ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 2
wartaWarta Poznań
97'

Koniec meczu! Warta Poznań pokonuje ŁKS Łódź na inaugurację 7. kolejki PKO Ekstraklasy.

96'

Mateusz Kupczak upomniany żółtą kartką za faul.

95'

Goście mądrze oddalają grę od własnej bramki. Coraz mniej czasu do końca meczu...

93'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Daniego Ramirez z prawej strony. Posępne miny kibiców ŁKS-u mówią wszystko. Niewiele wskazuje na to, by gospodarze strzelili choćby bramkę honorowo-kontaktową.

90'

Paweł Raczkowski dolicza 6 minut do drugiej połowy.

89'

Dani Ramirez z żółtą kartką za faul.

88'

Przerwa w grze. Na murawie leży Wiktor Pleśnierowicz, który ucierpiał w starciu z rywalem. Zajmuje się nim sztab medyczny z powodu rozciętego łuku brwiowego.

88'

Anton Fase zmienia Engjëlla Hotiego.

19:49

Poznańska powtarzalność

86'

Jędrzej Grobelny spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Daniego Ramireza.

84'

Po chwili Stipe Jurić uderza z kilku metrów obok bramki!

82'

Engjëll Hoti wrzuca z ok. prawego narożnika pola karnego przed bramkę gości. Zawahał się Jędrzej Grobelny, ale ostatecznie nie było zagrożenia pod jego bramką.

79'

Konrad Matuszewski zmienia Jakuba Kiełba.

19:42

[WIDEO] 62. MINUTA. GOL KAJETANA SZMYTA Z KARNEGO (0:2)

76'

... a za Bartosza Szeligę pojawia się Piotr Janczukowicz.

76'

Stipe Jurić zmienia Kaya Tejana..

75'

9 763 widzów w Łodzi na inaugurację 7. kolejki PKO Ekstraklasy.

73'

Dario Vizinger zmienia Kajetana Szmyta.

71'

Maciej Śliwa pada na murawę w polu karnym Warty po kontakcie z Jakubem Kiełbem. Nie ma mowy o rzucie karnym.

69'

... a za Dimitrisa Stavropoulosa na murawie melduje się Filip Borowski.

69'

... Maciej Żurawski zmienia Stefana Savicia...

69'

Potrójna zmiana w Warcie: Niilo Maenpaa wchodzi za Miguela Luisa...

68'

Miguel Luis z żółtą kartką za faul taktyczny.

67'

Po chwili Bartosz Szeliga nie opanował piłki na lewej strony "szesnastki".

66'

Składna akcja ŁKS-u prawą stroną. Zabrakło "tylko" dokładnego dośrodkowania.

64'

W pierwszym kontakcie z piłką Maciej Śliwa uderza nad poprzeczką!

19:28

Stuprocentowa skuteczność

63'

... a za Pirulo na murawie melduje się Maciej Śliwa.

63'

Kazimierz Moskal reaguje podwójną zmianą: Piotr Głowacki wchodzi za Artemusa Tutyskinasa...

62'

KAJETAN SZMYT NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne, płaskie uderzenie młodzieżowca w środek bramki. Zmylony Aleksander Bobek rzucił się w stronę prawego słupka!

60'

Paweł Raczkowski nie ma wątpliwości - rzut karny dla Warty! Marcin Flis faulował w "szesnastce" Miguela Luisa!

58'

Gra szybko wznowiona. Błąd przy wybiciu piłki popełnił Aleksander Bobek. Piłkę przejął Mateusz Kupczak i zagrał do Kajetana szmyta! Ten "objechał" bramkarza ŁKS-u, a następnie jego strzał z kilku metrów został zablokowany! Jeszcze interweniujący na linii obrońca gospodarzy nastrzelił rmłodzieżowca i piłka wpada do siatki! Ale gol nie został uznany!

19:21

Przerwa w grze. Nad murawą unosi się gęsty dym z odpalonych rac. Obie drużyny korzystają z okazji, by uzupełnić płyny ŁKS - Warta

56'

Żółta kartka na koncie Marcina Flisa za pociąganie za koszulkę Kajetana Szmyta.

52'

W odpowiedzi szansa drużyny prowadzonej przez Dawida Szulczka. Po dalekim wyrzucie z autu i "podbiciu" piłkę na raty łapie Aleksander Bobek.

