Leandro Paredes bardzo pewnie i Argentyna ma już dwie bramki przewagi!

Emiliano Martinez fantastycznie broni strzał Wouta Weghorsta!!!

Leo Messi pewnie wykorzystuje "jedenastkę" i Argentyna na prowadzeniu!

Emiliano Martinez broni strzał Virgila van Dijka!

Rozpoczynamy serię rzutów karnych!

122'

Koniec gry, ale wciąż remis. Będą rzuty karne!

121'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, piłka trafiła do Enzo Fernandeza, który oddał mocny strzał, ale piłka trafiła tylko w słupek!!!

120'

Angel Di Maria z rzutu rożnego uderzył niemal pod poprzeczkę! Świetna interwencja bramkarza!

119'

Lautaro Martinez dostał piłkę przed polem karnym Holandii i zdecydował się na błyskawiczny strzał, ale świetną interwencją popisał się Andries Noppert!

118'

Szybki kontratak Holandii, ale Wout Weghorst zagrał wprost do argentyńskiego bramkarza.

117'

Nao Lang wrzucił piłkę na pole karne Argentyny, a tam Emiliano Martinez na raty złapał piłkę.

116'

Angel Di Maria dośrodkował na głowę Germana Pezzelli, ale ten uderzył minimalnie niecelnie!

115'

Enzo Fernandez zdecydował się na strzał z dystansu! Piłka po rykoszecie wylądowała na bramce Holandii!

114'

Enzo Fernandez zagrał w środek pola karnego Holandii do Lautaro Martineza, ten uderzył potężnie, ale trafił wprost w rywala, który był ustawiony w świetle bramki!

113'

Zmiana także w reprezentacji Holandii. Noa Lang zmienił Codyego Gakpo.

112'

German Pezzella został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul.

111'

Ostatnia zmiana w reprezentacji Argentyny. Angel Di Maria zmienił Lisandro Martineza.

110'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego i niecelne uderzenie Leo Messiego.

109'

Goncalo Montiel został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

109'

Leo Messi znowu sfaulowany w pobliżu pola karnego Holandii.

107'

Leo Messi wrzucił z rzutu wolnego wprost do rąk holenderskiego bramkarza.

106'

Zaczynamy drugą część dogrywki!

106'

Zmiana w reprezentacji Argentyny. Gonzalo Montiel zmienił Nahuela Molinę.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki. Wciąż remis.

104'

Leo Messi wrzucił z rzutu wolnego do Nicolasa Otamendiego, a ten minimalnie minął się z piłką.

102'

W odpowiedzi równie fatalne dośrodkowanie w pole karne Holandii.

100'

Tym razem złe zagranie, a chwilę później faul w ataku jednego z Holendrów.

99'

Luuk de Jong wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Argentyny. Czyżby kolejny gol?

98'

Leo Messi ruszył z piłką, ale w decydującym momentu został zatrzymany.

97'

Od początku dogrywki Argentyna utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

94'

Ofensywna akcja Argentyny, ale Leo Messi nie zdołał oddać strzału z pola karnego rywali.

93'

Argentyna utrzymuje się przy piłce, ale robi to jedynie na własnej połowie.

91'

Rozpoczynamy dogrywkę!

103'

Koniec podstawowego czas gry, ale nie meczu! Będzie kolejna dogrywka na tym turnieju!

102'

Nicolas Otamendi także z żółtą kartką.

102'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, Argentyńczycy zupełnie zaskoczeni. Do piłki dopadł Wout Weghorst i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

101'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Coś nieprawdopodobnego!!! Holandia wyrównuje za sprawą Wouta Weghorsta!!!

100'

Leo Messi ukarany żółtą kartką za protesty.

99'

Holandia znowu wywalczyła faul tuż przed polem karnym Argentyny!

97'

Frenkie de Jong spróbował swoich sił strzałem z dystansu, ale wykonanie okazało się fatalne.

95'

Holandia zamyka Argentynę na własnej połowie, ale "Albicestes" nie dają zbliżyć się do własnego pola karnego.

93'

Steven Berghuis z rzutu wolnego uderzył w mur!

91'

Holandia wywalczyła rzut wolny tuż przed polem karnym Argentyny!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dziesięć minut.

89'

Virgil van Dijk także z żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

89'

Leandro Paredes ukarany żółtą kartką za faul i niesportowe zachowanie.

87'

Steven Berghuis ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie Leo Messiego.

85'

Znowu przed znakomitą szansą Wout Weghorst! Jednak tym razem Holender trafił tylko w boczną siatkę!

84'

Steven Berghuis świetnie dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Wouta Weghorsta, a ten precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w bramce!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Wout Weghorst zdobywa bramkę i daje nadzieję Holandii!!!

82'

Ostatnia zmiana w reprezentacji Argentyny. Lautaro Martinez zmienił Juliana Alvareza.

81'

Szybki kontratak Argentyny, ale Julian Alvarez uderzył w nogę obrońcy.

79'

W reprezentacji Holandii Wout Weghorst zastąpił Memphisa Depaya.

78'

Natomiast German Pezzella pojawił się w miejsce Cristiana Romero.

78'

Dwie zmiany w reprezentacji Argentyny. Nicolas Tagliafico zmienił Marcosa Acunę

76'

Lisandro Martinez został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

76'

Memphis Depay został ukarany żółtą kartką.

