Stal MielecStal Mielec
14:31

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

14:30

Za tydzień Stal Mielec zagra u siebie z Rakowem Częstochowa, natomiast Radomiak Radom pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem.

• Dawid Abramowicz - 3
  • Lisandro Semedo - 3, (Daniel Pik - bez oceny)
  • Francisco Ramos - 3
  • Roberto Alves - 3
  • Berto Cayarga - 4, (Christos Donis - bez oceny)
  • Luis Machado - 3
  • Leandro Rocha - 3, (Jean Franco Sarmiento - bez oceny)

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 4
  • Marcin Flis - 2
  • Mateusz Matras - 2
  • Kamil Kruk - 3
  • Krystian Getinger - 3
  • Fabian Hiszpański - 3, (Fryderyk Gerbowski - 2)
  • Alex Vallejo - 3, (Bartłomiej Ciepiela - 3)
  • Piotr Wlazło - 3, (Arkadiusz Kasperkiewicz - bez oceny)
  • Maciej Domański - 3
  • Adam Ratajczyk - 2, (Mateusz Mak - 2)
  • Rauno Sappinen - 2
14:28

Zwycięstwo Radomiaka powoduje, że traci już tylko jeden punkt do Stali Mielec i ma aż dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

96'

Koniec meczu w Radomiu! Radomiak wygrywa ze Stalą Mielec 1:0!

95'

Maciej Domański z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

95'

Rzut wolny dla Stali Mielec blisko pola karnego gospodarzy. To chyba będzie piłka meczowa.

94'

Daniel Pik popędził środkiem pola, ale w decydującym momencie podał bardzo źle.

92'

Ostatnia zmiana w Radomiaku Radom. Christos Donis zmienił Berto Cayargę.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

89'

Maciej Domański próbował uderzenia z dystansu, ale zrobił to fatalnie.

86'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Jean Franco Sarmiento pojawił się w miejsce Leandro Rochy.

83'

Dopiero pierwsza zmiana w Radomiaku Radom. Daniel Pik zmienił Lisandro Semedo.

81'

W drużynie Stali Mielec Arkadiusz Kasperkiewicz zmienił Piotra Wlazło.

80'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Radomiaka.

77'

Radomiak znacznie częściej utrzymuje się przy piłce, ale wciąż nie potrafi zdobyć drugiej bramki.

74'

Lisandro Semedo wpadł z piłką w pole karne Stali, minął obrońce i oddał strzał, który ponownie świetnie wybronił Bartosz Mrozek!

72'

Natomiast Mateusz Mak pojawił się w miejsce Adama Ratajczyka.

72'

Dwie zmiany w Stali Mielec. Fryderyk Gerbowski zmienił Fabiana Hiszpańskiego

69'

Mateusz Matras z żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

66'

Potężnie zakotłowało się w polu karnym Stali, ale po strzale jednego z graczy Radomiaka świetnie interweniował Bartosz Mrozek!

64'

Kolejny faul i kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany nią Marcin Flis.

62'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem za ostry faul ukarany Mike Cestor.

60'

Natomiast Luis Machado z żółtą kartką za prowokowanie rywala.

60'

Krystian Getinger został ukarany żółtą kartką za uderzenie Luisa Machado.

59'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Bartłomiej Ciepiela zmienił Alexa Vallejo.

57'

Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Macieja Domańskiego, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

56'

Stal Mielec wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Radomiaka.

53'

Raphael Rossi został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

51'

Intensywne opady śniegu w Radomiu, boisko robi się coraz bardziej białe. Piłka już została zmieniona na pomarańczową.

49'

Maciej Domański dorzucił ze skrzydła, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

47'

Luis Machado popędził lewą stroną boiska, ale został łatwo zatrzymany przez rywala.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

13:33

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Radomiu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

13:20

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Radomiu. Do przerwy Radomiak prowadzi ze Stalą Mielec 1:0.

