Środa, 19 października 2022, godz. 19:15
dogrywka 1. połowa2 : 1
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne6 : 5
120'

Ależ emocje! Biała Gwiazda ostatecznie po rzutach karnych przechodzi do 1/8 finału Pucharu Polski, a bohaterem konkursu jedenastek został bramkarz Wisły, Kamil Broda!

22:11

DOMINIK FRELEK ŹLE UDERZA! JEGO STRZAŁ BRONI KAMIL BRODA! WISŁA GRA DALEJ! KONIEC HORRORU!

22:07

GOL! 4:4! STRZELA EMILE THIAKANE W GÓRNY RÓG!

22:07

WISŁA Z GOLEM! 4:3! STRZELA JOSEPH COLLEY!

22:03

ŁUKASZ SOŁOWIEJ NIE TRAFIA! BRONI BRAMKARZ WISŁY!

22:02

ANGEL RODADO TRAFIA W POPRZECZKĘ! NIE MA GOLA!

22:01

GOL! PUSZCZA WYRÓWNUJE!

22:01

GOL! LUIS FERNANDEZ STRZELA!

120'

Już za chwilę rozpocznie się seria jedenastek! Ależ emocje!

126'

Koniec drugiej części dogrywki. Czeka nas konkurs rzutów karnych!

126'

Zmiana w obozie Wisły. Już chyba tylko na wykonanie jedenastki. Wchodzi Joseph Colley, schodzi Igor Łasicki.

124'

Kibice Wisły śpiewają hymn Wisły. Ostatnie fragmenty meczu.

122'

Faul dla Puszczy. Jelić Balta ogląda żółty kartonik.

122'

Luis Fernandez przed kapitalną szansą na gola na 3:2. Hiszpan jednak niecelnie.

122'

COŚ NIESAMOWITEGO! JUŻ MIAŁ BYĆ KONIEC, A TU PUSZCZA SENSACYJNIE PRAWDOPODOBNIE DOPROWADZA DO RZUTÓW KARNYCH!

121'

SENSACJA! PUSZCZA STRZELA GOLA!

120'

Puszcza kończy mecz w dziewiątkę. Tomasz Wojcinowicz schodzi z murawy.

117'

Ależ sytuacja dla Wisły. Fantastyczny rajd zaliczył Luis Fernandez i gdy wbiegł w pole karne Puszczy, Tomasz Wojcinowicz wycina go równo z murawą. Rzut wolny i żółta kartka dla stopera Puszczy.

119'

Po analizie VAR sędzia zmienia decyzję co do żółtej kartki, ta zostaje anulowana i Tomasz Wojcinowicz ogląda czerwień.

115'

Puszcza wyszła z niezłą kontrą. Niedokładne podanie do przodu jednak notuje Emile Thiakane i okazja zaprzepaszczona.

113'

Sypie się kartkami w tym meczu. Tym razem za faul karę otrzymał piłkarz gości, Łukasz Sołowiej.

112'

Ciekawa próba Luisa Fernandeza. Zminnik jednak uderzał zbyt lekko i niecelnie. Piłka poza grą. Zacznie Puszcza.

110'

Wisła w posiadaniu. Podopieczni Radosława Sobolewskiego się nie śpieszą. Puszcza biega za piłką.

109'

Ucierpiał teraz Luis Fernandez. Żółtą kartką po faulu na Hiszpanie obejrzał Jakub Bartosz.

107'

Puszcza w posiadaniu. Piłka toczy się na ich połowie. Biała Gwiazda próbuje doskoku.

105'

Zmiana w obozie Puszczy wraz z początkiem drugiej części dogrywki. Zszedł Artur Siemaszko. Na placu pojawił się Adam Kramarz.

105'

Zaczynamy drugą część dogrywki.

106'

Koniec pierwszej części dogrywki. Za chwilę wracamy. Wisła 2, Puszcza 1.

105'

Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany piłkarz Puszczy, Jakub Serafin. Goście dokończą w dziesiątkę.

103'

Szybka akcja prawą stroną Wisły - podanie z głębi górą do Luisa Fernandeza, ten ogrywa jednego obrońcę Puszczy, podaje do Angela Rodado i napastnik z najbliższej odległości głową daje Wiśle prowadzenie.

102'

GOL! WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE! 2:1!

100'

Kapitan Wisły Kraków, Igor Łasicki ogląda żółtą kartkę.

99'

Tym razem zaatakowali goście. Dośrodkowanie Rafała Boguskiego strącone na rzut rożny. Korner przed Puszczą.

98'

Ależ napór Wisły! Najpierw uderzał Luis Fernandez z ostrego kąta, później próbował Angel Rodado główką. Puszcza radzi sobie w obronie, choć piłkarze Wisły coraz śmielej poczynają sobie pod jej bramką.

97'

Zakotłowało się w polu karnym Puszczy. Główkuje jedne z piłkarzy Wisły, strzał nad poprzeczką.

96'

Ciekawa próba Jelića Balty. Uderzenie z około 25 metrów broni Krzysztof Wróblewski i mamy rzut rożny.

