KONIEC MECZU! LECH W ĆWIERĆFINALE LIGI KONFERENCJI!

92'

Skóraś!!!! GOOOOOOOL!!!! Szwedzi na kolanach!!!!

90'

Skóraś uderzył na tyle mocno, że bramkarz wypluł piłkę. Kvekve dobił futbolówkę!

90'

GOOOOOOOOOOL!!! 2:0! Kvekve!

87'

Gol gospodarzy, ale na szczęście spalony!

86'

Strzał Sobiech obok słupka!

83'

Wikheim schodzi, Alemayehu wchodzi

83'

Sobiech ukarany kartonikiem

83'

Finndell schodzi, Gracia wchodzi

83'

Andersson schodzi, Bengtsson wchodzi

81'

Ishak schodzi, Sobiech wchodzi

79'

Ba Loua chciał wcisnąć z ostrego kąta. Tym razem się nie udało

77'

Cudowna zespołowa akcja zakończona plasowanym strzałem "Marchewy"!

77'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!! MARCHWIŃSKI!!!!!

74'

Asoro schodzi, Bergstrom wchodzi

74'

Szymczak schodzi, Ba Loua wchodzi

73'

Karlstroem schodzi, Dagerstal wchodzi

72'

Andersson ukarany żółtą kartką

72'

Szymczak ukarany żółtą kartką

72'

Co za awantura! Piłkarz gospodarzy kopnął Szymczaka po gwizdku!

69'

Strzały:

• Djurgarden - 6
  • Lech - 10
67'

Jak Ishak tego nie trafił?? Idealna wrzutka na 5 metr, ale nad bramką!

66'

Sousa schodzi, Marchwiński schodzi

66'

Murawski schodzi, Kvekve wchodzi

66'

Eriksson schodzi, Sabović wchodzi

65'

Skóraś zszedł z lewego skrzydła na prawą nogę i uderzył po krótki słupku. Bramkarz obronił!

65'

Djurgarden kompletnie bez pomysłu. Atak pozycyjny nie przynosi żadnych efektów

63'

Kartka dla Sousy

61'

Faul 30 metrów od bramki rywala. Będzie okazja do wrzutki

59'

Doping kibiców gospodarzy:

56'

Djurgarden naciska Lecha. Długa wymiana podań Szwedów

54'

Murawski ukarany kartką

54'

Strzały:

• Djurgarden - 5
  • Lech - 8
53'

Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Lecha

50'

SZYMCZAK WPADŁ W POLE KARNE I UDERZYŁ W POPRZECZKĘ. SPRZED POLA KARNEGO STRZELIŁ MURAWSKI. TYM RAZEM POPRZECZKA!

49'

Afonso Sousa próbował sprzed pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką

47'

Szymczak wybiegał na wolne pole, ale bramkarz rywala był szybszy

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! LECH 45 MINUT OD AWANSU!

45'

Pogramy 3 minuty dłużej

45'

Milić trafił w mur

46'

lech

44'

Jednak czerwona kartka dla Danielsona! Sousa wychodził na czystą pozycję!

43'

Karlstroem także ukarany za dyskusję

42'

Ishak uruchomił Sousę, ale Portugalczyk był zdecydowanie za wolny

39'

Wikheim znowu na lewej stronie. Skrzydłowy chciał zacentrować, ale trafił w nogi obrońcy

37'

Faul na Ishaku. Piłkarz Lecha zwija się z bólu

35'

Lech odzyskał piłkę i rozgrywa na połowie rywala. Chwila odpoczynku

33'

Wikheim znowu w akcji. Jego podanie spod linii końcowej nie trafiło do nikogo

32'

Djurgarden rozgrywa piłkę na połowie Lecha. Zaczyna pachnieć golem

30'

Wikheim uderzył na bramkę Lecha, ale strzał był bardzo lekki

29'

28'

Strzały:

• Djurgarden - 3
  • Lech - 4
27'

Kolejna akcja gospodarzy lewą stroną. Robi się groźnie

26'

Wikheim wrzucił w pole karne Lecha, ale centra okazała się nieco za mocna!

