22:28

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc.

22:27

22:26

W ostatniej kolejce w tym roku Pogoń pojedzie do Łodzi na mecz z Widzewem, natomiast Warta w Zabrzu zmierzy się z Górnikiem.

• Mariusz Malec - 2
  • Leonardo Koutris - 4, (Leo Borges - bez oceny)
  • Olaf Korczakowski - 3, (Mariusz Fornalczyk - 5)
  • Fredrik Ulvestad - 3, (Joao Gamboa - 3)
  • Rafał Kurzawa - 3
  • Alexander Gorgon - 2, (Luka Zahović - 4)
  • Kamil Grosicki - 4, (Wojciech Lisowski - bez oceny)

• Konrad Matuszewski - 2
  • Tomas Prikryl - 2, (Niilo Maenpaa - 3)
  • Mateusz Kupczak - 3
  • Maciej Żurawski - 4, (Dawid Szymonowicz - 2)
  • Miguel Luis - 3, (Dario Vizinger - 3)
  • Kajetan Szmyt - 4
  • Marton Eppel - 2, (Jakub Kiełb - bez oceny)
22:24

Świetny i niezwykle emocjonujący mecz w Szczecinie. Wydawało się, że Pogoń ma już zwycięstwo na tacy, ale znakomita końcówka Warty dają jej punkt.

95'

Koniec meczu! Pogoń remisuje z Wartą 3:3.

94'

Rafał Kurzawa zagrał na głowę Linusa Wahlqvista, ale ten podał wprost w ręce bramkarza.

93'

Ostry faul Mateusza Kupczaka, ale nawet bez żółtej kartki.

92'

Do drugiej połowy doliczone co najmniej cztery minuty.

91'

Dario Vizinger zagrał prostopadle do Kajetana Szmyta, ten ruszył sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w bramce.

91'

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kajetan Szmyt doprowadza do remisu! Ależ mecz!!!

90'

Mariusz Fornalczyk wpadł w pole karne rywali, ale nie zdołał oddać strzału.

88'

Końcówka meczu w Szczecinie. Pogoń stara się utrzymywać przy piłce i nie dać rywalom szansy na kontratak.

86'

Ostatnia zmiana w Pogoni Szczecin. Wojciech Lisowski zastąpił Kamila Grosickiego.

84'

Zagranie w pole karne Warty, ale spokojnie interweniował Adrian Lis.

83'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło wprost na głowę Dimítrisa Stavrópoulosa, a ten uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki.

82'

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dimitris Stavrópoulos daje kontakt Warcie!!!

80'

Natomiast w Warcie Poznań Jakub Kiełb zastąpił Martona Eppela.

80'

Roszada w Pogoni Szczecin. Leo Borges zmienił Leonardo Koutrisa.

79'

Kamil Grosicki wpadł z piłką w pole karne Warty, rozegrał ją z Luką Zahovićem, a na końcu "Grosick" precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

78'

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kamil Grosicki trafia na 3:1!!!

75'

Linus Wahlqvist znów z piłką w "szesnastce" rywali, jednak zagrał nieudanie.

74'

Linus Wahlqvist dopadł do piłki w polu karnym Warty, ale nie zdołał się przy niej utrzymać.

72'

Pogoń prowadzi grę i liczy na podwyższenie prowadzenia.

70'

Natomiast w Pogoni Joao Gamboa zastąpił Fredrika Ulvestada.

70'

Roszada w Warcie. Stefan Savić zmienił Bogdana Tiru.

69'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego bardzo nieudane.

68'

Mariusz Fornalczyk ruszył lewym skrzydłem i wywalczył faul. Dimitris Stavrópoulos ukarany żółtą kartką.

65'

Mariusz Fornalczyk z kolejnym strzałem, ale tym razem obok bramki.

64'

Natomiast Niilo Maenpaa zmienił Tomasa Prikryla.

64'

Dario Vizinger pojawił się w miejsce Miguela Luisa

64'

Trzy zmiany w Warcie Poznań. Dawid Szymonowicz zastąpił Macieja Żurawskiego

62'

Kamil Grosicki wpadł z piłką w pole karne Warty, zagrał wzdłuż bramki, a tam Jakub Bartkowski próbując wybić piłkę, umieścił ją we własnej bramce.

61'

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Po bramce samobójczej Jakuba Bartkowskiego Pogoń prowadzi!!!

60'

Kamil Grosicki stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale przegrał pojedynek z Adrianem Lisem!

59'

Mariusz Fornalczyk uderzył z dystansu, ale tym razem piłka po rykoszecie trafiła do rąk Adriana Lisa.

57'

Mariusz Fornalczyk ruszył skrzydłem, ale tym razem nie zagroził bramce Warty.

55'

Luka Zahović doszedł do pozycji strzeleckiej, ale posłał futbolówkę tuż obok bramki!

54'

Zakotłowało się pod bramką Warty, ale piłka po zagraniu przez jednego z graczy gości powędrowała tuż nad bramką.

53'

Leonardo Koutris dobrze dośrodkował, ale goście wybili piłkę na rzut rożny.

51'

Kajtek Szmyt ukarany żółtą kartką. Nie zagra w ostatnim meczu tego roku.

51'

Mariusz Fornalczyk dostał piłkę przed polem karnym, pokusił się o strzał z dystansu, a piłka odbita od rywala zmyliła Adriana Lisa i wpadła do bramki!

50'

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mariusz Fornalczyk doprowadza do wyrównania!!!

48'

Kajetan Szmyt pokusił się o strzał z dystansu, ale dobrze interweniował bramkarz.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Natomiast Luka Zahović pojawił się w miejsce Alexandra Gorgona.

