Piątek, 20 października 2023, godz. 20:30
ResoviaResovia Rzeszów
22:30

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

22:29

Wisła Kraków dzięki temu zwycięstwu wdrapuje się do czołówki ligowej tabeli. Za tydzień "Biała Gwiazda" pojedzie do Bielsko-Białej na mecz z Podbeskidziem, natomiast Resovia Rzeszów u siebie podejmie Arkę Gdynia.

93'

Koniec meczu! Wisła rozbija Resovię 4:1!

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

90'

Kolejna koronkowa akcja Wisły. O strzał zza pola karnego pokusił się Miki Villar i zdobył piękną bramkę!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Miki Villar także ma swojego gola!

88'

Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Igor Sapała zmienił Marca Carbo.

86'

Szymon Sobczak wpadł w pole karne Resovii, zwiódł rywala i mocnym strzałem zdobył bramkę!

85'

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła odpowiada i Szymon Sobczak chyba pieczętuje zwycięstwo "Białej Gwiazdy"!

82'

Radosław Kanach zagrał w pole karne Wisły do Kamila Mazka, a ten mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kamil Mazek zdobywa kontaktową bramkę!!!

79'

W końcówce Resovia mocniej zaatakowała, ale na razie nie potrafi oddać strzału.

76'

Natomiast w Resovii Rzeszów Kamil Mazek zastąpił Adriana Łyszczarza.

75'

Zmiana w Wiśle Kraków. Szymon Sobczak zmienił Angela Rodado.

74'

Angel Rodado z rzutu karnego trafia tylko w słupek!!!

73'

Rzut karny dla Wisły po faulu bramkarza Mikim Villarze!

71'

Goku dostał piłkę przed polem karnym gości, ale nie zdecydował się na zagranie w pole karne i chwilę później Wisła straciła piłkę.

68'

Dobra akcja Resovii, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

66'

Natomiast Bartosz Talar zastąpił Jesusa Alfaro.

66'

Miki Villar pojawił się w miejsce Angela Baeny

66'

Trzy roszady także w Wiśle Kraków. Patryk Gogół zmienił Kacpra Dudę

65'

Natomiast Radosław Bąk zastąpił Jerzego Tomala.

65'

Wołodymyr Zastawnyj pojawił się w miejsce Marcina Urynowicza

65'

Trzy zmiany w Resovii Rzeszów. Bartłomiej Eizenchart zmienił Bartłomieja Ciepielę

62'

Resovia zamknięta na własnej połowie, nie ma pomysłu na ofensywną akcję.

59'

Po zdobyciu drugiej bramki Resovia jeszcze bardziej się wycofała, a Wisła czeka na błąd przeciwnika.

56'

Zmiana w Resovii Rzeszów. Dylan Lempereur zmienił Hliba Buchała.

56'

Świetna akcja skrzydłem Wisły, piłka dośrodkowana z lewej strony trafiła wprost na głowę Angela Rodado, który z łatwością umieścił piłkę w bramce!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła podwyższa prowadzenie po trafieniu Angela Rodado!!!

53'

Resovia dłużej utrzymuje się przy piłce w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

55'

51'

Szybki kontratak Wisły, ale Angel Baena w decydującym momencie niedokładnie zagrał do Goku.

48'

Wisła znowu mocno rozpoczyna drugą połowę, ale bez oddania strzału na bramkę rywali.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

21:34

Piłkarze obu zespołów wracają na drugą połowę, zaraz wznowimy rywalizacje.

21:21

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Wisła prowadzi z Resovią 1:0.

45'

Resovia straciła piłkę pod własnym polem karnym, ale Wisła nie zdołała tego wykorzystać.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

44'

Znowu koronkowa akcja Wisły, ale zakończona bardzo niedokładnym podaniem.

41'

Dobre zagranie w pole karne Resovii, ale Angel Rodado nie zdołał przyjąć piłki.

38'

Radosław Kanach oddał bardzo mocny, ale i bardzo niecelny strzał z dystansu.

37'

Kelechukwu Ibe-Torti wpadł w pole karne Wisły, minął rywala, ale uderzył piłką w przeciwnika.

34'

Jesus Alfaro znowu oddaje bardzo niecelny strzał.

32'

Rafał Mikulec ukarany żółtą kartką za utrudnienie wznowienia gry bramkarzowi.

31'

Wrzutka z narożnika boiska w pole karne gospodarzy bez zagrożenia.

30'

Ogromne zagrożenie w polu karnym Wisły, ale strzał z rykoszetem fenomenalnie wybronił Alvaro Raton!

29'

W odpowiedzi Jesus Alfaro oddał strzał z dystansu, ale zrobił to dużo gorzej niż wcześniej jego partnerzy.

28'

Resovia wyszła z ofensywną akcją, ale straciła piłkę tuż przed polem karnym rywali.

26'

Joan Roman oddał mocny strzał z dystansu, ale świetnie interweniował bramkarz!

24'

Złe rozegranie rzutu rożnego, bez zagrożenia.

23'

Kolejny wywalczony rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

21'

Resovia na razie nie potrafi wyjść z piłką z własnej połowy.

19'

Świetna, koronkowa akcja gospodarzy. Piłka krążyła jak po sznurku w okolicach pola karnego Resovii, po czym do piłki dopadł Bartosz Jaroch i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

18'

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch daje prowadzenie Wiśle Kraków!!!

16'

Wisła rozgrywa piłkę w środku pola, na razie goście zupełnie zdetronizowani, ale wynik wciąż bezbramkowy.

13'

W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale bez zagrożenia.

11'

Angel Baena oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali.

9'

Zakotłowało się w polu karnym Resovii, piłka wpadła do bramki, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

6'

Kolejne zagranie w pole karne gości i kolejny rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

4'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Resovii bardzo nieudane.

3'

Wisła naciska coraz bardziej, tym razem nieudana szarża prawą stroną.

2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Resovii, ale bez zagrożenia.

20:34

Zaczynamy pojedynek przy R22!

20:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na stadionie w Krakowie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

19:52

Natomiast oto zestawienie Resovii Rzeszów:

19:51

Tak prezentuje się skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

19:50

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Kochanek z Opola.

19:45

W poprzednim sezonie Wisła Kraków wygrała oba mecze z Resovią Rzeszów po 2:0. Pojedynek w Krakowie został rozstrzygnięty jeszcze w pierwszej części spotkania.

19:40

Natomiast Resovia Rzeszów plasuje się tuż nad strefą spadkową, a w pięciu ostatnich meczach przed przerwą reprezentacyjną zdobyła zaledwie cztery punkty remisując z Polonią Warszawa i sensacyjnie wygrywając z GKS-em Tychy. Dzisiaj drużyna z Rzeszowa będzie chciała sprawić kolejną sensację, jednak rywal jest bardzo wymagający.

19:35

Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Wisła Kraków, która przed przerwą reprezentacyjną zaczęła grać dużo lepiej niż na początku sezonu. W trzech ostatnich meczach "Biała Gwiazda" zaliczyła dwa zwycięstwa i jeden remis. Krakowska drużyna gra także bardzo efektownie, bo w tych dwóch zwycięskich meczach zdobyła aż dziesięć bramek i straciła trzy. Dzisiaj kibice przy Reymonta również liczą na komplet punktów.

19:30

Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 12. kolejki FORTUNA 1. Ligi Wisła Kraków przy Reymonta 22 zmierzy się z Resovią Rzeszów! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.