Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

22:31

Za tydzień Wisła Kraków zagra u siebie z Arką Gdynia, natomiast Odra Opole również u siebie zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec.

22:31

Odra Opole w drugiej połowie dopięła swego. Wiśle zabrakło sił z powodu braku jednego zawodnika. Dużo lepszy zespół wygrał dzisiaj mecz.

98'

Koniec meczu w Krakowie! Odra Opole wygrywa z Wisłą 3:1.

98'

Znakomity kontratak Odry Opole. Jakub Antczak ruszył na pole karne Wisły, wyłożył piłkę do Dina Suly, a ten wpakował piłkę do pustej bramki!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Din Sula wyprowadza nokautujący cios!!!

96'

Wrzutka w pole karne Odry, ale goście wyszli obronną ręką.

94'

Jakub Antczak ukarany żółtą kartką.

93'

Zmiana w Odrze Opole. Tomas Mikinić zmienił Macieja Makuszewskiego.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

89'

Dobra, oskrzydlająca akcja Wisły, piłka trafiła do Bartosza Jarocha, ale ten trafił wprost w bramkarza rywali!

87'

Gracz Odry Opole ucierpiał po starciu w środku pola.

86'

Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Angel Baena zmienił Mikiego Villara.

85'

Artur Pikk dostał piłkę w polu karnym Wisły, minął rywala i wyłożył ją do Dina Suly, który z bliskiej odległości zdobył gola na 2:1!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Odra Opole wychodzi na prowadzenie!!!

83'

Bartosz Jaroch uderzył z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz.

81'

Maciej Makuszewski wrzucił na głowę Piotra Żemło, ten wyprzedził bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Żemło doprowadza do wyrównania!!!

77'

Szymon Sobczak ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

76'

Po błędzie bramkarza Wisły do piłki dopadł Borja Galan i strzałem z dystansu trafił w poprzeczkę!

73'

Złe rozegranie rzutu rożnego przez Wisłę, goście ruszyli z kontratakiem, ale Goku odebrał piłkę.

72'

Wisła Kraków po oskrzydlającej akcji wywalczyła rzut rożny.

69'

Natomiast Szymon Sobczak pojawił się w miejsce Angela Rodado.

69'

Dwie roszady także w Wiśle Kraków. Alan Uryga zastąpił Kacpra Dudę

68'

Natomiast Artur Pikk pojawił się w miejsce Jakuba Szreka.

68'

Dwie zmiany w Odrze Opole. Din Sula zmienił Dawida Czaplińskiego

67'

Jakub Szrek dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

64'

Uderzenie z rzutu wolnego wprost w mur.

63'

Borja Galan wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Wisły.

60'

Natomiast Patryk Gogół pojawił się w miejsce Jesusa Alfaro.

60'

Dwie zmiany w Wiśle Kraków. Bartosz Jaroch zmienił Jakuba Krzyżanowskiego

57'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego, piłka trafiła do Piotra Żemło, ale ten w stuprocentowej sytuacji nie trafił w piłkę!

54'

Dawid Szot ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

52'

Początek drugiej połowy wydaje się być wyrównany. Odra nie wykorzystuje gry w przewadze.

50'

Angel Rodado ukarany żółtą kartką za uderzenie rywala w walce o piłkę.

49'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego na głowę Borjy Galana, ale ten uderzył niecelnie.

47'

Mateusz Spychała wrzucił do Dawida Czaplińskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

Zmiana w Odrze Opole. Wojciech Kamiński zmienił Adriana Purzyckiego.

21:37

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Krakowie. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:22

Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

21:21

Odra Opole była dużo lepsza, ale Wisła dzięki szczęściu prowadzi 1:0. Rezultat nie jest sprawiedliwy, ale Odra ma całą drugą połowę gry w przewadze na odwrócenie losów meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy niespodziewanie Wisła Kraków prowadzi z Odrą Opole 1:0.

45'

Świetna wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Odry, a tam niefortunną interwencją popisał się Mateusz Kamiński, który przedłużył podanie i piłka wpadła do bramki Odry.

