• Serhij Bułeca - 3 (Juan Munoz - 3)
  • Tomasz Pieńko - 3 (Mateusz Wdowiak - 3)
  • Dawid Kurminowski - 4
95'

Koniec meczu! Niespodzianka w Szczecinie. Bezzębna Pogoń przegrywa do zera z dobrze zorganizowanym Zagłębiem. Zamiast dwóch punktów do lidera Portowcy tracą pięć. Nie tak to miało wyglądać!

93'

I jeszcze jedna udana interwencja Dioudisa! Pogoń jest bezradna.

92'

Nalepa znokautowany po strzale. Trwa przerwa w meczu.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty. To będzie pierwsza porażka Pogoni w tym roku.

86'

Dogranie w pole karne z wolnego, Cojocaru popełnił fatalną gafę i Kurminowski podwyższa dla Zagłębia, a w zasadzie zamyka mecz.

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pozamiatane! Jest 2:0 dla Zagłębia.

86'

Nie ma też Poletanovicia, a jest Makowski.

85'

Schodzi Chodyna, za niego Grzybek.

85'

- Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest! - skandują trybuny. Tymczasem dwie zmiany w Zagłębiu.

82'

Chodyna! Ni to strzał, ni podanie, ale Cojocaru skutecznie odbija do boku.

81'

I Borges za Koutrisa.

81'

Korczakowski za Kurzawę.

80'

Grosicki! Obok bramki. Zagłębie bliskie przerwania serii Pogoni. Na trybunach prawie 20 tys. kibiców.

79'

Bomba Poletanovicia! Cojocaru odbija piłkę. Naprawdę zasługują dziś Miedziowi na te punkty.

78'

Chodyna wystawia piłkę w polu karnym, ale Ulvestad notuje udany powrót. Nie ma zamknięcia meczu, czyli bramki na 0:2.

78'

Pogoń angażuje duże siły i środki, by strzelić gola na 1:1. Co z tego wyniknie?

76'

Natomiast w Zagłębiu za Pieńkę pojawił się Wdowiak.

74'

Nie ma Gorgona, jest Zahović.

72'

Złe rozegranie Zagłębia, konkretnie Dąbrowskiego. Miał podać do Munoza, ale wybrał Kurminowskiego. Skończyło się stratą.

70'

Świetny powrót Pieńki! Zatrzymał akcję Biczachczjana już w polu karnym.

68'

Akcja za akcję! Po strzale Pogoni szybko odpowiada Zagłębie. Uderzył Chodyna, lecz w dobrze ustawionego bramkarza.

67'

Cojocaru sprawdzony po strzale z dystansu. Udana interwencja!

65'

Schodzi Bułeca, za niego Munoz. Przyjezdni na dwóch napastników.

63'

Zrobił nam się całkiem otwarty mecz. Zagłębie odważnie walczy o drugą bramkę. Wzmaga się doping.

61'

Koutris tak atakował, że stracił buta...

59'

Jeszcze Przyborek za Wędrychowskiego.

59'

Biczachczjan za Gamboę.

59'

Co za sytuacja na przepięknego gola! Gamboa przyjął na klatkę, uderzył prostym podbiciem, ale minimalnie obok lewego słupka!

57'

Jęk zawodu na trybunach! Nalepa świetnie blokuje próbę Grosickiego. Wielka radość obrońcy Miedziowych.

56'

Pieńko miękko wrzucił w kierunku Kurminowskiego - nie ma gola na 0:2. Dobrze reaguje jeden ze stoperów Pogoni.

55'

Dioudis na raty łapie piłkę. Ma szczęście, że nikt z Pogoni nie był w jego pobliżu.

54'

Pogoń wpadła w szesnastkę Zagłębia. Skutecznie interweniuje Dąbrowski. Tylko róg dla gospodarzy.

51'

Pogoń reklamuje karnego. Miało tak być po strzale Gorgona i ewentualnej ręce.

