• Dawid Błanik - 2 (Marcus Godinho - 3)
  • Miłosz Trojak - 2
  • Jewgienij Szykawka - 1
91'

Koniec meczu. Warta rozniosła dzisiaj Koronę. To jej najwyższe zwycięstwo w sezonie, pierwsze w rundzie rewanżowej.

91'

GOOOOOOOOOOOL! Honorowa bramka Korony! Trafia Kostorz po zagraniu Kiełba. Zmiennicy dają cokolwiek kielczanom.

87'

Zszedł Luis, wszedł Paszkowski. To debiut w ekstraklasie. Pomocnik ma 16 lat.

84'

Warta nie forsuje tempa. Spokojnie wymienia podania.

80'

W końcu dobra akcja Korony. Zaczyna i kończy ją Kiełb. Uderza głową obok lewego słupka.

79'

warta

75'

1017 kibiców. Zszedł Maenpaa, wszedł Sarbinowski.

73'

Niesamowite lanie. Po wznowieniu z autu trafia Ivanov. Koszmarny błąd popełnił Zapytowski, który wypuścił piłkę. Twierdzi, że został popchnięty.

73'

GOOOOOOOOOOL! 5:0! IVANOV!

71'

Ostatnia zmiana w Koronie. Kiełb w miejsce Zatora.

70'

To będzie dwunasta porażka Korony. Przed chwilą dobrze interweniował Zapytowski.

69'

Nie ma specjalnej nadziei nawet na honorowego gola dla Korony. Drużyna nie trafiła dziś z formą.

66'

I jeszcze Kościelny za Matuszewskiego.

66'

Kiełb za Szczepańskiego.

66'

Schodzi Szmyt, za niego Żurawski.

62'

Matuszewski ukarany żółtą kartką.

61'

A także Podgorski za Łukowskiego.

61'

Jest też Kostorz, a nie ma Takaca.

61'

Wchodzi Godinho. Schodzi Błanik.

60'

Koszmarny błąd Dei. Był ostatnim obrońcą i dopuścił się straty. Szczepański przejął, a potem załadował pod poprzeczkę. Ma dublet!

60'

GOOOOOOOOOOOL! 4:0! KORONA NA KOLANACH. JEST PO MECZU!

56'

lech

56'

Na widowni trener Lecha Poznań John van den Brom. Jutro jego zespół walczy we Wrocławiu ze Śląskiem.

52'

Z dystansu Takac. Kompletnie nieudany strzał. Kręcenie głową to najlepsze podsumowanie autora.

50'

korona

49'

W sektorze gości jest grupa kibiców z Kielc.

46'

Druga odsłona właśnie się rozpoczęła.

46'

Deja za Nono. To jedyna zmiana w przerwie meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Warta póki co nie daje żadnych szans Koronie. Pierwsze zwycięstwo w tym roku jest na wyciągnięcie ręki.

45'

Maenpaa odzyskał piłkę, Szmyt oddał ją Grzesikowi, a ten asystował Szczepańskiemu, który trafił barkiem dosłownie z metra!

45'

GOOOOOOOOOOOL! POGROM! Po podaniu Grzesika z bliska trafia Szczepański!

43'

Grek czuje potworny ból. Czekamy na decyzję sztabu. To szansa dla Kościelnego lub Pleśnierowicza.

43'

Stavrópoulos ma problem z palcem u ręki. Złamanie? Czekamy na zmianę.

40'

Korona na razie bez argumentów. A Warta w natarciu.

37'

Chwila przerwy. Luis musi złapać dobrze oddech. Został sfaulowany.

31'

A było tak. Zrelak po nodze rywala kopnął w słupek. Piłka wróciła do pola karnego, gdzie Matuszewski dograł do Grzesika, który z bliska podwyższył prowadzenie.

31'

GOOOOOOOOOOOOL! Grzesik na 2:0 dla Warty!

30'

Ostatnie minuty bez historii. Warta wymienia podania na połowie Korony.

25'

A jednak uderzenie! Mocno bita piłka przez Luisa. Obok długiego słupka. Mimo ścisku w polu bramkowym nikt nie przeciął zagrania.

24'

Szansa dla Warty. W okolicach pola karnego sfaulowany został Szmyt. To będzie raczej wrzutka niż bezpośredni strzał. Kąt jest zbyt ostry.

21'

Zarysowała się przewaga Korony pod względem posiadania piłki. 59 do 41 procent.

17'

Z bardzo daleka kopnął Ivanov. To nie mogło zaskoczyć bramkarza Korony - i rzeczywiście nie zaskoczyło.

15'

No i wreszcie akcja gości. W zamieszaniu uderza Briceag. Celnie, ale Lis jest na posterunku.

14'

Korona wciąż bez akcji. Stara się cierpliwie rozegrać piłkę przez stoperów.

10'

Ależ pech Korony. Po rzucie rożnym, egzekwowanym przez Matuszewskiego, głową piłkę do własnej bramki kieruje napastnik beniaminka.

8'

GOOOOOOOOOOOOL! Warta prowadzi po samobóju! To Szykawka pokonuje Zapytowskiego.

8'

Po podbiciu piłki kolejny róg. Tym razem z drugiego narożnika.

7'

Zator wybija za linię końcową. Warta próbowała przedrzeć się lewą flanką. Ma korner.

4'

Szczepański złapany na ofsajdzie. Wzmaga się doping.

2'

Warta długo wymienia podania. Nabija liczbę celnych zagrań.

1'

Od środka zaczęli goście. Pada deszcz ze śniegiem.

17:29

Trwa przywitanie kapitanów. Obie drużyny w podstawowych kompletach strojów. Na widowni około tysiąc osób.

17:26

warta

16:39

Ławka rezerwowych Warty: Grobelny, Kiełb, Żurawski, Sarbinowski, Kościelny, Kopczyński, Paszkowski, Pleśnierowicz, Savić.

16:38

Ławka rezerwowych Korony: Forenc, Podgórski, Kostorz, Kiełb, Deja, Danek, Szpakowski, Godinho, Balić.

16:37

Między tymi drużynami jest siedem punktów różnicy. W sierpniu Warta wygrała w Kielcach po bramce Michała Kopczyńskiego z rzutu karnego.

16:36

W zeszłej kolejce Korona wygrała z Lechią po golu Ronaldo Deaconu. Natomiast Warta uległa na wyjeździe Pogoni Szczecin, przegrywając 1:3.

16:36

W Grodzisku czeka na nas całkiem atrakcyjny mecz. Grają drużyny walczące o utrzymanie. Przedostatnia w tabeli Korona mimo noża na gardle stawia na ofensywę i jej ostatnie mecze mogły się z tego powodu podobać. Warta jest dziewiąta, ale ostatni raz zwyciężyła w listopadzie.