola zaczął i skończył akcję. Po wrzutce z bliska szczupakiem dał kontakt. Mecz nabiera właśnie rumieńców!

66'

GOOOOOOOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Węgier. Trafił Varga.

64'

Najlepsza akcja Węgrów w meczu - zmarnowana. Varga główkował minimalnie obok bramki. Nadal 0:2.

59'

Freuler dostał kartkę za faul w środku pola.

57'

Tak padła druga bramka dla Szwajcarii:

56'

Węgrzy nie mogą się odkręcić. Na widowni Boniek w towarzystwie Orbana.

54'

Szwajcaria łatwo przedostaje się pod bramkę. Znów celny strzał, choć do rąk bramkarza. Uderzał Vargas.

50'

Szoboszlai uderza, lecz bardzo źle. Potem jeszcze sygnalizacja spalonego w akcji.

48'

Duah szaleje na boisku. Autor bramki na 1:0 oddał celny, mocny strzał przy słupku. Gulacsi odbija do boku.

46'

Gramy dalej. Od środka rozpoczęła Szwajcaria.

46'

Bolla w miejsce Langa na wahadle Węgier. To jedyna zmiana w przerwie.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty i po ich upływie zakończył pierwszą połowę. Szwajcaria 2 - Węgry 0

45'

Kapitalnie piłkarz włoskiej Bolonii, kolega klubowy naszego Kacpra Urbańskiego przymierzył i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku nie dał szans bramkarzowi!

45'

GOOOOOOOOL!!!!!!

Michel Aebischer strzelcem drugiego gola dla Szwajcarii!!!

42'

Oto jak padła pierwsza bramka w sobotnich meczach:

37'

Pierwszy celny strzał reprezentacji Węgier. Szoboszlai do Williego Orbana i ten w swoim stylu oddał strzał głową. Ostatecznie Yann Sommer zdołał się wyratować

33'

Kolejna próba Węgier. Dłuższy moment na połowie Szwajcarów. Będą wykonywać rzut wolny

29'

Rzut rożny dla Węgier. Szoboszlai przy narożniku

20'

Kolejna świetna próba Szwajcarów. Tym razem Vargas nie zdołał pokonać golkipera Węgrów. Szwajcarzy lepiej wyglądają!

17'

Rzut rożny dla Szwajcarów

15'

Węgrzy ruszyli jak wściekli. Szalai leży na boisku po zderzeniu ze Szwajcarem. Nie wygląda to dobrze!

13'

GOOOOOOOOL!!!!

Po analizie VAR okazało się, że Kwadwo Duah nie był na spalonym. Z zimną krwią wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem. Polscy sędziowie na wozie VAR pomogli i mamy otwierające trafienie!

11'

GOOOOOOOL! Piłka w siatce Węgrów, Szwajcar się cieszy, ale... sędzia wcześniej podniósł chorągiewkę. Według sędziego Vincicia gol Duaha nie powinien zostać uznany. Czekamy na VAR!

9'

Świetna akcja Węgier. Roland Sallai huknął jak z armaty, ale prosto w... kibiców na stadionie

5'

Pierwsza żółta kartka. Widmer nieprzepisowo zatrzymywał rywala

4'

Długie dośrodkowanie w pole karne Szwajcarów. Węgry spróbowały zagrozić bramce Sommera, ale uderzenia za słabe i niecelne

3'

Twarda gra od początku. Węgierski zawodnik odepchnięty barkiem. Bez kary indywidualnej

2'

Próba długiego przerzutu i strata. Szwajcarzy od autu

1'

Węgrzy rozpoczęli od środka!

14:57

Węgrzy również odśpiewali swój hymn. Za chwile przedstawienie składów, losowanie stron i STARTUJEMY!

14:55

Najpierw hymn Szwajcarii!

14:54

Piłkarze wychodzą i oczekujemy na hymny obu nacji rywalizujących w Kolonii!

14:53

Za kilka chwil rozpoczniemy spotkanie. Piłkarze już w tunelu...

14:51

Slavko Vinčić, który prowadził finał Ligi Mistrzów będzie rozjemcą meczu Węgry - Szwajcaria

14:51

Marco Rossi, trener reprezentacji Węgier: - Oczekiwań nie brakuje. Droga i wyniki, które osiągnęliśmy, oznaczają, że teraz ambicje są większe. Ale gdybym powiedział, że zadowolę się rozegraniem trzech dobrych meczów i odejściem przy aplauzie, mówiłbym nieprawdę. Moim osobistym celem jest zakwalifikowanie się dalej, mimo że mamy przeciwko sobie trzech renomowanych i szanowanych przeciwników. Wtedy, jak zawsze, będziemy potrzebować odrobiny szczęścia, które nigdy nie boli. (w rozmowie z Flashscore)

14:50

Za dziesięć minut rozpoczniemy spotkanie. Piłkarze już w tunelu...

14:50

Za dziesięć minut rozpoczniemy spotkanie! Piłkarze już w tunelu...

14:48

Szwajcaria znowu typowana jest na "czarnego konia" turnieju. W kadrze nie brakuje jakości, ale także niezwykle potrzebnego doświadczenia. Metronomem drużyny trenera Murata Yakina będzie Granit Xhaka. Środkowy pomocnik ma za sobą świetny sezon w Bayerze Leverkusen, z którym zdobył podwójną koronę. Czy na Euro też będzie czarował?

14:46

Oto ustawienie reprezentacji Węgier!

14:31

Węgrzy to jedna z największych sensacji eliminacji Euro 2024. Na turniej udało się zakwalifikować z 1. miejsca, wyprzedzając Serbię, Czarnogórę, Litwę i Bułgarię. W ośmiu meczach drużyna ani razu nie przegrała (pięć wygranych, trzy remisy). Teraz przed "Magikus Magyarok" bardzo trudne zadania, gdyż w trafili do grupy z Niemcami, Szkocją oraz Szwajcarią. Selekcjoner jednak wierzy w swój zespół.

14:30

Zaczynamy drugi dzień Euro 2024. Święto futbolu będzie się rozkręcać, a w sobotę zapraszamy Państwa na pierwszy mecz. Węgry - Szwajcaria, czyli drugie spotkanie grupy A, w której znajdują się gospodarze turnieju.

Witamy i zapraszamy na miejmy nadzieję dwie godziny niezapomnianych emocji. W Kolonii naprzeciw siebie staną dwie dobrze wyglądające ekipy. Węgrzy chcieliby zaskoczyć, Szwajcarzy walczą o kolejne wyjście z grupy!