Zagłębie LubinZagłębie Lubin
16:59

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

16:59

Za dwa tygodnie Zagłębie Lubin zagra u siebie z Wartą Poznań, natomiast Jagiellonia Białystok pojedzie do Mielca na mecz ze Stalą.

16:58

Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (w skali 1-6):

Jagiellonia Białystok

• Zlatan Alomerović - 3
  • Paweł Olszewski - 3, (Bartłomiej Wdowik - 2)
  • Dusan Stojinović - 2
  • Mateusz Skrzypczak - 3
  • Michał Pazdan - 3
  • Jakub Lewicki - 3, (Tomas Prikryl - 3)
  • Taras Romanczuk - 4
  • Nene - 3, (Aurelien Nguiamba - 2)
  • Michal Sacek - 3, (Maciej Bortniczuk - bez oceny)

• Luis Mata - 2
  • Marko Poletanović - 3, (Tomasz Makowski - bez oceny)
  • Łukasz Łakomy - 3
  • Tomasz Pieńko - 3, (Filip Starzyński - bez oceny)
  • Sasa Żivec - 4, (Tornike Gaprindaszwili - 4)
  • Kacper Chodyna - 3
  • Dawid Kurminowski - 2, (Martin Dolezal - 3)
16:58

Dobry mecz w Białystoku i chyba sprawiedliwy remis. Oba zespoły miały fragmenty, kiedy przeważały.

97'

Koniec meczu w Białymstoku. Jagiellonia remisuje z Zagłębiem Lubin 2:2.

95'

Tornike Gaprindaszwili odzyskał piłkę na połowie rywala, ale niedokładnie zagrał do partnera.

93'

W doliczonym czasie gry Zagłębie utrzymuje się przy piłce, ale nie może znaleźć luki w defensywie gospodarzy.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

88'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu Lubin. Tomasz Makowski pojawia się w miejsce Marko Poletanovića.

87'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego zupełnie bez zagrożenia.

87'

Tomas Prikryl zagrał do Tarasa Romanczuka, ale chwilę później znowu dostał piłkę. Gracz Jagiellonii zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

85'

Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok. Maciej Bortniczuk zmienił Michala Sacka

84'

Bartosz Bida wrzucił w szesnastkę gości, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz Zagłębia.

83'

Kacper Chodyna popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne do Tornike Gaprindaszwiliego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

81'

Tornike Gaprindaszwili pokusił się o indywidualną akcję i oddał strzał z dystansu. Piłka powędrowała niewiele nad poprzeczką bramki gospodarzy.

78'

Łukasz Łakomy uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Zlatan Alomerović!

77'

Trzecia zmiana w Zagłębiu Lubin. Filip Starzyński pojawił się w miejsce Tomasza Pieńki.

76'

Tornike Gaprindaszwili popędził prawą stroną, wpadł w pole karne Jagiellonii, i wyłożył piłkę do Kacpra Chodyny! Ten wpakował piłkę do pustej bramki!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Kacper Chodyna trafia do bramki i znowu mamy remis w Białymstoku!!!

74'

Natomiast Bartosz Bida pojawił się w miejsce Jesusa Imaza.

74'

Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Aurelien Nguiamba zmienił Nene

73'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia trafiło pod nogi Michała Pazdana, który sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę do siatki!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Michał Pazdan daje prowadzenie Jagiellonii!!!

71'

Marc Gual wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, minął rywala, ale chwilę później stracił piłkę.

69'

Prostopadłe zagranie w okolice pola karnego Jagiellonii, ale tam Martin Dolezal był na pozycji spalonej.

67'

Kacper Chodyna popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Jagiellonii, ale nie zdołał zagrać do żadnego z partnerów.

65'

Zmiana w Zagłębiu Lubin. Martin Dolezal zmienił Dawid Kurminowski.

65'

Uderzenie Marko Poletanovića poleciało nad poprzeczką bramki rywali.

64'

Tomasz Pieńko sfaulowany przed polem karnym Jagiellonii i będzie szansa na dobry strzał.

63'

Płaska wrzutka w pole karne Zagłębia, ale wprost pod nogi rywala.

62'

Dośrodkowanie Marko Poletanovića z problemami, ale ostatecznie skutecznie wybił Zlatan Alomerović.

60'

Dusan Stojinović został ukarany żółtą kartką po zagraniu ręką w środku pola.

57'

Kacper Chodyna dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, ale gracz gości fatalnie spudłował w stuprocentowej sytuacji!

56'

Natomiast Bartłomiej Wdowik pojawił się w miejsce Pawła Olszewskiego.

56'

Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Tomas Prikryl zmienił Jakuba Lewickiego

55'

Uderzenie Jesusa Imaza z rzutu karnego ponownie obronił bramkarz Zagłębia, ale do piłki dopadł jeszcze Marc Gual i umieścił piłkę w bramce gości!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Marc Gual zdobywa bramkę!!! Jednak Jesus Imaz ponownie spudłował!!!

53'

Będzie powtórka rzutu karnego, bo bramkarz Zagłębia zbyt wcześnie opuścił linię bramkową!

52'

Sokratis Dioudis świetną paradą broni strzał Jesusa Imaza!!!

51'

Luis Mata został ukarany żółtą kartką po faulu na graczu Jagiellonii.

