AngliaEkstraklasa.net
1 : 2
Ekstraklasa.netFrancja
22:03

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo z kolejnego fantastycznego dnia z mistrzostwami świata w Katarze. Życzymy udanego weekendu!

22:01

W półfinale Francja zmierzy się z Marokiem. Zaskakujący półfinał ze względu na zespół z Afryki. Ale skoro Maroko jest w półfinale, to Francja musi mieć się na baczności. Na tym etapie nie ma przypadkowych zespołów.

101'

Koniec! Francja ostatnim półfinalistą!

101'

Marcus Rashford uderzył minimalnie niecelnie!

99'

Harry Maguire faulowany tuż przed linią pola karnego! Świetna szansa dla Anglików!

97'

W reprezentacji Anglii Jack Grealish zmienił Johna Stonesa.

95'

Długa akcja Anglików, ale finalizacja niezbyt udana. Piłka ponownie w posiadaniu francuskiego bramkarza.

93'

Dośrodkowanie w pole karne Francji spokojnie wyłapał Hugo Lloris.

92'

Kylian Mbappe ruszył lewą stroną boiska, ale podwojony stracił piłkę.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej osiem minut.

90'

Harry Maguire ukarany żółtą kartką za ostry faul.

89'

Mason Mount uderzył z dystansu, ale bardzo daleko od bramki.

88'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego bez zagrożenia francuskiej bramki.

87'

Anglicy wywalczyli rzut wolny na połowie Francuzów.

85'

Kolejna zmiana w reprezentacji Anglii. Marcus Rashford zmienił Phila Fodena.

84'

Harry Kane uderza wysoko nad poprzeczką!!!

83'

Theo Hernandez jeszcze został ukarany żółtą kartką.

82'

Rzut karny dla Anglii!!! Theo Hernandez sfaulował Masona Mounta!

81'

Arbiter sprawdzi potencjalny rzut karny dla Anglii!

80'

Zmiana w reprezentacji Francji. Kingsley Coman zmienił Ousmane Dembele.

79'

Natomiast Mason Mount pojawił się w miejsce Jordana Hendersona.

79'

Dwie zmiany w reprezentacji Anglii. Raheem Sterling zmienił Bukayo Sakę

79'

Antoine Griezmann świetnie dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Oliviera Girouda, a ten z bliskiej odległości, precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Olivier Giroud naprawia swój błąd i teraz trafia!!!

77'

Koronkowa akcja Francji, Ousmane Dembele zgrał do Oliviera Giroud, ten uderzył instynktownie, ale nieprawdopodobną interwencją popisał się Jordan Pickford!!!

75'

Theo Hernandez wrzucił na głowę Oliviera Giroud, ale ten w trudnej sytuacji pomylił się.

74'

Luke Shaw wrzucił w pole karne Francji, ale tym razem bez zagrożenia.

72'

Luke Shaw popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne do Bukayo Saki, a ten w znakomitej sytuacji także się pomylił!

70'

Fantastyczna wrzutka wprost na głowę Harryego Maguairea, a ten precyzyjnym strzałem minimalnie się pomylił!

69'

Anglicy wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego rywali.

67'

Daleka "laga" w okolice pola karnego Francji, ale tam piłkę złapał Hugo Lloris.

65'

Aurélien Tchouaméni wrzucił w pole karne Anglików, ale tam Olivier Giroud nie dopadł do piłki.

63'

Phil Foden ruszył z impetem, minął dwójkę rywali, trzeci zatrzymał go faulem.

62'

Harry Kane strzelił z dystansu, ale Hugo Lloris ponownie z pewną interwencją.

61'

W odpowiedzi Ousmane Dembele uderzył z dystansu, ale piłka zatrzymała się na pierwszym z obrońców.

60'

Bukayo Saka wpadł w pole karne "Trójkolorowych", oddał lekki strzał i Hugo Lloris spokojnie interweniował.

59'

Anglicy starają się uspokajać grę. Francuzi nie potrafią odebrać piłki.

57'

Kylian Mbappe ruszył z prędkością TGV lewą stroną, mijał kolejnych rywali, dograł w pole bramkowe, ale tam Olivier Giroud minął się z piłką.

55'

Adrien Rabiot chciał odpowiedzieć błyskawicznie, ale jego strzał zza pola karnego fantastycznie wybronił Jordan Pickford!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Harry Kane doprowadza do wyrównania!!!

52'

Bukayo Saka został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenasty metr!

51'

Bukayo Saka dostał piłkę przed polem karnym Francji, wpadł w "szesnastkę", ale jego strzał został zablokowany.

50'

Antoine Griezmann mocno dośrodkował z wolnego, ale bez zagrożenia.

50'

Kylian Mbappe ruszył lewą stroną boiska i także został sfaulowany.

49'

Dayot Upamecano został sfaulowany w środku pola. Anglicy na razie bez kartek.

47'

Jude Bellingham zaskakująco uderzył z dystansu, ale fenomenalnie interweniował Hugo Lloris!

47'

Ousmane Demebele ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

47'

Phil Foden ruszył lewą stroną boiska, mocno dośrodkował, ale żaden z Anglików nie powędrował w pole karne.

46'

Zaczynamy drugą część tego widowiska!

21:02

Zawodnicy obu drużyn wracają na murawę Al-Bayt Stadium, za chwilę wznowimy rywalizację.

20:50

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Francja prowadzi z Anglią 1:0.

45'

Phil Foden z rzutu rożnego dośrodkował niedokładnie.

45'

Harry Maguire zagrał "lagę" na pole karne rywali i Francuzi wybili piłkę na rzut rożny.

45'

Francja spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Raczej chce utrzymać ten wynik do przerwy.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

44'

Ousmane Demebele ruszył z kolejnym rajdem, minął trójkę rywali i zwolnił akcję.