51'

Ożywiły się trybuny zajmowane przez łódzkich kibiców, gdy do mocnego podania ruszył Pirulo! Ten chciał zagrać płasko przed bramkę, ale w porę interweniowała obrona Warty.

19:13

Jak będzie dzisiaj?

49'

Albo to było przeciągnięte dośrodkowanie Hiszpana, ale nieudany strzał. Piłka mija dalszy słupek bramki Warty o metr-półtora.

48'

Warta poradziła sobie z dośrodkowaniem z prawej strony, ale po chwili będzie okazja do poprawki. Faulowany był Dani Ramirez blisko narożnika pola karnego.

47'

Dawid Szymonowicz upomniany żółtą kartką. Przed polem karnym nieprzepisowo powstrzymywał rywala.

46'

Gospodarze zaczynają drugą połowę!

19:00

Wracamy do Łodzi, gdzie kończy się przerwa w meczu ŁKS-u z Wartą Poznań. Po pierwszej połowie prowadzą goście.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+4' Koniec pierwszej połowy. Po bramce Stefana Savicia Warta Poznań prowadzi z ŁKS-em Łódź w spotkaniu inaugurującym 7. kolejkę PKO Ekstraklasy.

45'

+2' Dani Ramirez uderza płasko z ok. 25 metrów. Sporo brakowało mu do celu.

45'

4 minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Wiktor Pleśnierowicz z "żółtkiem" za powalenie Daniego Ramireza.

45'

Adam Zrelak w roli prawoskrzydłowego podaje prostopadle do Miguela Luisa. Szybszy od niego w "szesnastce" był Nacho Monsalve. Po chwili piłkę pod dośrodkowaniu spokojnie łapie Aleksander Bobek.

44'

Dani Ramirez ruszył lewą stroną. Sprytnie powstrzymał go Jakub Bartkowski, który nastrzelił Hiszpana tak, że może wznowić grę z "piątki".

40'

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

40'

Bartosz Szeliga skopiował akcję sprzed kilku minut. Tym razem wykłada piłkę płasko na 10. metr, skąd strzał Kaya Tejana blokuje Wiktor Pleśnierowicz! Po rykoszecie futbolówka przelatuje nad poprzeczką!

18:41

Nieliczni, ale fanatyczni

35'

W tym starciu bardziej ucierpiał defensor Warty. Kamil Dankowski z żółtą kartką za faul.

34'

Bartosz Szeliga biegnie wzdłuż linii końcowej i wrzuca w stronę dalszego słupka. Tam pojawił się Kamil Dankowski, którego uprzedził Jakub Kiełb. Niestety, obaj zderzyli się w walce o górną piłkę.

18:37

Twierdza Łódź naruszona

33'

Coraz śmielej atakują zawodnicy Kazimierza Moskala. Po krótko rozegranym rzucie wolnym dośrodkowanie nie znalazło adresata przed bramką "Zielonych".

30'

NIE MA GOLA DLA ŁKS-u!!!

Bartosz Szeliga dostaje bardzo dobre podanie od Daniego Ramireza, ale jego strzał w KAPITALNYM STYLU powstrzymuje Jędrzej Grobelny!!!

27'

Michał Mokrzycki podaje w pole karne do Daniego Ramireza. Ten spodziewał się zagrania do nogi, a nie na wolne pole.

25'

ŁKS Łódź - Warta Poznań

• 1 Strzały 2
  • 0 Strzały celne 1
23'

Drużyna Dawida Szulczka bez zarzutu radzi sobie z dośrodkowaniami z bocznych sektorów.

22'

Kajetan Szmyt przedziera się w pole karne łodzian. W ostatniej chwili jego zamiar "odczytał" Marcin Flis.

21'

Na strzał z dystansu zdecydował się Wiktor Pleśnierowicz. Posłał piłkę wysoko nad bramką beniaminka.

18:23

[WIDEO] 10. MINUTA. GOL STEFANA SAVICIA (0:1)

19'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Daniego Ramireza. Nie będziemy ukrywać, że to było anemiczne zagranie Hiszpana.

19'

Adam Zrelak cofnął się niemal pod obronę, by powstrzymać atak gospodarzy. Bezskutecznie - faulował kilkanaście metrów od prawego narożnika pola karnego.

