• Michał Rakoczy - 2 (Takuto Oshima - 3)
  • Benjamin Källman - 3
  • Patryk Makuch - 3 (Kacper Śmiglewski - 3)
97'

Koniec meczu! Legia dzięki dobrej grze po przerwie zdołała gładko ograć Cracovię. Rewanż w środę w zaległym spotkaniu przy Kałuży.

93'

Kapuadi dostał kartkę.

92'

Sokołowski za Celhakę. Wszyscy wstali z miejsc i skandują nazwisko Patryka.

91'

Sędzia doliczył pięć minut. Za chwilę wejdzie Sokołowski - po raz ostatni w barwach Legii.

89'

Kramer dostał kartkę. Nie zagra w rewanżu z Cracovią.

87'

Bomba Slisza z dystansu. Ostatni obrońca Cracovii przyjmuje piłkę na siebie. Obronił brzuchem.

86'

GOOOOOOOOOOOOL! Legia prowadzi 2:0. Kramer uderzył w lewy róg, Madejski rzucił się w prawy.

85'

legia

84'

Rzut karny dla Legii! To Glik sprokurował jedenastkę. Zagrał ręką.

83'

Glik nie był w stanie sięgnąć piłki głową po dośrodkowaniu z wolnego.

82'

Na tę chwilę Legia ma tyle samo punktów co czwarty Raków. I tak jak on jeden zaległy mecz. W środę "rewanż" z Cracovią.

78'

Skovgaard zmienił Rapę.

77'

Oficjalna frekwencja meczu: 20 116 osób. Zaraz czwarta zmiana w Cracovii.

76'

Kramer uderza, broni Madejski! Akcję Legii przerywa gwizdek sędziego. Był spalony.

73'

Schodzi też Josue. Opaska kapitana dla wchodzącego Kapustki.

73'

Rosołek w miejsce Muciego.

71'

W ataku Cracovia. Podawał Oshima, ale o tempo za późno. I Rózga został uprzedzony.

70'

Legia bardzo chaotycznie reaguje w okolicach szesnastki Cracovii. W ścisku znowu straci piłkę. Atakował m.in. Dias.

68'

I jeszcze Rózga za Knapa.

68'

Śmiglewski za Makucha.

66'

Cracovia bez pazura po przerwie. Dośrodkowanie wprost do rąk Tobiasza.

63'

Z kolei za Wszołka pojawił się Dias.

63'

Koniec meczu dla Guala. Za niego Kramer.

62'

Nie ma drugiej bramki dla Legii! Gual zepsuł akcję. Cracovię uratował powrót obrońców i interwencja Madejskiego na przedpolu.

60'

Po godzinie schodzi Rakoczy. Za niego Oshima.

56'

Celhaka ukarany żółtą kartką.

52'

Leży Kun we własnym polu karnym. To Kallman trafił go korkiem w czoło.

52'

Legia rozpędza się. Slisz wrzucał, ale Madejski w porę zorientował się i złapał piłkę.

49'

Nie ma drugiej gola dla Legii! Wszołek marnuje sytuację. Mógł podać do Guala, wolał kończyć sam. Trafił w Madejskiego.

47'

GOOOOOOOOOOOOL! A jednak sędzia bramkę uznał! Strzelcem gola Kun, Legia prowadzi.

47'

legia

46'

GOL?! Nie ma! Na spalonym złapany legionista. Uderzał Kun. Dobijał próbę Wszołka.

46'

Gramy dalej w Warszawie. Od środka wznowiła Legia.

45'

Mocne wstrzelenie ze strony Kuna. Muci próbował kończyć akcję na długim słupku, ale nie udało się. Koniec pierwszej połowy. Bez bramek i emocji.

45'

Trwa doliczony czas. Sędzia doliczył dwie minuty.

42'

Legia popełnia błąd w obronie. Rakoczy dobrze został jednak po chwili zablokowany przez Pankova.

40'

Tobiasz bez problemu łapie piłkę. Uderzał Rakoczy.