45'

W ostatniej akcji pierwszej połowy zakotłowało się w polu karnym Radomiaka, ale jeden z graczy Stali był na pozycji spalonej i arbiter użył gwizdka.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

43'

Kolejna ofensywna akcja Radomiaka, ale po błędzie technicznym piłka opuściła boczną linię boiska.

40'

Alex Vallejo ukarany żółtą kartką po ostry faulu w środku pola.

38'

Luis Machado przejął piłkę w okolicach środka pola, popędził w stronę pola karnego rywali, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

36'

Dawid Abramowicz z lewej strony wrzucił w pole karne Stali, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

34'

Dużo dośrodkowań w tym meczu. Teraz taką zaproponował jeden z gracz gości, ale piłka trafiła wprost w ręce Gabriela Kobylaka.

32'

Berto Cayarga ponownie świetnie dorzucił w "szesnastkę" Stali, ale minimalnie spóźniony był Leonardo Rocha i nie zdołał przeciąć toru lotu piłki!

30'

W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, ale jeden z graczy gości był na pozycji spalonej.

28'

Pierwsze dośrodkowanie nie zagroziło bramce Stali, ale ponowienie trafiło na głowę Luisa Machado, jego uderzenie jednak znakomicie wybronił Bartosz Mrozek!

27'

Radomiak wywalczył faul tuż pod pole karnym gości. Może być dobra szansa na zdobycie drugiej bramki.

26'

Berto Cayarga dostał piłkę pod polem karnym Stali, ale ten zamiast uderzać, chciał podać do partnera, ale futbolówkę przejął jeden z rywali.

24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost na głowę Raphaela Rossiego, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

23'

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Raphael Rossi otwiera wynik spotkania w Radomiu!!!

22'

Kolejna ofensywna akcja Radomiaka, ale wrzutka Dawida Abramowicza została wybita na rzut rożny.

19'

Roberto Alves dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Stali, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać celnego strzału.

16'

Krystian Getinger popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Radomiaka, ale zagrał wprost do rywala.

14'

Domański znalazł się w doskonałej sytuacji, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce z kilku metrów!

11'

Obie ekipy nie są w stanie znaleźć sposobu na defensywę rywala. Gra przeniosła się do środka boiska

8'

Sappinen miał szansę, ale faulował. Rzut wolny dla Radomiaka

6'

Machado chciał wykorzystać szybką kontrę, ale został zatrzymany przez obrońców Stali

4'

Kartka dla Alvesa

4'

Stal w ataku pozycyjnym. Goście chcą uśpić czujność rywala

2'

Leonardo Rocha wypracował sobie dobrą sytuację, ale fatalnie uderzył na bramkę

1'

Pierwsza wrzutka Stali. Obrońcy Radomiaka byli na posterunku

1'

Zaczynamy mecz!

12:27

Nie zagrają w meczu Radomiak - Stal:

• Radomiak: Leandro, Felipe Nascimento (kontuzje).
  • Stal: Dominykas Barauskas, Mikołaj Lebedyński, Maciej Wolski (kontuzje).
12:25

Łatwo z kolei wskazać największą różnicę - jest to liczba obcokrajowców w drużynie. W Stali występują bowiem głównie Polacy, a Radomiak to prawdziwa mieszanka kulturowa. Dość powiedzieć, że w poprzednim meczu z Miedzią w drużynie z Radomia wybiegło ledwie trzech Polaków od pierwszej minuty.

12:21

Obie drużyny zajmują miejsca w środkowej strefie tabeli. Odpowiednio Radomiak plasuje się na 10. pozycji z 24 punktami, a Stal jest dwie pozycje wyżej. Podopieczni Adama Majewskiego uzbierali 28 punktów. Trudno w tym meczu wskazać jednoznacznie faworyta.

12:18

Niedzielę z Ekstraklasą rozpoczniemy od meczu w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak spotka się ze Stalą Mielec. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego po remisie z Miedzią przed tygodniem mają apetyt na pierwsze trzy punkty na wiosnę. Taki sam plan ma Stal Adama Majewskiego, która przed tygodniem sprawiła niespodziankę remisując z Lechem Poznań