Poniedziałek, 20 lutego 2023, godz. 19:00
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
20:55

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

20:54

W następnej kolejce Jagiellonia Białystok zagra u siebie z Rakowem Częstochowa, natomiast Radomiak Radom pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią.

• Luis Machado - 3
  • Leandro Rocha - 3, (Jean Franco Sarmiento - bez oceny)

• Jesus Imaz - 3
  • Bartłomiej Wdowik - 3, (Maciej Bortniczuk - 3)
  • Bartosz Bida - 3, (Tomas Prikryl - bez oceny)
20:52

Jedna sytuacja w cały meczu, w której świetnie spisał się Zlatan Alomerović. Żaden z zespołów nie zasłużył dzisiaj na zwycięstwo.

93'

Koniec meczu w Radomiu. Bezbarwny mecz i bezbramkowy remis.

92'

Tomas Prikryl został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

86'

Damian Jakubik uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

84'

Roberto Alves został ukarany żółtą kartką.

82'

Zmiana w Radomiaku Radom. Jean Franco Sarmiento zmienił Leonardo Rochę.

80'

Ostatnie dziesięć minut do końca meczu. Wydaje się, że o wyniku może zadecydować maksymalnie jedna bramka.

77'

Zmiana w Jagiellonii Białystok. Tomas Prikryl zmienił Bartosza Bidę.

73'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zupełnie bez zagrożenia.

72'

Radomiak wywalczył rzut wolny na połowie rywali, ale daleko od pola karnego.

69'

Pierwsza zmiana w tym meczu w szeregach Jagiellonii Białystok. Maciej Bortniczuk zmienił Bartłomieja Wdowika.

67'

Po zamieszaniu w polu karnym Radomiaka do strzału doszedł Nene, ale gracz gości uderzył bardzo niecelnie.

65'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii bardzo nieudane.

63'

Radomiak próbuje przejąć inicjatywę i zaatakować rywali.

60'

Znakomite dośrodkowanie w pole karne Radomiaka do Jesusa Imaza, ale ten w świetnej sytuacji, fatalnie się pomylił!

58'

Nene wrzucił w pole karne Radomiaka, a tam minimalnie z piłką minął się Tomasz Kupisz.

55'

Mateusz Skrzypczak oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

52'

Bartosz Bida wpadł w pole karne Radomiaka, upadł, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

49'

Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

48'

Ofensywna akcja Radomiaka i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

20:01

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

19:47

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Radomiu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Po wrzutce z prawej strony boiska do strzału głową doszedł Leonardo Rocha, fantastyczną interwencją popisał się Zlatan Alomerović, do dobitki dopadł Dawid Abramowicz i ponownie świetnie interweniował bramkarz Jagiellonii!

41'

W odpowiedzi Luis Machado wrzucił w pole karne gości, ale wprost w ręce bramkarza.

38'

Pierwszy od dawna atak Jagiellonii. Taras Romanczuk zagrał w pole karne gospodarzy, ale tam skutecznie interweniował Gabriel Kobylak.

34'

Leonardo Rocha ukarany żółtą kartką dyskusję z arbitrem.

32'

W ostatnich minutach Radomiak zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie przekłada się to na wynik tego spotkania.

30'

Damian Jakubik dośrodkował w pole karne Jagiellonii, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

28'

Roberto Alves oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

25'

Leonardo Rocha zagrał w pole karne Jagiellonii, ale Zlatan Alomerović pierwszy dopadł do piłki.

23'

Francisco Ramos ucierpiał po starciu w środku pola.

21'

Tomasz Kupisz ruszył prawą stroną boiska, ale łatwo stracił piłkę.

18'

Leonardo Rocha dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, ten oddał mocny, ale niecelny strzał.

16'

Dużo chaosu w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi wyprowadzić składnej akcji.

13'

Mateusz Skrzypczak został ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej boiska.

12'

Taras Romanczuk zagrał w pole karne Radomiaka do Jesusa Imaza, ale ten źle przyjął piłkę i ostatecznie ją stracił.

9'

Lisandro Semedo dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, oddał strzał, ale Zlatan Alomerović spokojnie interweniował.

7'

Berto Cayarga popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Jagiellonii, ale zagrał niecelnie do partnera.

5'

Roberto Alves oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gości.

4'

Odpowiedź Radomiaka w ofensywie i gospodarze mają rzut wolny z wysokości pola karnego rywali.

2'

Wrzutka z rzutu rożnego nie zagroziła bramce Radomiaka.

1'

Pierwsza ofensywna akcja Jagiellonii i goście zdołali wywalczyć rzut rożny.

19:01

Rozpoczynamy ostatni mecz 21. kolejki PKO Ekstraklasy!

18:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie w Radomiu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

18:44

Natomiast oto zestawienie Jagiellonii Białystok:

18:44

Tak prezentuje się skład Radomiaka Radom na dzisiejsze spotkanie:

18:41

Latem Radomiak Radom wygrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 2:1 po bramkach Filipe Nascimento i Mauridesa. Dla "Jagi" jedynego gola zdobył Marc Gual. Gospodarze kończyli tamten mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Andrzeja Trubehy.

18:37

Natomiast Jagiellonia Białystok plasuje się trzy pozycje niżej i ma pięć punktów straty do swojego dzisiejszego rywala. Białostoczanie mają zaledwie trzy "oczka" przewagi nad strefą spadkową i dzisiejsza porażka może prowadzić naprawdę nerwową atmosferę w drużynie. W tym roku jednak Jagiellonią do tej pory osiągała niezłe wyniki. Remisowała z Widzewem Łódź i Piastem Gliwice, a przed tygodniem niespodziewanie wygrali u siebie z Pogonią Szczecin 2:0.

18:35

Radomiak Radom plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli i traci osiem punktów do ligowego podium. W tym roku kalendarzowym Radomiak zdobył już pięć punktów w trzech meczach, ale niestety mecze z jego udziałem nie są zbyt emocjonujące. Zespół z Radomia bezbramkowo remisował z Miedzią Legnica i Górnikiem Zabrze oraz wygrał u siebie ze Stalą Mielec 1:0.

18:32

Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.