Koniec meczu! Barca wygrywa 5:0!!! Jedna bramka ROBERTA LEWANDOWSKIEGO.

Muja schodzi, Valencia wchodzi.

80'

Strzał Lewandowskiego, broni Butez!

77'

Lewy mógł mieć asystę. Yamal w sytuacji sam na sam strzelił w boczną siatkę. chciał minąć bramkarza.

76'

Cancelo schodzi, Roberto wchodzi

75'

Marc-Andre ter Stegen co za podwójna interwencja!!! Ostatecznie sędzia podniósł chorągiewkę. Spalony.

74'

Bataille schodzi, Kerk wchodzi

72'

Barcelona nadal głodna goli. Wysoki pressing.

69'

Felix schodzi, Yamal wchodzi

69'

Raphinha schodzi, Torres wchodzi

68'

Kolejna wrzutka, kolejny gol. Raphinha na lewą stronę do Felixa i GOL! Wykończenie głową.

67'

FELIIIIIX!!! GOL!!!

66'

Teraz próbował Cancelo. Bramkarz świetnie obronił.

64'

Raphinha wywalczył rzut rożny

60'

Balikwisha schodzi, De Laet wchodzi

60'

Ekkelenkamp schodzi, Yusuf wchodzi

60'

Janssen schodzi, Ilenikhena wchodzi

58'

Gavi schodzi, Lopez wchodzi

58'

De Jong schodzi, Romeu wchodzi

55'

Zamieszanie w polu karnym gości. Strzelał Lewy, ale nie trafił dobrze w piłkę. Potem był "piłkarski bilard". Najsprytniejszy okazał się młody Hiszpan.

54'

GAVI!!! 4:0!!

51'

Dobre, odważne zrywy gości. Blok obronny Barcelony był wyczulony na prostopadłe piłki.

47'

Gündoğan wbiegł w pole karne i uderzył. Źle trafił w piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Balde w boczną siatkę!

44'

Muja uderzył na bramkę Barcelony. Zrobiło się niebezpiecznie!

39'

Barca w ataku pozycyjnym na połowie rywala.

37'

Żółta kartka dla Gaviego

34'

Raphinha spróbował z lewej nogi. Bramkarz bez problemu złapał piłkę

31'

Prostopadła piłka do Lewego. Tym razem za mocno.

28'

Goście są całkowicie bezradni. Barcelona prowadzi grę.

23'

Raphinha wrzucił w pole karne, ale piłka odbiła się od zawodnika. Bataille z samobójem. 3:0!

20'

Piękna wrzutka Felixa na dalszy słupek. "Lewy" dołożył nogę i uderzył bez przyjęcia!

19'

GOOOOOOOL!!! Gol Lewandowskiego!

17'

Rożny dla Royal Antwerp. Dobra okazja.

14'

Barcelona powoli buduje atak. Wszystko ma pod kontrolą.

12'

Akcja kombinacyjna pod polem karnym rywala. Portugalczyk zszedł do prawej nogi i uderzył po ziemi.

11'

GOOOOOOOL!!! FELIX!!!

10'

Barcelona w ataku pozycyjnym.

8'

Niezła kontra FCB. Felix zgubił piłkę pod polem karnym.

6'

Royal Antwerp zachowuje duży spokój w rozegraniu

4'

Barca długo operowała piłką przed polem karnym rywala. Niestety strata.

3'

Lewandowski ruszył do odbioru piłki. Bramkarz okazał się szybszy

2'

Goście bardzo ładnie wyszli spod pressingu.

1'

ZACZYNAMY!

20:55

Skład Barcelony

20:52

Barcelona jest murowanym faworytem meczu z Royal Antwerp. Pytanie hiszpańskich mediów nie brzmi "czy wygra", lecz "ile wygra". W sobotę gra z Betisem skończyła się Manitą, czyli wbiciem pięciu bramek. Jedną zdobył Lewandowski, który w drugiej połowie dołożył dwie asysty.

20:49

Rok temu Barcelona zawiodła wszystkich. Nie wyszła nawet z grupy, potem od razu odpadła z fazy pucharowej Ligi Europy. W rozpoczynającej się edycji awans z pierwszego miejsca jest obowiązkiem Dumy Katalonii, skoro oprócz Belgów przyjdzie walczyć w grupie jeszcze z Szachtarem Donieck i FC Porto, a nie jak wcześniej z Bayernem Monachium czy Interem Mediolan.

20:47

Pierwszy raz od ponad dwudziestu lat Liga Mistrzów odbędzie się bez udziału duetu Cristiano Ronaldo - Leo Messi. To jedyne legendy będące przed Lewandowskim w klasyfikacji strzelców wszech czasów. Polak ma 91 goli i gra dalej, Argentyńczyk 129, Portugalczyk 140. Do ilu trafień uda się zmniejszyć stratę w tej edycji?

20:45

Robert Lewandowski spróbuje zawalczyć o swój drugi triumf w Lidze Mistrzów. Po zeszłorocznym rozczarowaniu jego drużyna rozpoczyna fazę grupową od gry z potencjalnie najsłabszym rywalem. Zapraszamy na relację LIVE!