Stal RzeszówStal Rzeszów
22:56

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

22:56

W niedzielę o 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra u siebie z Puszczą Niepołomice o awans do PKO Ekstraklasy.

97'

Koniec meczu w Niecieczy! Bruk-Bet Termalica w finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy!

93'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bruk-Betu bez zagrożenia.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż sześć minut.

89'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Kacper Piątek pojawił się w miejsce Bartosza Wolskiego.

88'

Stal Rzeszów rozgrywa piłkę w okolicach środka pola, ale nie zbliża się do pola karnego gospodarzy.

85'

Końcówka meczu w Niecieczy. Tempo wyraźnie spadło. Goście próbują atakować, ale niewiele z tego wynika.

82'

Roszada także w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Tomas Poznar zastąpił Murisa Mesanovića.

80'

Natomiast Dominik Marczuk pojawił się w miejsce Damiana Michalika.

80'

Dwie zmiany w Stali Rzeszów. Krystian Wachowiak zmienił Andreję Prokića

77'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Andrzej Trubeha zmienił Damiana Hilbrychta.

75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Andreji Prokića, ale ten uderzył niecelnie.

74'

Stal Rzeszów próbuje atakować bramkę rywali, ale robi to bardzo nieporadnie.

71'

Zmiana także w Stali Rzeszów. Dawid Olejarka zmienił Patryka Małeckiego.

69'

Nieco siadło nam tempo spotkania. Wydaje się, że Stal powoli traci nadzieje na korzystny rezultat w tym meczu.

67'

Natomiast Marcel Błachewicz pojawił się w miejsce Kacpra Karaska.

67'

Dwie zmiany w drużynie Bruk-Betu. Bartosz Farbiszewski zmienił kontuzjowanego Wiktora Biedrzyckiego

63'

Wiktor Biedrzycki ucierpiał bez kontaktu z rywalem. Na razie nie podnosi się z murawy.

60'

Ramil Mustafajew ruszył prawą stroną boiska, ale dograł wprost do rywala.

58'

Wydawało się, że Stal Rzeszów dobrze rozpoczęła drugą połowę meczu, ale w ostatnich minutach gospodarze grają bardzo dobrze w defensywie.

56'

Adam Radwański dostał piłkę w polu karnym Stali, zagrał idealnie do Murisa Mesanovića, który wpakował piłkę do pustej bramki!!!

55'

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Muris Mesanović podwyższa na 2:0!!!

53'

Andreja Prokić zagrał w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

50'

Krzysztof Danielewicz zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki.

48'

Spokojny początek drugiej połowy meczu. Żaden z zespołów nie kwapi się do huraganowych ataków.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

46'

W przerwie jedna zmiana w zespole gospodarzy. Bruno Wacławek zmienił Kacpra Śpiewaka.

22:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę obiektu w Niecieczy. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:49

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

46'

Koniec pierwszej połowy rywalizacji, Do przerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi ze Stalą Rzeszów 1:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Ostre starcie w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie kartki.

42'

Patryk Małecki dośrodkował z bocznej strefy boiska, ale piłkę spokojnie wyłapał Tomasz Loska.

41'

Bartłomiej Poczobut dobrze wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, ale świetnie interweniował Tomasz Loska, a chwilę później uderzenie Ramila Mustafajewa zostało zablokowane.

40'

Goście wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Bruk-Betu.

38'

Ramil Mustafajew wywalczył piłkę w polu karnym gospodarzy, zagrał wzdłuż bramki rywali, ale żaden z partnerów nie dopadł do piłki.

36'

Coraz więcej chaosu na placu gry. Żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika.

33'

Kacper Śpiewak ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

32'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne gospodarzy zupełnie nieudane.

31'

Szybka kontra gości, do piłki dopadł Ramil Mustafajew, ale w dobrej sytuacji uderzył wprost w rywala.

28'

Kombinacyjna akcja Stali, Andreja Prokić zagrał mocno ze skrzydła, ale żaden z zawodników Stali nie dopadł do piłki.

25'

Goście zaczynają przejmować inicjatywę. Wydaje się, że Bruk-Bet cofnął się po zdobyciu bramki.

22'

W odpowiedzi świetny strzał z dystansu oddał Bartłomiej Poczobut, ale jeszcze lepiej interweniował Tomasz Loska!

21'

Bruk-Bet naciska coraz mocniej. Teraz Kacper Śpiewak oddał zaskakujący strzał, ale piłka minęła słupek bramki gości.

20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło na głowę Wiktora Biedrzyckiego, a te precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

19'

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wiktor Biedrzycki otwiera wynik meczu w Niecieczy!!!

17'

Damian Michalik stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale posłał piłkę nad bramką Bruk-Betu.

15'

Wrzutka w pole karne gości trafiła na głowę Wiktora Biedrzyckiego, ale ten uderzył wprost w bramkarza rywali.

13'

Taras Zawijskyj ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

11'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Stali piłka odpiła się od zawodnika ustawionego w murze i zmierzała tuż pod poprzeczkę! Jednak znakomicie interweniował bramkarz gości!

9'

Stal Rzeszów zdobywa bramkę, ale Andreja Prokić na wyraźnym spalonym!

8'

Damian Hilbrycht oddał strzał z linii pola karnego, ale piłka powędrowała daleko od bramki.

6'

Bardzo niedokładna wrzutka z narożnika boiska. Zupełnie bez zagrożenia.

5'

Po ofensywnej akcji Stal Rzeszów wywalczyła rzut rożny.

4'

W odpowiedzi zagranie w pole karne gości, ale arbiter odgwizdał spalonego.

3'

Trzy kolejne dośrodkowania w pole karne gospodarzy, ale żadne nie trafiło do graczy Stali.

1'

Pierwsze podanie w pole karne Termalici, ale Damian Michalik nie zdołał przyjąć piłki.

21:03

Startujemy z rywalizacją Bruk-Betu Termalica Nieciecza ze Stalą Rzeszów!

20:58

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie obiektu w Niecieczy. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

20:41

Tak prezentuje się skład Stali Rzeszów na dzisiejsze spotkanie:

20:40

Pierwszy mecz w Niecieczy obu drużyn zakończył się zwycięstwem Bruk-Betu 2:1 po trafieniach Murisa Mesanovića i Wiktora Biedrzyckiego. Natomiast w Rzeszowie padł remis 2:2, a wszystkie bramki zostały zdobyte w drugiej części meczu.

20:37

Natomiast Stal Rzeszów do ostatniej kolejki walczyła o awans do baraży. Drużyna z Rzeszowa zajęła ostatnie premiowane udziałem w barażach miejsce w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi z przewagą dwóch punktów nad Podbeskidziem Bielsko-Biała i trzech nad Arką Gdynia.

20:31

Bruk-Bet Termalica Nieciecza była o włos od bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy. "Słoniki" zajęły trzecie miejsce w lidze tracąc zaledwie jeden punkt do drugiego Ruchu Chorzów. Z pięciu ostatnich meczach Termalica wygrała aż cztery i przegrała tylko z Wisłą Kraków, która już odpadła z walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

20:30

20:30

W pierwszym meczu barażowym Puszcza Niepołomice niespodziewanie rozbiła przy Reymonta 22 drużynę Wisły Kraków aż 4:1. Drużyna z Niecieczy ewentualny finał z Termalicą zagra na wyjeździe, natomiast ze Stalą Rzeszów zagra u siebie.