50'

Rzut karny dla Jagiellonii po faulu na Tarasie Romanczuku!

49'

Jagiellonia Białystok próbuje odpowiedzieć, ale nie potrafi zagrać piłki w pole karne gości.

47'

Zagranie piłki w pole karne Jagiellonii, ale niedokładne podanie sprawiło że żaden z graczy gości nie dopadł do piłki.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie zmiana w składzie Zagłębia Lubin. Tornike Gaprindaszwili pojawia się w miejsce Sasy Żivca, który prawdopodobnie doznał kontuzji.

16:04

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

15:51

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Zagłębie Lubin prowadzi z Jagiellonią 1:0.

45'

Po dłuższym sprawdzeniu rzut karny odwołany!

45'

Sędzia dyktuje rzut karny po kontakcie bramkarza Jagiellonii z graczem Zagłębia! Jednak chyba zaraz "jedenastka" zostanie odwołana.

42'

Jeszcze jedna wrzutka w szesnastkę gości, ale tym razem pewnie interweniuje Sokratis Dioudis.

40'

Kolejna wrzutka na pole karne Zagłębia, ale tam uderzenie głową Marca Guala zostało zablokowane!

38'

Znowu Jagiellonia wraca do swojej gry. Ataki gospodarzy są coraz bardziej intensywne, ale wciąż bez rezultatu.

35'

Kacper Chodyna oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował Zlatan Alomerović.

32'

Próbuje odpowiedzieć Zagłębie. Goście aktywniej w odbiorze piłki, ale wszystko wygląda ładnie tylko do okolic pola karnego gospodarzy.

29'

Zdecydowanie Jagiellonia przeważa w tym spotkaniu, ale to Zagłębie prowadzi. Gospodarze nie potrafią wykorzystać nadarzających się okazji.

26'

Jakub Lewicki zagrał w pole karne "Miedziowych" ale ponownie skutecznie obrona gości.

23'

Kolejne zagranie w pole karne Zagłębia, tam Jesus Imaz zdecydował się na strzał przewrotką, ale uderzył niecelnie!

20'

Jesus Imaz zagrał wprost na nogę Jakuba Lewickiego, ale ten z bliskiej odległości minimalnie się pomylił!

17'

Znakomite podanie w pole karne Jagiellonii, ale tam jeden z graczy gości fatalnie spudłował!

16'

Paweł Olszewski popisał się świetnym prostopadłym podaniem, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniowali obrońcy Zagłębia.

13'

Dużo gry w środku pola. Jagiellonia częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

11'

Dośrodkowanie Marko Poletanovića nie znalazło żadnego z partnerów.

9'

Faul na połowie Jagiellonii i będzie szansa dla gości na dobre dośrodkowanie.

7'

Marc Gual ruszył do prostopadłego podania, wpadł w pole karne Zagłębia, ale tam łatwo stracił piłkę.

4'

Jakub Lewicki dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale gracz gospodarzy fatalnie dośrodkował.

3'

Po fatalnej stracie Jagiellonii Mateusz Grzybek wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, minął rywala i wyłożył piłkę do Sasy Żivca, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Sasa Żivec zdobywa bramkę w pierwszej akcji meczu!!!

15:01

Rozpoczynamy mecz w Białymstoku!

14:57

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu miejskiego w Białymstoku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

14:54

Sędzią meczu Jagiellonia - Zagłębie będzie Bartosz Frankowski, arbiter z Torunia. Asystować na liniach będą go Marcin Boniek, a także Paulina Baranowska. Na sędziego technicznego został wyznaczony Konrad Aluszyk, a za VAR odpowiadać będą Daniel Stefański i Dawid Golis.

14:51

W rundzie jesiennej między tymi drużynami padł remis 1:1. W Lubinie strzelali Tomasz Makowski oraz Maciej Bortniczuk. To było jedyne trafienie 21-letniego napastnika Jagielloni w tym sezonie licząc tylko rozgrywki ligowe.

14:48

Zagłębie natomiast pod wodzą Waldemara Fornalika punktuje obiecująco - serię trzech zwycięstw przerwała co prawda ostatnia ligowa porażka z Pogonią (0:1), jednak gol stracony przez podopiecznych Fornalika padł w doliczonym czasie gry. Pogoń wyjechała z Lubina z kompletem, a "Miedziowi" za brak koncentracji musieli zapłacić.

14:45

Mimo podobnych miejsc w tabeli obie drużyny podejdą do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Jeszcze niedawno mówiło się o "gorącym krześle" trenera Jagielloni Macieja Stolarczyka. Ostatnia wygrana z Górnikiem Zabrze 2:1 sprawiła, że trener pracę zachował, a przede wszystkim w gabinetach "Jagi" zrobiło się spokojniej.

14:42

W Białymstoku Jagiellonia Macieja Stolarczyka podejmie Zagłębie Lubin. Obie drużyny dzieli w tabeli ledwie jeden punkt - "Jaga" uzbierała 28 oczek, Zagłębie punkt więcej. Kibiców czeka więc zacięte starcie, obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu, by wydostać się z dolnych rejonów tabeli

14:39

Za 20 minut początek meczu Jagiellonia - Zagłębie. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania