• Roman Jakuba - 4
  • Kamil Zapolnik - 3, (Muris Mesanović - 2)
  • Mateusz Cholewiak - 2, (Michał Koj - 3)
19:58

Puszcza Niepołomice niespodziewanie, ale zasłużenie wygrywa z Wartą Poznań 2:0 i notuje pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w PKO Ekstraklasie. Dzięki temu zwycięstwu Puszcza jest najlepszym z trzech beniaminków, ale wciąż plasuje się w strefie spadkowej.

96'

Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Puszcza wygrywa z Wartą Poznań 2:0!

95'

Jeszcze jedno zagranie w pole karne Puszczy, ale obrońcy wyekspediowali piłkę.

93'

Konrad Matuszewski oddał strzał z dystansu, ale piłka odbiła się od obrońców Puszczy.

92'

Ostatnia zmiana w Puszczy Niepołomice. Łukasz Sołowiej zastąpił Michała Walskiego.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył pięć minut.

87'

Chyba w tym meczu już nic się nie zmieni. Warta zrezygnowała z ataków i czeka na koniec meczu.

84'

Warta prowadzi grę, ale niewiele z tego wynika. Goście wciąż perfekcyjnie w defensywie.

82'

79'

W odpowiedzi słaby rzut rożny w wykonaniu gości.

77'

Jakub Kiełb oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką rywali.

76'

Zupełnie nieudana wrzutka z narożnika boiska w pole karne Puszczy.

74'

Ostatnia zmiana w Warcie Poznań. Jakub Kiełb zastąpił Kajetana Szmyta.

70'

Kajetan Szmyt ucierpiał po starciu w środku pola.

69'

Niilo Maenpaa oddał strzał z dystansu, ale jego uderzenie pewnie wybronił Oliwer Zych.

67'

Natomiast Michał Koj pojawił się w miejsce Mateusza Cholewiaka.

67'

Dwie roszady także w Puszczy Niepołomice. Muris Mesanović zmienił Kamila Zapolnika

66'

Konrad Matuszewski zagrał na głowę Dario Vizingera, ten oddał dobry strzał, ale skutecznie interweniował Oliwer Zych.

65'

Natomiast Niilo Maenpaa pojawił się w miejsce Macieja Żurawskiego.

65'

Dwie kolejne zmiany w Warcie Poznań. Stefan Savić zastąpił Martona Eppela

63'

Warta coraz mocniej zaczyna naciskać. Wydaje się, że Puszcza zaczyna mieć problemy w defensywie.

60'

Natomiast Filip Borowski pojawił się w miejsce Wiktora Pleśnierowicza.

60'

Dwie roszady w Warcie Poznań. Dario Vizinger zmienił Tomasa Prikryla

57'

Szykują się zmiany w Warcie. Na razie gospodarze niewiele zrobili w drugiej połowie meczu.

54'

W ostatnich minutach Warta rozgrywa piłkę w okolicach koła środkowego, ale niewiele z tego wynika.

51'

Wyrównane pierwsze minuty drugiej połowy. Oba zespoły ostro walczą w środku pola.

49'

Maciej Żurawski dopadł do piłki przed polem karnym Puszczy, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z rywali.

48'

Dobre zagranie w pole karne Warty, ale skutecznie interweniował Jędrzej Grobelny.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

19:05

Piłkarze obu zespołów wracają na plac gry. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:55

18:51

Puszcza fantastycznie wykonuje stałe fragmenty gry i dzięki temu prowadzi różnicą dwóch bramek. Warta nie potrafi poradzić sobie z dośrodkowaniami rywali. Zobaczymy, czy zmieni się to w drugiej połowie, na którą zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Puszcza niespodziewanie prowadzi z Wartą 2:0.

45'

Konrad Matuszewski dośrodkował w pole karne rywali, ale piłkę spokojnie wybili rywale.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

42'

Konrad Stępień ukarany żółtą kartką za ostry faul.

41'

Kibice Puszczy Niepołomice w Grodzisku Wielkopolskim.

39'

Bardzo dużo walki w środku pola. Żaden z piłkarzy nie odstępuje rywala na krok.

