Stal MielecStal Mielec
14:31

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

14:31

Za dwa tygodnie Śląsk Wrocław pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią, natomiast Stal Mielec zagra u siebie z Jagiellonią Białystok.

• Diogo Verdasca - 3
  • Łukasz Bejger - 2, (Patryk Janasik - 3)
  • Martin Konczkowski - 4, (Dennis Jastrzembski - bez oceny)
  • Patrick Olsen - 2
  • Michał Rzuchowski - 3, (Petr Schwarz - bez oceny)
  • Nahuel Leiva - 3, Adrian Łyszczarz - bez oceny)

• Piotr Wlazło - 2
  • Maciej Domański - 3, (Maciej Wolski - bez oceny)
  • Rauno Sappinen - 3
14:29

Pierwsza połowa była naprawdę ciekawa. W drugiej odsłonie meczu oba zespoły nieco się cofnęły i już nie było tyle emocji. Remis wydaje się sprawiedliwy.

97'

Koniec meczu we Wrocławiu. Śląsk remisuje ze Stalą Mielec 1:1.

95'

Diogo Verdasca także z żółtą kartką.

95'

Erik Exposito ukarany kartką za zbiorą konfrontacje.

95'

Marcin Flis także z żółtą kartką.

94'

Krystian Getinger ukarany żółtą kartką za ostry faul na Johnie Yeboahu.

93'

Petr Schwarz ukarany żółtą kartką.

93'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska jeden z zawodników gości oddał strzał, ale świetnie interweniował Rafał Leszczyński!

90'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

87'

Natomiast w Śląsku Wrocław Adrian Łyszczarz pojawił się w miejsce Nahuela Leivy.

87'

Zmiana w Stali Mielec. Maciej Wolski zmienił Macieja Domańskiego.

84'

Druga połowa meczu we Wrocławiu znacznie mniej ciekawa, jednak jedna lub druga drużyna może jeszcze przeprowadzić decydującą akcję.

81'

Natomiast Petr Schwarz pojawił się w miejsce Michała Rzuchowskiego.

81'

Dwie zmiany w Śląsku Wrocław. Dennis Jastrzembski zmienił Martina Konczkowskiego

78'

Szybki kontratak Stali Mielec, ale w decydującym momencie Mateusz Mak zagrał wprost do rywala.

76'

John Yeboah wpadł w pole karne Stali, ale w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki!

74'

Zmiana w Stali Mielec. Paweł Żyra zmienił Kokiego Hinokio.

71'

John Yeboah także ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

67'

Erik Exposito mocno uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Bartosz Mrozek!

66'

John Yeboah wpadł w pole karne Stali, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

64'

Nahuel Leiva zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gości.

61'

Patrick Olsen został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

58'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale tym razem bez zagrożenia.

56'

Śląsk krótko rozegrał akcję, John Yeboah wpadł w pole karne, minął rywala i dograł do partnera. Ten jednak nie zdołał oddać strzału.

55'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny po akcji lewą stroną boiska.

52'

Początek drugiej połowy wygląda mniej interesująco niż pierwsza odsłona meczu. Dużo chaosu i piłka wędruje raczej w środku pola.

48'

Rauno Sappinen ukarany żółtą kartą za próbę wymuszenia rzutu karnego.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

46'

Zmiana także w Stali Mielec. Mateusz Mak zastąpił Alexa Vallejo.

46'

W przerwie zmiana w Śląsku Wrocław. Patryk Janasik zmienił Łukasza Bejgera.

13:32

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu we Wrocławiu. Za chwilę wznowimy spotkanie.

13:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu we Wrocławiu. Do przerwy remis 1:1.

43'

Kolejne zagranie w pole karne Śląska, ale kolejny spalony.

40'

Znakomite dogranie do Arkadiusza Kasperkiewicza, a ten mocnym strzałem trafił w obramowanie bramki gospodarzy!

38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, tam do piłki dopadł John Yeboah, ale spudłował z ostrego kąta.

36'

Wrzutka w pole karne Stali do Erika Expisito, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

33'

Koki Hinokio wpadł z impetem w pole karne Śląska, ale tym razem został zatrzymany tuż przed polem bramkowym.

31'

Erik Exposito świetnie dośrodkował w pole karne Stali, a tam o centymetry minął się z piłką John Yeboah.

28'

Alex Vallejo wrzucił w szesnastkę gospodarzy, ale teraz arbiter odgwizdał spalonego.

26'

Martin Konczkowski znowu popędził skrzydłem, ale tym razem jego dośrodkowanie okazało się niedokładne.

23'

John Yeboah utrzymał się przy piłce i wpadł w pole karne Stali, ale jego mizerny strzał zdołał obronić Bartosz Mrozek.

20'

Koki Hinokio zdecydował się na zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

17'

Dośrodkowanie w pole karne Stali, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

14'

Stal Mielec utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. Od momentu straty bramki goście spisują się znacznie lepiej.

11'

Maciej Domański dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę świetnie zgrał Marcin Flis, a Rauno Sappinen z bliskiej odległości wpakował piłkę do pustej bramki!

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Rauno Sappinen doprowadza do wyrównania!!! Ale mecz we Wrocławiu!

8'

Śląsk Wrocław odebrał piłkę w środku pola, Martin Konczkowski popędził prawą stroną boiska, dośrodkował idealnie na głowę Erika Exposito, a ten precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Erik Exposito otwiera strzelanie we Wrocławiu!!!

4'

Dużo niedokładności, widać że w poczynaniach obu drużyn dominuje nerwowość.

2'

Początek meczu toczy się w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

12:33

Rozpoczynamy mecz Śląska ze Stalą!

12:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie we Wrocławiu. Za chwilę rozpoczniemy batalię o utrzymanie w lidze!

12:14

Natomiast oto skład Śląska Wrocław:

12:14

Tak prezentuje się zestawienie Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

12:12

Jesienią Stal Mielec wygrała na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:0 po bramce Saida Hamulića i samobójczym trafieniu Javiera Hyjka. Wtedy jednak Stal była zdecydowanie na fali, wygrywała większość spotkań i aspirowała nawet do czołówki tabeli. Teraz sytuacja wydaje się zgoła odmienna i faworytem jest drużyna z Wrocławia.

12:11

Natomiast Stal Mielec plasuje się o pozycję wyżej, ale w tym roku zdobyła zaledwie dwa punkty. Mielczanie zzreisowali z Lechem Poznań i Rakowem Częstochowa, czyli z ligową czołówką. jednak pozostałe pięć meczów drużyna Stali przegrała. Dzisiaj przyszedł czas na bardzo ważne spotkanie, czyli pojedynek z jednym z rywali w walce o utrzymanie.

12:08

Śląsk Wrocław zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Wrocławianie mają zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i każdy mecz jest bardzo ważny w walce o utrzymanie w lidze. Dzisiaj przeciwnikiem będzie zespół znajdujący się w kryzysie i ewentualna porażka wprowadzi jeszcze większą nerwowość.

12:05

Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław na własnym stadionie zmierzy się ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.