Inter MediolanInter Mediolan
1 : 0
Atletico MadrytAtletico Madryt
95'

KONIEC MECZU!! Inter z zaliczką przed Wanda Metropolitano. Atletico u siebie musi gonić jednobramkową stratę.

95'

Dwukrotnie wrzutka Atletico zablokowana. To chyba będzie koniec...

94'

Lepsza końcówka w wykonaniu Interu. Widać że mają parcie na drugiego gola!

93'

Koke z żółtą kartką! Rzut wolny dla Interu!

91'

Jeszcze jedna próba Interu. Dumfries wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny

90'

Doliczono pięć minut!

87'

Lautaro Martinez żegnany brawami! Argentyńczyk schodzi z boiska!

86'

Dobra wrzutka do Moraty. Hiszpan niecelnie główkował

83'

Żółta kartka dla Alvaro Moraty!

83'

Kolejna szansa Interu. Zamieszanie pod polem karnym Atletico. Ostatecznie żaden piłkarz na czele z Lautaro nie zdołał przedrzeć się przez te zasieki defensywne madryckiej ekipy

80'

Atletico ruszyło jak lwy. Oni chcą wyrównać

79'

GOOOOOOOOL!!!!!!!!!

Marco Arnautović dopadł do odbitej piłki przez Jana Oblaka przy strzale Lautaro Martineza w sytuacji sam na sam. Austriak dopełnił formalności i po rykoszecie zdobył pierwszą bramkę w 1/8 finału LM!

77'

Angel Correa na boisku! Griezmann schodzi

76'

KOLEJNA SZANSA LAUTARO!!!!

Argentyńczyk podobnie jak w pierwszej połowie popisał się strzałem głową, lecz Obkak znowu na posterunku! Bramka wisi w powietrzu!

75'

Gorąca dyskusja między Lino a arbitrem meczu. Bez kartki jednak!

74'

Kapitalna okazja Lautaro Martineza. Obrońca Atletico na linii strzału!

73'

Frattesi wchodzi, Mkhitaryan schodzi

72'

Próba Interu Mediolan, skutecznie bronią się podopieczni Simeone

69'

Dumfries za Darmiana

69'

Zmiany w szeregu Interu: Dimarco schodzi, Augusto wchodzi

68'

Barrios wchodzi, Molina schodzi

67'

Hermoso schodzi, Reinildo wchodzi

67'

Długie podanie pomocnika Atetico do Moraty, lecz ten został zablokowany przez Arnautovicia!

66'

Faul na Griezmannie, Atletico z rzutem wolnym

65'

Próba Atletico przed polem karnym Interu. Włosi jednak skutecznie się bronią

63'

MATKO BOSKA CO ZA SZANSA ARNAUTOVICIA!!!!!

Austriak po ładnej kombinacyjnej akcji swoich kolegów koncertowo zmarnował swoją szansę. Napastnik miał przed sobą Oblaka i znowu niecelnie i nadal 0:0!

60'

Morata wydawało się, że wszedł nieprzepisowo nakładką, ale jednak arbiter widział to nieco inaczej. Inter dalej przy piłce!

58'

Uderzenie z dystansu autorstwa Koke! Daleko w trybuny...

56'

Llorente wbiegł przed De Vrija, jednak Holender jakimś cudem zdążył do Hiszpana doskoczyć i zaatakować wślizgiem piłkę. Mamy rzut rożny dla Atletico

53'

Morata za Saula!

52'

Hermoso z żółtą kartką!

51'

Kolejna szansa Arnautovicia. Austriak znowu nie wstrzelił się w światło bramki

50'

TO MUSIAŁA BYĆ BRAMKA!!!

Arnautović mógł się kapitalnie przywitać po wejściu na boisku. Austriak nie wykorzystał dośrodkowania Dimarco. Próba strzału z woleja. Piłka poszła w trybuny!

49'

Faul na Oblaku! Słoweniec oberwał od piłkarza Interu

48'

Rzut rożny dla Interu

48'

Lautaro Martinez spróbował swojego szczęścia, ale znowu zablokowany!

