Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

23:01

Już w najbliższy piątek losowanie 1/8 FORTUNA Pucharu Polski:

23:00

Koniec meczu! Wisła Kraków rozbija Polonię Warszawa 3:0. Ewidentnie czerwona kartka zaważyła na losach meczu. W przerwie "Biała Gwiazda" przeważała, ale goście stawiali czoła rywalom. W drugiej odsłonie meczu zabrakło sił i Wiślacy pewnie wygrali.

22:59

95'

Szymon Kobusiński ukarany żółtą kartką.

94'

Jakub Lemanowicz broni uderzenie z rzutu karnego Jeana Romana!!!

93'

Rzut karny dla Wisły po zagraniu ręką Michała Grudniewskiego!

92'

Dawid Szot zagrał do Mikiego Villara, a ten trafił tylko w poprzeczkę!

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

90'

Jean Roman oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od rywala i powędrowała do Angela Rodado, który z łatwością zdobył bramkę!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Angel Rodado także ma swojego gola!!!

88'

Miki Villar wyłożył piłkę do Angela Rodado, ale ten nie zdołał odegrać do partnera.

86'

Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Angel Rodado zastąpił Szymona Sobczaka.

85'

Jean Roman świetnie wrzucił na głowę Bartosza Jarocha, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch zdobywa drugą bramkę i Wisła chyba melduje się w następnej rundzie!

84'

Wisła wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

82'

Miki Villar dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w rywala.

79'

Ostatnia zmiana w Polonii Warszawa. Mateusz Michalski zastąpił Tomasza Wełnę.

78'

Natomiast Bartosz Talar pojawił się w miejsce Kacpra Dudy.

78'

Dwie roszady w Wiśle Kraków. Marc Carbo zmienił Igora Sapałę

76'

Niezła wrzutka w pole karne Wisły, ale obrońcy gospodarze oddalili zagrożenie.

74'

Jean Roman oddał strzał z dystansu, ale Jakub Lemanowicz spokojnie interweniował.

72'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale bez zagrożenia.

70'

Natomiast Bartosz Biedrzycki pojawił się w miejsce Nikodema Zawistowskiego.

70'

Dwie roszady w Polonii Warszawa. Paweł Tomczyk zmienił Michała Bajdura

69'

Złe dośrodkowanie w pole karne Polonii, ale potem po zamieszaniu w polu karnym gości sytuacyjnym uderzeniem popisał się Szymon Sobczak i wpakował piłkę do bramki.

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Szymon Sobczak daje prowadzenie Wiśle Kraków!!!

67'

Miki Villar po akcji lewą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

66'

Koronkowa akcja Wisły, ale kolejny spalony.

64'

Piłka zagrana w "szesnastkę" gości do Szymona Sobczaka, ale ten na spalonym.

62'

Igor Sapała oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywala.

61'

Szymon Sobczak wpadł w pole karne gości, ale uderzył bardzo niecelnie.

60'

Zagranie w pole karne Polonii, ale ponownie bez zagrożenia.

58'

Natomiast Jean Roman pojawił się w miejsce Jesusa Alfaro.

58'

Dwie zmiany w Wiśle Kraków. Miki Villar zmienił Dawida Olejarkę

54'

Dobra wrzutka w pole karne gości, ale złe uderzenie jednego z graczy Wisły.

53'

Jesus Alfaro dostał piłkę w polu karnym Polonii, ale uderzył wprost w rywala.

52'

Dariusz Pawłowski dorzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

50'

Wrzutka lepsza niż rywali, ale piłkę wyłapał bramkarz.

49'

W odpowiedzi rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

48'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

47'

Szymon Kobusiński dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale wywalczył tylko rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Michał Grudniewski pojawił się w miejsce Jana Masterka.

46'

W przerwie dwie zmiany w Polonii Warszawa. Władysław Okhronczuk zmienił Marcina Kluskę

22:06

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwile wznowimy rywalizację.

21:55

21:53

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

21:52

Wisła w ostatnich meczach ma ogromne problemy ze skutecznością. Wydaje się, że w drugiej połowie Polonia będzie miała bardzo ciężko utrzymać ten rezultat i powinniśmy być świadkami większych emocji.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Złe wykonanie rzutu rożnego. Zupełnie bez zagrożenia.

45'

Dawid Szot ruszył lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

45'

Teraz strzał w wykonaniu Jesusa Alfaro, ale zrobił to bardzo nieudanie.

45'

Dawid Olejarka uderzył z linii pola karnego, ale bramkarz spokojnie interweniował.

45'

44'

Eneko Satrustegui ukarany żółtą kartką.

43'

Dawid Olejarka uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gości.

41'

Nieudana wrzutka w pole karne Wisły.

39'

Jakub Lemanowicz potrzebuje pomocy medycznej.

37'

Mimo osłabienia, teraz to Polonia utrzymuje się przy piłce.

35'

Jakub Piątek ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko! Kartka za złapanie piłki w ręce.

