I koniec meczu! Pogoń rzutem na taśmę wygrała z Zagłębiem!

92'

92'

I mamy gola! Marcel Wędrychowski! Ależ gol, ależ końcówka!

90'

Ależ było blisko! Poprzeczka ratuje teraz Zagłębie. Uderzał głową Alexander Gorgon. Kupa szczęścia po stronie gospodarzy.

89'

Zaatakowała Pogoń. Technicznym strzałem popisał się Kamil Grosicki, piłka nad bramką Zagłębia.

87'

Mogło być groźnie. W pole karne Pogoni wpadł Bartłomiej Kłudka, ale podanie do nikogo.

86'

Zmiana w Pogoni. Zbiegł Sebastian Kowalczyk, w jego miejsce Alexander Gorgon.

83'

canal+

82'

Wszedł także Sasa Zivec. Zastąpił Damjana Bohara.

82'

Zmiany w Zagłębiu. Na murawie pojawił się debiutujący w tym sezonie w Zagłębiu Jakub Świerczok. Zastąpił Dawida Kurminowskiego.

80'

Ufff, było blisko gola dla Pogoni. W pole karne Zagłębia podawał Leonardo Koutris, ale nikt tego nie zamknął.

78'

Podanie z głębi w wykonaniu piłkarzy Pogoni, ale kapitalnie w obronie popracował Aleks Ławniczak. Piłka dla gospodarzy.

75'

Ciekawa akcja Pogoni. Dogrywał Kamil Grosicki, ale piłka wybita.

72'

Jest kartka dla piłkarza Pogoni. Ukarany Mateusz Łęgowski.

71'

Mamy zmianę w Pogoni. Lukę Zahovica zmienia Pontus Almqvist.

70'

Kamil Grosicki uderzał, ale zabrakło mocy w tym strzału.

68'

Zmiana w drużynie Zagłębia. Zszedł Jakub Żubrowski, w jego miejsce Filip Starzyński.

67'

Fantastyczne teraz podanie do Luki Zahovica w pole karne, ale Słoweniec nie dobiegł do piłki. Uprzedził go bramkarz Zagłębia.

66'

Ależ akcja Zagłębia. Zabrakło kilku centymetrów i Damjan Bohar pokusiłby się o strzał. Zagrożenie zażegnane.

64'

Mamy pierwszą zmianę w meczu. Schodzi Wahan Biczachczjan, w jego miejsce Marcel Wędrychowski.

62'

Wpadł teraz w pole karne Pogoni Tomasz Pieńko, ale zabrakło decyzji o strzale. Wybili piłkę goście.

61'

Chwila przerwy. Faulował teraz Damian Dąbrowski.

60'

Ależ niewiele brakło do groźnej sytuacji dla Pogoni. Rozpędzony Kamil Grosicki zagrał jednak niedokładnie.

57'

Długa akcja Pogoni zakończona dograniem, ale zabrakło precyzji. Efekt? Przejmują piłkarz Zagłębia.

56'

Bardzo przytomnie teraz Aleks Ławniczak. Przerwał nieźle zapowiadającą się kontrę Pogoni.

54'

Napiera Pogoń. Goście budują atak długą wymianą podań.

53'

canal+

52'

JAK TO NIE WPADŁO?! Uderzał Kacper Chodyna głową po dograniu z lewej strony. Broni bramkarz Pogoni, to była okazja bramkowa.

49'

Odpowiedzieli piłkarze Zagłębia. Damjan Bohar z główki. Gdyby to uderzył z nogi, mogła to być bramka.

47'

Ależ początek drugiej połowy! Zaatakowali Portowcy. Strzał Luki Zahovica i broni bramkarz Zagłębia.

46'

Rozpoczęliśmy drugą połowę. Bez zmian w obu drużynach.

45'

Przerwa. Koniec pierwszej połowy.

44'

Nieudana próba strzału. Uderzał Wahan Biczachczjan.

43'

Szybka akcja Pogoni, ale niecelne podanie do Sebastiana Kowalczyka. Zacznie Zagłębie od bramki.

42'

Mateusz Łęgowski z bardzo przeciągniętym dograniem. Zaczną gospodarze od bramki.

40'

Mogło być groźnie. Dogranie w pole karne Zagłębia, wybił piłkę Mateusz Grzybek.

39'

Pachniało kontrą dla Pogoni, ale straciła ta akcja na tempie. Gospodarze się ustawili, Pogoń spróbuje zagrozić atakiem pozycyjnym.