95'

Puszcza z dograniem w pole karne. Do piłki nie sięga jednak Tomasz Wojcinowicz. Wisła zagra od bramki.

93'

Atak Wisły Kraków, zabrakło jednak uderzenia. Piłka wybita, zaczną goście od bramki.

91'

Wraz z rozpoczęciem dogrywki mamy zmianę w obozie Puszczy - na dogrywkę nie wybiegł Erik Cikos, za to pojawił się Dominik Frelek.

90'

Piłkarze rozpoczęli grę. Zaczęła się pierwsza połowa dogrywki.

95'

Koniec regulaminowego czasu gry. Wracamy za kilka minut na dogrywkę!

93'

Długie podanie Puszczy z głębi pola niecelne. Rozpocznie z piątego metra Wisła.

93'

7230 - tylu widzów zasiadło dziś na stadionie Wisły.

91'

Sędzia pokazał - pogramy cztery minuty dłużej.

90'

Wisła miała problem żeby wyjść z własnej połowy. Dobry pressing gości.

89'

Napór Wisły. Akcja niestety nie zakończona celnym strzałem. Piłkarze Puszczy wyszli z opresji.

88'

Zapowiadało się na ciekawą kontrę Wisły. Kacper Duda jednak nieprzepisowo zatrzymany i rozpoczną Wiślacy od stałego fragmentu.

86'

Sędzia gwiżdże. Leży na placu napastnik gości, Emile Thiakane.

85'

Zbliżamy się do końcowego fragmentu gry. Zostało regulaminowe 5 minut. Jeśli nic się nie zmieni, czeka nas dogrywka.

84'

Zmiana w drużynie Puszczy. Nie zobaczymy już Wojciecha Hajdy, pojawia się na placu gry Piotr Mroziński.

82'

Było groźnie pod bramką Puszczy. Dośrodkowanie w pole karne ze stałego fragmentu gry i główką trąca piłkę Angel Rodado. Uderzenie zmiennika obok słupka Krzysztofa Wróblewskiego.

80'

Zmiana w drużynie Wisły. Na ławkę zbiega Momo Cisse. W jego miejsce na murawie Kacper Duda.

79'

Ukarany kartonikiem również piłkarz gości, Jakub Serafin.

79'

Po zajściu w narożniku Wisły Krystian Wachowiak zobaczył żółtą kartkę.

75'

Będzie stały fragment dla Puszczy. Przy piłce ustawiony Jakub Serafin a pod pole karne Wisły zmierzają obrońcy gości.

73'

Trwa napór Puszczy. Wisła broni się przed atakami przyjezdnych.

71'

Świetna szansa Puszczy. Huknął na bramkę zmiennik, Jakub Bartosz. Uderzenie skrzydłowego broni bez trudów Kamil Broda.

70'

Kibice podnoszą się z krzesełek i śpiewają ku pokrzepieniu. Świetna atmosfera dziś przy R22.

69'

Szybka akcja Wisły zakończona jednak błędem technicznym Momo Cisse. Jęk zawodu na trybunach.

67'

...zabraknie również w tym meczu strzelca gola na 1:1, Huberta Tomalskiego. W jego miejsce Rafał Boguski.

67'

Schodzi Kacper Cichoń, w jego miejsce Jakub Bartosz...

65'

Szykuje się zmiana również w drużynie gości. Jakub Bartosz przy linii.

64'

Wisła nabuzowana. Piłka na połowie rywala. Gra Białej Gwiazdy może się podobać.

61'

...schodzi też Konrad Gruszkowski. Niezły występ. W jego miejsce Bartosz Jaroch.

61'

...nie ma również na boisku już Wiktora Szywacza, w jego miejsce Angel Rodado...

61'

Zmiany! Schodzi Bartosz Talar, w jego miejsce Luis Fernandez...

60'

Szykują się zmiany w obozie Wisły. Przy linii ustawiona aż trójka piłkarzy gospodarzy.

59'

Kontratak Wisły przerwany. Faulują piłkarze Puszczy. Chwila przerwy.

58'

Niezła odpowiedź Wisły Kraków. Próbował Ivan Jelić Balta, ale jego uderzenie głową broni bramkarz. Zabrakło siły.

57'

Mogło być 1:2! Kacper Cichoń huknął na bramkę Wisły. Wiślacy zamknięci we własnym polu karnym i strzałem kończył akcję Puszczy pomocnik. Uderzenie jednak niecelne.

54'

Cudowna próba Emile Thiakane. Fantastyczne złożenie się do strzału napastnika Puszczy i strzał z przewrotki, ale w górę powędrowała chorągiewka sędziego. Spalony.

53'

Przerwa w grze. Artur Siemaszko zbiera się po starciu z jednym z piłkarzy Wisły.

51'

Goście przed szansą ze stałego fragmentu gry. Przy piłce ustawiony Jakub Serafin.

49'

Puszcza dobrze rozpoczęła drugą połowę. Często gości na połowie Wiślaków.

20:20

ZACZYNAMY 2. POŁOWĘ!

20:05

Koniec 1. połowy! 1:1!

45'

Sędzia Sebastian Jarzębak doliczył 120 sekund do pierwszej połowy.

