• Martin Remacla - 3 (Dalibor Takac - 3)
  • Dawid Błanik - 3 (Jakub Konstantyn - bez oceny)
  • Jewgienij Szykawka - 3 (Adrian Dalmau - 4)
100'

Koniec meczu! Raków Częstochowa w bólach wygrywa z Koroną Kielce po bramce samobójczej Piotra Malarczyka.

98'

KONRAD FORENC BRONI "JEDENASTKĘ" FABIANA PIASECKIEGO I JEGO DOBITKĘ!!!

Płaski, sygnalizowany strzał w środek bramki. Bramkarzowi Korony wypadła piłka z rękawic, ale z dobitką również sobie poradził!!!

97'

Rzut karny dla Rakowa! Miłosz Trojak zagrał piłkę ręką we własnej "szesnastce"! Miłosz Trojak

95'

Ante Crnac przedzierał się w polu karnym i trafia w Miłosza Trojaka! W ostatnich minutach VAR ma dużo roboty! Sędzia Tomasz Musiał czekał na komunikat i biegnie do monitora!!!

93'

NIE MA RZUTJ KARNEGO!!! Ręka była, ale wcześniej Adrian Dalmau faulował rywala!

92'

Sędzia biegnie do monitora VAR! Będzie analiza, czy w polu karnym piłka trafiła w rękę Adnana Kovacevicia!

91'

To mógł, a właściwie powinien być remis!

Po centrze z lewej strony głową uderzał Adrian Dalmau. Tor lotu piłki lekko zmienił Nono, ale nie na tyle, by zmylić Vladana Kovacevicia!

90'

Tomasz Musiał dolicza 5 minut do drugiej połowy.

88'

Mocne dośrodkowanie Bartosza Nowaka z rzutu rożnego w okolice bliższego narożnika pola bramkowego. Piłka niefortunnie odbija się od pleców Piotra Malarczyka i wpada do siatki obok bezradnego Konrada Forenca!

88'

CO ZA PECH PIOTRA MALACZYKA! SAMOBÓJ!!!

87'

Atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny.

86'

"Rumuńska" zmiana w Rakowie: Bogdan Racovitan zastępuje Deiana Sorescu

84'

GOL NIEUZNANY! JAKUB KONSTANTYN POMAGAŁ SOBIE RĘKĄ!!! Jakub KonstantynJakub Konstantyn

83'

Tomasz Musiał biegnie do monitora VAR! Możliwe, że Jakub Konstantyn pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki!

82'

Zabójcza kontra Korony daje prowadzenie z "Medalikami"!!!

Jacek Podgórski uruchomił dalekim zagraniem Jakuba Konstantyna, który "zabrał się" z nią w pole karne, Wykłada Adrianowi Dalmau, który z bliska pokonuje Vladana Kovacevicia!

81'

Jakub Konstantyn zmienia Dawida Błanika.

81'

.. a za Łukasza Zwolińskiego melduje się Fabian Piasecki.

81'

Dawid Drachal zmienia Marcina Cebulę...

79'

W odpowiedzi lustrzane odbicie akcji w wykonaniu Dawida Błanika. Po rykoszecie piłka mija dalszy słupek.

78'

Ante Crnac pognał prawą stroną. Na linii 16. metra przekłada piłkę do lewej nogi, ale jego niski strzał blokuje obrona "Scyzoryków".

78'

Przeciągnięte dośrodkowanie Frana Tudora na dalszy słupek do Łukasza Zwolińskiego. Ten staranował wychodzącego z bramki Konrada Forenca. Zdaniem sędziego przewinił napastnik Rakowa; kartki nie ma.

16:39

Kamil Kuzera może być zadowolony z postawy swoich zawodników. A przede wszystkim Konrada Forenca Kamil Kuzer

75'

4 816 widzów w Częstochowie na meczu Rakowa z Koroną Kielce.

73'

Adrian Dalmau zmienia Jewgienija Szykawkę.