46'

W przerwie dwie zmiany w Pogoni Szczecin. Mariusz Fornalczyk zastąpił Olafa Korczakowskiego

21:30

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:20

21:16

Na razie słabe spotkanie w Szczecinie. Warta wykorzystała jedyną szansę, którą miała. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na dobrą defensywę rywali.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez doliczonego czasu gry.

45'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

44'

Jeszcze jedna akcja Pogoni i udało się wywalczyć rzut rożny.

42'

Efthymis Koulouris próbował obdarzyć podaniem partnera, ale piłkatrafiła do przeciwnika.

40'

Olaf Korczakowski uderzył z dystansu, jednak zrobił to niecelnie.

38'

Rafał Kurzawa zagrał w pole karne gości, a tam Fredrik Ulvestad podał niedokładnie.

35'

Ostatnie minuty meczu nieco mniej interesujące. Pogoń ma piłkę, ale nie wie co z nią zrobić.

34'

32'

Rafał Kurzawa wrzucił piłkę w pole karne Warty i ponownie pewnie Adrian Lis.

30'

Miguel Luis pokusił się o uderzenie z dystansu, ale zrobił to nieudanie.

27'

Leonardo Koutris znowu ruszył lewą stroną, jednak tym razem wrzucił wprost w ręce Adriana Lisa.

24'

Pogoń straciła piłkę pod własnym polem karnym, ale goście nie skorzystali z okazji.

22'

Koronkowa akcja Pogoni, Leonardo Koutris świetnie zagrał ze skrzydła w pole karne Warty do Efthymisa Koulourisa, a ten trafił tylko w poprzeczkę!

21'

Faul gracza Warty w środku pola, jednak jeszcze bez żółtej kartki.

19'

Prostopadłe podanie w pole karne Warty spokojnie wyłapał bramkarz.

17'

Kamil Grosicki oddał strzał z dystansu, jednak piłka powędrowała obok bramki.

15'

Warta cofnęła się po zdobyciu bramki i umiejętnie broni.

13'

Kajetan Szmyt świetnie zagrał w pole karne Pogoni, ale tam Tomas Prikryl nie zdołał przyjąć piłki.

12'

Po stracie bramki Pogoń utrzymuje się przy piłce, ale na razie nie ma pomysłu jak zagrozić bramce rywala.

10'

Świetna wrzutka ze skrzydła na głowę Macieja Żurawskiego, a ten sytuacyjnym uderzeniem zdobył drugą bramkę z rzędu w lidze!

9'

9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Warta obejmuje prowadzenie po trafieniu Macieja Żurawskiego!!!

7'

W pierwszych minutach niespodziewanie to Warta prowadzi grę. Na razie jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

5'

Dłuższa akcja gospodarzy. Po wrzutce w pole karne do strzału głową doszedł Efthymis Koulouris, ale Adrian Lis skutecznie interweniował.

3'

Miguel Luis pokusił się o strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

2'

1'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Warty.

20:31

Rozpoczynamy mecz Pogoni z Wartą!

20:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie w Szczecinie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

20:20

Niestety niska temperatura sprawa, że frekwencja w ostatnich meczach tego roku nie jest zachwycająca.

20:16

20:15

Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. W tym sezonie prowadził po jednym meczu obu zespołów. W meczu Warty ze Śląskiem podyktował rzut karny dla poznaniaków, ale Kajetan Szmyt nie wykorzystał "jedenastki".

20:07

Wypowiedź Dawida Szulczka z konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin znajdziecie TUTAJ.

20:05

Dzisiaj obu zespołom bardzo zależy na zwycięstwie. Pogoń chce gonić czołówkę ligi, natomiast Warta zaczyna spoglądać w dół tabeli, bo Puszcza zaczęła punktować, a a jeszcze jedno zaległe spotkanie.

20:00

Natomiast "Portowcy" po raz kolejny mieli bić się o mistrzostwo Polski. Jednak w połowie sezonu tracą aż jedenaście punktów do liderującego Śląska Wrocław. Szczecinianie nie potrafią wygrać od trzech meczów, a przed tygodniem uległa u siebie Górnikowi Zabrze 0:1. Rewanż w Pucharze Polski był już udany, , ale czołówka ligi ucieka coraz bardziej.

19:55

Warta na początku sezonu była uznawana za zespół, który może zamieszać w lidze i napsuć krwi potentatom. W pierwszych meczach poznaniacy grali bardzo konsekwentnie i gromadzili punkty. Jednak w ostatnich tygodniach ich forma wydaje się słabsza. W trzech ostatnich meczach Warta zdobyła zaledwie jeden punkty. W bardzo ważnym meczu przegrała u siebie z Puszczą Niepołomice 0:2.

19:50

Latem te zespoły zainaugurowały sezon 2023/24. Kibice w Grodzisku Wielkopolskim zobaczyli tylko jedną bramkę. Pogoń wygrała tamto spotkanie 1:0 po trafieniu Efthymisa Koulourisa. "Portowcy" w tamtym czasie zaangażowani byli w kwalifikacje Ligi Konferencji Europy.

19:45

W środku tygodnia oba zespoły rywalizowały w 1/8 Fortuna Pucharu Polski. Pogoń potrzebowała dogrywki, by poradzić sobie z Górnikiem Zabrze. Na początku dodatkowym czasie gry Leo Borges dał zwycięstwo "Portowcom" i awans do ćwierćfinału. Natomiast Warta łatwo uległa na wyjeździe Jagiellonii Białystok 0:2.

19:43

W ten weekend nadal mroźnie, ale murawa znakomicie przygotowana do gry.

19:40

Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin na własnym stadionie zmierzy się z Wartą Poznań. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.