GŁÓWKA I POPRZECZKA!

78'

Wolny dla Korony. Będzie wrzutka.

77'

Dalmau chciał zaskoczyć Ravasa z dystansu. Strzał zatrzymał się na pierwszym rywalu.

74'

Sanchez schodzi, Rondić wchodzi.

73'

Tkacz schodzi, Ciganiks wchodzi.

72'

Nono sprzed pola karnego. Broni Ravas.

70'

Podgórski schodzi, Błanik wchodzi.

69'

Podgórski strzelił prosto w ręce Ravasa.

66'

Wrzutka Korony z prawej strony. Znowu niecelnie - za lekko.

64'

Szykawka schodzi, Dalmau wchodzi.

63'

Hofmeister schodzi, Deaconu wchodzi.

63'

Kun schodzi, Kerk wchodzi.

58'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Obrońcy dobrze ustawieni.

53'

Hofmeister ukarany żółtą kartką.

53'

Pawłowski w boczną siatkę!

52'

Wolny dla Widzewa. Pawłowski będzie uderzał?

50'

Korona w ataku pozycyjnym.

48'

Dośrodkowanie Widzewa ze stałego fragmentu gry.

46'

ZACZYNAMY 2. POŁOWĘ!

45'

KONIEC 1. POŁOWY!

45'

Pogramy minutę dłużej.

42'

GOOOOOOOL!!! Pawłowski pewnie z 11 metrów!

41'

Shehu faulowany w polu karnym!

41'

KARNY DLA WIDZEWA!

38'

Niezła centra Milosa. Obrońcy Korony wybili piłkę z pola karnego.

35'

Rzut rożny dla Widzewa.

34'

Trojak faulowany przez Sancheza, który ma już żółtą kartkę.

31'

Mogło być 2:0! Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Piłka nie wpadła do bramki!

29'

Sanchez ukarany za dyskusje.

28'

Świetna kontra Korony! Martin Remacle uderzył z dystansu. Niewiele się pomylił!

26'

Pawłowski zagrał ręką. Piłka dla Korony.

25'

Żółta kartka dla Shehu.

24'

Wrzutka w pole karne Korony. Zdecydowanie za wysoko. Tkacz nie miał szans doskoczyć do piłki.

22'

Podgórski spróbował sił z dystansu. Bardzo niecelnie.

20'

Szykawka dostał idealne podanie w uliczkę. Napastnik strzelił prosto w bramkarza!

19'

Widzew w ataku pozycyjnym. Kolejna strata. Znowu niecelne podanie.

16'

Rzut rożny dla Korony.

15'

Korona buduje akcję przed polem karnym Widzewa.

13'

Milos popełnił błąd i podał w aut.

11'

Nono przerzucił piłkę na prawą stronę, ale Zator nie przyjął tego podania

9'

Pawłowski znowu stracił piłkę na połowie rywala.

7'

Sanchez wyszedł na czystą pozycję. Hiszpan podał do Pawłowskiego, ale piłka poleciała za plecy pomocnika. Jeden obrońca poradził sobie z dwoma atakującymi.

5'

Niezła kontra Widzewa, ale Shehu stracił piłkę.

4'

Widzew w ataku. Korona teraz może się bronić i czekać na kontry

3'

Idealne dośrodkowanie od Zatora z prawej strony. Czyżycki bez przyjęcia uderzył na bramkę Ravasa. Bramkarz nie miał szans.

2'

GOOOOOOOL!!!! Czyżycki!

1'

ZACZYNAMY MECZ!

17:57

Piłkarze wychodzą na murawę.

17:55

Mecz Korona Kielce - Widzew Łódź w dziewiątej kolejce poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma z Białegostoku. System VAR będą obsługiwać Jarosław Przybyłi oraz Tomasz Listkiewicz. Pomagać sędziemu głównemu mają w piątkowym spotkaniu asystenci w postaci Mikołaj Kostrzewa i Maciej Kosarzecki.

17:52

W bezpośrednich pojedynkach w poprzednim sezonie między tymi drużynami jest remis. Raz wygrał Widzew Łódź 1:0, a w rundzie wiosennej lepsza już okazała się Korona Kielce rozgramiając "Widzewiaków", aż 3:0.

17:48

Z kolei po drugiej stronie bieguna jest Korona Kielce. Gospodarze piątkowego meczu z Widzewem aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli gromadząc na swoim koncie zaledwie pięć "oczek". Na siedem meczów rozegranych podopieczni Kamila Kuzery zdołali wygrać tylko raz z Zagłębiem Lubin 2:0. Poza tym zanotowali dwa remisy przeciwko Śląskowi Wrocław (1:1) oraz Cracovii (0:0), a czterokrotnie musieli uznawać wyższość swoich przeciwników.

17:45

Nowy trener Daniel Myśliwiec wszedł bardzo dobrze w PKO Ekstraklasę. Przy wsparciu swoich kibiców w Łodzi jego drużyna pewnie pokonała Cracovię prowadzoną przez Jacka Zielińskiego 2:0. Dzięki temu zwycięstwu po trzech kolejkach łódzki klub wrócił na zwycięską ścieżkę po trzech kolejkach posuchy. Aktualnie Widzew zajmuje 10 miejsce w PKO Ekstraklasie mając na swoim koncie dokładnie dziesięć punktów. Do tej pory zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki.

17:42

Po dwóch porażkach z rzędu ze Śląskiem Wrocław (0:2) oraz Legia Warszawa (1:3) oraz remisie z Górnikiem Zabrze 1:1 działacze Widzewa Łódź nie wytrzymali i zwolnili swojego dotychczasowego trenera Janusza Niedźwiedzia, czyli autora największego sukcesu w ostatnich latach w postaci powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Ostatecznie po dwóch latach 41-latek pożegnał się z pracą w klubie.

17:40

Za 20 minut początek meczu Korona - Widzew. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!