19:56

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

19:55

19:54

W najbliższy weekend Wisła Kraków zagra u siebie z Górnikiem Łęczna, natomiast Stal Rzeszów pojedzie do Opola na mecz z Odrą.

• Bartosz Talar - 4
  • Marc Carbo - 3, (Vullnet Basha - bez oceny)

• Milan Simcak - 1
  • Adrian Bukowski - 2, (Sebastian Thill - 2)
  • Krzysztof Danielewicz - 3, (Karol Łysiak - 2)
  • Szymon Kądziołka - 3
  • Andreja Prokić - 2, (Szymon Łyczko - 2)
  • Adler Da Silva - 3, (Szymon Salamon - bez oceny)
  • Wiktor Kłos - 3, (Jesus Diaz - 2)
19:52

Wisła Kraków w każdym aspekcie była lepsza od przeciwników. Gospodarze na początku drugiej połowy wypracowała sobie solidną zaliczkę, która dała im spokój w kolejnych minutach. Losowanie ćwierćfinałów już jutro w siedzibie PZPN.

90'

Koniec meczu! Nie będzie doliczonego czasu. Wisła rozbija Stal Rzeszów 4:1.

88'

Goście jeszcze spróbowali zaatakować, ale łatwo stracili piłkę.

86'

Szymon Kądziołka doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzył niecelnie.

84'

Oskrzydlająca akcja gości, ale Sebastien Thill oddał strzał, który powędrował za linię boczną boiska.

83'

Stal spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, ale wygląda na zespół, który nie ma już ochoty atakować.

81'

Dawid Olejarka uderzył z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali.

78'

Ostatnia roszada w tym meczu. Vullnet Basha pojawił się w miejsce Marca Carbo.

76'

Ostatnia, wymuszona zmiana w szeregach gości. Szymon Salamon zastąpił Adlera Da Silvę.

74'

Adler Da Silva potrzebuje pomocy medycznej.

72'

Natomiast Miki Villar pojawił się w miejsce Angela Baeny.

72'

Dwie kolejne roszady w Wiśle Kraków. Igor Łasicki zmienił Josepha Colleya

69'

Kolejna szansa dla Wisły, ale Alan Uryga trafił tylko w poprzeczkę!

68'

Fatalny błąd w defensywie rywala, do piłki dopadł Angel Rodado, wyłożył ją Patrykowi Gogółowi, który precyzyjnym strzałem zdobył bramkę!

67'

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Patryk Gogół zdobywa bramkę i Wisła znowu prowadzi różnicą trzech bramek!!!

67'

Patryk Warczak ograł rywala na skrzydle, zagrał w pole karne do Szymona Kądziołki, a ten mocnym strzałem posłał piłkę do bramki!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Szymon Kądziołka zdobywa bramkę, która daje nadzieje na ciekawą końcówkę!

64'

Natomiast Patryk Gogół zastąpił Jesusa Alfaro.

64'

Dwie zmiany w Wiśle Kraków. Dawid Olejarka pojawił się w miejsce Jean Romana

62'

Wisła ma absolutną kontrolę nad meczem. Wydaje się, że "Biała Gwiazda"" spokojnie dowiezie to zwycięstwo do końca.

59'

Patryk Warczak uderzył z dystansu, ale skutecznie interweniował Kamil Broda.

57'

Natomiast Karol Łysiak pojawił się w miejsce Krzysztofa Danielewicza.

57'

Dwie kolejne roszady w Stali Rzeszów. Szymon Łyczko zmienił Andreję Prokića

55'

Kolejna szansa dla Wisły, ale tym razem Angel Rodado uderzył niecelnie.

53'

Kamil Kościelny zagrał wprost pod nogi Bartosza Talara, ten poprowadził piłkę i oddał precyzyjny strzał. Wisła bliska ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski!

52'

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Talar zdobywa bramkę na 3:0!!!

51'

Angel Rodado dostał piłkę w polu karnym Stali, ale podał wprost do przeciwnika.

51'

Angel Baena popędził prawą stroną, zwiódł rywala i wrzucił na głowę Angela Rodado, a ten precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Angel Rodado podwyższa na 2:0!!!

48'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Stali, ale żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Sebastian Thill pojawił się w miejsce Adriana Bukowskiego.

46'

W przerwie dwie zmiany w Stali Rzeszów. Jesus Diaz zastąpił Wiktora Kłosa

19:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:50

18:47

Wisła wyraźnie przeważa, ale zdobyła tylko jedną bramkę. W końcówce pierwszej połowy Stal zaczęła się odgryzać i to może być dobry prognostyk na drugą część meczu, na którą zapraszamy za kilkanaście minut.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Wisła prowadzi ze Stalą 1:0.

44'

Wiktor Kłos popędził skrzydłem, ale dośrodkował bardzo nieudanie.

43'

Krzysztof Danielewicz z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

42'

Rzut wolny dla Stali blisko pola karnego rywali.

39'

Krótkie rozegranie rzutu nie przyniosło dużego zagrożenia.