34'

Kacper Duda dostał piłkę w polu karnym Polonii, ale zagrał niecelnie.

32'

Angel Baena świetnie dostarczył piłkę do Jesusa Alfaro, ale ten przyjmował piłkę ręka!

30'

Igor Łasicki ukarany żółtą kartką.

29'

Świetna, kombinacyjna akcja "Czarnych Koszul", piłkę dostał Maciej Kowalski-Haberek, ale uderzył fatalnie.

28'

Kacper Duda zagrał w pole karne do Dawida Olejarki, ten wyłożył piłkę do Angela Baeny, ale on uderzył fatalnie.

26'

Marcin Kluska dośrodkował w pole karne "Białej Gwiazdy", ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

25'

Jakub Piątek ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

23'

Szymon Sobczak dopadł do bezpańskiej piłki, ale uderzył bardzo niecelnie.

22'

Wisła ruszyła z kontrą. Dawid Olejarka wpadł w pole karne gości, ale podał fatalnie.

20'

Wrzutka Michała Bajdura okazała się zbyt mocna.

19'

Polonia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

18'

Oliwier Wojciechowski ruszył do prostopadłego podania, ale gracz Polonii był na spalonym.

16'

Szymon Sobczak potrzebuje pomocy medycznej.

15'

Jeden z graczy Polonii oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

13'

Koronkowa akcja Wisły, ale złe podanie spowodowało stratę.

12'

Jesus Alfaro pokusił o strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

11'

Dobra wrzutka w pole karne gości, ale skończyło się bez zagrożenia.

10'

Bartosz Jaroch ze wrzutką z prawej strony, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

10'

Po błędzie obrony Polonii przed szansą stanął jeden z graczy Wisły, przegrał pojedynek z Jakubem Lemanowiczem!

7'

Znowu zakotłowało się w polu karnym Polonii. Teraz Dawid Olejarka uderzył z linii pola karnego, ale piłka trafiła w jednego z obrońców.

6'

Świetna wrzutka na głowę Igor Łasicki, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił bramkarz!

4'

Jesus Alfaro wpadł z prawej strony w pole karne gości, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

2'

Jan Majsterek potrzebuje pomocy medycznej.

1'

Pierwsze podanie w pole karne Wisły, ale spokojnie defensywa gospodarzy.

21:01

Zaczynamy rywalizację w Krakowie!

20:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu przy Reymonta 22! Za chwilę rozpoczniemy mecz.

20:30

Piłkarze są już na przedmeczowej rozgrzewce!

20:25

Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Damian Kos z Wejherowa. W ubiegły weekend prowadził on mecz PKO Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź, a Wartą Poznań.

20:24

Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

20:22

Tak prezentuje się skład Polonii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

20:20

W poprzedniej rundzie FORTUNA Pucharu Polski drużyna Wisły Kraków po dogrywce pokonała Lechię Gdańsk 2:1, natomiast Polonia Warszawa na wyjeździe, również dopiero do dogrywce poradziła sobie z drugoligową Skrą Częstochowa wygrywając 3:2.

20:15

Natomiast Polonia Warszawa w ubiegłą sobotę zremisowała u siebie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:1, a wcześniej przegrała przy Konwiktorskiej z Lechią Gdańsk, kończąc tym samym serię trzech kolejnych zwycięstw.

20:10

W ostatnich meczach oba zespoły wydają się być w nie najlepszej formie. Wisła Kraków po niespodziewanej porażce z będącym wtedy na dnie tabeli Podbeskidziem Bielsko-Białą, w ubiegły weekend tylko zremisowała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, które jest w strefie spadkowej FORTUNA 1. Ligi. Gra "Białej Gwiazdy" daje wiele do życzenia i coraz częściej mówi się, o zwolnieniu Radosława Sobolewskiego.

20:07

20:05

Postronni kibice zapewne liczą, żeby dzisiaj powtórzyły się emocje z pierwszego starcia obu ekip w tym sezonie. Jeszcze w lipcu przy Konwiktorskiej "Białą Gwiazda" niemal do samego końca meczu prowadziła 2:1. W doliczonym czasie gry Szymon Sobczak zdobył bramkę na 3:1 i wydawało się, że przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Jednak kilka minut później Michał Grudniewski zdobył kontaktową bramkę, a w ostatniej akcji meczu trafił na 3:3, jednak po długiej analizie, arbiter postanowił bramki nie uznać, ale była to bardzo kontrowersyjna decyzja.

20:02

Stadion przy Reymonta prezentuje się jak zawsze imponująco, ale w ostatnim czasie murawa w Krakowie nie jest w najlepszym stanie.

20:00

Witamy serdecznie! Dzisiejszego wieczora rozgrywane są mecze, które ekscytują kibiców w całej Europie. Nie inaczej jest w Krakowie, gdzie w meczu 1/16 FORTUNA Pucharu Polski przy Reymonta Wisła Kraków zmierzy się z Polonią Warszawa. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.