48'

Pieńko oddaje piłkę Bułecy. Ukrainiec kopie mocno i bardzo niecelnie.

46'

Gramy dalej. Od środka zaczęli goście. Bez zmian w składach.

45'

- Gramy słabo, wolno, ja zawiodłem - mówił w przerwie Grosicki.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Dwa karne. Jeden wykorzystany, drugi nie. Zagłębie prowadzi po trafieniu Kacpra Chodyny

45'

Tomasz Pieńko wypatrzył Chodynę i ten mógł strzelać, ale ostatecznie odegrał mu piłkę. Akcja straciła na jakości

45'

Dioudis z żółtą kartka za opóźnianie gry

45'

Od bramki Dioudis. Czekamy na ostatni gwizdek arbitra

45'

Umiejętnie zamykają korytarze gracze Zagłębia. Pogoń bije głową w mur

45'

Marcel Wędrychowski spróbował swojego szczęścia po szybkiej akcji Portowców. Jednak jego strzał zablokowany. Zagłębie oddala zagrożenie...

45'

Atak pozycyjny Pogoni

45'

Od autu Zagłębie Lubin pod polem karnym Pogoni

45'

Pięć minut doliczonych do pierwszej połowy

44'

Od bramki Zagłębie

43'

Ależ Ukrainiec teraz mógł sam skończyć podanie partnera z ataku!!! Bułeca nad bramką

42'

Serhij Bułeca bardzo aktywny w końcówce pierwszej połowy. Dobrze Ukrainiec rozprowadza piłkę do kolegów!

41'

Zagłębie przejmuje inicjatywę

40'

Z drugiej strony rzut rożny. Jednak przeciągnięte dośrodkowanie...

39'

Rzut rożny dla gości po próbie Bułecy, którego wyczuł Cojocaru

38'

Próba szybkiego ataku Pogoni, ale goście przejmują piłkę

37'

Wznawiamy zawody! Od piłki Zagłębie

36'

No i musimy przerwać grę na moment. Kibice gospodarzy zadymili boisko

35'

Aut dla Zagłębia

34'

Zagłębie ponownie z werwą ruszyło na połowę Pogoni

19'

Mariusz Malec z żółtą kartką!

31'

NIE MA GOLA!

Kamil Grosicki pewny siebie podszedł, a Dioudis jeszcze lepiej go wyczuł. NIE MA GOLA!! - Niepoważnie to zrobił - komentował Mateusz Rokuszewski na Canal+Sport.

30'

RZUT KARNY DLA POGONI!!!

29'

Kolejny piłkarz Pogoni faulowany w polu karnym. Sędzia podszedł do monitora VAR...

28'

Za mocne zagranie Kurzawy i od bramki Dioudis

27'

Pogoń nie może przedrzeć się przez zasieki defensywne piłkarzy Fornalika

26'

Sędzia jednak ocenił, że była to walka o piłkę niewykraczająca poza przepisy

25'

Padł w polu karnym Koulouris. "Jedenastka" dla Pogoni?

24'

Atak pozycyjny Pogoni!

22'

Pogoń rzuciła się do odrabiania strat!

21'

GOOOOL!!!!

Kacper Chodyna wygrał wojnę nerwów i mamy prowadzenie Zagłębia Lubin! Cojocaru rzucił się w drugi róg.

21'

RZUT KARNY!!!

21'

Benedikt Zech nabity w rękę i czekamy na werdykt sędziego! Obrońca znajdował się na linii pola karnego!

20'

Rzut wolny dla Zagłębia

19'

Pogoń ma problem z wyjściem z jakąś składną akcją. Wysoki pressing tym razem "Miedziowych"!

18'

Odbiór Zagłębia. Kacper Chodyna ruszył z akcją, lecz zablokowany...

17'

Budowanie ataku pozycyjnego przez Pogoń

16'

JESZCZE LEPSZA OKAZJA!

Po rzucie rożnym świetnie główkował Benedikt Zech i potem DAWID KURMINOWSKI WYBIŁ Z LINII BRAMKOWEJ! Ważna interwencja!