38'

Obudziła się Stal i po ofensywnej akcji wywalczyła rzut rożny.

36'

Wrzutka na głowę Alana Urygi, ale ten z niecelnym uderzeniem.

34'

"Biała Gwiazda" mocno naciska, ale na razie nie potrafi znaleźć sposobu na drugą bramkę.

32'

Kolejny atak Wisły i goście wybili piłkę na rzut rożny.

30'

Milan Simcak ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

29'

Jesus Alfaro wpadł w pole karne gości, oddał strzał, jednak piłka trafiła w rywala.

27'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Stali, ale tym razem bez zagrożenia.

25'

Fantastyczna interwencja Gerarda Bieszczada po uderzeniu Angela Rodado!

24'

Zakotłowało się w polu karnym Stali, jeden z graczy gospodarzy trafił w słupek, a żaden z partnerów nie potrafi dobić!

24'

Angel Baena zaskakująco uderzył z dystansu i futbolówka o niewielką odległość minęła bramkę Stali.

23'

Bartosz Talar pokusił się o strzał z dystansu, ale ale trafił wprost w przeciwnika.

21'

Szybka odpowiedź Wisły, prawą stroną popędził Angel Baena, jednak podał wprost do rywala.

20'

Szybka akcja gości, piłka trafiła do Andreji Prokića, ale ten uderzył fatalnie.

18'

Wrzutka w pole karne Stali bez zagrożenia.

17'

Dużo walki w środku pola. Żaden z zespołów nie odpuszcza stykowych akcji.

15'

Marc Carbo oddał strzał z dystansu, jednak piłka powędrowała nad bramką rywali.

13'

Angel Baena popędził prawą stroną, ale dograł wprost w ręce Gerarda Bieszczada.

11'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Wisły bez zagrożenia.

10'

Adler Da Silva pokusił się o strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

8'

Świetna akcja gospodarzy. Dawid Szot zagrał na skrzydło do Jeana Romana, ten popędził i odegrał piłkę do Szota, a ten precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

7'

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dawid Szot otwiera wynik spotkania!!!

5'

Bartosz Jaroch dośrodkował w pole karne Stali, jednak piłkę pewnie wyłapał Gerard Bieszczad.

2'

Pierwsza ofensywna akcja Stali, ale gospodarze odebrali piłkę.

18:02

Rozpoczynamy mecz!

18:00

Mroźna aura tego spotkania. Oby piłkarze rozgrzali emocjami.

17:58

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:35

Spotkanie w Krakowie zapowiada się naprawdę emocjonująco. Wisła Kraków już drugi sezon gra na zapleczu Ekstraklasy, a kibicom brakuje pojedynków na najwyższym poziomie. Ewentualny awans dałby szansę na rywalizację z mocnym przeciwnikiem, który przywróciłby czar dawnych meczów Wisły przy Reymonta.

17:33

Natomiast oto zestawienie Stali Rzeszów:

17:31

Tak prezentuje się skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

17:30

Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Wajda z Żywca. W tym sezonie prowadził wyłącznie mecze Fortuna 1. Ligi. Trzykrotnie sędziował spotkania z udziałem Stali Rzeszów. W pojedynku Stali z Arką Gdynia podyktował dwa rzuty karne dla rzeszowian. Mimo to zespół z Trójmiasta wygrał 3:2.

17:25

W tej edycji Fortuna Pucharu Polski "Biała Gwiazda" najpierw po dogrywce ograła Lechię Gdańsk, a w poprzedniej rundzie rozbiła u siebie Polonię Warszawa aż 3:0. Natomiast Stal w pierwszej rundzie wysoko wygrała z rezerwami Miedzi Legnica 3:0, a w 1/16 rozgrywek okazała się lepsza od ekstraklasowej Puszczy Niepołomice wygrywając 1:0.

17:20

Natomiast Stal nie przegrała pięciu ostatnich meczów. W ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:2. Rzeszowianie wydają się zespołem, który może sprawiać wiele problemów rywalom, którzy "na papierze" są mocniejsze.

17:15

Obecnie w ligowej tabeli oba zespoły dzielą trzy punkty różnicy. Wisła gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. i w tej chwili plasuje się poza strefą dającą udział w barażach o awans. Po ostatniej przegranej z Termalicą do dymisji podał się Radosław Sobolewski. W dzisiejszym meczu drużynę poprowadzi Mariusz Jop.

17:10

Te drużyny już grały ze sobą na początku tego sezonu. Przy Reymonta padł bezbramkowy remis mimo, że "Biała Gwiazda" miała zdecydowaną przewagę. Zespół z Rzeszowa reprezentował znakomitą organizację w defensywie i zatrzymał ekipę, która jest kandydatem do awansu.

17:08

Murawa stadionu przy Reymonta wydaje się być perfekcyjnie przygotowana na dzisiejszą rywalizację.

17:05

Witamy serdecznie! W przedostatnim meczu 1/8 Fortuna Pucharu Polski będziemy świadkami starcia dwóch pierwszoligowców. Wisła Kraków przy Reymonta zmierzy się Stalą Rzeszów. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.