Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

23:01

W piątek losowanie 1/8 FORTUNA Pucharu Polski.

23:00

Druga połowa meczu była znacznie mniej ciekawa, bo Widzew zapewnił sobie awans praktycznie w pierwszej połowie, jednak warto zaznaczyć że Wisła zasłużenie zdobyła honorową bramką, bo nie była tak słaba jak pokazał wynik.

94'

Koniec meczu w Puławach! Widzew rozbija Wisłę 4:1.

91'

Paweł Zieliński ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

88'

Dużo niedokładności w ostatnich minutach, oba zespoły wyczekują ostatniego gwizdka.

86'

Antoni Klimek ruszył lewą stroną, ale łatwo stracił piłkę.

84'

Zła wrzutka w "szesnastkę" gospodarzy.

83'

Rzut wolny dla Widzewa blisko pola karnego rywali.

82'

Antoni Klimek wpadł w pole karne gospodarzy, oddał mocny strzał, ale bramkarz skutecznie interweniował.

80'

Kolejna akcja Ernesta Terpiłowskiego, tym razem jednak na spalonym gracz Widzewa.

78'

Ernest Terpiłowski wpadł w pole karne Wisły, ale sfaulował tam jednego z rywali.

76'

Ostatnia zmiana w Widzewie Łódź. Mateusz Zyro zastąpił Juljana Shehu.

74'

Znakomita wrzutka z narożnika boiska na głowę Jana Flaka, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jan Flak zdobywa bramkę honorową!

71'

Natomiast Kamil Kumoch pojawił się w miejsce Przemysława Skałeckiego.

71'

Dwie zmiany w Wiśle Puławy. Kacper Szymanek zastąpił Damiana Kołtańskiego

68'

Dobre uderzenie na bramkę Widzewa, ale skutecznie interweniował Jakub Szymański.

66'

Zagranie w pole karne Widzewa, ale tym razem bez zagrożenia.

63'

Spokojny fragment meczu. Gra toczy się głównie w środku pola.

60'

Wracamy do gry.

57'

Jakub Szymański potrzebuje pomocy medycznej.

55'

Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Andrejs CIganiks i musi opuścić boisko!

53'

Znowu mocno zagotowało się w polu karnym Widzewa, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał wpakować piłki do bramki!

53'

Świetne uderzenie z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza!

52'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Widzewa.

50'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia.

49'

Dobra wrzutka w pole karne Wisły, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę na rzut rożny.

47'

To powinna być bramka dla Wisły! Sam na sam z bramkarzem stanął Damian Kołtański, ale przegrał pojedynek z rywalem!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Antoni Klimek pojawił się w miejsce Dawida Tkacza.

46'

Ernest Terpiłowski zastąpił Fabio Nunesa

46'

Fran Alvarez pojawił się w miejsce Jordi Sancheza

46'

Natomiast w Widzewie Łódź cztery roszady. Dominik Kun zmienił Ignacego Dawida

46'

Natomiast Jan Flak pojawił się w miejsce Janusza Nojszewskiego.

46'

W przerwie dwie zwie zmiany w Wiśle Puławy. Maciej Bortniczuk zastąpił Mateusza Klichowicza

22:08

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:55

21:53

Do relacji wracamy za kilkanaście minut.

21:52

Do pewnego momentu wydawało się, że mecz jest wyrównany, ale cztery bramki Widzewa praktycznie w kwadrans chyba już przesądziły losy awansu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Widzew rozbija Wisłę Puławy aż 4:0.

45'

Ignacy Dawid zagrał w pole karne gospodarzy, ale zrobił to niedokładnie.

45'

Żółtą kartką po taktycznym faulu ukarany Marek Hanousek.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

45'

Wymuszona zmiana w Wiśle Puławy. Łukasz Wiech zastąpił kontuzjowanego Karola Nojszewskiego.

44'

Janusz Nojszewski potrzebuje pomocy medycznej.

43'

Jordi Sanchez wpadł z piłką w pole karne rywali, wyłożył futbolówkę do Fabio Nunesa, a ten wpakował piłkę do bramki!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fabio Nunes także ma swoją drugą bramkę!!!

39'

Jordi Sanchez dostał piłkę w polu karnym Wisły, zmylił rywala i precyzyjnym strzałem zdobył swojego drugiego gola dzisiaj!

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jordi Sanchez ma swoją drugą bramkę!!!

36'

Dobra wrzutka na pole karne Widzewa, ale tam Dawid Retlewski uderzył niecelnie.

