Piątek, 27 października 2023, godz. 20:30
1. połowa2 : 1
22:36

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

22:35

W następnej kolejce Wisła Kraków zagra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała pojedzie do Gdyni na mecz z Arką.

22:34

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Podbeskidzia. Wisła pomogła rywalom czerwoną kartką w pierwszej połowie, ale gospodarze pokazali, że jeszcze nie są na straconej pozycji w tym sezonie, a trener Grzegorz Mokry może nieco odetchnąć, bo jego posada już wisiała na włosku.

96'

Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa z Wisła 2:1!

95'

Maksymilian Sitek ruszył do prostopadłego podania, był szybszy od bramkarza Wisły, ale pogubił się i nie oddał strzału na pustą bramkę!

94'

Patryk Procek z żółtą kartką za opóźnianie gry.

93'

Szymon Sobczak z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

92'

Wisła wywalczyła faul tuż przed polem karnym gospodarzy! Martin Chlumecky ukarany żółtą kartką.

91'

Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Marcel Misztal zmienił Jakę Kolenca.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

89'

Wrzutka w pole karne Wisły tym razem zupełnie bez zagrożenia.

89'

Kolejna wrzutka w pole karne Wisły i kolejny wywalczony rzut rożny.

87'

Zakotłowało się w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale żaden zawodnik gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

86'

Maksymilian Sitek ruszył lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

85'

Ostatnia roszada w Wiśle Kraków. Patryk Gogół zastąpił Dawida Szota.

84'

Natomiast Maksymilian Sitek pojawił się w miejsce Bartosza Bidy.

84'

Dwie zmiany w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Haris Kadrić zmienił Lionela Abate Etiundie

82'

W końcówce meczu coraz mocniej atakuje Wisła. "Biała Gwiazda" poczuła szansę na korzystny rezultat.

80'

Lionel Abate Etoundi potrzebował pomocy medycznej.

79'

Groźna wrzutka w pole karne Podbeskidzia, ale żaden z graczy Wisły nie dopadł do piłki.

77'

Wrzutka z narożnika nie przyniosła zagrożenia, ale chwilę później Piotr Tomasik świetnie zacentrował na głowę Bartosza Bidy, który minimalnie się pomylił!

76'

Po kolejnej ofensywnej akcji gospodarzy jest tylko rzut rożny.

75'

Ostry faul gracza Wisły, ale arbiter nie zdecydował się sięgnąć po kartkę.

74'

Bartosz Bida ukarany żółtą kartką.

73'

Natomiast David Junca pojawił się w miejsce Bartosza Jarocha.

73'

Bartosz Talar zastąpił Angela Baenę

73'

Szymon Sobczak pojawił się w miejsce Jesusa Alfaro

73'

Cztery zmiany w Wiśle Kraków. Dawid Olejarka zmienił Miki Villara

72'

Dawid Szot ukarany żółtą kartką.

71'

W odpowiedzi strzał zza pola karnego oddał Marc Carbo, ale zrobił to bardzo nieudanie.

69'

Maksymilian Banaszewski wpadł w pole karne Wisły, ale nie zdołał oddać strzału.

67'

Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Podbeskidzia bez zagrożenia.

65'

W odpowiedzi wrzutka gracza Wisły trafiła wprost w ręce Patryka Procka.

63'

Gospodarze ruszyli lewą stroną boiska, ale bez zagrożenia.

61'

W ostatnich minutach Podbeskidzie ma absolutną przewagę. Gospodarze walczą o kolejne bramki.

59'

Maksymilian Banaszewski świetnie uderzył po podaniu Piotra Tomasika, ale ponownie świetnie interweniował Alvaro Raton!

58'

Lionel Abate Etoundi stanął oko w oko z Alvaro Ratonem, ale przegrał ten pojedynek!

57'

Maksymilian Banaszewski dośrodkował w pole bramkowe Wisły, ale tam Bartosz Bida nie doszedł do strzału.

55'

Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Wisły zupełnie bez zagrożenia.

53'

Chaotyczny obraz gry na początku drugiej połowy. Żaden z zespołów nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji.

51'

Zagranie w rzutu rożnego nie zagroziło bramce Podbeskidzia.

50'

Angel Rodado wpadł w pole karne gospodarzy, zagrał do Mikiego Villara, ale ten wywalczył tylko rzut rożny.

48'

Maksymilian Banaszewski odebrał piłkę pod polem karny rywala, ruszył na bramkę Wisły, ale przegrał pojedynek sam na sam z Alvaro Ratonem!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Natomiast Piotr Tomasik pojawił się w miejsce Titasa Milasiusa.

46'

W przerwie dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia. Mateusz Ziółkowski zmienił Michała Willmanna

21:40

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:30

21:25

Wisła Kraków świetnie rozpoczęła spotkanie, ale szybko wyrównała i straciła zawodnika i wtedy to gospodarze przejęli inicjatywę i to oni zasłużenie prowadzą do przerwy. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Podbeskidzie prowadzi z Wisłą 2:1!

45'

45'

Świetny wrzut z autu w pole karne Wisły, jeden z graczy Podbeskidzia zgrał piłkę, a potem Bartosz Bida znakomitym wolejem umieścił piłkę w bramce!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Bida zdobywa bramkę do szatni!!!

45'

Maksymilian Banaszewski dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

45'

Bardzo złe dośrodkowanie Jesusa Alfaro.

45'

Wisła wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywala.

45'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Goście chcą już dociągnąć do końca pierwszej połowy.

45'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany Michał Willmann.

45'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut!

44'

Teraz jeden z graczy Wisły potrzebuje pomocy medycznej.