37'

Kamil Zapolnik ukarany żółtą kartką.

35'

Wymuszona zmiana w Puszczy Niepołomice. Hubert Tomalski zmienił Jakuba Bartosza.

34'

Szykuje się zmiana w Puszczy. Prawdopodobnie jakiś gracz zmaga się z kontuzją.

32'

Wrzutka w pole karne Puszczy, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

30'

Wrzutka ze stojącej piłki bez zagrożenia.

29'

Warta wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

27'

Warta próbuje odrobić straty, ale na razie defensywa gości prezentuje się perfekcyjnie.

25'

Znowu wrzutka z narożnika boiska do Artura Craciuna, a ten sytuacyjnym strzałem wpakował piłkę do bramki!

24'

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Craciun podwyższa na 2:0!!!

22'

Wojciech Hajda ostro sfaulowany w środku pola. Jednak tym razem bez żółtej kartki.

20'

Dużo walki i niedokładności w środku pola.

18'

Wiktor Pleśnierowicz ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

15'

Znakomite zagranie w narożnika boiska, Artur Craciun zgrał piłkę głową, dopadł do niej Roman Jakuba i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

14'

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Roman Jakuba otwiera wynik spotkania!

13'

Próba kontrataku Puszczy, ale Jakub Bartosz faulowany w środku pola.

12'

Wrzutka z autu w pole karne Puszczy ale nieudana.

10'

Warta bierze się do roboty i teraz ona rozgrywa piłkę.

8'

Zagranie w pole karne Warty bez zagrożenia.

7'

Puszcza od pierwszych minut stara się naciskać bramkę gospodarzy. Raz za razem piłka wędruje w "szesnastkę" Warty.

5'

Kolejna wrzutka w pole karne Warty i znowu uderzał Artur Craciun. Tym razem piłka powędrowała obok bramki.

4'

Znakomite dośrodkowanie do Artura Craciuna, ale jego uderzenie głową wybronił Jędrzej Grobelny!

3'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

2'

Kajetan Szmyt popędził lewem skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

2'

Kamil Zapolnik ucierpiał już w pierwszej akcji meczu.

18:03

Zaczynamy 15. kolejkę PKO Ekstraklasy!

17:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie w Grodzisku Wielkopolskim. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:55

warta

17:35

Arbitrem tego spotkania będzie Marcin Kochanek z Opola. Prowadził po jednym meczu obu drużyn. Warta Poznań przegrała w Radomiu z Radomiakiem po emocjonującym meczu 2:3, a arbiter podyktował w tym meczu po jednym rzucie karnym dla obu ekip. Natomiast Puszcza Niepołomice pokonała Stal Mielec 1:0 odnosząc jedno z dwóch zwycięstw w PKO Ekstraklasie.

17:33

Natomiast oto zestawienie Puszczy Niepołomice:

17:31

Tak prezentuje się skład Warty Poznań na dzisiejsze spotkanie:

17:30

Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą jeszcze w FORTUNA 1. Lidze sezonu 2019/20. Wtedy w Poznaniu drużyna Puszczy wygrała 2:1, natomiast w Niecieczy to Warta triumfowała pokonując przeciwników 2:0.

17:25

Natomiast Puszcza Niepołomice utrzymuje się na dnie ligowej tabeli. Beniaminek ostatnie ligowe spotkanie wygrał w sierpniu, a tydzień temu odpadł z FORTUNA Pucharu Polski ulegając pierwszoligowej Stali Rzeszów. Dodatkowo w poprzedniej kolejce przegrał z grającą ponad pół meczu w dziesiątkę Pogonią Szczecin.

17:20

Warta Poznań w ostatnich tygodniach prezentuje dosyć niezłą formę. W czterech ostatnich meczach Warciarze zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy. Przed tygodniem wygrali na wyjeździe z Widzewem Łódź 0:1 mimo że przez cały mecz to łodzianie atakowali. Jedna akcja Warty zadecydowała, że trzy punkty powędrowały do Poznania. Dzisiaj faworytem jest Warta i ciekawe jak spisze się w tej roli.