47'

Szybki przerzut piłki Interu Mediolan!

46'

Zmiana również w Atletico! Savić za Gimeneza!

46'

Zmiana w "Nerrazurrich" - schodzi Thuram wchodzi Arnautović!

46'

Piłkarze Interu rozpoczynają drugą połówkę meczu! CZEKAMY NA GOLE!

45'

Nic nam się już nie wydarzyło! Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowej. Trzymamy kciuki za gole, bo tylko tego brakuje!

45'

Sędzia dolicza minutkę do pierwszej połowy!

43'

Fajna w końcu akcja Interu Mediolan. Lautaro do Thumara, a ten do Barelli. Włoch odegrał piłkę do Francuza i ten spróbował atomowego uderzenia. Oblak z problemami obronił tę próbę!

42'

Szybka akcja Interu, lecz chyba za szybka nawet dla piłkarzy mediolańskiego klubu. Aut dla Atletico

40'

Zagranie ręką Calhanoglu i grę wznowi Atleti

39'

Komiczny rzut rożny w wykonaniu Interu. Oddali piłkę Atletico

38'

ALEŻ KONTRA INTERU!!!!

Marcus Thuram powalczył o piłkę i dzięki błędowi De Paula popędził na bramkę gości! Francuz podał do Lautaro Martineza, lecz ten nie zdołał oddać celnego strzału. Argentyńczyk zablokowany!!!

37'

Mamy pierwsze celne uderzenie! Lautaro Martinez dopadł do dośrodkowania Barelli i głową oddał strzał na bramkę Oblaka. Słoweniec jednak bez trudu to obronił!

36'

Inter przejmuje piłkę i po ptakach dla gości!

35'

Daleki wrzut z autu dla Atletico. Co z tego wyniknie?

33'

Pomocnik Interu próbował wyjść z szybką akcję, lecz... za mocno wypuścił sobie piłkę. Dużo takich błędów w dzisiejszym meczu

32'

Thuram do Lautaro Martineza i mogło być bardzo niebezpiecznie. Argentyńczyk jednak minimalnie się pomylił!

31'

Pavard ma chęć zagrania ofensywnego, jednak Francuz odcięty od podań. Zdecydował się na zagranie poprzek do swojego partnera z obrony

30'

Goście kontrolują mecz na San Siro!

29'

Iskrzy między Calhanoglu a De Paulem. Panowie przy arbitrze sobie co nieco wyjaśnili!

28'

Próba szybkiego zagrania przez Inter zablokowana. Nadal hiszpański klub przy piłce

27'

Atak pozycyjny Atletico

25'

Atletico na połowie Interu. Podopieczni Simeone próbowali uderzyć z dystansu, lecz strzał zablokowany

24'

Sprytna wymiana krótkich podań na połowie Atletico Madryt! Gospodarze zabawili z gośćmi, lecz w ostatniej fazie poradzili sobie obrońcy

23'

Inter nie może przedostać się na połowę gości! Ofiarnie wślizgami atakują przyjezdni z Madrytu

22'

Podopieczni "Cholo Simeone" przejmują piłkę. To jest TEN moment?

21'

Atletico podchodzi wyżej i straszy gospodarzy!

20'

Inter Mediolan od bramki!

18'

Świetna kontra Interu się szykowała. Jednak De Vrij to nie demon prędkości i nie dał rady podprowadzić akcji jeszcze o dwa-trzy kroczki do przodu!

17'

Kolejna wrzutka Barelli z prawej strony! Obrońca "Atleti" wybija piłkę!

16'

Świetna próba Bastoniego, który wrzucił w pole karne piłkę. Barella nie dał rady jednak dobiec do piłki!

15'

I znowu budowanie akcji przez Inter. Trzeba przyznać, że włoski klub rozważnie w tym meczu pilnuje futbolówki

14'

Zamieszanie w polu karnym Interu!