44'

Ależ szansa dla Wisły! Kilka centymetrów bliżej i Krystian Wachowiak wpisałby się na listę strzelców. Dobre dośrodkowanie i wbiegnięcie bocznego obrońcy.

42'

Dośrodkowanie wybite przez obrońców Puszczy. W rezultacie - drugi rzut rożny, tym razem z innej strony.

41'

Szykuje się rzut rożny dla Wisły. Szansa przed podopiecznymi Radosława Sobolewskiego.

39'

Piłkarze gromadzą się w polu karnym Wisły. Będzie dośrodkowanie z rzutu z autu. Może być groźnie.

38'

Dośrodkowanie z lewej strony kapitalnie wykańcza pomocnik gości, który strzałem głową daje Puszczy wyrównanie. Wisła pogubiła się przy kryciu.

37'

I MAMY WYRÓWNANIE! BRAMKA DLA PUSZCZY!

35'

Pierwsza indywidualna kara w meczu. Żółtą kartkę ogląda kapitan gości. Hubert Tomalski.

34'

Wisła Kraków nabrała wiatru w skrzydła po strzelonej bramce. Trwa akcja gospodarzy, Puszcza skupiona na obronie.

31'

Kapitalne trafienie napastnika Wisły. Podanie prostopadłe w pole karne z głębi pola, minięcie jednego z obrońców Puszczy i sam na sam z bramkarzem Momo Cisse trafia do siatki. Wisła 1, Puszcza 0.

30'

MAMY GOLA DLA WISŁY KRAKÓW!

29'

Wisłą niesiona dopingiem swoich fanów. Śpiewy z trybun nie ustają.

27'

Dobra reakcja Puszczy na serię ataków Wisły. Goście po uderzeniu Huberta Tomalskiego wywalczyli rzut rożny.

25'

Momo Cisse leży na murawie. No boisko wbiegli sanitariusze. Chwila przerwy w grze.

24'

Ależ to mogło się pięknie skończyć dla Wisły! Znów Konrad Gruszkowski. Uderzenie głową niecelne, wcześniej szybka wymiana piłki Wisły.

22'

Emile Thiakane już kolejny raz faulowany. Nie ma dziś łatwo z obrońcami Wisły napastnik gości.

21'

Szykuje się stały fragment dla Puszczy. Goście przed szansą z rzutu rożnego.

18'

Akcja Wisły brutalnie przerwana. Momo Cisse leży zatrzymany przez jednego z zawodników gości, ale sędzia Sebastian Jarzębak nie pokazuje żółtej kartki.

16'

Przy futbolówce Puszcza. Dobry fragment gry gości. Piłkarze Wisły biegają za piłką.

14'

Z zagrożenia jednak nici. Marcel Pięczek trafia prosto w mur wiślaków.

13'

Będzie szansa dla Puszczy. Wojciech Hajda faulowany przed polem karnym Wisły. Piłkarze ustawiają mur. Przy piłce Marcel Pięczek i Emile Thiakane.

12'

Ależ okazja dla Wisły! Dośrodkowanie w pole karne i główkuje Konrad Gruszkowski. Obrońca uderza jednak niecelnie.

10'

Gra przerwana. Na murawie leży piłkarz Puszczy, Artur Siemaszko.

9'

Mogło być groźnie. Wisła budowała szybki atak na prawej stronie, ale Konrad Gruszkowski złapany na spalonym.

8'

Akcja Puszczy przerwana. Sędzia dopatrzył się przewinienia w ataku. Rozpoczną piłkarze Wisły.

7'

Próba rozegrania Puszczy długim podaniem nieudana. Niecelne zagranie krosowe i piłka dla gospodarzy.

6'

Wiktor Szywacz z indywidualną akcją na skraju pola karnego, ale wrzutka młodzieżowca niecelna.

4'

Bartosz Talar dobrze zabrał się z piłką, ale rywale doskoczyli do piłkarza Wisły i Puszcza przy piłce. Mogło być groźnie.

3'

Niezła akcja Wisły lewą stroną. Krystian Wachowiak wywalczył rzut z autu.

2'

Goście przy futbolówce. Trwa wymiana podań na własnej połowie.

19:15

ZACZYNAMY!

19:08

19:03

Na trybunach zasiada coraz więcej kibiców. Najwięcej na sektorze "C", gdzie siadają najmocniej wspierający kibice "Białej Gwiazdy".

19:00

Poprzedni mecz obu drużyn zakończył się wygraną Puszczy. Również tutaj, w Krakowie, podopieczni Tomasza Tułacza zwyciężyli 3:2 sprawiając niemałą sensascję. Działo się to na początku września, w 9. kolejce Fortuna 1 Liga.

18:53

W następujących składach wybiegną piłkarze:

18:48

Obie drużyny na co dzień występują na poziomie Fortuna 1 Ligi. Wisła Kraków po spadku nie może się odnaleźć i póki co zajmuje 11. miejsce w tabeli. Goście z Niepołomic są sensacyjnym liderem.

18:46

Już niespełna pół godziny do rozpoczęcia meczu 1/16 finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się Wisła Kraków i Puszcza Niepołomice.