Hiszpański schodzi, Wolski wchodzi

86'

Wlazło schodzi, Domański wchodzi

85'

Filip Mladenović! GOOOOOOOOOOOOL!!! Perfekcyjna kontra, która została "rozrzucona" do lewej strony. Wahadłowy huknął z pola karnego i pokonał Mrozka!

84'

Muci schodzi, Pich wchodzi

83'

Sappinen schodzi, Lebedyński wchodzi

81'

Sappinen wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale estoński napastnik za daleko wypuścił sobie piłkę

80'

Ernest Muci zatrzymany przez Mrozka! Strzał głową zawodnika Legii zatrzymany

78'

Kapustka schodzi, Strzałek wchodzi

77'

Rauno Sappinen z mocnym uderzeniem, ale bramkarz Legii znowu na posterunku!

76'

Stal nie ma pomysłu na przedostanie się przez defensywę Legii. Hinokio posłał piłkę do bramkarza rywali

72'

Legia w ataku pozycyjnym. Stołeczny klub cierpliwie buduje akcję

67'

63'

Muci zagrał do Wszołka na pustą bramkę. Wahadłowy uderzył na bramkę, ale Mrozek wyciągnął się i zdołał obronić strzał w niewiarygodny sposób

61'

Muci mógł wejść w pole karne, ale obrońca Stali wygrał bezpośredni pojedynek

59'

Legia broni się na własnej połowie. Stal w ataku pozycyjnym

57'

Ratajczyk schodzi, Mak wchodzi

57'

Rosołek schodzi, Sokołowski wchodzi

56'

Strzały:

• Legia - 9
  • Stal - 10
52'

49'

Napastnik wykończył doskonałą wrzutkę głową

49'

GOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0!!! Tomas Pekhart

48'

Wszołek dobrał do Rosołka, ale napastnik nie złożył się do strzału

47'

Sappinen zmarnował doskonałą okazję

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Ratajczyk zmarnował doskonałą okazję. Był sam na sam z bramkarzem, ale zamiast przyjąć, zdecydował się od razu uderzyć. Piłka poleciała w aut

41'

Muci spróbował z dystansu. Bardzo niecelnie

39'

Kapustka ukarany żółtą kartką

38'

Mladenović wrzucił płasko w pole karne, ale nie było tam żadnego z kolegów

36'

Wszołek, zamiast zagrać do napastnika, wolał sam kontynuować akcję. Wahadłowy stracił piłkę

34'

Niezła kontra Stali, ale pierwszy przy piłce był Hladun, który wyszedł poza pole karne

31'

Piękna zespołowa akcja Legii. Muci zamarkował uderzenie sprzed pola karnego i podał na prawe skrzydło. Futbolówka wróciła na środek. Piłkarz Legii trafił prosto w bramkarza

29'

Niezła wrzutka w pole karne Legii, ale nie udało się umieścić piłki w bramce

26'

23'

Strzały:

• Legia - 3
  • Stal - 4
21'

Stal Mielec stara się rozgrywać od własnej bramki

19'

Rzut rożny dla Stali. Kolejna szansa

17'

Maciej Rosołek wpadł w pole karne i chciał pokonać bramkarza strzałem z ostrego kąta. Tylko boczna siatka

16'

Ernest Muci doskonale odnalazł się w polu karnym. Przyjął piłkę od Mladenovicia, obrócił się i uderzył. Strzał został zablokowany

14'

Piotr Wlazło także spróbował z dystansu. Będzie rzut rożny

13'

Slisz uderzył sprzed pola karnego, ale bramkarz nie miał z tym problemu

12'

Tym razem dobra szansa Legii po stałym fragmencie gry. Sędzia odgwizdał faul w ataku

10'

Wszołek, co za sytuacja! Zawodnik dostał doskonałe cięte podanie w pole karne. Wahadłowy nie zdążył uderzyć, bo interweniował obrońca

9'

Legia próbowała ataku prawą stroną, ale obrońcy Stali nie dali im rozwinąć skrzydeł

7'

Mladenović zwija się z bólu. Piłka trafiła go w brzuch

6'

Kolejny faul pod polem karnym Legii. Będzie okazja do wrzutki

5'

Stal bardzo dobrze prezentuje się w pierwszych minutach - odważnie i zdecydowanie

4'

Wlazło faulowany na połowie gospodarzy

2'

Sappinen powalczył i odzyskał piłkę pod bramką Legii

1'

Legia rozgrywa piłkę od własnej bramki. Stal bardzo wysoko pressuje

1'

ZACZYNAMY MECZ!

17:26

Za kilka chwil początek spotkania! Piłkarze wychodzą na murawę

17:24

W poprzednich starciach tych drużyn przy Łazienkowskiej sensacyjnie wygrywała Stal. W 2020 roku jako beniaminek triumfowała 3:2, a rok później 3:1. - W ostatnich meczach Legii nie grało się dobrze z zespołem z Mielca. Oglądaliśmy spotkania naszego rywala. Nie miałem wrażenia, że każdy z nich musiał kończyć się przegraną mielczan. Wiele z tych starć mogło zakończyć się lepszym wynikiem dla Stali. W kilku sytuacjach nasi najbliżsi rywale mieli trochę pecha - ocenił trener Kosta Runjaić.

17:20

Stal w tym roku nie wygrała żadnego spotkania - do tej pory zanotowała dwa remisy i aż cztery porażki. Co gorsza, mielecka drużyna całkowicie zatraciła skuteczność. W sześciu meczach zdobyła tylko jedną bramkę. W efekcie jej zapas nad strefą spadkową zmalał do czterech punktów.

17:16

Trener Kosta Runjaić nie wystawi optymalnego składu. Przede wszystkim za żółte kartki pauzować będzie Josue. Ponadto do gry nie są jeszcze gotowi: Kacper Tobiasz, Mattias Johansson, Igor Charatin czy Carlitos.

17:13

W tabeli obie drużyny dzieli 17 punktów. Stal zajmuje dziesiątą lokatę, a Legia drugą. Stołeczny zespół w tej rundzie jeszcze nie przegrał, a w Pucharze Polski dotarł do półfinału. Za to od dwóch kolejek czeka na zwycięstwo przy Łazienkowskiej. W poprzednich domowych pojedynkach legioniści po 2:2 remisowali z Cracovią oraz Widzewem Łódź.

17:10

Za 20 minut początek meczu Legia - Stal. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania