Racovitan obejrzał żółtą kartkę.

101'

Zwoliński zamienił karnego na bramkę! RAKÓW WYGRA!

97'

KARNY DLA RAKOWA! Duże zamieszanie w polu karnym. Crnac został kopnięty przez rywala.

95'

Plavsić z żółtą kartką.

88'

Tomasiewicz schodzi, Szczepański wchodzi.

85'

Kartka dla Piaseckiego.

84'

Koczerhin schodzi, Racovitan wchodzi.

79'

GOOOOOOOL!!! Crnac!! Młody napastnik wykorzystał dobrą wrzutkę Plavsicia.

78'

Berggren schodzi, Barath wchodzi.

78'

Kądzior schodzi, Krykun wchodzi.

68'

Felix schodzi, Chrapek wchodzi.

65'

Nowak schodzi, Crnac wchodzi.

65'

Yeboah schodzi, Cebula wchodzi.

65'

Otieno schodzi, Plavsić wchodzi.

63'

Kovacević z piękną interwencją! Mocny strzał Kądziora!

62'

Dobra okazja Rakowa. Silva w polu karnym powinien podać, a nie strzelać.

57'

GOOOOOOOL!!! Rzut karny wykorzystał Dziczek!

Otieno wyskoczył do piłki i trafił w głowę Huka. Wahadłowy dostał żółtą kartkę.

55'

KARNY DLA PIASTA!

52'

Kądzior ukarany kartką.

52'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Piasta. Będzie jeszcze jeden rzut wolny.

46'

Wilczek schodzi, Piasecki wchodzi.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Na razie duże rozczarowanie mistrzem Polski

38'

Raków na razie rozczarowuje. Brak konkretów.

32'

Tudor zobaczył żółtą kartkę.

23'

Rzut wolny dla Rakowa.

19'

Huk ukarany kartką.

17'

Yeboah próbował prawą stroną. Nieudana akcja.

12'

Faul Wilczka. Żółta kartka.

9'

Raków prowadzi grę, ale nadal brakuje konkretów.

5'

Berggren zacentrował, ale bardzo niecelnie.

3'

Raków Częstochowa w ataku pozycyjnym. Piast wysoko w pressingu.

1'

Zaczynamy mecz!

19:52

Aleksandar Vuković, trener Piasta: - Chcemy pokazać zupełnie inne oblicze, niż to z ostatniego spotkania. Raków jest w podobnej sytuacji po porażce, też chce zareagować. Musimy od siebie wymagać więcej, zagrać lepiej, bo nas na to stać. Od tego trzeba zacząć, a nie myśleć tylko o wyniku.

19:49

Dawid Szwarga, trener Rakowa: - Nasza inauguracja nie przebiegała tak jak byśmy sobie tego wymarzyli. Abstrahując od porażki, jesteśmy w stanie wskazać rzeczy, które zrobiliśmy dobrze. Rozmowy z zespołem wskazują też to, co jest do poprawy. I to chcemy naprawić już z Piastem. To rywal, który jesienią nie przegrywał często remisując. W swoich szeregach ma wielu doświadczonych graczy. Mamy plan jak uwypuklić swoje atuty i ukryć mankamenty.

19:46

Teraz o punkty może być równie trudno, skoro do Częstochowy przyjechał Piast, który wygrał bezpośredni mecz w sierpniu (skrót najważniejszych akcji poniżej), a w którego szeregach od niedawna jest zmotywowany Fabian Piasecki, czyli napastnik pożegnany przez Raków bez żalu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrał w sobotnim rewanżu.

19:43

Raków tydzień temu zaliczył falstart. W Grodzisku nie był w stanie znaleźć sposobu na Wartę Poznań i przegrał z nią 1:2. Ten fakt sprawił, że mistrz spadł na szóste miejsce w tabeli - za Legię Warszawa. A jego strata (przy jednym rozegranym meczu mniej) wzrosła do dziewięciu punktów w przypadku liderującej Jagiellonii Białystok.