1. połowa2 : 1
19:53

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i mimo wszystko życzymy udanego wieczoru!

19:52

Lech Poznań swoją dalszą przygodę w eliminacjach europejskich pucharów będzie kontynuować w Lidze Konferencji Europy.

93'

Koniec meczu w Baku. Karabach Agdam rozbija Lecha Poznań aż 5:1! W dwumeczu Azerowie wygrywają 5:2 i awansują do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

88'

Kady został ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie we wznowieniu gry przez Lecha.

85'

Natomiast Filip Marchwiński zastąpił Jespera Karlstroema.

85'

Nika Kvekveskiri pojawił się w miejsce Radosława Murawskiego

85'

Trzy zmiany w Lechu Poznań. Barry Douglas zmienił Pedro Rebocho

83'

Ostatnia zmiana w Karabachu Agdam. Ismavil Ibrahimli zmienił Marko Jankovića.

82'

Kolejny raz gospodarze z łatwością dostali się w pole karne Lecha, ale w decydującym momencie jeden z nich nie trafił w piłkę.

81'

Owusi Kwabena oddał strzał z dystansu i Artur Rudko zdołał wybić piłkę z wielkimi problemami!

80'

Obrona Lecha Poznań już gra na stojąco. Najpierw Ramil Şeydayev stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale trafił wprost w Artura Rudko, do dobitki dopadł jeszcze Abbas Huseynov i wpakował piłkę do bramki Lecha.

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! 5:1 dla gospodarzy po trafieniu Abbasa Hueynova.

76'

Jeszcze Owusu Kwabena zmienił Filipa Ozobića.

76'

Abbas Huseynov pojawił się w miejsce Marko Vesovića

76'

Dwie Kolejne dwie zmiany w zespole gospodarzy. Toral Bayramov zmienił Elvina Cafarguliyeva

75'

Po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez Lech do piłki dopadł Kady, wpadł w pole karne i oddał strzał między nogami Artura Rudko.

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Karabach chyba pieczętuje zwycięstwo! Kady strzela na 4:1...

72'

Natomiast Heorhij Citaiszwili pojawił się w miejsce Michała Skórasia.

72'

Dwie zmiany w Lechu Poznań. Filip Szymczak zmienił Joao Amarala

70'

Po rzucie wolnym mocno uderzył Filip Ozobić, tym razem Artur Rudko zdołał wybić piłkę do boku.

68'

Kolejny faul Antonio Milića tuż przy własnym polu karnym.

66'

Zmiana w zespole gospodarzy. Ramil Seydayev zmienił Ibrahima Wadjiego.

65'

Joel Pereira popędził prawą stroną boiska, zagrał w pole karne Karabachu, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz.

63'

Kristoffer Velde ruszył prawą stroną boiska, ale ostatecznie sfaulował rywala tuż przy polu karnym Karabachu.

62'

Michał Skóraś zagrał prostopadle, ale nikt nie ruszył do tej piłki.

60'

Mikael Ishak dostał znakomite prostopadłe podanie, ale napastnik Lecha nie zdołał opanować piłki.

58'

Uderzenie z rzutu wolnego wypluł przed siebie Artur Rudko, do piłki dopadł Kevin Medina, który był na ewidentnym spalonym i trafił do bramki Lecha. Przypomnijmy, że na tym etapie rozgrywek nie ma systemu VAR.

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Kevin Medina trafia do bramki Lecha i Karabach prowadzi już 3:1!

56'

Antonio Milić został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul pod własnym polem karnym.

54'

Pedro Rebocho mocno zagrał w pole karne Karabachu do Mikaela Ishaka, ale ten nie zdołał trafić w piłkę.

53'

Radosław Murawski faulowany w środku pola przez Filipa Ozobića.

51'

Rzut rożny nie zagroził bramce "Kolejorza".

50'

Szybki kontratak gospodarzy skończył się jedynie na wywalczeniu rzutu rożnego.

49'

Jesper Karlstroem pokusił się o indywidualną akcję, dograł do skrzydła, ale tam Joel Pereira łatwo stracił piłkę.

48'

Karabach Agdam rozgrywa piłkę, a Lech na razie jedynie próbuje przerywać grę.

47'

Mikael Ishak sfaulował rywala w środku pola. Tym razem bez żółtej kartki.

46'

Dośrodkowanie piłki z prawej strony boiska w pole karne Karabachu, ale teraz zupełnie bez zagrożenia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

19:00

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Baku. Za moment wznowimy rywalizację.

18:46

Na relację z drugiej połowy tego emocjonującego pojedynku zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Baku. Do przerwy Karabach prowadzi z Lechem Poznań 2:1. Taki wynik daje nam dogrywkę.

45'

Michał Skóraś zagrał w pole karne Karabachu do Mikaela Ishaka, ten oddał strzał, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki gospodarzy.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Lecha, błędy obrońców i bramkarza spowodowały że piłka trafiła pod nogi Filipa Ozobića, a ten wpakował ją do pustej bramki.