15'

CO ZA SYTUACJA POGONI!!!

Wysoki pressing i szybki odbiór. Potem Kamil Grosicki huknął jak z armaty, lecz Dioudis stał tam gdzie stać powinien!

14'

Pogoń odzyskuje piłkę i czeka na jakiś błąd w szeregach gości

13'

Atak pozycyjny na połowie Pogoni Szczecin

12'

Próba z drugiej strony w wykonaniu Kurzawy. Ten podał do Koutrisa i naprawdę mało zabrakło

11'

Ponowna próba młodzieżowca (już lepsza) jednak nikogo nie było w polu karnym

11'

Próba dośrodkowania Wędrychowskiego zablokowana

10'

Aut dla Pogoni. Poletanović czujny w odbiorze

9'

Wędrychowski popracował w obronie i Pogoń odzyskuje piłkę

8'

Dąbrowski faulowany w środkowym sektorze boiska

7'

Próba rajdu Grosickiego na lewej stronie, obrońcy Zagłębia blokują reprezentanta Polski

6'

Strata Grosickiego i akcja w drugą stronę

5'

Pierwsza próba Pogoni, ale Dioudis czujny

4'

Walka w środkowej części boiska. Piłka lata nad głowami piłkarzy

3'

Strata piłki podopiecznych Fornalika. Gospodarze przejmują futbolówkę

2'

Portowcy ruszyli do pressingu. Od autu Zagłębie

1'

Zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Zagłębia!

14:57

Piłkarze zameldowali się na murawie!

14:50

Za dziesięć minut rozpoczęcie drugiego niedzielnego starcia!

14:50

Mecz Pogoni z Zagłębiem w 24. kolejce poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec. System VAR będą obsługiwać Piotr Lasyk oraz Krzysztof Myrmus. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym spotkaniu asystenci w postaci Tomasza Niemirowskiego oraz Filipa Sieranta.

14:48

A takie zestawienie wysyła na bój Waldemar Fornalik!

14:48

Zagłębie w tym czasie rywalizowało z Koroną Kielce. Piłkarze Waldemara Fornalika zdołali wygrać skromnie, bo 1:0 po golu Dawida Kurminowskiego. Wcześniej "Miedziowi" na cztery mecze zremisowali ich aż trzy. Poza tym zanotowali jedną porażkę z Lechem Poznań (0:2) na inaugurację. W konsekwencji zajmują bezpieczne miejsce w środku tabeli.

14:47

W ostatniej kolejce jednak tylko zremisowali. Rywal był o wiele bardziej wymagający (chociaż na papierze), gdyż grali przy wypełnionym stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie. Pogrążona ostatnimi czasy w kryzysie Legia Warszawa nie dała rady przechylić szali na swoją stronę. Mimo prowadzenia, które zapewnił Paweł Wszołek, dla gości wyrównał Efthymios Koulouris i Pogoń zdobyła cenny punkt w kontekście walki o czołówkę.

14:46

Oto wyjściowy skład Pogoni Szczecin!

14:46

Piłkarze Pogoni Szczecin idą jak burza w trwającej rundzie wiosennej. Podopieczni Jensa Gustafssona jeszcze nie przegrali meczu w tej części sezonu. Wiosnę w PKO Ekstraklasie zainaugurowali najlepiej jak się da - od zwycięstwa ze Śląskiem Wrocław na Tarczyński Arena (1:0). Potem było jeszcze lepiej. Wysokie zwycięstwo z Radomiakiem Radom (4:0) oraz ŁKS-em Łódź (4:2).

14:45

Zaczynamy drugie niedzielne starcie. Tym razem przenosimy się z Mielca do Szczecina, gdzie będziemy śledzić rywalizację pomiędzy Pogonią, a Zagłębiem! Witamy serdecznie i zapraszamy na miejmy nadzieję dwie godziny niezapomnianych emocji!!!