Dośrodkowanie Barelli, potem do odbitej piłki dopadł Calhanoglu, który uderzył z powietrza, lecz został zablokowany. Na sam koniec futbolówka odbija się od obrońcy Atletico i ląduje w koszyczku bramkarza!

13'

Czujny Gimenez, bo już szła kontra Interu. Urugwajczyk wyjaśnia sytuację

12'

Samuel Lino miał dobrą okazję do postraszenia Sommera. Jednak nie dokręcił piłki i uderzył obok bramki. Ładna akcja Atletico!

11'

Nic z tego nie wyniknęło. Jeszcze poszła kontra gospodarzy jednak żołnierze Simeone się bronią

10'

Strata w rozegraniu i "Atleti" przejmują piłkę!

9'

Wycofana piłka do Sommera. Inter buduje atak pozycyjny

8'

Piłka z rzutu z autu trafiła pod nogi Calhanoglu przed szesnastką! Turek jednak niecelnie i od bramki Oblak

7'

Zablokowana próba Interu. Od autu Atletico!

6'

Teraz dośrodkowanie z drugiej strony. Rodrigo De Paul zablokowany!

5'

Nicolo Barella kapitalnie dośrodkował do Thurama! Francuz nie zdołał opanować futbolówki w dogodnej okazji. Gdyby to zrobił miałby prostą drogę do bramki!

4'

Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Thurama. Jednak syn legendy za mocno podszedł pod piłkę!

3'

Mocne podanie do Marcusa Thurama. Francuz nie dał rady dobiec do piłki. Oblak od bramki!

2'

Atak pozycyjny Interu

2'

Atletico przeniosło grę na prawą stronę. Jednak szybko stracili piłkę...

1'

Zaczynamy! Od środka Atletico

20:59

Minuta ciszy dla zmarłego dzisiaj Andreasa Brehme, czyli byłego piłkarza Interu

20:58

Piłkarze już na boisku! Czekamy na hymn Ligi Mistrzów i zaczniemy miejmy nadzieję pasjonujące zawody!

20:50

Za chwile piłkarze zameldują się na murawie stadionu w Mediolanie!

20:42

Według bukmacherów wyraźnym faworytem pierwszego starcia jest Inter. Kurs na drużynę z Madrytu to aż 5. Eksperci twierdzą, że do ćwierćfinału awansuje ekipa z Serie A. Kurs na to wydarzenie to tylko 1,60.

20:41

Tych ludzi Diego Simeone wysyła na rywalizację na Stadio Giuseppe Mezza!

20:38

Atletico Madryt w tabeli ligi hiszpańskiej jest na 4. miejscu. Walka o mistrzostwo z Realem Madryt jest raczej nierealna, dlatego ekipa Diego Simeone skupi się na strefie, która zagwarantuje grę w Lidze Mistrzów. Obecna forma Los Colchoneros pozostawia wiele do życzenia. Co prawda ostatnio udało się wygrać z Las Palmas aż 5:0, ale 11 lutego Atletico przegrało ze słabą Sevillą 0:1.

20:38

Oto zestawienie finalisty ubiegłorocznego finału LM na spotkanie tegorocznej 1/8 finału!

20:36

Włoska ekipa to obecny lider Serie A, który pewnie zmierza po mistrzostwo. Obecnie drużyna z Mediolanu ma na swoim koncie aż 63 punkty. Co najważniejsze, Nerazzurri stracili tylko 12 bramek w 24 meczach. Defensywa to bardzo mocna broń podopiecznych Simone Inzaghiego.

20:32

Zaczynamy kolejny tydzień zmagań w elitarnej Lidze Mistrzów! Tym razem przypadnie nam oglądać niekwestionowany hit 1/8 finału. Inter Mediolan podejmuje Atletico Madryt na swoim stadionie!

... na relację LIVE z tego wydarzenia zaprasza Państwa Jakub Jabłoński. Kłaniam się nisko, postaram się umilić te dwie godziny miejmy nadzieję rywalizacji na najwyższym światowym poziomie!