40'

Kartka dla Josue - też za faul.

39'

Gual spróbował z dalszej odległości, jednak niecelnie.

38'

Wzmaga się doping dla Legii. Josue traci piłkę na własnej połowie, ale bez konsekwencji.

34'

Madejski bez problemu łapie piłkę po wstrzeleniu Augustyniaka. Legia na razie bez polotu.

34'

Kartka także dla Glika.

31'

Kakabadze otrzymał żółtą kartkę za faul.

30'

Pięć strzałów w meczu - tylko jeden był celny (Legii).

30'

Madejski nogą ratuje Cracovię! Efektowna obrona po strzale Kuna, który wygrał pojedynek z Glikiem. Zagrywał Muci.

28'

Glik wybija w aut. Slisz próbował uruchomić długim podaniem Guala.

25'

I znowu Cracovia! Kallman wpada w pole karne, próbuje odegrać w tempo do kolegi, jednak Legia w porę interweniuje.

25'

W sektorze gości około stu kibiców Pasów.

23'

Kallman! Wpadł w pole karne, był między Augustyniakiem a Kapuadim, ale nie miał "z czego" uderzyć. Dlatego też akcja kończy się fiaskiem.

19'

legia

17'

Pankov zwija się z bólu w szesnastce Cracovii. Uderzył i został "skasowany" przez Madejskiego. Żyleta wyzywa PZPN. Będzie karny? Chyba nie...

16'

Groźnie Cracovia. Piłka za plecy Kapuadiego, główkuje Makuch, ale wysoko nad poprzeczką.

12'

Legia może grać dalej, bo sędzia nie dostrzegł powodu, żeby przyznać Cracovii jedenastkę po sugerowanym dotknięciu piłki ręką.

11'

Cracovia rozpoczęła rzut wolny. Po nim Makuch złapany na ofsajdzie.

9'

Knap zderzył się głowami z Celhaką. Potrzebna jest pomoc medyczna.

8'

Cracovia w ostatniej akcji broniła się CAŁĄ drużyną w szesnastce. Chce przetrwać trudny początek.

5'

Legia nie schodzi z połowy Cracovii, która broni dostępu do bramki stojącej przed Żyletą. Na trybunach przeszło 20 tys. kibiców.

4'

Josue podaje raz i drugi, ale bez oczekiwanego skutku. Piłka dla Cracovii.

2'

Seria błędów Cracovii pod własną bramką. Kiks Madejskiego, po nim faul Rapy - i to Legia ma okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

1'

Z małym poślizgiem, ale gramy w stolicy. Od środka goście z Krakowa.

17:32

Spotkanie poprzedza minuta ciszy dla zmarłego Wojciecha Łazarka.

17:30

Legia w strojach biało-czarnych. Cracovia na czarno.

17:29

Piłkarze wyszli na murawę. Wyprowadził ich Św. Mikołaj.

17:26

legia

16:32

Ławka rezerwowych Cracovii: Wilk, Skovgaard, Oshima, Śmiglewski, Jodłowski, Rózga, Kolec, Zaucha, Doba.

16:32

Do składu Cracovii wraca Rakoczy.

16:31

Legia dziś pożegna Sokołowskiego. Rezerwowy w tym meczu nie przedłuży wygasającej w grudniu umowy.

16:25

Ławka rezerwowych Legii: Hładun, Burch, Kramer, Dias, Sokołowski, Jędrzejczyk, Rosołek, Kapustka, Strzałek.

16:25

Poza kadrą Legii Baku, Pekhart czy Ribeiro.

16:00

Cracovia znajduje się w strefie spadkowej. Legia jest szósta, lecz ma dwa mecze mniej od czołówki.

15:59

To pożegnanie roku z Łazienkowską, ale nie z meczami Legii. W środę właśnie z Cracovia odbędzie się jeszcze zaległy mecz 2. kolejki, tyle że przy Kałuży w Krakowie.