21:59

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc.

21:58

21:57

W ostatniej tegorocznej kolejce Korona pojedzie do Częstochowy na mecz z Rakowem, natomiast Śląsk Wrocław zagra w Lubinie z Zagłębiem.

21:56

Oceny piłkarzy po meczu Śląsk Wrocław - Korona Kielce (w skali 1-6):

Śląsk Wrocław

• Rafał Leszczyński - 3
  • Martin Konczkowski - 3, (Jehon Macenko - 2)
  • Łukasz Bejger - 3
  • Aleks Petkow - 3
  • Patryk Janasik - 3
  • Mateusz Żukowski - 3, (Patryk Szwedzik - bez oceny)
  • Patrick Olsen - 2, (Michał Rzuchowski - bez oceny)
  • Petr Schwarz - 3, (Burak Ince - 3)
  • Daniel Łukasik - 3
  • Piotr Samiec-Talar - 3, (Kenneth Zohore - bez oceny)
  • Erik Exposito - 3

Korona Kielce

• Konrad Forenc - 4
  • Jacek Podgórski - 3, (Jakub Konstantyn - 2)
  • Dominick Zator - 3
  • Piotr Malarczyk - 3
  • Miłosz Trojak - 3
  • Yoav Hofmeister - 3
  • Marius Briceag - 3
  • Dalibor Takac - 2, (Ronaldo Deaconu - 3)
  • Adrian Dalmau - 3, (Jewgienij Szykawka - 2)
  • Dawid Błanik - 2, (Bartosz Kwiecień - bez oceny)
  • Martin Remacle - 3
21:55

Śląsk próbował, ale nie znalazł sposobu na zaskoczenie rywali. Korona w drugiej połowie mądrze się broniła i nie dopuściła rywali do stuprocentowej sytuacji.

94'

Koniec meczu. Spotkanie bez historii i bezbramkowy remis.

92'

Erik Exposito zagrał wprost w ręce Konrada Forenca.

90'

Do podstawowego czasu gry doliczone trzy minuty.

88'

Natomiast Kenneth Zohore pojawił się w miejsce Piotra Samca-Talara.

88'

Dwie ostatnie roszady w Śląsku. Patryk Szwedzik zastąpił Mateusza Żukowskiego

86'

Martin Remacle z żółtą kartką.

85'

Patryk Janasik uderzył z dystansu, ale niecelnie.

84'

Świetne uderzenie Mateusza Żukowskiego wybronił Konrad Forenc!

83'

Natomiast w Śląsku Wrocław Michał Rzuchowski zmienił Patricka Olsena.

81'

Zmiana w składzie Korony. Bartosz Kwiecień zastąpił Dawida Błanika.

80'

Burak Ince stanął przed szansą na dobry strzał, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

77'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony! Po wrzutce z boku wypuścił piłkę z rąk Konrad Forenc, ale Piotr Samiec-Talar nie trafił w piłkę.

74'

W drugiej połowie częściej przy piłce jest Śląsk, ale nie potrafi tego przekuć na wynik.

71'

Patrick Olsen ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem. Nie zagra w ostatnim meczu tego roku.

69'

Natomiast Burak Ince zastąpił Petra Schwarza.

69'

Natomiast w zespole gospodarzy dwie zmiany. Jehor Macenko pojawił się w miejsce Martina Konczkowskiego

68'

Roszada w składzie Korony. Jakub Konstantyn zmienił Jacka Podgórskiego.

66'

Marius Briceag świetnie wrzucił w pole karne gospodarzy, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

64'

Konrad Forent przytomnie wyszedł z pola karnego do prostopadłego zagrania i wybił piłkę na aut.

62'

61'

Fantastyczna interwencja Konrada Forenca po dobrej wrzutce w pole karne Korony!

58'

Śląsk ma coraz większą przewagę, ale wciąż nie potrafi znaleźć drogi do bramki.

56'

Natomiast Ronaldo Deaconu pojawił się w miejsce Dalibora Takaca.

56'

Dwie zmiany w Koronie Kielce. Jewgienij Szykawka zastąpił Adriana Dalmau

54'

Mateusz Żukowski oddał strzał z dystansu, ale skutecznie interweniował Konrad Forenc! Wreszcie zagrożenie pod którąś z bramek.

52'

Wrzutka w pole karne Korony bez zagrożenia.

50'

48'

Początek drugiej połowy niestety nie jest lepszy. Wciąż "piłkarskie szachy".

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

21:03

Piłkarze obu drużyn wracają na Tarczyński Arena. Za chwilę wznowimy rywalizację.

20:50

20:49

Pierwsza część meczu zupełnie bez emocji. Miejmy nadzieję, że po przerwie się to zmieni.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'

Końcówka pierwszej połowy. Kielczanie przy piłce w środku pola.

40'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale tym razem skutecznie interweniował Rafał Leszczyński.

38'

Zagranie w pole karne Śląska bez zagrożenia.

35'

Dalibor Takac ukarany żółtą kartką.

32'

Piotr Samiec-Talar zagrał prostopadle, ale do piłki nie dopadł Erik Exposito.

30'

Dobre zagranie w pole karne Śląska, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

28'

Martin Remacle potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Erikiem Exposito.

24'

Od dłuższego czasu goście przy piłce, jednak nie potrafią znaleźć sposobu na przedostanie się pod pole karne Śląska.

21'

Korona rozgrywa piłkę, ale nic z tego nie wynika.

18'

Martin Remacle uderzył z dystansu, ale zrobił to nieudanie.

16'

No nie jest to najlepszy mecz tego sezonu. Na razie oba zespoły stawiają przede wszystkim na defensywę.

13'

Teraz Korona przejęła inicjatywę, a raczej Śląska oddał piłkę rywalom żeby oni się martwili co z nią zrobić.

10'

Na razie obserwujemy tak zwane "piłkarskie szachy".

7'

Pierwsze minuty dość spokojne. Żaden z zespołów nie chce ruszyć większą liczbą zawodników.

5'

Gospodarze utrzymują się przy piłce, Korona cierpliwie czeka na rywala.

3'

Zagranie w pole karne gości, ale bez zagrożenia.

2'

Wrocławianie od początku starają się pokazać kto jest liderem tabeli.

20:02

Rozpoczynamy mecz we Wrocławiu!

19:59

19:57

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na Tarczyński Arena, za chwilę rozpoczniemy spotkanie.

19:56

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy.

19:55

Natomiast oto zestawienie Korony Kielce:

19:55

Tak prezentuje się skład Śląska Wrocław w zimowej odsłonie:

19:54

W pierwszym meczu tych drużyn na Suzuki Arena padł remis 1:1. Przez długą część drugiej połowy prowadził Śląsk, ale gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli kilka minut przed końcem meczu.

19:52

Wrocławianie są liderem tabeli z przewagą trzech punktów nad Jagiellonią Białystok. Dzisiaj będą chcieli wygrać zapewnić sobie fotel lidera w przerwie zimowej. Naprzeciw staje drużyna, która jest tuż nad strefą spadkową i musi nerwowo spoglądać w dół.

19:50

Korona miała drobne problemy w drodze na mecz. Wczoraj jej autokar uczestniczył w kolizji. Nowy został podstawiony po kilku godzinach.

19:48

Sobotę w PKO Ekstraklasie kończymy na stadionie lidera. Śląsk spróbuje przedłużyć wybitną serię. Korona wierzy w sprawienie niespodzianki, tak jak w środę z Legią w Pucharze Polski.