43'

Angel Rodado ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

43'

43'

Alvaro Raton broni uderzenie Jaki Kolenca z rzutu karnego! Chwilę później kilku innych graczy Podbeskidzia oddawało strzały, ale żaden nie trafił do bramki!

41'

Bartosz Bida potrzebuje pomocy medycznej.

40'

Alvaro Raton ukarany żółtą kartką za faul na napastniku Podbeskidzia.

40'

Rzut karny dla Podbeskidzia po faulu Alvaro Ratona!

39'

Bartosz Jaroch także ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

39'

Titas Milasius ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

37'

Lionel Abate Etoundi wpadł w pole karne Wisły, minął rywala i oddał strzał, który insytynktownie wybronił Alvaro Raton!

36'

Po wrzucie z autu w pole karne Podbeskidzia, piłka trafiła do Angela Baeny, ten oddał sytuacyjny strzał, ale piłkę spokojnie wybronił Patryk Procek.

34'

Michał Willmann potrzebuje pomocy medycznej.

33'

Angel Baena faulowany w środku pola, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki.

31'

Titas Milasius dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

30'

Kacper Duda ukarany czerwoną kartką za brutalny faul w środku pola!

29'

Arbiter sprawdza faul Kacpra Dudy w kontekście czerwonej kartki!

27'

Dużo gry w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce.

25'

W odpowiedzi Angel Rodado oddał strzał na bramkę Podbeskidzia, ale zrobił to bardzo nieudanie.

24'

Lionel Abate Etoundi ruszył lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, tam strzał oddał Michał Willmann. Jego strzał jeszcze został wybity, ale dobitka Maksymiliana Banaszewskiego znalazła drogę do siatki!

23'

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Podbeskidzie doprowadza do wyrównania!!!

21'

Miki Villar ruszył na bramkę Podbeskidzia, wpadł w pole karne, minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Miki Villar otwiera wynik meczu w Bielsku-Białej!!!

18'

Angel Baena ruszył prawą stroną boiska, minął rywala, ale chwilę później źle podał.

16'

Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego gospodarzy, ale wciąż bez zagrożenia.

14'

Angel Rodado dostał piłkę w okolicach pola karnego Podbeskidzia, ale łatwo ją stracił.

11'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale żaden z rywali nie zdołał oddać strzału.

9'

Wisła próbuje kontrolować grę. "Biała Gwiazda" w swoim stylu długo rozgrywa piłkę.

7'

Świetna wrzutka w pole karne Wisły, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie oddał celnego strzału.

6'

Podbeskidzie wywalczyło rzut wolny blisko pola karnego Wisły.

4'

Bartosz Jaroch ruszył prawą stroną boiska, ale łatwo stracił piłkę.

3'

Pierwsza ofensywna akcja gości, ale Angel Baena znalazł się na spalonym.

2'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

20:33

Zaczynamy pojedynek Podbeskidzia z Wisłą!

20:29

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu miejskiego w Bielsku-Białej. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

20:19

Kibice Wisły Kraków jednak znaleźli się pod stadionem w Bielsku-Białej.

20:09

W dwóch poprzednich meczach 13. kolejki FORTUNA 1. Ligi Polonia Warszawa wygrała w Katowicach z GKS-em 2:0, natomiast Wisła Płock na własnym stadionie pokonała Chrobry Głogów 2:1.

20:07

Najładniejszą bramką poprzedniej kolejki FORTUNA 1. Ligi zostało uznane trafienie Bartosza Jarocha z Wisły Kraków.

20:05

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie sędzia międzynarodowy Krzysztof Jakubik z Siedlec. Przed tygodniem prowadził mecz Puszczy Niepołomice z Cracovią zakończony remisem 1:1. Wtedy arbiter pokazał aż siedem żółtych kartek.

20:03

Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

20:02

Tak prezentuje się skład Podbeskidzia Bielsko-Biała na dzisiejsze spotkanie:

20:00

W poprzednim sezonie Wisła Kraków wygrała w Bielsku-Białej aż 3:0 po dwóch bramkach Angela Rodado i trafieniu Dawida Szota. W Krakowie po niezwykle emocjonującym meczu padł remis 3:3. W tamtym spotkaniu Wisła całą drugą połowę grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Borisa Moltenisa, który latem przeniósł się do austriackiej Bundesligi.

19:55

Zwłaszcza, że to spotkanie ma także gorący podtekst kibicowski, bo Podbeskidzie zdecydowało się zakazać wpuszczaniu kibiców Wisły Kraków na to spotkanie, a nawet utrudniło własnym kibicom zakup biletów, bo możliwość nabycia biletów mają jedynie fani, którzy byli na co najmniej jednym meczu Podbeskidzia w tym sezonie.

19:50

Natomiast Wisła Kraków w ostatnich tygodniach prezentuje znakomitą formę. W ostatnich czterech meczach "Biała Gwiazda" zanotowała trzy zwycięstwa i jeden remis. Ostatnie zwycięstwa Wisły były bardzo okazałe i widowiskowe. W zwycięskich meczach "Biała Gwiazda" zdobyła aż czternaście bramek, a dzisiaj rywalem jest drużyna z dolnych rejonów tabeli, a więc Wiślacy mają nadzieję na kolejną okazałą wygraną.

19:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała fatalnie spisuje się w tym sezonie FORTUNA 1. Ligi. "Górale" zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, a w tym sezonie wygrali tylko jedno spotkanie przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Trzy ostatnie spotkania bielszczan to trzy kolejne porażki i niewiele wskazuje na to, że dzisiaj będzie inaczej.

19:44

Za około trzy kwadranse na tej arenie zobaczymy batalię Podbeskidzia z Wisłą.

19:40

Witamy serdecznie! W jednym z najciekawszych meczów 13. kolejki FORTUNA 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzą się na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.