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Filip Ozobić trafia do bramki Lecha i gospodarze wyrównują stan dwumeczu!

41'

Kevin Medina zbyt mocno zagrał do własnego bramkarza, ale piłka minęła słupek bramki o centymetry!

40'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Lecha, ale Filip Ozobić uderzył bardzo niecelnie.

38'

Joao Amaral zagrał znakomite prostopadłe podanie do Joela Pereiry, ten wpadł w pole karne Karabachu i oddał mocny strzał, który wybronił bramkarz gospodarzy!

37'

Artur Rutko dostał piłkę we własnym polu karnym i w panice wybił piłkę poza boczną linię.

35'

Kolejny ostry faul na połowie Lecha Poznań. Tym razem faulowany Pedro Rebocho.

34'

Kady popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Lecha, ale obrońcy "Kolejorza" zdołali oddalić zagrożenie.

33'

Mocne zagranie w pole karne gospodarzy, ale bez większego zagrożenia.

31'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Lecha Poznań.

30'

Kolejny faul w środku pola na Szwedzie i tym razem Kevin Medina został ukarany żółtą kartką.

29'

Jesper Karlstroem został sfaulowany w środku pola. Tym razem bez kartki.

27'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce Lecha.

26'

Po oskrzydlającej akcji Karabachu zespół gospodarzy wywalczył rzut rożny.

24'

Joel Pereira zagrał w pole karne gospodarzy, ale tam piłka nie dotarła do żadnego z graczy Lecha.

22'

Teraz Kristoffer Velde dopadł do piłki tuż przy polu karnym gospodarzy, upadł, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu wolnego.

19'

Kristoffer Velde ruszył z kontratakiem, przebiegł pół boiska i został sfaulowany przez Richarda Almeidę. gracz Karabachu został ukarany żółtą kartką.

18'

Joao Amaral dograł piłkę w pole karne Karabachu do Michała Skórasia, ale ten uderzył bardzo wysoko ponad bramką gospodarzy.

15'

Kady dostał piłkę w polu karnym Lecha, ustawił sobie piłkę na lewej nodze i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce gości!

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Karabach Agdam wyrównuje!

11'

Marko Vesović ponownie pokusił się o strzał, ale tym razem piłka zatrzymała się na jednym z zawodników "Kolejorza".

10'

Filip Ozobić wpadł w pole karne Lecha, ale łatwo stracił piłkę.

8'

Dośrodkowanie w pole karne Karabachu trafiło do Mikaela Ishaka, ale ten zdołał tylko zgrać wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

6'

Marko Vesović pokusił się o indywidualną akcję, minął rywala i oddał mocny strzał, z którym poradził sobie jednak Artur Rutko.

5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha zupełnie bez zagrożenia.

4'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Lecha.

3'

Karabach zaatakował bramkę Lecha, pierwsze zagranie w pole karne "Kolejorza", ale bez zagrożenia.

2'

Joao Amaral zagrał prostopadłe podanie w pole karne Karabachu do Kristoffera Velde, ten ruszył na bramkę rywali i oddał potężny strzał pod poprzeczkę. Lech kapitalnie rozpoczyna rywalizację!

1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Lech Poznań obejmuje prowadzenie w pierwszej akcji meczu!!!

17:59

Zaczynamy drugą odsłonę walki Lecha Poznań o awans do Ligi Mistrzów!

17:55

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Baku. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

17:35

Dzisiaj o 2. rundę eliminacji Ligi Mistrzów Lech Poznań zawalczy na takim stadionie:

17:34

Oto skład Lecha Poznań na dzisiejsze spotkanie:

17:32

Karabach Agdam także jeszcze nie zagrał w meczu ligowym. Ubiegłotygodniowy mecz z Lechem Poznań był pierwszym meczem o stawkę w tym roku dla Azerów. Dzisiaj przy wysokiej temperaturze faworytem wydaje się Karabach, ale Lech wcale nie stoi na straconej pozycji.

17:29

W ubiegły weekend Lech Poznań na własnym stadionie zagrał mecz o Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa. Wtedy górą okazała się Raków Częstochowa, który pewnie wygrał 2:0. "Kolejorz" nie grał w tamtym meczu w optymalnym składzie, ale mimo wszystko Lech powinien zaprezentować się lepiej.

17:28

W pierwszym starciu obu drużyn w Poznaniu drużyna Lecha Poznań wygrała 1:0 po bramce Mikaela ishaka w 41. minucie meczu. W tamtym pojedynku piłkarsko lepiej prezentował się Karabach, ale niewiele z tego wynikało. Lech także miał swoje szanse, by poprawić przewagę przed rewanżem.

17:25

Witamy serdecznie! W rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Lech Poznań zmierzy się w meczu wyjazdowym z Karabachem Agdam. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.