2 : 1
19:54

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

19:54

Pogoń Szczecin bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu z duży wyżej notowanym rywalem. Pokazała wolę walki i charakter. Ważne też jest zwycięstwo, które daje punkty Polsce w klubowym rankingu UEFA.

97'

Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń wygrywa 2:1 z Gent!

96'

Hugo Cuypers świetnie znalazł się przed polem karnym Pogoni i mocnym strzałem bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy!

95'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Hugo Cuypers trafia do bramki "Portowców".

93'

Paweł Stolarski został łatwo ograny we własnym polu karnym, ale chwilę później naprawił swój błąd.

91'

Do drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

90'

Wrzutka niezbyt groźna, ale dwójka graczy zderzyła się głowami i potrzebna interwencja lekarzy.

89'

Piłka powędrowała w pole karne Pogoni, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

87'

Mariusz Fornalczyk popędził prawą stroną boiska, zagrał w pole karne wprost na nogę greckiego napastnika, a ten znowu z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Efthymis Koulouris zdobywa swoją drugą bramkę!!!

85'

Wrzutka z narożnika boiska Rafała Kurzawy trafiła wprost w ręce bramkarza.

84'

Mariusz Fornalczyk ukarany żółtą kartką.

83'

Mariusz Fornalczyk dostał piłkę w polu karnym gości, oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował bramkarz!

80'

Fatalny błąd bramkarza Gent! Piłka trafiła do bramkarza gości, a ten próbując dryblować, stracił piłkę na rzecz greckiego napastnika, który oddał strzał do pustej bramki!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Efthymis Koulouris zdobywa bramkę dla Pogoni Szczecin!!!

77'

Tarik Tissoudali dostał piłkę przed polem karnym Pogoni, oddał strzał, ale piłka powędrowała obok bramki "Portowców".

75'

W Pogoni Szczecin Mariusz Fornalczyk zmienił Wahana Biczachczjana.

72'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym gości, ale ostatecznie żaden z graczy Pogoni nie zdołał oddać celnego strzału.

72'

Zmiana w Gent. Hong Hyun-Seok zmienił kontuzjowanego Matiasa Fernandeza-Pardo.

71'

Matias Fernandez-Pardo ucierpiał po starciu z graczem gospodarzy.

70'

Próba uderzenia z dystansu na bramkę Gent, ale skończyło się na rzucie rożnym.

68'

Nieco spokojniejszy fragment gry. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataku.

66'

Gent spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Czeka na błąd rywali w defensywie.

64'

Natomiast Radegar Rostami zastąpił Joao Gamboę.

64'

Efthymis Koulouris pojawił się w miejsce Wojciecha Lisowskiego

64'

Trzy zmiany w Pogoni Szczecin. Adrian Przyborek zmienił Kamila Grosickiego

63'

Tarik Tissoudali wyszedł sam na sam z bramkarzem Pogoni, ale Bartosz Klebaniuk wygrał ten pojedynek!

61'

W odpowiedzi szybko ruszyli goście, Tarik Tissoudali dostał piłkę w polu karnym Pogoni, ale uderzył ponad bramką!

60'

Zła wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Gent.

58'

Długa akcja gości, ale Pogoń wyszła obronną ręką.

56'

Znakomita akcja Pogoni, Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym rywali, dograł do Wahana Biczachczjana, ale ten uderzył wprost w rywala!

55'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

54'

Kolejna ofensywna akcja Gent i goście wywalczyli rzut rożny.

53'

Koronkowa akcja gości, Matias Fernandez-Pardo oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gospodarzy.

51'

Sven Kums oddał strzał z dystansu, ale posłał piłkę wysoko nad bramką Pogoni.

49'

48'

Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, po rykoszecie piłka trafiła w słupek, a chwilę później Bartosz Klebaniuk cudownie interweniował!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Sven Kums zastąpił Juliena De Sarta.

46'

Hugo Cuypers pojawił się w miejsce Gifta Orbana

46'

Trzy zmiany w Gent. Matisse Samoise zmienił Noaha Fadigi

19:00

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Szczecinie. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:48

18:47

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

18:47

Dobry mecz w wykonaniu "Portowców". Gospodarze grają bardzo ambitnie i starają się zdobyć choćby jedną bramkę. Gent nic nie musi i na razie nie daje argumentów, by sądzić, że może wygrać ten mecz.

45'

Koniec pierwszej połowy w Szczecinie. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Noah Fadiga dostał piłkę w polu karnym Pogoni, ale zatrzymał go Bartosz Klebaniuk.

43'

Prostopadłe podanie w okolice pola karnego Pogoni zupełnie nieudane.