37'

canal+

36'

Ależ było blisko bramki! Kamil Grosicki do Luki Zahovica i ten wślizgiem uderzał. Piłka zatańczyła na linii, ale do siatki nie wpadła.

34'

Kontra Zagłębia i popsuł to w ostatnim momencie Kacper Chodyna. Podanie do rywala i Pogoń może odetchnąć.

32'

Benedikt Zech ukarany żółtą kartką.

30'

Ależ było blisko! Najpierw strzałem próbował Wahan Biczachczjan, dobijał później Sebastian Kowaczyk. Nie ma gola, choć było groźnie.

29'

Szkoda tej akcji Zagłębia. Zabrakło precyzji w podaniu. Niecelnie Damjan Bohar i piłka dla rywali.

28'

Akcja Zagłębia przerwana. Bartłomiej Kłudka na spalonym.

26'

Zaatakowali piłkarze Zagłębia z kontry. Podanie w pole karne, ale blok i zaczną "Miedziowi" z autu.

24'

Ciekawie to sobie wymyślili piłkarze Zagłębia. Próba strzału bezpośrednio z rzutu rożnego. Piłka ląduje na siatce.

22'

Ależ było blisko do bramki dla Zagłębia. Próbował Kacper Chodyna, ale strzał zablokowany.

20'

Przy piłce Zagłębie. Pogoń czeka na własnej połowie.

18'

Ciekawa próba Kamila Grosickiego. Niesygnalizowany strzał, ale tylko boczna siatka.

16'

canal+

15'

To powinien być gol! Wahan Biczachczjan sam na sam z bramkarzem i odskoczyła piłka pomocnikowi. Mają czego żałować goście.

12'

Szybka akcja Pogoni zakończona zbyt głębokim dograniem. Próbował Linus Wahlqvist.

10'

I znów zagrozili gospodarze. Ciekawa próba strzału Kacpra Chodyny, ale niezbyt czysto uderzył to kapitan Zagłębia.

8'

Akcja Zagłębia przerwana. Nieprzepisowo zachował się Luka Zahović.

6'

Teraz było groźnie! Znów akcja Zagłębia, odskoczyła teraz piłka Damjanowi Boharowi.

4'

Ciekawa akcja Zagłębia, ale zabrakło decyzji Dawidowi Kurminowskiemu.

2'

Zagłębie przy piłce. Gospodarze powoli budują atak.

1'

I rozpoczęliśmy mecz! Pierwszy gwizdek wybrzmiał.

17:31

canal+

17:30

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem minuta ciszy. W piątek zginął 33-letni górnik na terenie kopani Polkowice-Sieroszowice.

17:25

Piłkarze już na murawie, za kilka minut zaczynamy!

17:20

Już za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego.

17:15

Pogoń mierzy w strefę medalową, na ostatnim stopniu podium zresztą kończyła rozgrywki przed rokiem i dwa lata temu. Obecnie może to być trudne - Pogoń traci 3 punkty do Lecha Poznań, który plasuje się na 3. lokacie

17:00

- Wystarczy spojrzeć na tabelę. To nie koniec. Będziemy rywalizować do końca rozgrywek. Czy czwarte miejsce będzie dobre? Odpowiem po zakończeniu sezonu. Wciąż pracujemy, żeby być w pierwszej trójce - powiedział trener Pogoni Jens Gustaffson pytany o prawdziwą siłę swojego zespołu.

16:55

Pogoń do tego meczu może podejść rozdrażniona. Poniosła porażkę u siebie z liderem Rakowem (0:2), a gola podopiecznym Jensa Gustaffsona strzelił były zawodnik Pogoni Jean Carlos Silva. Dodatkowo w Lubinie "Portowcy" nie będą mogli liczyć na doping swoich kibiców. Decyzją wojewoda Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego sektor gości zostanie zamknięty. Powód? Dwa ostatnie domowe mecze Zagłębia, z Legią i Miedzią i fakt, że zostały na obiekt wniesione race.

16:50

Aż trudno w to uwierzyć w jaki krótkim czasie Waldemar Fornalik potrafił zmienić tak wiele rzeczy w Zagłębiu. Drużyna punktuje świetnie - (4 wygrane i ledwie 2 porażki, 2 punktu na mecz) od kiedy były szkoleniowiec Piasta pracuje w Lubinie, czyli od początku rundy.

16:45

Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin. Pierwszy gwizdek w Lubinie już o godz. 17:30.