17'

Zupełnie nieudana laga na Adama Zrelaka. Aleksander Bobek wznawia grę z "piątki".

16'

Sztab medyczny Warty zajmuje się Austriakiem.

15'

Michał Mokrzycki z żółtą kartką. Postawił "stempel" na nodze Stefana Savicia.

13'

Z dośrodkowaniem w pole karne poradzili sobie zawodnicy Dawida Szulczka. Do piłki dopadł Artemijus Tutyskinas. Jego strzał z dalszej odległości przelatuje wysoko nad bramką.

11'

Podrażnieni gospodarze rzucili się do odrabiania straty. Na prawej stronie faulowany był Kay Tejan.

10'

Adam Zrelak podaje na lewą stronę do Strfana Savicia, który w polu karnym poradził sobie z dwoma rywalami, by mierzonym uderzeniem w stronę dalszego (prawego) rogu wpisuje się na listę strzelców!

10'

GOL DLA WARTY! STRZELCEM STEFAN SAVIĆ!!!

9'

Kajetan Szmyt chciał zabrać się z piłką w pole karne ŁKS-u. W ostatniej chwili poradził sobie z nim Engjëll Hoti.

9'

Dalekie wybicie Aleksandra Bobka na Kaya Tejana. Ten w walce o górną piłkę przekroczył przepisy.

8'

Dimítris Stavrópoulos upomniany żółtą kartką. W środku boiska skosił Bartosza Szeligę równo z trawą.

5'

Jakub Bartkowski traci piłkę na prawej stronie i gospodarze ruszyli z kontra. Bartosz Szeliga wrzuca w pole karne, gdzie wychodzący z bramki Jędrzej Grobelny trącił piłkę tak, że była poza zasięgiem przeciwnika.

3'

Lewą stroną próbował przedrzeć się Kay Tejan. Poradził sobie z dwoma rywalami, ale skutecznie powstrzymał go wracający Miguel Luis.

1'

Pierwsza połowa rozpoczęta!

18:00

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego minuta ciszy

17:57

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie 7. kolejki PKO Ekstraklasy!

17:53

Zawody poprowadzi Paweł Raczkowski, z Warszawy. Na liniach będą go wspierać Paweł Sokolnicki oraz Filip Sierant. Filip Kaliszewski będzie sędzią technicznym, a za technologię VAR odpowiadać będą Tomasz Musiał i Marcin Borkowski.

17:51

łks

17:51

Na wygraną w lidze "Zieloni" czekają jednak od czterech kolejek - do wspomnianego remisu z Rakowem dołożyli także podział punktów w meczu z Ruchem i Cracovią, a polegli w Radomiu z Radomiakiem. Czy dziś będzie inaczej? Przekonamy się wkrótce.

17:48

Skład Warty Poznań

17:45

Z drugiej strony jest ekipa Warty Poznań, która na inaugurację przegrała z Pogonią Szczecin 0:1, ale potrafiła zaskoczyć, jak chociażby w meczu z Rakowem Częstochowa, kiedy nie dała się mistrzowi Polski i na jego terenie zremisowała 2:2.

17:42

Skład ŁKS-u Łódź

17:40

Czas na bój ekipy beniaminka z Wartą Poznań. Mowa o konfrontacji drużyn, które w niezbyt dobrym stylu rozpoczęły sezon. ŁKS bowiem aż czterokrotnie schodził z boiska pokonany, dwa razy sięgnął po komplet. Co ciekawe - obie wygrane, z Koroną Kielce (2:1) i Pogonią Szczecin (1:0) ŁKS zapewnił sobie strzelając bramki w samej końcówce.

17:37

... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

17:35

Tak się złożyło, że Superpiątek w 7. kolejce PKO Ekstraklasy zaczynamy na boiskach beniaminków. Na pierwszy ogień meldujemy się w Łodzi, gdzie już za 25 minut ŁKS zmierzy się z Wartą Poznań. Obie ekipy z 6 punktami na koncie zajmują odpowiednio 15. i 13. miejsce w tabeli. Zwycięstwo pozwoli zwiększyć przewagę nad strefą spadkową

Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań poprowadzi Paweł Raczkowski...