72'

NIE MA GOLA DLA RAKOWA!!!

Bartosz Nowak podaje prostopadle w pole karne, między nogami rywala, do Władysława Koczerhina! Ukrainiec przegrał pojedynek jeden na jeden z Konradem Forencem!

69'

... a za Srdjana Plavsicia melduje się Jean Carlos Silva.

69'

Ante Crnac zmienia Johna Yeboaha...

67'

Deian Sorescu upomniany żółtą kartką za faul. To jego premierowe "żółtko" w tym sezonie.

16:27

Konrad Forenc na przeszkodzie

64'

Bramkarz Korony spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Deiana Sorescu.

63'

Dalibor Takac zmienia Martina Remacle'a.

60'

Konrad Forenc wyrasta na MVP Korony. Pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Johna Yeboaha.

58'

Nie wyszko lewą, to piłkarze Dawida Szwargi zaatakowali prawa flanką! Wolną przestrzeń wykorzystał Deian Sorescu, który po wpadnięciu z piłką w pole karne podaje do środka, gdzie był John Yeboah. Ten źle opanował futbolówkę, po czym prawą nogą pchnął - bo strzałem tego nie można nazwać - ją do Konrada Forenca.

57'

Srdjan Plavsić urwał się lewą stroną. Szukał miejsca do dośrodkowania, ale nie pozwolił mu na to Dominick Zator.

56'

Yoaf Hovmeister czysto wyłuskał piłkę spod nóg Johna Yeboaha tuż przed polem karnym. Izraelczyk sporo ryzykował tym wślizgiem.

54'

A teraz zdecydowanie za mocne zagranie do Łukasza Zwolińskiego. Ten spodziewał się podania przed polem karnym do nogi, a nie na "zapalenie płuc".

53'

Dalekie zagranie na wolne pole do Jewgienija Szykawki. Zdecydowanie bliżej do piłki miał Vladan Kovacević.

52'

Jacek Podgórski wrzuca miękko z rzutu wolnego w pole karne. O piłkę walczył Piotr Malarczyk, który faulował rywala.

50'

Gra wznowiona od rzutu sędziowskiego.

16:13

Kibice Rakowa na meczu

49'

Dawid Błanik próbował przedrzeć się lewą stroną Padł na murawę w "szesnastce" po kontakcie z Deianem Sorescu. Od razu zawodnicy doskoczyli do siebie, aż wmieszał się sędzia Tomasz Musiał. Rozdzielił ich i zasygnalizował, że nie ma mowy o rzucie karnym.

46'

Druga polowa rozpoczęta!

16:00

W przerwie meczu Tomas Petrasek przywitał się z kibicami Tomas Petrasek

15:55

Wracamy do Częstochowy, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Raków - Korona Kielce. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+3' Koniec pierwszej połowy. Raków Częstochowa bezbramkowo z Koroną Kielce.

45'

+3' Władysław Kooczerhin pograł na ścianę z Bartoszem Nowakiem i pognał w stronę pola karnego Korony. Nieatakowany uderzył jednak wysoko nad bramką

45'

+1' Dalekie zagranie do Jewgienija Szykawki. Ten walczył o piłkę ze Stratosem Svarnasem, ale górą był Grek.

45'

Tomasz Musiał dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

43'

Dawid Błanik uderza z ostrego kąta w stronę bliższego rogu! Vladan Kovaccević zbija na rzut rożny!

40'

John Yeboah podholował kilkanaście metrów i podaje przed pole karne do Łukasza Zwolińskiego. Ten przepuszcza piłkę do Srdjana Plavsicia i aż prosiło się o uderzenie bez przyjęcia PRAWĄ nogą. Sęk w tym, że wahadłowy Rakowa przełożył do lewej, po czym został zablokowany...

39'

Kolejny celny strzał po stronie gości. Zarówno Martinowi Remacle'owi, jak i teraz Nono zabrakło "tylko" odpowiedniej siły.