43'

Antoine Griezmann został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

42'

Ousmane Dembele ruszył prawą stroną, ale jego wrzutka została zablokowana.

41'

Bukayo Saka dograł w pole karne Francji do Harryego Kanea, ale ten odegrał niecelnie.

39'

Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego, Theo Hernandez podał w pole karne do Kyliana Mbappe, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

38'

Kylian Mbappe sfaulowany na połowie rywali. Będzie okazja dla Francji na dobre dośrodkowanie.

37'

Anglia dłużej rozegrała piłkę, ale jeden z Anglików zagrał bardzo niecelnie i zniweczył wysiłek kolegów.

35'

Antoine Griezmann ruszył prawą stroną boiska, ale po technicznym błędzie zgubił piłkę.

33'

Kylian Mbappe odebrał piłkę i ruszył z kontratakiem. Jednak podwojony Francuz stracił futbolówkę.

32'

Teraz Harry Kane wywalczył przewinienie w środku pola.

31'

Kolejna dynamiczna akcja Anglików, ale Jude Bellingham stracił piłkę. Arbiter nie zdecydował się podyktować rzutu wolnego dla Anglii.

30'

Zakotłowało się po dośrodkowaniu w pole karne "Trójkolorowych", ale ostatecznie Francuzi zdołali wybić piłkę.

29'

Harry Kane posłał potężne uderzenie z dystansu, ale świetnie interweniował Hugo Lloris!

28'

Francuzi dość niechlujnie rozegrali atak pozycyjny i łatwo stracili piłkę.

27'

Sędziowie VAR sprawdzili sytuację i gramy dalej!

25'

Harry Kane upadł w polu karnym Francji, ale gwizdek arbitra milczy!

25'

Harry Kane zagrał prostopadle do Jude Bellinghama, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

23'

Szybka akcja Theo Hernandeza z Kylianem Mbappe, ale Kylian zagrał niedokładnie.

22'

Bukayo Saka zagrał w pole karne do Harryego Kanea, ten minął obrońcę i oddał strzał, który świetnie wybronił Hugo Lloris!

21'

Luke Show z rzutu wolnego uderzył wprost w Hugo Llorisa.

19'

Bukayo Saka faulowany tuż przed pole karnym Francji i będzie okazja dla Anglii.

18'

Szybka akcja Francuzów, jednak gdy wydawało się, że straciła impet, na precyzyjny strzał z dystansu zdecydował się Aurelien Tchouameni i wpakował piłkę tuż przy słupku!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Aurelien Tchouameni otwiera wynik meczu!!! Piękny gol!

16'

Bukayo Saka dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale łatwo ją stracił.

15'

Szybka akcja Francuzów, Kylian Mbappe zagrał na pole karne rywali, ale tam do piłki nie zdążył Ousmane Dembele.

14'

Harry Kane odebrał piłkę w środkowej strefie boiska i ruszył z kontratakiem, ale został zdetronizowany przez rywali.

12'

Kolejna oskrzydlająca akcja "Trójkolorowych", dośrodkowanie w pole karne trafiło do Oliviera Giroud, a ten sytuacyjnym uderzeniem trafił wprost w bramkarza.

11'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia dla angielskiej bramki.

10'

Antoine Griezmann popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

9'

Ousmane Dembele zagrał w pole karne Anglików, ale żaden z Francuzów nie oddał strzału.

8'

Harry Maguire próbował zagrać "lagę", jednak oddał piłkę za darmo rywalom.

7'

Kylian Mbappe zagrał w pole karne rywali, gdzie był Olivier Giroud, ale ten nie zdołał uderzyć piłki.

6'

Wrzutka w pole karne Francuzów bez zagrożenia.

5'

Phil Foden faulowany przy linii bocznej. Szansa dla Anglików.

4'

Phil Foden zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie zostało łatwo zablokowane.

3'

Pierwsza akcja Francuzów lewą stroną, ale rajd Kyliana Mbappe zatrzymany.

2'

Anglicy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

1'

Pierwsze zagranie na połowę Anglików, ale "Trójkolorowi" nie utrzymali się przy piłce.

20:00

Rozpoczynamy batalię o ostatnie miejsce w półfinale!

19:53

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na Al-Bayt Stadium! Za chwilę rozpoczniemy spektakl!

19:42

Po raz ostatni w meczu o stawkę oba zespoły mierzyły się w fazie grupowej mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. Wtedy w pierwszym meczu grupowym padł remis 1:1. W ostatecznym rozrachunku Anglią wyszła z pierwszego miejsca nad Francją, Ukrainą i Szwecją.

19:39

Natomiast oto zestawienie reprezentacji Francji:

19:38

Tak prezentuje się skład reprezentacji Anglii:

19:36

Natomiast reprezentacja Francji w poprzedniej rundzie niestety pokonała reprezentację Polski 3:1. "Trójkolorowi" pod koniec pierwszej połowy zdobyli bramkę po fatalnym błędzie Naszej obrony , a w drugiej odsłonie Kylian Mbappe zdobył dwie piękne bramki pokazując jak znakomitym jest piłkarzem. Dzisiaj angielska defensywa również będzie miała wiele roboty.

19:33

W 1/8 finałów reprezentacja Anglii bez większych problemów uporała się z Senegalem wygrywając pewnie 3:0. W tamtym spotkaniu afrykańska drużyna nawet na moment nie zagroziła rywalom. Anglicy byli lepsi w każdym aspekcie.

19:31

Witamy serdecznie! W hitowym meczu ćwierćfinałowym piłkarskich mistrzostw świata w Katarze Anglia zmierzy się na Al-Bayt Stadium z Francją! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.