I mamy jeszcze jedną zmianę. Filip Marchwiński, w jego miejsce Artur Sobiech.

Mamy jeszcze jedną zmianę w Legii. Ernest Muci zszedł. Na placu Blaz Kramer.

89'

Zmiana w Legii. Josue schodzi, w jego miejsce Maciej Rosołek.

89'

Legia przed szansą z rzutu wolnego. Pod bramką Lecha ustawionych kilku piłkarzy gospodarzy.

87'

Zmiana w drużynie gości. Kristoffer Velde zakończył zawody. Zastąpił go Filip Szymczak.

86'

Żółta kartka, ukarany Steve Kapuadi.

83'

Fajna akcja Legii, dogranie w pole karne, ale zdjęta piłka niemalże z głowy Pawła Wszołka. Rzut rożny dla gospodarzy.

80'

Mamy zmianę i w Lechu. Zszedł Adriel Ba Loua, w jego miejsce Filip Wilak.

77'

...wszedł także Marc Gual. Murawę opuścił Tomas Pekhart.

77'

Zmiany w Legii. Zszedł Patryk Kun, w jego miejsce Gil Dias...

75'

Wpadł teraz w rywala Patryk Kun, ale arbiter nie ukarał go kartką.

74'

lech

73'

Mikael Ishak ogląda żółtą kartkę. Sfaulowany Bartosz Slisz.

71'

Było bardzo groźnie! Z akcją Legia, nie zamknął tego Tomas Pekhart. Piłkę złapał Bartosz Mrozek.

67'

I znów z atakiem Legia. W pole karne Josue, piłka opuściła linię końcową.

65'

Z akcją Legia. Dogranie w pole karne, próbował uderzać głową Artur Jędrzejczyk, piłka wybita i przed szansą Legia z rzutu rożnego.

64'

Kartka dla piłkarza Lecha. Ukarany Radosław Murawski.

61'

Do końca pół godziny gry. Czy zobaczymy w tym meczu trafienia?

59'

W opresji piłkarze Lecha. Długa piłka w wykonaniu Legii, nie przedarł się Ernest Muci, choć mogło być groźnie.

56'

Legia z próbą ataku po zagraniu długą piłką, ale przejęli zawodnicy Lecha.

53'

Zaskoczyli goście. Mikael Ishak próbował się przedrzeć, ale czujnie piłkarze Legii.

51'

Legia przed szansą z rzutu wolnego.

49'

Było groźnie! Niezła sytuacja dla Lecha po rzucie rożnym, ostatecznie interweniował Kacper Tobiasz. Dobre zachowanie bramkarza gospodarzy.

47'

48'

Mogło być groźnie! Adriel Ba Loua wpadł w pole karne Legii, ale akcja przerwana, piłkarz Lecha faulował.

46'

I rozpoczęliśmy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej odsłony. Na przerwę schodzimy z bezbramkowym remisem.

45'

Faulowany Radosław Murawski. Zacznie Lech od rzutu wolnego.

45'

Z ciekawą kontrą wyszła Legia, ale rajd Ernesta Muciego przerwany. Arbiter nie pokazał kartki, gramy dalej.

45'

Zagramy o 4 minuty dłużej w pierwszej połowie.

45'

legiaa

43'

Radość nie trwała jednak długo... gol dla Legii nieuznany. Spalony! Trafił Ernest Muci, ale wcześniej Artur Jędrzejczyk złapany na spalonym.

43'

GOOOOOOOOOOL!

40'

Zawrzało teraz między piłkarzami. W rolach głównych Artur Jędrzejczyk. Arbiter ostudził zapędy obu drużyn, gramy dalej.

38'

Po raz kolejny przerwa w grze. Kolejny piłkarz Lecha ucierpiał, tym razem Barry Douglas. Czy dojdzie do zmiany?

36'

Wybrzmiał gwizdek arbitra. Mamy faul, na murawie leży Mikael Ishak.

35'

Legia cały czas przy piłce. Trwa długi atak "Wojskowych".

32'

Patryk Kun zamykał podanie w pole karne Lecha, ale niecelnie dograł były pomocnik Rakowa.

29'

Paweł Wszołek z próbą dogrania w pole karne, ale interwencja obrońców Lecha i mamy rzut rożny. Szansa dla Legii.

27'

Trwa napór gospodarzy. Czy wkrótce padnie gol na 1:0?

24'

Ciekawa próba Legii. Uderzał Ernest Muci, ale strzał obok bramki.

22'

Lech Poznań przy piłce. Konstruują długi atak zawodnicy gości.

20'

Wygląda na to, że będzie zmiana. Na murawie leży Joel Pereira.

18'

Ależ akcja Legii! Najpierw uderzał Paweł Wszołek, piłka wypluta, poprawić chciał Tomas Pekhart, ale nerwowo obrońcy Lecha i mamy korner.

17'

Joel Pereira teraz w pole karne, ale przeczytali ten atak gości zawodnicy Legii. Piłka poza polem karnym gospodarzy.

16'

lech

14'

Tomas Pekhart przekroczył przepisy. Napastnik Legii ukarany żółtą kartką.

14'

Bardzo nieostrożnie teraz Radosław Murawski. Było blisko straty, ostatecznie udało się Lechowi uniknąć wpadki.

12'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny. Niezła praca Artura Jędrzejczyka na skrzydle.

9'

Kristoffer Velde nie zdołał utrzymać piłki na flance, zaczną legioniści.

7'

Ponownie faul, arbiter przerywa grę. Legia zacznie od rzutu wolnego.

5'

Faul i piłka dla Lecha. Nieprzepisowo zachował się Bartosz Slisz.

2'

Przy futbolówce zawodnicy Lecha. Legia podchodzi wysoko, licząc na stratę rywali.

1'

I rozpoczęliśmy. Zaczął Lech Poznań!

17:29

Piłkarze już na murawie. Z okazji Dnia Niepodległości jeszcze przed meczem, wybrzmi hymn Polski Mazurek Dąbrowskiego.

17:27

Do pierwszego gwizdka zostało kilka minut. Już za chwilę zaczynamy!

17:25

Canal+ Sport screen

17:24

17:15

Lech Poznań z kolei będzie chciał sięgnąć przy Łazienkowskiej po komplet. Ostatnie sześć meczów "Kolejorza"? Cztery wygrane, dwa remisy. Ostatni raz ekipa z Poznania przegrała w Szczecinie na początku października. Pogoń wygrała aż 5:0.

17:10

Ostatnie dwa mecze ligowe Legii przy Łazienkowskiej to... dwie porażki. "Wojskowi" najpierw polegli w konfrontacji z Rakowem Częstochowa, a kilka tygodni później niespodziewanie przegrali ze Stalą Mielec. Do trzech razy sztuka czy przełamanie przed swoimi trybunami?

17:05

Dzień dobry! Zapraszamy na tekstową relację LIVE z jednego hitów tej rundy jesiennej: Legia Warszawa mierzy się z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30!