45'

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Wisła Kraków obejmuje prowadzenie po samobójczym trafieniu Mateusza Kamińskiego!!!

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

44'

Rafał Niziołek oddał strzał z narożnika pola karnego, ale spokojnie interweniował Alvaro Raton.

42'

Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Wisły, ale tam Kacper Duda faulowany.

40'

Angel Rodado zagrał prostopadle do Goku, ale jego strzał świetnie wybronił bramkarz!

38'

Adrian Purzycki ukarany żółtą kartką.

37'

Dwie cudowne interwencje Alvaro Ratona uchroniły Wisłę przed stratą bramki! Bramkarz Wisły najpierw po strzale Jakuba Antczaka wybił piłkę na poprzeczkę, a chwilę później ponownie interweniował po strzale jednego z graczy gości!

34'

Oskrzydlająca akcja Odry zakończona łatwą stratą przy linii bocznej.

31'

Dłuższa akcja Odry Opole, ale jeden z graczy gości znalazł się na pozycji spalonej.

28'

Dobre podanie w pole karne gości, ale tam minimalnie minął się z piłką gracz Wisły.

26'

Po wrzutce z narożnika boiska żaden z graczy gości nie zdołał oddać celnego strzału.

25'

Po oskrzydlającej akcji Odra wywalczyła rzut rożny.

24'

Jakub Szrek ukarany żółtą kartką w szeregach gości.

22'

Maciej Makuszewski popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale tam Borja Galan uderzył piłką wprost w rywala.

19'

Igor Sapała ukarany drugą żółtą kartką i zostaje wyrzucony z boiska!

17'

Igor Sapała także z żółtą kartką po ostrym faulu.

14'

Wrzutka ze stojącej piłki bez zagrożenia.

13'

Wrzutka Jakuba Krzyżanowskiego z rzutu rożnego została wybita przez obrońcę na kolejny stały fragment gry.

11'

Kolejna akcja Wisły i kolejny rzut wolny dla gości.

9'

Wydawało się, że Wisła stworzy zagrożenie, ale Angel Rodado sfaulował rywala na linii pola karnego Odry.

6'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Kacper Duda.

4'

Kontratak Odry, ale goście nie potrafili dojść do pozycji strzeleckiej.

3'

Wrzutka w pole karne gości nie zagroziło bramce Artura Halucha.

2'

Pierwsza ofensywna akcja Wisły i jest rzut rożny.

20:34

Rozpoczynamy pojedynek Wisły z Odrą!

20:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

20:04

Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

20:04

Tak prezentuje się skład Odry Opole na dzisiejsze spotkanie:

19:20

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyna.

19:15

W poprzednim sezonie Wisła Kraków dwukrotnie wygrała z Odrą Opole. W Krakowie "Biała Gwiazda" pokonała rywali 2:1 po dwóch trafieniach Luisa Fernandeza, natomiast w Opolu, Wisłą zdobyła tylko jedną bramkę za sprawą samobójczego trafienia Łukasza Kędziora.

19:10

Natomiast Odra Opole spisuje się znacznie lepiej. W tym sezonie wygrała już trzy spotkania i przegrała jedynie z rewelacją sezonu, GKS-em Tychy. Dla drużyny z Opola będzie to bardzo trudny sprawdzian, który da odpowiedź, czy zespół jest w stanie walczyć o najwyższe cele.

19:05

W Wiśle Kraków nie mogą powiedzieć, że rozpoczęli ten sezon udanie. "Biała Gwiazda" w tym sezonie dwa razy zremisowała, raz wygrała i raz przegrała. Wisła gra bardzo widowiskowo i stwarza sobie wiele okazji bramkowym, ale razi nieskutecznością i to powoduje, że wyniki nie są zbyt dobre.

19:02

Murawa stadionu przy Reymonta 22 jest dzisiaj idealnie przygotowany do rywalizacji.

19:00

Witamy serdecznie! W meczu 5. kolejki FORTUNA 1. Ligi Wisła Kraków przed własną publicznością zmierzy się z Odrą Opole. Na relacje na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.