19:34

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

19:33

19:32

Już w najbliższą środę w 1/8 Fortuna Pucharu Polski Widzew zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. Natomiast w przyszły weekend Widzew pojedzie do Krakowa na wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice, natomiast Radomiak zagra u siebie z Górnikiem Zabrze.

• Juan Ibiza - 2
  • Dominik Kun - 3, (Bartłomiej Pawłowski - 2)
  • Fran Alvarez - 3, (Ignacy Dawid - 2)
  • Andrejs Ciganiks - 3, (Luis Silva - 2)

• Michał Kaput - 3
  • Luizao - 3, (Damian Jakubik - bez oceny)
  • Rafał Wolski - 4, (Christos Donis - bez oceny)
  • Lisandro Semedo - 4, (Daniel Pik - 3)
  • Pedro Henrique - 4, (Leonardo Rocha - bez oceny)
19:30

Radomiak całkowicie zdominował rywala. Widzew miał swoje momenty, ale Albert Posiadała stał na posterunku. Dzięki temu zwycięstwu Radomiak wdrapuje się do górnej połówki tabeli.

93'

Koniec meczu! Radomiak rozbija drużynę Widzewa aż 3:0.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

89'

Dawid Abramowicz ruszył lewą stroną boiska, ale podał niedoładnie.

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Damian Jakubik zastąpił Luizao.

85'

Końcówka spotkania w Łodzi. Widzew rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wynika. Wydaje się, że oba zespoły czekają już na końcowy gwizdek.

82'

Widzew rozgrywa piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

80'

Natomiast Christos Donis zmienił Rafała Wolskiego.

80'

Leandro pojawił się w miejsce Ediego Semedo

80'

Trzy zmiany w Radomiaku. Leonardo Rocha zastąpił Pedro Henrique

79'

78'

Daniel Pik potrzebuje pomocy medycznej.

77'

Ostatnia zmiana w Widzewie. Ignacy Dawid zastąpił Frana Alvareza.

74'

Znakomite prostopadłe podanie Pedro Henrique w pole karne Widzewa do Rafała Wolskiego, a ten z zimną krwią, precyzyjnym strzałem zdobył bramkę!

73'

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Wolski chyba już rozstrzyga, kto wygra to spotkanie!!!

71'

To powinna być bramka dla Widzewa! Piłka po kombinacyjnej akcji trafiła do Pawła Zielińskiego, ten uderzył w słupek, a niecelnie dobijał Fran Albarez!

67'

Oskrzydlająca akcja Widzewa i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

65'

Zmiana także w Radomiaku. Daniel Pik zameldował się na placu gry w miejsce Lisandro Semedo.

63'

Znowu zakotłowało się w "szesnastce" Radomiaka, ale tym razem gospodarze nie byli tak groźni.

61'

Natomiast Luis Silva pojawił się w miejsce Andrejsa Ciganiksa.

61'

Imad Rondić zastąpił Jordi Sancheza

61'

Bartłomiej Pawłowski pojawił się w miejsce Dominika Kuna

61'

Cztery roszady w Widzewie. Dawid Tkacz zmienił Fabio Nunesa

59'

57'

Zakotłowało się w bramce Radomiaka, ale Albert Posiadała świetnie wybronił strzał rywala!

55'

Zagranie w pole karne Radomiaka, ale goście skutecznie interweniowali.

53'

Dużo walki w środku pola. Zawodnicy obu drużyn nie odpuszczają żadnej akcji.

50'

W odpowiedzi dobre zagranie w pole karne Radomiaka, tam uderzył Fran Alvarez, ale jego strzał wybronił bramkarz.

49'

Dobra wrzutka na głowę Mateusza Cichockiego, ale jego uderzenie wybronił Henrich Ravas!

48'

Edi Semedo popędził skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

47'

Andrejs Ciganiks oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki rywali.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

18:38

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:30

18:24

Wolno rozkręcało nam się spotkanie w Łodzi, ale w końcu Radomiak wziął się do roboty i dwie konkretne akcje przyniosły bramki. Widzew na razie zupełnie bez pomysłu na mecz. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Widzewem 2:0.

45'

Pedro Henrique popędził prawą stroną, dograł w pole karne na dłowę Ediego Semedo, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

45'

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Teraz Edi Semedo trafia do bramki Widzewa!!!

45'

Widzew rozgrywa piłkę, ale wygląda to tak jakby czekał już na przerwę, bo nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

43'

Rzut wolny dla Widzewa po ostrym faulu Lisandro Semedo. Gracz gości ukarany żółtą kartką.

41'

Po zdobyciu bramki Radomiak przejął inicjatywę. Goście chcą pokusić się o kolejne trafienia.

39'

Edi Semedo wpadł w pole karne Widzewa, oddał strzał na bramkę, Henrich Ravas skutecznie interweniował, ale z dobitką Lisandro Semedo nie miał już szans!

38'

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lisandro Semedo znowu trafia przeciwko Widzewowi!!!

36'

Antoni Klimek zagrał prostopadle, ale partner nie dobiegł do piłki.