37'

W odpowiedzi Jacek Podgórski wypatrzył na 20. metrze Martina Remacle'a. Jego płaski strzał nie sprawił problemu Vladanowi Kovaceviciowi. Tym bardziej, że był w środek bramki.

36'

Srdjan Plavsić podaje przed pole karne do Władysława Koczerhina, który przepuszcza piłkę do Łukasza Zwolińskiego. Ten zagraniem głową uruchomił Ukraińca, lecz ten z "szesnastki" uderza obok bramki!

36'

A teraz Łukasz Zwoliński staranował rywala. Przerwa w grze.

33'

Władysław Koczerhin faulowany w środku pola. Nie ma kartki dla zawodnika Korony.

15:36

Seria zostanie przedłużona?

30'

Zupełnie nieudany strzał Jewgienija Szykawki. Z ok. 18 metrów, będąc na wprost bramki, uderzył daleko od bramki.

26'

John Yeboah zbiega z prawej strony do środka. Uderza z 15 metrów w stronę dalszego rogu, ale wyciągnięty jak struna Konrad Forenc zbija do boku!

24'

MARCIN CEBULA!!!

Złożył się efektownymi nożycami do dośrodkowania z prawej strony. Uderzył jednak obok bramki!

21'

Piotr Malarczyk upomniany żółtą kartką za faul.

18'

Kolejna bardzo dobra interwencja Konrada Forenca. W porę wyszedł z bramki, przerywając atak gospodarzy.

15'

Marcin Cebula uruchomił Srdjana Plavsicia, który znalazł się z piłką na lewej stronie pola bramkowego! Chciał zagrać przed bramkę, ale po rykoszecie od obrońcy Korony leciała pod poprzeczkę! W ostatniej chwili Konrad Forenc przeniósł ją nad "ladę!

12'

W odpowiedzi atak Korony lewą strona. Płaskie zagranie nie dotarło do adresata w "szesnastce".

15:14

Tomas Petrasek na trybunach

8'

Obrona Korony radzi sobie bez zarzutu z dośrodkowaniem Bartosza Nowaka.

6'

Ciekawie zapowiadała się akcja Rakowa. Zepsuł ją John Yeboah, który nie opanował piłki w boisku.

3'

Dawid Błanik uderza płasko z linii 16. metra. Wyciągnięty jak struna Vladan Kovacević łapie piłkę.

1'

Tomasz Musiał gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

14:57

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

14:53

Spotkanie Raków Częstochowa - Korona Kielce poprowadzi Tomasz Musiał. Jego asystentami będą Bartosz Heinig i Marcin Cieply, a sędzią technicznym – Kornel Paszkiewicz. Za VAR odpowiadać będzie Bartosz Frankowski, a system AVAR Marcin Boniek.

14:51

W poprzednim sezonie komplet punktów w lidze zdobywała ta drużyna, która pełniła rolę gospodarza. Czy ta seria zostanie przedłużona dzisiaj?

14:48

Skład Korony Kielce

14:45

Drużyna prowadzona przez Kamila Kuzerę niebezpiecznie balansuje na cienkiej czerwonej linii oddzielającej strefę spadkową od bezpiecznej strefy. Kielczanie zajmują 15. miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie. Tyle samo ma otwierającą „czerwoną strefę” Cracovią. Natomiast patrząc w górę – strata do Warty Poznań wynosi 1 „oczko”, Puszczy Niepołomice 2, a do Piasta Gliwice – 3.

14:42

Skład Rakowa Częstochowa

14:40

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było z przygodą Rakowa Częstochowa w europejskich pucharach. W Lidze Europy „Medaliki” zdobyły 4 punkty i przed ostatnim meczem z Atalantą była w korespondencyjnej grze ze Sturmem Graz o trzecie miejsce w tabeli i grę na wiosnę w Lidze Konferencji Europy.