40'

Zakotłowało się w polu karnym Gent, świetną interwencją popisał się bramkarz gości, ale arbiter jeszcze odgwizdał spalonego gracza "Portwoców".

39'

Wahan Biczachczjan ruszył z piłką, podał do Kamila Grosickiego, a ten wywalczył rzut rożny.

38'

Leo Borges ruszył lewą stroną, ładnie minął rywala, ale chwilę później podał bardzo niecelnie.

36'

Joao Gamboa pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywali.

34'

Ponownie Kamil Grosicki ruszył prawym skrzydłem, ale tym razem Polak był na spalonym.

32'

Dużo niedokładności w ostatnich minutach. Żaden z zespołów nie potrafi skonstruować dobrej, dłuższej akcji.

30'

Kamil Grosicki popędził prawą stroną boiska, ale nie zdołał dokładnie dograć w pole karne.

28'

Danijel Loncar ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

26'

Zagranie w pole karne Pogoni, ale tam skutecznie interweniował Bartosz Klebaniuk.

24'

Gent przyśpiesza grę. Wydaje się, że goście powoli zaczynają się rozkręcać.

22'

Goście próbują dłużej utrzymać się przy piłce, ale dzisiaj nie jest to dla nich takie łatwe.

19'

Julien De Sart spróbował oddać strzał na bramkę Pogoni, ale zrobił to bardzo nieudanie.

16'

Wahan Biczachczjan oddał mocny strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował bramkarz.

15'

Wahan Biczachczjan ruszył prawą stroną, dograł w pole karne, ale tam Kamil Grosicki nie zdołał opanować piłki.

13'

Gift Orban ucierpiał po starciu przy linii bocznej.

12'

Rajd Kamila Grosickiego lewą stroną boiska, ale Polak nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

10'

Kolejna akcja Pogoni, ale teraz Alexander Gorgon uderzył bardzo niecelnie.

9'

Odpowiedź Gentu, ale akcja po prawej stronie nie zagroziła bramce "Portowców".

7'

Świetna wrzutka Kamila Grosickiego na głowę Joao Gamboy, ale jego strzał świetnie wybronił bramkarz!

6'

Wrzutka z narożnika boiska nie zagroziła bramce gości.

5'

Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym Gent, ale wywalczył tylko rzut rożny.

4'

Pogoń Szczecin stara się rozgrywać piłkę na razie "Portowcy" wyglądają całkiem nieźle.

2'

Luka Zahović dostał piłkę w polu karnym gości, zagrał do Kamila Grosickiego, ale ten uderzył wprost w rywala.

18:01

Zaczynamy pojedynek w Szczecinie!

1'

Pierwszy atak Gent, ale zawodnik gości faulował.

17:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Szczecinie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:17

Dzisiaj w mediach społecznościowych Pogoni Szczecin pojawiła się informacje, że Mateusz Łęgowski opuścił klub. Zawodnik za 3 miliony euro przeniósł się do włoskiej US Salernitany.

17:14

Natomiast oto zestawienie KAA Gent:

17:11

Tak prezentuje się skład Pogoni Szczecin na dzisiejsze spotkanie:

17:09

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Ruddy Buquet z Francji.

17:08

Natomiast KAA Gent w ubiegły weekend wygrał na wyjeździe z KVC Westerlo 3:1 i na razie z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce w tabeli belgijskiej Jupiler Pro League. Dzisiaj Belgowie będą chcieli kontynuować zwycięską passę.

17:05

W obiegły weekend Pogoń Szczecin przegrała na własnym stadionie z Radomiakiem Radom 0:2, ale wynik wydaje się być konsekwencją pierwszego pojedynku z KAA Gent. Rozbita drużyna "Portowców" nie potrafiła podnieść się mentalnie. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie to wyglądać znacznie lepiej.

17:02

Niestety, ale sprawa awansu do kolejnej rundy kwalifikacji jest już rozstrzygnięta. W pierwszym meczu obu drużyn KAA Gent rozbiło u siebie Pogoń Szczecin aż 5:0 po fatalnych błędach całego zespołu "Portowców" i dzisiaj faworytem również jest zespół z Belgii. Miejmy nadzieję, że Pogoń zanotuje honorowe zwycięstwo, co da również punkty Polsce w rankingu UEFA, co w przyszłości da lepszą pozycję polskich klubów w europejskich pucharach.

17:00

Murawa w Szczecinie przygotowana perfekcyjnie.

16:58

Witamy serdecznie! W rewanżowym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Europy Pogoń Szczecin zagra u siebie z belgijskim KAA Gent. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.