34'

Juljan Shehu znalazł się w polu karnym Wisły i oddał mocny, ale niecelny strzał głową.

33'

Andrejs CIganiks ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

32'

Fabio Nunes zagrał prostopadle do Jordi Sancheza, a ten technicznym strzałem podwyższył na 2:0!

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jordi Sanchez podwyższa na 2:0!!!

29'

Długa analiza VAR, ale ostatecznie arbiter bramkę uznał.

27'

Znakomita wrzutka z głębi pola do Fabio Nunesa, a ten precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w bramce!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Widzew obejmuje prowadzenie po bramce Fabio Nunesa!!!

24'

W ostatnich minutach dużo częściej przy piłce utrzymuje się Wisła. Gospodarze przejęli kontrole nad meczem.

22'

Ostry faul w środku pola, ale arbiter nie pokazał kartki.

19'

Janusz Nojszewski oddał mocny strzał z boku pola karnego, ale świetnie interweniował Jakub Szymański!

17'

Wrzutka w pole karne Widzewa bez zagrożenia.

15'

12'

Następna wrzutka w szesnastkę Widzewa, ale tym razem obrońcy gości skutecznie.

10'

Nieudana wrzutka z narożnika boiska.

9'

Zakotłowało się w polu karnym Widzewa. Po akcji gospodarzy piłkę chciał do własnego zgrać Patryk Stępiński, ale o mało nie pokonał własnego bramkarza! Piłka została wybita na rzut rożny.

8'

Kolejne zagranie w pole karne Wisły, ale tam Maksymilian Tkocz został sfaulowany.

6'

Ignacy Dawid dobrze wrzucił w pole karne rywali, ale obrońcy Wisły skutecznie interweniowali.

4'

Znakomity kontratak Widzewa, Patryk Stępiński popędził prawą stroną, zagrał do Jordi Sancheza, a ten w znakomitej sytuacji, fatalnie spudłował!

3'

Kolejne zagranie w pole karne gości, ale Widzewiacy wyszli obronną ręką.

1'

Pierwsze zagranie w pole karne Widzewa, ale arbiter odgwizdał spalonego.

21:03

Zaczynamy pojedynek!

20:58

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie obiektu w Puławach. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

20:35

Arbitrem tego spotkania będzie Łukasz Szczech z Warszawy. Przed tygodniem prowadził mecz tej samej rundy FORTUNA Pucharu Polski, w którym Piast Gliwice w końcówce meczu wygrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:0. W październiku sędziował także przegrany przez Wisłę Puławy 0:1 mecz z Radunią Stężyca w rozgrywkach 2. Ligi.

20:31

Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź na dzisiejsze spotkanie:

20:30

W poprzedniej rundzie FORTUNA Pucharu Polski zespół Widzewa Łódź rozbił na wyjeździe trzecioligową Concordię Elbląg aż 4:0. Teraz łodzianie liczą na podobny rezultat, ale naprzeciw staje chyba dużo lepszy przeciwnik.

20:25

Natomiast Widzew Łódź ze zmiennym szczęściem radzi sobie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. W poprzedni weekend łodzianie zdominowali mecz z Wartą Poznań, ale przegrali 0:1 po praktycznie jednej akcji gości. Dzisiaj Widzew jest zdecydowanym faworytem i liczy na dużo większą skuteczność.

20:20

W rozgrywkach FORTUNA Pucharu Polski drużyna Wisły Puławy przebrnęła już dwie rundy. Na początku sezonu pokonała Hutnik Kraków 2:0, czyli rywala również z rozgrywek ligowych, natomiast w 1/32 FORTUNA Pucharu Polski trochę niespodziewanie pokonała pierwszoligowy Chrobry Głogów 3:1.

20:15

Wisła Puławy jest średniakiem 2. Ligi. Aktualnie plasuje się na jedenastej pozycji w tabeli i w tym momencie nie zapowiada się, żeby miała walczyć o awans do FORTUNA 1. Ligi. Puławianie nie wygrali czterech ostatnich meczów w lidze, a w ubiegły weekend zremisowali u siebie z GKS-em Jastrzębie 2:2.

20:12

Oto arena dzisiejszej rywalizacji w Puławach!

20:10

Witamy serdecznie. W ostatnim meczu 1/16 FORTUNA Pucharu Polski drugoligowa Wisła Puławy zmierzy się na własnym obiekcie z Widzewem Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.