Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

17:58

W półfinale mistrzostw świata Maroko zmierzy się z Francja lub Anglią.

17:57

Maroko po fantastycznej pierwszej połowie i heroicznej drugiej połowie ogrywa Portugalię i melduje się w półfinale! Cristiano Ronaldo płacze ze smutku! Marokańczycy w ekstazie!

99'

COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! MAROKO W PÓŁFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!!!!

97'

Dośrodkowanie na głowę Pepe, ale ten fatalnie spudłował!!!

96'

Zakaria Aboukhlal ruszył sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek!!!

95'

Joao Cancelo fatalnie wrzucił w pole karne Maroka. Kolejne cenne sekundy dla afrykańskiej drużyny!

94'

Bruno Fernandes znowu dośrodkował w pole karne Maroka, ale bez zagrożenia.

93'

Walid Cheddira ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną!

92'

Walit Cheddira ukarany żółtą kartką za ostry faul.

91'

Cristiano Ronaldo dopadł do piłki w polu karnym Maroka, ale jego błyskawiczny strzał fantastycznie wybronił Yassine Bounou!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej osiem minut.

88'

Azzedine Ounahi sfaulowany przez Vitinhę i teraz będzie leżał bardzo długo.

86'

Portugalia naciska coraz mocniej, jednak wciąż bije głową w mur.

83'

Joao Felix dostał piłkę w polu karnym Maroka, oddał sytuacyjny strzał, ale Yassine Bounou popisał się fantastyczną interwencją!

82'

Natomiast Zakaria Aboukhlal pojawił się w miejsce Hakima Ziyecha.

82'

Dwie zmiany w reprezentacji Maroka. Yahya Jabrane zmienił Sofiane Boufala.

79'

Zmiana w reprezentacji Portugalii. Ricardo Horta zmienił Diogo Dalota.

78'

Azzedine Ounahi ruszył lewą stroną boiska, ale podał fatalnie i Maroko w łatwy sposób straciło piłkę.

76'

Szybki kontratak Maroka, ale w decydującym momencie jeden z afrykańskich piłkarzy źle przyjął piłkę w polu karnym Portugalii!

74'

Yassine Bounou źle wyszedł do dośrodkowania, ale żaden z Portugalczyków nie zdołał oddać strzału.

73'

Po akcji lewą stroną boiska Portugalia wywalczyła rzut rożny.

71'

Wrzutka w pole karne Maroka bez zagrożenia.

70'

Rafael Leao popędził lewą stroną boiska i został ostro sfaulowany przez Achrafa Dariego.

69'

Natomiast Vitinha pojawił się w miejsce Otavio Monteiro.

69'

Dwie zmiany w reprezentacji Portugalii. Rafael Leao zmienił Goncalo Ramosa.

68'

Bruno Fernandes dośrodkował do Cristiano Ronaldo, ale ten minimalnie minął się z piłką.

65'

Natomiast Badr Benoun pojawił się w miejsce Youssefa En-Nesyriego.

65'

Dwie zmiany w reprezentacji Maroka. Walid Cheddira zmienił Selima Amallaha

63'

Bruno Fernandes dostał piłkę przed polem karnym Maroka, oddał mocny strzał, ale bardzo niecelny!

60'

Bruno Fernandes niedokładnie dograł w pole karne Maroka.

58'

Otavio Monteiro wrzucił w pole karne Maroka do Goncalo Ramosa, ten uderzył głową, ale piłka powędrowała nad bramką rywali!

57'

Wymuszona zmiana w reprezentacji Maroka. Achraf Dari zmienił Romaina Saissa.

56'

Romain Saiss ucierpiał po jednym ze starć.

54'

Szybki kontratak Maroka, ale Sofiane Boufal uderzył bardzo niecelnie.

51'

Natomiast Joao Cancelo pojawił się w miejsce Raphaela Guerreiro.

51'

Dwie zmiany w reprezentacji Portugalii. Cristiano Ronaldo zmienił Rubena Nevesa.

49'

Hakim Ziyech zagrał mocno w pole karne Portugalii, ale tam Diogo Costa świetnie interweniował!

48'

Achraf Hakimi ofensywnie ruszył z piłką i dał się sfaulować pod polem karnym Portugalii.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

17:02

Piłkarze obu zespołów wracaną na murawę. Za chwilę wznowimy tę batalię.

16:48

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Maroko sensacyjnie prowadzi z Portugalią 1:0!