75'

Krótka przerwa po wtargnięciu kibica na murawę.

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Leo Messi podwyższa na 2:0!!!

71'

Rzut karny dla Argentyny po faulu na Marcosie Acunii!

67'

Pierwsza zmiana w reprezentacji Argentyny. Leandro Paredes zmienił Rodrigo de Paula.

65'

Zmiana w reprezentacji Holandii. Luuk de Jong wszedł na murawę, a opuścił ją Daley Blind.

63'

Leo Messi z rzutu wolnego uderzył minimalnie niecelnie!

61'

Leo Messi sfaulowany blisko pola karnego Holandii i będzie okazja dla "Albicelestes" na drugą bramkę.

58'

Alexis Mac Allister niezbyt dokładnie zagrał prostopadle do Rodrigo De Paula, a ten stracił futbolówkę.

55'

Druga połowa spotkania jest nieco spokojniejsza. Holandia utrzymuje się przy piłce, ale nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

52'

Prostopadłe podanie do Leo Messiego, ale tego w decydującym momencie uprzedził Andries Noppert.

50'

Argentyna mądrze oddala grę od własnej bramki. Nawet jak piłki nie posiada, Holendrzy nie potrafią przedrzeć się pod pole karne rywali.

48'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

47'

Po oskrzydlającej akcji Argentyna wywalczyła rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Teun Koopmeiners pojawił się w miejsce Martena de Roona.

46'

W przerwie dwie zmiany w reprezentacji Holandii. Steven Berghuis zmienił Stevena Bergwijna

21:04

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Lusail Iconic Stadium, za chwilę wznowimy rywalizację.

20:50

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Argentyna prowadzi z Holandią 1:0.

45'

Rezerwowy Wout Weghorst ukarany żółtą kartką za pretensje do arbitra.

45'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

45'

Cristian Romero ukarany żółtą kartką.

44'

Z żółtą kartką teraz Marcos Acuna.

44'

Jurrien Timber ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

42'

Holandia po stracie bramki częściej utrzymuje się przy piłce, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

39'

Leo Messi dostał piłkę w polu karnym Holandii, minął rywala i oddał groźny strzał, z którym poradził sobie jednak Andries Noppert.

36'

Leo Messi zagrał fantastyczne prostopadłe podanie do Nahuela Moliny, ten przyjął piłkę i z zimną krwią wpakował piłkę do bramki!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Nahuel Molina otwiera wynik spotkania!!!

33'

Pierwsze celne uderzenie na bramkę Holandii, ale zupełnie bez zagrożenia.

30'

Argentyna przy piłce, ale rywale zamknęli wszystkie strony. "Albicelestes" nie znajdują miejsca na prostopadłe podanie.

27'

Nieco uspokoiło nam się spotkanie, dominuje gra w środku pola.

24'

Steven Bergwijn dostał piłkę przed polem karnym Argentyny, oddał szybki, ale bardzo niecelny strzał.

22'

Leo Messi zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

20'

Argentyna zastopowała zapędy rywali, odebrała piłkę i nie chce jej oddać.

17'

Teraz Holandia próbuje przejąć inicjatywę. "Oranje" utrzymują się przy piłce.

15'

W odpowiedzi atak Holendrów, zakotłowało się pod bramką Argentyny, ale żaden z graczy "Oranje" nie zdołał oddać strzału.

13'

Rodrigo De Paul wrzucił z prawej strony, ale wprost w ręce holenderskiego bramkarza.

12'

Leo Messi sfaulowany w środku pola, ale jeszcze bez kartki.

10'

Marcos Acuna znowu przed szansą na dośrodkowanie, ale tym razem zagrał fatalnie.

8'

Andries Noppert ryzykownie zagrał do swojego obrońcy, jeden z Argentyńczyków był bardzo bliski przejęcia piłki.

5'

Na razie dużo nerwów i niedokładności na boisku. Częściej przy piłce jest Argentyna, ale nie melduje się w polu karnym Holandii.

3'

Marcos Acuna dostał piłkę po lewej stronie, zagrał do środka, ale tam Holendrzy łatwo wybili futbolówkę.

2'

Spokojny początek meczu. Argentyna utrzymuje się przy piłce.

20:00

Rozpoczynamy starcie Holandii z Argentyną!

19:53

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Lusail Iconic Stadium, za chwilę rozpoczniemy batalię o półfinał!

19:49

Natomiast oto skład reprezentacji Argentyny:

19:48

Tak prezentuje się zestawienie reprezentacji Holandii na dzisiejsze spotkanie:

19:45

Po raz ostatni Holandia zmierzyła się z Argentyną w półfinale mistrzostw świata w 2014 roku. Wtedy w podstawowym czasie gry padł bezbramkowy remis, a lepsza w rzutach karnych okazała się Argentyna!

19:43

Natomiast Argentyna po fantastycznym meczu Leo Messiego pokonała Australię 2:1. Nie był to łatwy mecz, gdyż Argentyna od ostatnich minut drżała o wynik. Ostatecznie była jednak znacznie lepsza i zasłużenie awansowała.

19:42

W poprzedniej rundzie Holandia pewnie rozprawiła się ze Stanami Zjednoczonymi 3:1. Liderem zespoły w poprzednim meczu był Denzel Dumfries i dzisiaj także będzie bardzo ważnym zawodnikiem.

19:36

W drugim ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw świata w Katarze Holandia zmierzy się z Argentyną. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.