34'

Teraz Fran Alvarez potrzebuje pomocy medycznej.

33'

Mateusz Żyro ukarany żółtą kartką.

32'

Próbuje odpowiedzieć Radomiak, ale wciąż bez konkretów.

30'

Andrejs Ciganiks wrzucił ze skrzydła, ale defensywa Radomiaka znowu skutecznie.

28'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka bez zagrożenia.

26'

Widzew stara się przejąć inicjatywę. Gospodarze naciskają rywali coraz bardziej.

24'

Na razie sam przebieg meczu dosyć senny. Niewiele dzieje się na murawie.

21'

Karetka opuściła murawę, a więc wracamy do gry.

20'

Interwencja służb medycznych w meczu Widzew -Radomiak.

19'

Trwa reanimacja kibica, który ma podejrzenie ataku serca - zameldował Łukasz Wiśniowski z murawy.

18'

Arbiter przerwał grę z powodu interwencji służb medycznych na trybunach.

16'

Wrzutka ze stojącej piłki bez zagrożenia, ale będzie jeszcze jeden stały fragment gry.

15'

Antoni Klimek popędził skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

14'

W miarę spokojny pierwszy kwadrans. Jedni i drudzy na razie grają bez ryzyka.

11'

Dużo gry w środku pola. Oba zespoły uważnie w obronie nie dopuszczają rywala do własnego pola karnego.

8'

Coraz mocniejsze opady śniegu, ale na razie murawa wciąż zielona.

6'

Wrzutka Rafała Wolskiego nie zagroziła bramce rywali.

5'

Radomiak po ofensywnej akcji wywalczył rzut rożny.

4'

Jeden z graczy gości potrzebuje pomocy medycznej po starciu we własnej "szesnastce".

2'

Pierwsze zagranie w pole karne Radomiaka, ale goście wyszli z tego obronną ręką.

17:32

Rozpoczynamy mecz w Łodzi!

17:31

Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbiter zdecydował się zmienić piłkę na pomarańczową.

17:30

17:29

Wraz z wyjściem piłkarzy zaczął nam mocniej padać śnieg. Na razie linie boiska oraz piłka są białe. Zobaczymy, jak dalej potoczy się sytuacja.

17:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na zielonej murawie stadionu Widzewa. za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:15

Rozjemcą tego spotkania będzie międzynarodowy arbiter Tomasz Musiał z Krakowa. W tym sezonie prowadził dwa mecze Widzewa i jeden Radomiaka. Za każdym razem te drużyny przegrywały swoje mecze.

17:05

W poprzednim sezonie Radomiak wygrał oba spotkania z Widzewem po 3:1. W Łodzi już do przerwy prowadził różnicą dwóch bramek. W meczach między tymi zespołami dwie bramki zdobył Lisandro Semedo. Dzisiaj zapewne również ma apetyt, by "ukąśić" rywala.

17:00

Ewentualne zwycięstwo Radomiaka pozwoliłoby oddalić się od strefy spadkowej na w miarę bezpieczną odległość. W tej chwili będąca w niej Puszcza Niepołomice ma tylko dwa "oczka" straty, a już wiemy, że ma zaległe spotkanie, które nie doszło do skutku z powodu opadów śniegu.

16:55

Natomiast Radomiak przystępuje do tej rywalizacji po trzech meczach bez zwycięstwa. Przed tygodniem w bardzo trudnym meczu przegrał u siebie ze Śląskiem Wrocław 0:1. Dzisiaj po raz pierwszy drużynę z Radomia poprowadzi Maciej Kędziorek, który do tej pory był w sztabie trenerskim Lecha Poznań. Debiut szkoleniowca Radomiaka zapowiada się bardzo interesująco.

16:50

Widzew w ostatnich spotkaniach prezentuje się całkiem nieźle. Przed tygodniem po bardzo dobrym meczu wygrał przy Bułgarskiej z Lechem 3:1, a wcześniej ograł w meczu przyjaźni Ruch 2:1. Dzisiaj Widzewiacy będą chcieli rozgrzać emocjami swoich, którzy pojawili się na trybunach w bardzo niesprzyjających warunkach.

16:45

Dzisiaj w Łodzi mamy minimalnie ujemną temperaturę, a w mieście jak w całej Polsce jest biało. Jednak na trzy kwadranse przed rozpoczęciem spotkania murawa wciąż jest zielona, więc z dużym prawdopodobieństwem w Łodzi spotkanie dojdzie do skutku bez większych problemów.

16:42

Murawa w Łodzi zielona, dzisiaj chyba tutaj pooglądamy trochę piłki!

16:40

Witamy serdecznie! Zima krzyżuje ligowe plany, w Mielcu spotkanie się nie odbyło, w Gliwicach pograli kwadrans, jednak w Łodzi zapowiada się, że wreszcie zobaczymy piłkarską ucztę, a nie próbę uprawiania sportów zimowych. Na relację na żywo z meczu Widzewa z Radomiakiem zaprasza Państwa Bartosz Głąb!