25'

Tempo meczu nieco spadło. Bardzo dużo chaosu

23'

Gospodarze na razie bez pomysłu. Djurgarden nie miało żadnej dobrej sytuacji

20'

Pereira prawie zaskoczył bramkarza centro-strzałem

19'

Rebocho chciał wkręcić z rzutu rożnego. Bramkarz był czujny. Kolejny róg

18'

Skóraś mógł wyjść na czystą pozycję, ale obrońca zdążył wybić piłkę

16'

Rebocho wrzucił w pole karne, ale Ishak nie zdążył dołożyć nogi!

15'

Strzały:

• Lech - 2
13'

Murawski chciał zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z 40 metrów. Zadymienie płyty jest bardzo duże

12'

Szymczak wdał się w drybling na prawej stronie. Tym razem obrońcy byli górą

11'

Szymczak przedłużył głową do Mikaela Ishaka. Napastnik strzelił w słupek!

11'

lech

11'

Pereira uderzony przez Radetinaca w twarz. Piłka dla Lecha. Zawodnik zarobił kartkę

8'

Johansson próbował z dystansu. Próba zablokowana

8'

Djurgarden nie pozwala Lechowi na wiele. Wysoki pressing gospodarzy. Piłka znowu odzyskana

6'

Rzut rożny dla Lecha

5'

4'

Asoro tuż nad poprzeczką z dystansu!

4'

Będzie rzut wolny dla Djurgarden. Wrzutka w pole karne

3'

Djurgarden odzyskało piłkę na połowie Lecha. Teraz cierpliwie rozgrywa atak

2'

Chaotyczny początek. Gospodarze powoli przejmują inicjatywę

1'

18:41

John van den Brom, trener Lecha: - Przez ostatnie dni pracowaliśmy tak, by najlepiej przygotować zespół. O koncentrację moich piłkarzy się nie martwię. Gramy w europejskich pucharach, wszyscy jesteśmy profesjonalistami, wszyscy wiedzą, po co tu jesteśmy. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty w Poznaniu, ale powtórzę to, co mówiłem swoim zawodnikom zaraz po spotkaniu. Tak naprawdę jesteśmy w przerwie tego dwumeczu.

18:38

Rewanż zostanie rozegrany na stadionie Tele2 Arena w Sztokholmie. Widowisko na sztucznej murawie obejrzy niecałe 30 tys. widzów. Do stolicy Szwecji wybrało się także około 1200 kibiców Lecha. Wszyscy znajdą się pod dachem, który został już zasunięty również nad murawą. Ultrasi Djurgarden mobilizują się na rewanżowe spotkanie i będą chcieli odpalić środki pirotechniczne.

18:35

Trener Lecha dokonał jednej zmiany w porównaniu do poprzedniego spotkania w Lidze Konferencji. Na ławce rezerwowych usiadł Dagerstal, a jego miejsce zajął Salamon.

18:33

Skład Djurgarden:

18:31

Skład Lecha:

18:29

W niedzielę Lech zremisował w lidze na wyjeździe z Piastem Gliwice (1:1). Trener John van den Brom wystawił sześciu zawodników kojarzonych z ławką rezerwowych. Tego samego dnia Djurgarden dopiero po rzutach karnych wyeliminował z Pucharu Szwecji Malmoe (2:2, 5:3 k.). Stawką był awans do półfinału. Szkoleniowiec Lecha na rewanż nie zabrał dwóch zawodników: Joao Amarala oraz Gio Citaiszwiliego. Obaj zmagają się z chorobą. W kadrze znalazł się za to 17-letni Michał Gurgul, który dopiero co zadebiutował w PKO Ekstraklasie.

18:27

18:26

Wynik pierwszego meczu stawia Lecha Poznań w roli faworyta. Przed tygodniem Lech w obecności 40 tysięcy widzów wygrał 2:0, a Djurgarden nie oddał nawet jednego celnego strzału.

18:25

Za 20 minut początek rewanżowego spotkania Djurgarden - Lech Poznań. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego meczu!