45'

Błyskawiczny kontratak Maroka, Yahia Attiyat Allah wpadł w pole karne Portugalii, oddał mocny, ale niecelny strzał!

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Yahia Attiyat Allah wrzucił z lewej strony boiska na głowę Youssefa En-Nesyriego, a ten uprzedził portugalskiego bramkarza i trafił do bramki!!!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w Doha!!! Youssef En-Nesyri daje prowadzenie Maroku!!!

38'

Joao Felix oddał strzał z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

35'

Selim Amallah dostał piłkę na środku pola karnego rywali, ale Marokańczyk w dogodnej sytuacji uderzył bardzo niecelnie!

32'

Portugalczycy próbują przejąć inicjatywę, ale na niewiele się to zdaje. Nie potrafią wyjść z piłką za swoją połowę.

29'

Maroko w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce. Portugalia nie może poradzić sobie z szybkimi atakami drużyny z Afryki.

26'

Po wrzutce w pole karne Portugalii jeden z Marokańczyków uderzał głową, ale bardzo niecelnie.

22'

Dwa rzuty rożne dla Maroka nie przyniosły zagrożenia pod portugalską bramką.

21'

Po akcji prawą stroną boiska Hakim Ziyech wywalczył rzut rożny.

20'

Hakim Ziyech wrzucił w pole karne Portugalii, ale spokojnie interweniował bramkarz.

18'

Hakim Ziyech uderzył zza pola karnego, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

16'

Raphael Guerreiro zagrał w pole karne Maroka, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego również nieudane.

12'

Portugalia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywala.

10'

Maroko fantastycznie wyszło spod pressingu, ale chwilę później niedokładne zagranie wylądowało w rękach portugalskiego bramkarza.

8'

Joao Felix chciał ruszyć z piłką po lewej stronie, ale łatwo stracił futbolówkę.

7'

Wrzutka w "szesnastkę" Portugalii bez zagrożenia.

6'

Maroko spróbowało odpowiedzieć i także po ofensywnej akcji wywalczyło rzut rożny.

5'

Dośrodkowanie z narożnika boiska nie zagroziło bramce Maroka.

4'

Pierwsze zagranie w pole karne Maroka i europejski zespół wywalczył rzut rożny.

2'

Portugalia utrzymuje się przy piłce na środku boiska. Chce pokazać wyższą kulturę gry od rywali.

16:00

Zaczynamy mecz Maroka z Portugalią!

15:53

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na Al-Thumama Stadium, za chwilę rozpoczniemy tę batalię!

15:52

Skład Maroka:

15:50

Skład Portugalii:

15:48

W 1/8 finału Portugalczycy dali popis gry, zwyciężając solidną Szwajcarię aż 6:1. Trener Santos posadził na ławce rezerwowych Ronaldo (wszedł w końcówce meczu), dając szansę 21-letniemu Goncalo Ramosowi. Napastnik Benfiki Lizbona odwdzięczył się strzeleniem trzech goli, co już zwróciło uwagę wielkich europejskich klubów.

15:46

Podopieczni Fernando Santosa już po dwóch wygranych meczach grupy H - 3:2 z Ghaną i 2:0 z Urugwajem - byli pewni awansu. W ostatnim spotkaniu, grając w częściowo rezerwowym składzie, ulegli Korei Południowej 1:2. Już po meczu z Ghaną do historii przeszedł Cristiano Ronaldo, który trafił wówczas z rzutu karnego. Dzięki temu jest jedynym piłkarzem w historii z co najmniej jednym golem na pięciu mundialach.

15:44

Drużyna spisuje się w Katarze nadspodziewanie dobrze. Wygrała silną grupę F, w której zremisowała z Chorwacją 0:0, pokonała Belgię 2:0 i zwyciężyła Kanadę 2:1. W 1/8 finału stanęła naprzeciw faworyzowanych Hiszpanów, wygrywając z nimi w rzutach karnych 3-0. Po 90 minutach i dogrywce było 0:0.

15:42

W reprezentacji Maroka trzy miesiące przed turniejem doszło do zmiany selekcjonera - Hoalid (Walid) Regragui zastąpił Vahida Halilhodzica. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą zrobił to przywrócenie do kadry lidera formacji ofensywnej - Hakima Ziyecha. Skrzydłowy Chelsea był skłócony z poprzednim szkoleniowcem.

15:40

Za 20 minut zaczynamy relację LIVE meczu Maroko - Portugalia. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!