Koniec meczu! Raków wygrywa 1:0 i melduje się w ćwierćfinale Pucharu Polski!

Tudor zatrzymał Grosika, który wychodził sam na sam!

93'

Ivi ukarany żółtą kartką

92'

Koczerhin miał wystawioną piłkę jak na tacy. Zawodnik Rakowa strzelił prosto w bramkarza!

90'

Sędzia doliczył 5 minut

90'

Trelowski ukarany żółtą kartką

88'

Sorescu schodzi, Długosz wchodzi

86'

Raków w ostatnich minutach cofnął się na swoją połowę i czeka na ataki rywala

84'

Pogoń cały czas próbuje naciskać na rywala, ale nie może znaleźć sposobu na obronę rywala

81'

Piasecki schodzi, Musiolik wchodzi

78'

Mata schodzi, Borges wchodzi

78'

Kowalczyk schodzi, Carlos Silva wchodzi

75'

Papanikolaou spróbował z dystansu, ale nie dokręcił tego strzału

73'

"Grosik" chciał zaskoczyć Trelowskiego z ostrego kąta. Bramkarz był bardzo czujny

72'

Sytuacje bramkowe:

• Pogoń - 4
  • Raków - 7
68'

Ivi przymierzył z rzutu wolnego. Jego charakterystyczny "spadający liść" odbił się tuż przed Klebaniukiem, który nie przypilnował długiego słupka, za który był odpowiedzialny

68'

Ivi Lopez!!! 1:0 dla Rakowa!

66'

Kucharczyk został "uwolniony" przez Biczachczjana. Skrzydłowy Pogoni zobaczył, że bramkarz wyszedł z bramki. Kucharczyk próbował strzelić z dystansu tak, aby strzał wyminął Trelowskiego. Niestety tylko boczna siatka!

64'

Zahović schodzi, Biczachczjan wchodzi

62'

Wdowiak schodzi, Nowak wchodzi

61'

Pogoń wygląda bardzo dobrze na początku drugiej połowy. Kilka niezłych prób, ale nadal bez gola

58'

Damian Dąbrowski próbował swoich sił z dystansu. Tym razem nawet nie było blisko

56'

Koczerhin mógł wyjść na czystą pozycję, ale przegrał walkę z obrońcą

54'

Klebaniuk niepewnie interweniował i wypuścił piłkę z rąk. Sędzia odgwizdał jednak faul na bramkarzu

53'

Sorescu wywalczył rzut rożny

51'

Obrońcy Rakowa szukali swoich kolegów z ataku długim podaniem. Mata zatrzymał akcję wybiciem na aut

50'

Bardzo dobre uderzenie Kucharczyka z dystansu. Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów

47'

Ivi Lopez dostał piłkę w pole karne. Hiszpan chciał przedryblować dwóch rywali, ale obrońcy byli lepsi

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut

45'

Świetny strzał z dystansu Rakowa! Klebaniuk znowu był czujny!

45'

Ivi z najlepszą szansą w pierwszej połowie! Hiszpan dostał piłkę w polu karny i bez zastanowienia uderzył na bramkę. Klebaniuk był górą!

44'

Grosicki z celnym strzałem, ale takie lekkie uderzenie nie mogło pokonać Trelowskiego

42'

Niezła akcja Pogoni prawym skrzydłem. Niestety akcja nie zakończyła się celnym dośrodkowaniem. Zawodnik Portowców zablokowany

39'

Strzały:

• Pogoń - 1
  • Raków - 3
36'

Uraz Bartkowskiego jest poważniejszy. Obrońca opuszcza boisko. Wchodzi Stolarski

34'

Stały fragment dla Rakowa. Jak nie idzie z gry, to może z rzutu wolnego...

31'

Wolny dla Pogoni z niezłej pozycji. Może być strzał lub centra

30'

Żółta kartka dla Papanikolaou za faul taktyczny

29'

Sorescu chciał podać do kolegi z zespołu w pole karne, ale żaden zawodnik Rakowa się nie zorientował

28'

Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska

24'

Jakub Bartkowski wrócił do gry. To nie był groźny uraz

22'

Bartkowski zwija się na murawie po starciu z rywalem

21'

Strzały:

• Pogoń - 1
  • Raków - 2
18'

Przerzucenie piłki do Kuna, który odgrywa na środek do Piaseckiego. Napastnik zostaje zablokowany

17'

Kurzawa dośrodkował prosto w ręce Trelowskiego. Zmarnowana dobra sytuacja

15'

Raków wyszedł z bardzo groźną kontrą. Koczerhin zdecydował się, że zakończy sytuację sam. Obrońca dobrze interweniował. Będzie rzut rożny

14'

Kowalczyk chciał wprowadzić Grosickiego w pole karne, ale polski skrzydłowy nie ruszył do piłki

11'

Niezłe dośrodkowanie "Grosika", ale obrońcy Rakowa byli czujni. Wybili piłkę w porę

10'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Raków. Piłka niestety nie trafiła do żadnego zawodnika w białej koszulce

8'

Pierwsze minuty zdecydowanie należą do Rakowa

6'

Ale akcja! Piłka zgrana do Piaseckiego z prawej strony. Napastnik wyciągnął nogę, ale jego strzał nie znalazł drogi do bramki

5'

Sorescu mógł wyjść na wolne pole, a nie udało mu się zabrać z piłką

3'

Dobra akcja Rakowa lewą stroną. Patryk Kun przegrał pojedynek z obrońcą. Będzie rzut rożny

2'

Raków zaczyna bardzo agresywnie. Goście od razu chcą odebrać piłkę wysokim pressingiem

17:32

Zaczynamy mecz!

17:25

Już za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego!

17:22

Marek Papszun, trener Rakowa: - Przed nami ważne spotkanie. Będziemy chcieli utrzymać formę, dobrą dyspozycję i udanie zakończyć rundę oraz cały rok kalendarzowy. W przypadku Gutkovskisa wierzę, że po zdobyciu czterech goli się odblokował i będzie regularnie strzelał bramki. Spodziewam się dużej motywacji i bardzo dobrego przygotowania Pogoni. Grają u siebie i to jest dla nich bardzo ważny mecz pod kątem dania sobie szansy na zdobycie jakiegoś trofeum

17:19

Skład gości:

17:18

Skład gospodarzy:

17:17

Raków broni Pucharu Polski, po który sięgał w dwóch ostatnich latach. Do 1/8 finału awansował jednak z dużym trudem zwyciężając w Sosnowcu z I-ligowym Zagłębiem 1:0 po golu w doliczonym czasie gry. Jeszcze więcej szczęścia mieli szczecinianie, którzy z III-ligowym Rekordem Bielsko-Biała wygrali dopiero po karnych 12:11, bo po dogrywce był remis 3:3.

17:15

W poprzednim sezonie obie drużyny uplasowały się na podium PKO Ekstraklasy, więc nic dziwnego, że mecz w Szczecinie uważany jest za najciekawszy pojedynek tej fazy pucharowych zmagań. Raków przystąpi do niego opromieniony sobotnią wygraną 7:1 z Wisłą Płock, a Pogoń będzie chciała zrehabilitować się w oczach swoich fanów po ostatniej klęsce z Górnikiem Zabrze 1:4.

17:10

Za 20 minut zaczynamy mecz Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania