• Kristoffer Hansen - 2, (Jose Naranjo - 3)
  • Jesus Imaz - 4
  • Afimico Pululu - 3, (Jarosław Kubicki - bez oceny)
19:30

Druga połowa nie była tak interesująca, ale Jagiellonia potrafiła zadać cios na wagę jednego punktu. Legia zdaje się pozostawać w walce o mistrzostwo, ale jest ono już niezwykle daleko. Goście mogą się cieszyć ze zdobycia jednego "oczka".

94'

Koniec meczu! Legia remisuje w Warszawie z Jagiellonią 1:1.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

90'

Natomiast Dusan Stojinović pojawił się w miejsce Dominika Marczuka.

90'

Dwie ostatnie roszady także w Jagiellonii Białystok. Tomasz Kupisz zastąpił Nene

88'

Adrian Dieguez ukarany żółtą kartką.

88'

Ostatnia zmiana w Legii Warszawa. GIl Dias zastąpił Ryoyę Morishitę.

87'

Legia chyba chciała dociągnąć skromne prowadzenie do końca. Teraz nie ma pomysłu jak zaatakować rywala.

84'

imaz

84'

Dominik Marczuk dostał piłkę w polu karnym Legii, świetnie zwiódł dwójkę rywali, wyłożył ją do Jesusa Imaza, który z łatwością strzelił gola na 1:1!

83'

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Jesus Imaz doprowadza do wyrównania!!!

80'

Natomiast Maciej Rosołek zmienił Marca Guala.

80'

Dwie roszady także w Legii Warszawa. Qendrim Zyba pojawił się w miejsce Jurgena Calhaki

80'

Natomiast Kaan Caliskaner zmienił Michala Sacka

80'

Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Jarosław Kubicki zastąpił Afimico Pululu

79'

Niestety druga nie przysparza tylu emocji. Spotkanie jest bardzo zamknięte.

75'

Ostatnie minuty są nieco mniej emocjonujące. Gra toczy się wyłącznie w środku pola.

71'

Legia oddała piłkę Jagielloni, a tan nie wie, co z nią zrobić.

68'

Nene świetnie zagrał wzdłuż bramki Legii, ale Afimico Pululu nie zdołał dopaść do futbolówki.

67'

Natomiast Artur Jędrzejczyk pojawił się w miejsce Radovana Pankova.

67'

Dwie roszady w Legii Warszawa. Bartosz Kapustka zmienił Tomasa Pekharta

64'

Josue oddał mocny strzał z dystansu, ale górą Zlatan Alomerović!

62'

Atak za atakiem Jagiellonii. Ponownie Jesus Imaz znalazł się przed szansą, ale przegrał pojedynek z Rafałem Augustyniakiem.

60'

Teraz Dominik Marczuk z piłką w "szesnastce" Legii. Skutecznie interweniowała obrona gospodarzy.

59'

Jesus Imaz dostał futbolówkę w polu karnym Legii, oddał strzał, ale ponownie pewnie Dominik Hladun.

56'

Jose Naranjo pokusił się o dalekie podanie, jednak pierwszy przy piłce był Dominik Hladun.

55'

Josue znowu zagrał kapitalnie do Marca Guala, ten wpadł w pole karne, zwiódł Tarasa Romanczuka, ale został zablokowany w decydującym momencie!

54'

Zmiana w Jagiellonii Białystok. Jose Naranjo zastąpił Kristoffera Hansena.

53'

Białostoczanie przy piłce, konstruują kolejną akcję.

51'

Marc Gual oddał strzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała daleko od bramki Jagiellonii.

49'

Bartłomiej Wdowik wpadł w pole karne Legii, runął jak rażony piorunem, ale gwizdek Szymona Marciniaka milczał.

48'

Spokojny początek drugiej części spotkania. Jagiellonia rozgrywa piłkę w środku pola.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

18:37

Legioniści też już są, za chwilę wznowimy rywalizację.

18:34

Piłkarze Jagiellonii szybko wrócili na murawę stadionu przy Łazienkowskiej. Czekamy jeszcze na zawodników Legii.

18:26

18:22

Dobrze ogląda się spotkanie przy Łazienkowskiej. Oba zespoły grają szybko i jakościowo. Na razie Legia prowadzi zasłużenie, ale druga połowa powinna być równie ciekawa. Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Jagiellonią 1:0.

45'

W doliczonym czasie gry niewiele się dzieje, gra toczy się w środkowej części boiska.

45'

Do pierwszej połowy meczu Szymon Marciniak doliczył co najmniej 4 minuty.

42'

Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola.

40'

Ponownie Legia przez dłuższy czas utrzymuje się przy futbolówce.

