Motor LublinMotor Lublin
1 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
100'

Koniec meczu! Motor Lublin lepszy od Wisły. Gospodarze dzisiejszego meczu meldują się w ćwierćfinale Pucharu Polski

98'

Niezłe dośrodkowanie do Rodado, ale napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką

98'

Wisła jest bezradna. Dużo niedokładności we wszystkich zagraniach gości

95'

Wójcik schodzi, Michał Król wchodzi

91'

Przez takie incydenty związane z racami sędzia był zmuszony przedłużyć spotkanie o 10 minut

90'

Ceglarz schodzi, Sędzikowski wchodzi

90'

Żyro schodzi, Starzyński wchodzi

88'

Ukarany także Hugi

88'

Żółta kartka dla Kahsaya

86'

Rafał Król pewnie wykorzystał karnego! 1:0 dla Motoru!!!

85'

Karny dla Motoru! Wójcik wywalczył jedenastkę. Prosty faul Jarocha!

84'

Wisła gra bardzo statycznie. Wymiana pozycji między zawodnikami praktycznie nie istnieje

81'

Młyński schodzi, Rodado wchodzi

79'

Fernandez spróbował z dystansu, ale niecelnie

77'

Rzut rożny dla Motoru. Szansa na pierwszą bramkę w tym meczu

76'

Niezła próba "centro-strzału" w wykonaniu Wiślaków. Bramkarz musiał interweniować

74'

Gospodarze chcieli zaskoczyć rywala atakiem środkowym pasem boiska. Obrońcy Motoru byli bardzo czujni

73'

Dośrodkowanie Wisły w pole karne rywala. Niestety piłka nie trafia do żadnego z zawodników w czerwonych koszulkach

72'

Wisła nadal nie może znaleźć sposobu na obronę Motoru

70'

Gospodarze próbowali ataku pozycyjnego, ale akcja nieudana

64'

Trudne warunki w meczu. Stadion pokrył się dymem z rac. Chwila przerwy.

62'

...zszedł także Wojciech Reiman. Za niego Marcel Gąsior.

62'

...schodzi także Kamil Wojtkowski. W jego miejsce Mikołaj Kosior...

62'

Korekty w Motorze. Schodzi Mariusz Rybicki, w jego miejsce Piotr Kusiński...

59'

...ostatnia z korekt po godzinie gry to Dor Hugi, który pojawia się za Michaela Pereirę.

59'

...wchodzi także Luis Fernandez za Kacpra Dudę...

59'

Zmiany w Wiśle Kraków. Schodzi Vullnet Basha, w jego miejsce Ivan Jelić Balta...

57'

Zapowiadało się na kontrę Motoru, jednak czujnie Boris Moltenis wybił piłkę na aut.

55'

Przed okazją Mateusz Młyński. Uderzył nad bramką.

53'

Wznawiamy grę.

52'

Chwila przerwy w grze. Na murawie pojawiły się race.

49'

Chwila przerwy w grze. Zwija się z bólu jedne z piłkarzy gospodarzy.

47'

Było groźnie. W polu karnym Motoru znalazł się Michał Żyro, ale zagrał niecelnie i w efekcie strata.

46'

Wznawiamy grę w Lublinie!

46'

Koniec pierwszej części meczu. Do Lublina wracamy za kilkanaście minut.

45'

Leży na murawie Mateusz Młyński. Chwila przerwy w grze.

43'

Michał Żyro szukał uderzenia, ale strzał zablokowany. Mogło być groźnie.

41'

Będzie rzut rożny dla Wisły.

39'

Ależ błąd Mikołaja Biegańskiego! Zagrał wprost pod nogi rywala. Akcję skończył Mariusz Rybicki, ale trafił obok.

37'

Wstrzelenie w pole karne Wisły z lewej strony, ale nikt nie zamknął tego podania. Mogło być groźnie.

35'

Kacper Duda znalazł w polu karnym Mateusza Młyńskiego. Ten uderzył po dłuższym rogu, ale niecelnie.

33'

Filip Wójcik szukał dogrania, ale jeden z wiślaków zablokował. Znów rożny, tym razem z drugiej strony.

32'

Dawid Szot próbował zgasić dogranie ale zagrał niecelnie do bramkarza. Będzie korner dla Motoru.

30'

Ezana Kahsay spróbował indywidualnie. Przedarł się i kopnął obok bramki Wisły.

29'

Ciekawa akcja Wisły zakończona uderzeniem Patryka Plewki.

27'

Pierwsza kartka w meczu. Żółtym kartonikiem ukarany Bartosz Jaroch.

26'

Boris Moltenis z próbą z dystansu. Brak siły i brak celności w tym uderzeniu. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

24'

Wisła mogła zagrozić z kontry, ale faulował jeden z piłkarzy gospodarzy. Michael Pereira ucierpiał.

23'

Długie zagranie z głębi na Piotra Ceglarza. Skrzydłowy nie dobiegł jednak do piłki i zacznie Wisła.

21'

Wisła zamknięta we własnej szesnastce. Akcja Motoru zakończona strzałem Mariusza Rybickiego.

19'

Chwila przerwy w grze. Ucierpiał kapitan Motoru, Rafał Król.

18'

Vullnet Basha niecelnie. Bardzo dużo niedokładności w tym meczu po obu stronach.

16'

Zagranie krosowe, ale Piotr Ceglarz nie dopada do piłki. Zaczną goście z autu.

15'

Długa akcja Wisły kończy się stratą i w efekcie do piłki dopadli gracze Motoru. Czas na atak gospodarzy.

13'

Bartosz Jaroch z prostą stratą piłki i zaczną piłkarze Motoru.

12'

Dużo chaosu w środku pola. Ostatecznie piłkę przejmują piłkarze Wisły.

10'

Wojciech Reiman próbował odebrać piłkę, ale przekroczył przepisy. Gwizdek i zaczną gracze Wisły.

9'

Postraszyła Wisła, ale zabrakło celności w strzale. Zaczną gospodarze od bramki.

7'

"Biała Gwiazda" w posiadaniu. Piłkarze Motoru jednak stoją wysoko i szukają sposobu na szybki odbiór i atak.

5'

Mogło być groźnie dla Wisły! W polu karnym Motoru padł Michał Żyro, ale sędzia nie użył gwizdka. Gramy dalej.

3'

Gospodarze przy piłce. Od samego początku widać, że Motor nie ma zamiaru czekać, tylko chce postawić własne warunki gry.

1'

Zaczęliśmy. Ze środka rozpoczęli piłkarze Motoru!

14:30

Trwa losowanie kapitanów. Już za chwilę pierwszy gwizdek.

14:29

Piłkarze jeszcze czekają w korytarzu. Za chwilę wyjdą na murawę.

14:23

Piękna pogoda w Lublinie. Na Arenie gromadzą się kibice. Miejmy nadzieję, że czekają nas ogromne sportowe emocje.

14:07

Dla obu drużyn jest to przedostatnia potyczka w tym roku. W weekend Motor kończy rundę jesienną meczem z Olimpią Elbląg, a Wisła pojedzie na mecz z Sandecją. Jednak to spotkanie pucharowe z pewnością jest dla obu najważniejsze. Kto nie chciałby zaczynać powoli długiej przerwy w tak miłych nastrojach jako ćwierćfinalista PP?

14:02

Już za pół godziny rozpocznie się pierwsze środowe starcie w ramach 1/ finału Pucharu Polski. Na stadion drugoligowego Motoru Lublin przyjechała pierwszoligowa Biała Gwiazda. Mecz o ćwierćfinał. Liczymy na grad goli i duże emocje! Zapraszamy na relację LIVE!