38'

Dłuższa akcja Legii, jednak potem łatwa strata piłki.

36'

Marc Gual z kolejnym strzałem. Teraz skutecznie interweniował Zlatan Alomerović.

35'

Jagiellonia zabrała piłkę gospodarzom, ale nie potrafi zbliżyć się do pola karnego Legii.

33'

Ryoya Morishita popędził prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, ale skutecznie interweniował Adrian Dieguez.

31'

Josue zagrał w "szesnastkę" do Marca Guala, ten świetnie zwiódł rywala i precyzyjnym uderzeniem pokonał Zlatana Alomerovicia!

30'

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marc Gual daje prowadzenie Legii Warszawa!!!

29'

Josue oddał strzał zza pola karnego, piłka trafiła do Marca Guala, który był tuż przed bramką. Snajper Legii trafił wprost w bramkarza!

28'

Bartłomiej Wdowik spróbował dośrodkowania ze skrzydła, jednak piłka wylądowała wprost w rękach Dominika Hładuna.

26'

Legia stara się uspokoić grę. Rozgrywa piłkę w środku pola.

23'

Dobry, szybki mecz w Warszawie. Teraz w ataku Jagiellonia.

21'

Josue niepilnowany oddał strzał z dystansu. Piłka minęła bramkę "Jagi".

19'

Bartłomiej Wdowik zagrał do Adriana Diegueza, ale ten nie potrafił przebić się przez obronę gospodarzy.

18'

Jagiellonia będzie mieć szanse na wrzutkę z rzutu wolnego.

16'

Świetna odpowiedź Jagiellonii. Afimico Pululu zagrał na jeden kontakt z Bartłomiejem Wdowikiem. Ten w ostatniej chwili został zablokowany.

14'

Josue idealnie wypuścił w bój Tomasa Pekharta, czeski napastnik wpadł w pole karne i przelobował bramkarza Jagiellonii. Piłka jednak trafiła tylko w poprzeczkę!

12'

Szymon Marciniak zdecydował, że można grać dalej.

11'

9'

Szymon Marciniak wstrzymał grę z powodu zadymienia boiska. Pierwsza oprawa kibiców Legii Warszawa.

8'

Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii. Dobrą wrzutkę w "szesnastkę" strącił Rafał Augustyniak, jednak arbiter dopatrzył się spalonego.

7'

Dobry strzał Josue ze stojącej piłki, ale skutecznie interweniował Zlatan Alomerović.

5'

Legia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywala. Będzie szansa na zagrożenie bramki Jagiellonii.

3'

Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska na głowę Adriana Diegueza, jednak ten chybił.

2'

Nene wpadł w pole karne Legii, zagrał do Dominika Marczuka, ten uderzył z bliska, ale piłkę z bramki wybił Patryk Kun!

17:31

Pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka! Startujemy z hitem 27. kolejki PKO Ekstraklasy!

17:30

legia

17:29

legia

17:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie wypełnionego po brzegi stadionu przy Łazienkowskiej. Za chwilę rozpoczniemy tę batalię!

17:25

Dzisiejszy mecz będzie starciem wagi ciężkiej, więc też arbiter nie mógł być inny. Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak, a w wozie VAR pracować będą Tomasz Musiał i Marcin Borkowski.

17:15

Natomiast oto zestawienie Jagiellonii Białystok:

17:10

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

17:05

Jesienny mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem Jagiellonii 2:0. Bramki jeszcze w pierwszej połowie zdobyli Jose Naranjo oraz Jesus Imaz. Jednak wtedy Legia była zaangażowana w grę w europejskich pucharach i mecze ligowe nie miały dla niej tak dużej stawki jak teraz.

17:00

Natomiast Jagiellonia po średnim początku roku, teraz spisuje się znakomicie. Trzy wygrane z rzędu dały pozycję lidera. Kolejne zwycięstwo nie tylko przybliży podopiecznych Adriana Siemieńca do mistrzostwa Polski, ale również będzie miało niezwykle słodki smak, bo w ostatnich latach atmosfera wokół meczów tych zespołów jest niezwykle gorąca.

16:55

Legia wygrała dwa ostatnie mecze ligowe. Na rozkładzie ma Piasta Gliwice oraz Górnika Zabrze. Jednak dopiero dzisiaj przyjdzie czas na prawdziwy test umiejętności. Rywal jest najwyższej klasy.

16:50

Ta rywalizacja może zdecydować, czy Legia wciąż będzie zaangażowana w walkę o mistrzostwo Polski. W przypadku zwycięstwa nad Jagiellonią, zbliży się do pozycji lidera na odległość 4 punktów. Natomiast w przypadku wygranej białostoczan, ta odskoczy od stołecznego klubu już na 10 "oczek".